Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobieta Lestata

Pożegnać 10 kg

Polecane posty

Mam ochotę cos ugotować i upiec- tyle mam pomysłów na pyszności i kurcze muszę się powstrzymywać;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aina damy rade i konic :):):) No tez bym zjadła coś upieczonego dziś odwiedze babcie to pewnie cos będą mieć sama oprucz kwiatka pieke zawsze takie małe babeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie to popijam sobie wode o jedzonku to moge tylko pomarzyć:( Nie wiem czy znajde czas na ćwiczenia watpie ale będe sobie wmawiać że jeśli poćwicze choć 15 min to zawsze cos i wieksza droga do sukcesu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjjjj Aina chyba zostałyśmy same na tym forum 😭 Chyba swiadczy o tym że sie nie poddajemy i te wypowiedzi nam pomagają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak nadajemy jak katarynki;) Ja też nie wiem czy dam radę dziś ćwiczyć z moją dolegliwością:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj wczoraj kawałek ciasta zjadłam u babci nie mogłam odmówic i winko piłam 😭 , ale zaraz po powrocie 35 min na orbitce ćwiczyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz po kawce teraz herbatka i 2 płatki ryżowe po południu tylko barszczyk, ćwiczyć nie będe bo jade na narty i będe napewno strasznie obolała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wczoraj też troszkę grzeszków miałam- kawałeczek ciasta i drink. Nie ćwiczyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i mała też wybieram się na narty- troszkę kalorii zgubimy po drodzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach jeszcze nie zdecydowalismy- może Zieleniec, a może tylko łysa góra. Ty gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny w nowym roku!!! Mialam problemy techniczne z internetem ale teraz jest wszystko o.k. i wracam do was.W poniedzialek sie zwaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja waga nie stoi niestety w miejscu.Jestem pewna ze sporo przytylam.W swieta tak sie rozpedzilam z jedzeniem ze do dzisiaj nie zdazylam sie zatrzymac.Jestem jednak dobrej mysli i sadze ze z wami uda mi sie pozbyc tych kilogramow.Zaczelam nowa walke od dzisiaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ilonka pamiętam jak tu zaglądałaś i świetnie Ci szło więc jestem pewna, że teraz będzie tak samo:) Ja niestety dopiero zaczyman troszkę utrzymywać rygor. Dziś po razowcach jestem i jogurcie naturalnym oraz 2 kawy i herbata. Na razie wsio. Zobaczymy co dalej. A i znów zaczełam popijac czerwoną herbatkę- oby mi to choć ciut ciut pomogło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taki plan: 6 dni w tygodniu dieta a w 7 dzien jem to na co mam ochote.Moja znajoma tak robi i jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura 29
Witam was dziewczynki.Widzę że idziecie jak burza. Ja chciałabym zejść do 52kg, mniej to dla mnie za mało i ciałko brzydko wygląda jak jestem taka chuda.Obena waga to 59kg/165cm.Troszkę się tego uzbierało od dwóch latek.Mimo iż ćwiczę i raczej zdrowo się odżywiam to lubię sobie dogodzić, szczególnie gdy czytam książkę albo siedzę na kompie.Odliczanie start zacząć.Od dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnie, że nowa osóbka do nas dołańcza:) Dziś co prawda bez ćwiczeń, ale i też nie zjadłam zbyt wiele:) Jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura 29
Ja generalnie zdrowo się odżywiam, nie jem zwykłego pieczywa tylko tzw deski, lubię ryby, owoce morza, warzywka i owocki, moim grzechem jest pizza, tajskie żarcie, chipsy i czekolada.Ćwiczyć raczej ćwiczę dużo choć nie regularnie(w zależności od chorowitości moich dzieci;) )Dziś dużo drinków, ale z colą light;) i elektroniczny fajek, bo oprócz diety to nie palę od półtora m-ca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura 29
Dziś na tvn style naoglądałam się jak gwiazdy powróciły do wagi po np.7 tyg i pokazywały się na wybiegach i w filmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura 29
a ich dieta polegała na zupie rzeżuchowej...bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura 29
po ciąży zapomniałam dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×