Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobieta Lestata

Pożegnać 10 kg

Polecane posty

A tak sie fajnie zapowiadało : odchudzam sie od poniedziałku 1 lutego masz racje data temu sprzyjała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochota na niedozwolone rzeczy minela.Mysle ze teraz bedzie tylko lepiej.Za tydzien sie waze i robie stopke.Milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wielka próba- powrót do domu i mnóstwo kuszących pyszności:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej! ja odnotowałam kolejny spadek wagi :-) leci średnio pół kg na tydzień - dobrze jest :-) za tydzień wracam do codziennej aktywności...na forum :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wczoraj aż tak źle by nie było gdyby nie te słodycze:( Zero ćwiczeń grypa mnie bierze i pod kocykiem leżałam ;) Dziś 2 wafle ryżowe do godz. 15 później coś na obiadek i zero kolacji ;) Ćwiczeń pewnie nie będzie bo źle się czuje i dodatku przed okresem jestem więc nerwówka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam dzien od kawy a potem sie zobaczy.Mala gruba -zacze duzo zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sobie kupie te platki ryzowe.Nigdy tego wczesniej nie jadlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są wafle ryżowe naturalne z SONKO jest tego 130 g czyli szt 14 płatków 1 wafelek to 35 kcla jem to zamiast pieczywa polecam np z wędniną i plasterkiem sera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle że następne postanowienie to pozbyć się 10 kg do Świąt Wielkanocnych a to duuuużżo czasu jeszcze, więc wszystko przed nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem ile waze ale 10 kg to na 100% sie musze pozbyc.Mam teraz jakas taka dziwna przyjemnosc w odchudzaniu sie.Dobrze sie czuje fizycznie i psychicznie jak sie nie odjadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o czym mówisz...jak się pokona trudne początki i wkręci to potem jest tylko lepiej xd Wprowadza się super nawyki w życie na co dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe panie, faktycznie nie miałam dziś czasu i możliwości z Wami pisać. nie ważyłam się więc nie wiem jak stoję, ale napewno jem mniej niż zwykle- nawet już nie mam takiej ochoty na jedzenie. Coś słodkiego w ciągu dnia mi się zdarza ale nie robię o to afery i chyba lepiej na tym wychodzę bo zjem troszkę i mówię dość, a gdy myslałam ciągle aby tego nie jeść to potem się rzucałąm na te słodkie i jeszcze gorzej:/ Jeszcze nie ćwiczyłam kurcze- nie chce mi się- ale naprawdę muszę bo ten cellulit jet straszny na nogach:( Jutro pewnie będę wię do miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a ja nadal stoję... ile tak można... to naprawdę dołujące... 2 m-ce bez zmian... od wczoraj systematycznie ćwiczę (20 min orbi, 20 min rower) - czyli 2 razy ;) obym wytrzymała tak dalej... chciałabym się tak wkręcić, żebym wytrzymała, a nic tak nie motywuje jak spadek wagi... muszę dojść do tych 60 kg, wszystkie fajne ciuchy i sukienki mam na taki rozmiar gdy ważyłam 58-60 kg, a teraz szkoda mi kupować sobie cokolwiek, bo mam nadzieję, że schudnę... ehhh wytrwałości - sobie i Wam życzę... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien wyjatkowo udany.W nagrode wypilam na koniec lampke czerwonego wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie was dziewczyny :D Wczoraj super nie objadałam sie prawie wogule nie jadłam dzień głodówki nie zaszkodzi, ćwiczyć nie ćwiczyłam. Dzis nie mam ochoty na jedzenie nawet na śniadanie bo straszny katar mnie męczy :( nawet na dobre mi to wyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, na razie zjadłam pół bułki i jeszcze pół mam oraz jogurta- sporo jak na dietę :( Wczoraj tylko 10 min ćwiczyłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ainna nie przesadzaj gdzie tam sporo :) Widzisz ćwiczeń może mało ale zawsze coś a ja tak źle sie czuje że lenia dostałam do ćwiczeń :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała, ale jak sie dobrze czujesz to nadrabiasz wszystko- ja nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie taka zmęczona dziś. Już drugą kawę piję. Jedzonko się skończyło- byle do 15;) Muszę przegnać to lenistwo! do roboty się zebrać. Zwalczyć te niedoskonałości!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ainna jakieś skoki cisnienia ja wypiłam juz 3 małe kawy i ciągle spać mi się chce :( Dziś jeszcze nie jadłam tylko jabłko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze 30 min i moge się zbierac do domciu :) A w domu troszke porządki by się przydały 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro się zważe i uaktualnie stopke chyba że nie będzie takiej potrzeby i została na tym samym poziomie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam za soba : pomidor, bialy serek z papryka i 2 kawy.Samopoczucie swietne.Od dawna sie nie waze i nie wiem kiedy sie zdecyduje.Kiedys wazenie to byla moja obsesja.Teraz nie ma ochoty nawet wagi z szafy wyciagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie luz xd Ćwiczenia, spoko jadłospis...zaczęłam robić znów A6W...mam nadzieję, że dotrwam choć przyznam, że mnie te ćwiczenia trochę nudzą ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zważyłam się i 56,00 kg :( Dziś to już nic nie zje :P Ćwiczeń niestety nie było 😭 Dziś jak wróce z pracy to położe się do łóżka aby pozbyc się tych objawów grypy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wczoraj super:) ćwiczyłam 20 min rowerek i 20 steper:) Dziś jeszcze nie jadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×