Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobieta Lestata

Pożegnać 10 kg

Polecane posty

Dokłądnie Mała- niedawno wróciłam. Swoje razowce zjadłam już. I jeszcze troszkę i koniec pracy... na dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Strasznie sie z tym źle czuje zjadłam wczoraj pół czekolady 😭 i wypiłam piwko 😭 Ćwiczenia 45 min na orbitce :) Po południu zjadłam kotlecika i nic juz więcej gdyby te nieszczęsne wpadki wieczorem okropieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Strasznie sie z tym źle czuje zjadłam wczoraj pół czekolady 😭 i wypiłam piwko 😭 Ćwiczenia 45 min na orbitce :) Po południu zjadłam kotlecika i nic juz więcej gdyby te nieszczęsne wpadki wieczorem okropieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem juz po jogurciku i kawce do 15.00 zostało mi jeszcze 2 płatki ryzowe i 3 herbatki pur-er + woda :) Dziś wiecej ćwiczeń by sie przydało za to że umili łam sobie życie podjadając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczorajszy dzień wypadł średnio nie najgorzej, ale... zawsze może być lepiej. Ćwiczyłam 20 min na steperze + ten trening interaktywny. Dziś jeszcze nie jadłam. Mam dwa razowce i jogurt light do trzeciej to chyba nie jest aż tak dużo:) Mała jak każdej z nas tak i tobie może przytrafić się słabszy dzień. Ale taki malutki wybryk nie powinien zaraz wpłynąć na Twoją wagę:) Jestem przed okresem i dziwię się, że jeszcze nie rzuciłam się na jedzenie- nawet słodycze odmawiam bez problemu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam jakieś półtora godziny temu razowca, teraz jogurt (60 kal i 1,1, tłuszczu) i kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja głodna jestem;( niedługo do domku idę:) ale nie przesadzę z jedzeniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,jestem pełna podziwu jak mało zjadacie!Ja zaczynam prace wstaję ok 3-4 w nocy do pracy (fizycznej) więc nie dałabym rady wytrzymac do obiadu (ok godz 15-16),przeważnie w ciagu dnia zjadam 2 jogurty,owoce (kiwi,jabłka,mandarynki) i jakąś kanapkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga 2710 - to ja jestem pod wrażeniem wstajesz wcześnie i pracujesz fizycznie czyli spalasz mnustwo kalorii a jadz bardzo malutko i dajesz rady :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nowy dzionek zacząć moja waga pokazała rano 55,9 kg. Wczoraj tylko 35 min na orbitce, ale wole dziennie niż 2 razy po 2 godziny ;) Jestem właśnie po kawce a mam jeszcze 2 płatki ryżowe ;) Wczoraj na obiadokolacje kotlecik drobiowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna osoba mnie zawstydza z tym swoim menu(aga) ;( Wczoraj nie było szaleństwa poza małym grzeszkiem- kawałek czekolady:(, ale ćwiczonka były więc mam nadzieje, że ją spaliłam. A dziś już razowiec za mną, mam jeszcze jeden i jogurt naturalny na wszelki wypadek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ainaa - jo widzisz jak ci dobrze idzie :D Ćwiczysz jesz mniej :D pochwal się ile cie ubyło naprawdę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja już się nie przejmuje że zjem czekolade, wczoraj zjadłam 2 ptasie mleczka i myśle że dobrze bo coś słodkiego dodaje sił kiedy cukier spada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie uaktualniam, bo okres dostałam to pewnie z 2 kg w górę nawet nie sprawdzam. Wejdę na wwagę po- uwielbiam potem to uczucie lekkości:) Ale rzeczywiście idzie mi lepiej niż na początku. Wczoraj to już z trudem na ten steper się wdrapałam- nie chciało mi się, ale potem zaraz pomyslałam, że troszkę już się męczę nad tym odchudzaniem i lepiej je przyspieszać niż zaniedbywać:) hihi jakie filozoficzne wywody mnie wzieły;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba dzięki tej diecie widze że samopoczucie lepsze :D Zjadam właśnie płatek ryzowy, wiecie sama się dziwie jak wytrzymuje bez pieczywa i ziemniaków z sosikiem, narazie dobrze mi idzie chyba się przyzwyczaiłam zobacze tylko czy to cos da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mała naprawdę Ci zazdroszczę. Mnie już ssie, ale muszę jeszcze troszkę poczekać, żeby rozłożyć te posiłki jakoś racjonalnie w czasie. Teraz popiajm herbatkę zielono - miętowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie bo wiem, że nie mam 100 kg :) ale czuje się przeokrutnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wyluzuj Ainna nie myśl o tym bo jeszcze gorzej się będziesz czuła pomyśl że za miesiąc laska będzie z ciebie i zakres szafek trzeba będzie zmienić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze z moim tępem to nie za miesiąc;( ale muszę się wyrobić do kwietnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×