Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobieta Lestata

Pożegnać 10 kg

Polecane posty

Miło widzieć kogoś nowego :D No Wpiątek było super a w sobote byłam na 40-stce i 18-stce ae super jedzeniu się opierałam i wsumie duzo tańców było ;) Dziś na wage bałam się wejść po imprezce ale weszam i na wadze 55,5kg czyli mniej niz wpiątek czyli wyskkałam co nie co :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz obiadek będzie ale cóż rosołek zjem i miesko pyszne też (drobiowe) ziemniaczków nie jadam może sałatke dorzuce zobaczymy jak do wieczora będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,dziewczyny,ja nie uciekłam znowu,żeby nie było:) Dietę trzymam ale nie mam czasu siedzieć przed kompem:/ Warzyć się będę za parę tygodni,ale brzusio już jakby mam bardziej płaski,boczki troszeczkę mniejsze:) jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, widze, ze w wiekszości poszło nam dobrze przez weekend. Jak na razie razowiec i herbata zielona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadam 2 płatki ryżowe + pomarańczka i to mi musi wystarczyc do 15.00 :) A później lekki obiadek i ćwiczonka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie:( Cos tam zjadłam cos wypiłam. Chyba nie jest źle (pod tym wzgledem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :-) wieczorem będę miałą wiecej czasu to Was poczytam i napiszę pare słów, co u mnie,teraz jestem zaganiana...ale pochwale się aktualizacją stopki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toa - Gratulacje :D:D:D Ja narazie nic tylko sniadanie ale nie jestem głodna do 15.00 smiało wytrzymam a później obiadek no i zdala od kolacji zato na orbitce poćwicze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalatana jestem w pracy, ze o jedzeniu nie mam czasu myśleć choc już naprawdę głodna jestem. Jestem tak padnięta, że nie chce mi się o żadnej diecie myśleć i ćwiczeniach- ale mam nadzieje, ze w domu mi przejdzie i nie poddam się pokusom i moim słabościom;) Toa gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po: 2 mandarynki,duzy ziemniak i surowka z czerwonej kapusty, parowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonczylam jesc na dzisiaj.Znowu mi wyszlo 1000 kcal.Mysle ze to troche za duzo tym bardziej ze ostatnio mam bardzo malo ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajć kalori chyba sporo pochłonełam;( ale 20 min ćwiczeń na razie za mną. Może jeszcze coś dołożę w ramach rehabilitacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny :-) ja codziennie jadam ok. 1000 kcal , staram się nie przekraczać tej granicy, dodatkowo z przymusu trochę więcej się ruszam i jakoś leci. czasu na razie mam mało, bo muszę się opiekować chorym członkiem rodziny, ale to mi tylko pomaga nie mysleć o jedzeniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chetnie bym cos zjadla ale juz nie wolno.Jak sie dlugo nie spi to rozne smaki chodza za czlowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ćwiczyłam 😭 I pozwoliłam sobie na kolacje i wogóle beeeeeee ze mnie 😭 Siostra z szwagierkiem nas odwiedzili i małe co nieco było :( Dziś tylko 2 płatki ryżowe pokuta musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę coś zrobic, żeby w końcu stópkę uaktualnić- w piatek musi być 59!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam te swoje 2 płatki ryzowe i pije herbate pur-er :) Nie pokutuje ale już mi tak dobrze szło szkoda by tego zmarnować wkońcu jakis wysiłek w to wkładamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to jest taki ze caly dzien dobrze wszystko z dieta idzie a w nocy mam ochote wszystko pozjadac i wcale nie czuje wtedy glodu tylko taka chec na zjedzenie czegos dobrego.Macie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardziej popołudniu tak mam:/ Niestety kawę zbożową wypiłam z odrobiną cukru i mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadlam: duzy ziemniak z kapusta zasmazana, jajko na twardo, 5 kostek czekolady ,2 mandarynki.Ani to wszystko zdrowe ani pozywne ale coz tak czasami u mnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, 2 razowce ok. 200 kalorii. Mam jeszcze jabłko, pomarańczę i jogurta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja na dziś 200g twarogu i 2 płatki ryzowe ;) Wczoraj ćwiczeń nie było 😭 czułam że jakaś grypa mnie bierze i opaałam z sił wziełam tabletke i do łóżeczka 🌻 Wczoraj niby nie przesadziłam z jedzeniem bo 2 płatki ryżowe na obiad żurek śląski pół tależa no i 8 kostek czekolady :( Ale i tak dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×