Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobieta Lestata

Pożegnać 10 kg

Polecane posty

Aina pędzisz jak burza :D Ja jestem po 2 waflach ryżowych + kawa + herbata czerwona 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy tych waflach blado wypadam:P zjadłam ciemną bułkę z serkiem+ zielona herbata+ kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna ciemna bułka na moim koncie-+ miętowa herbata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz spokojniej tu. Własnie sobie uświadomiłam jaki mam dziś pyszny obiadek- naprawdę nie potrafię mu się oprzeć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak głowa do góry jak ty tylko zupę chcesz zjeść a ja rosołek i ziemniaczki z białym sosikiem to poprostu niebo w gebie... och

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście jeszcze nie zjadłam, ale nie wierzę, że się oprę takiej pokusi. Postaram się jednak nie przesadzić zjeść minimum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ainaa ta zupka to taka dietetyczna niejest owszem są brokuły marchewka ale również zakłucona mąką i śmietaną :( Więc o co się martwisz ja z ziemniaków zrezygnowałam całkowicie nawet na imprezach jem sałatki surówki i mięco ale nie ziemniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze z nich nie zrezygnowałam, ale nie przesadzam z nimi- przynajmniej się staram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bułeczki też czasem jem - grachamke a jak mam ochote na białe pieczywo to też jem raz dwa razy w tygodniu. Staram się jeść raczej wszystko bez chleba (ser, kiełbase, szynke) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie wczoraj po dłuższej przerwie pozwoliłam sobie na białe pieczywa, ale dziś już ciemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zjadlam do tej pory :2 jablka i jajko ,ale ja wstaje dopiero okolo 11stej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś robię sobie harmonogram ćwiczeń xD Mam miesiąc...mam nadzieję iż moje wysiłki nie pójdą na marne xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wczoraj spoko zjaadłam talerz zupy na obiad i kawałek mięska gotowanego 🌻 Waga stoi w miejscu ale zawsze tak mam 2 dni przed okresem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawke popijam przez ten katar to smaku w ustach nie czuje :( Ćwiczeń wczoraj nie było zato 3 godz. pod kocykiem spałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Niedawno wstalam i pije kawe.Wyczytalam gdzies ze dobrze jest robic 1 dzien w tygodniu plynny.Tzn. same napoje prze 24 h. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ilonko fajny ten pomysł takie oczyszczenie organizmu :) tylko że ja już raz prubowałam i zawszer coś przekąsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety mama nie maiała czasu na taki obiadek:( (albo stety) :) Ja sądzę ilonka, że nie dam rady tylko na napojach- słabeusz jestem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie dziś w szkole to troszkę odespałam xd Jem ciepłe posiłki, a czemu pytasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam się pochwalić, ze wczorqaj znów rowerek był i steper:) Na tym steperze to tak wolno chodzę, ale lepsze to niż nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny !!! Nie chce sie chwalic ale idzie mi znakomicie.Caly tydzien bardzo udany.Nie wiem czy waga odzwierciedli to moje zadowolenie ale ja naprawde czuje sie swietnie a dieta mnie wcale nie meczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki! rzuciłąm tylko okiem na topik, ale widzę że sobie radzicie??cieszę sie :-) u mnie średnio, od poniedziałku codziennie przekraczałam i to grubo mój limit tysiącA kcal i boje sie że będzie to odzwierciedlone na wadze w poniedziałęk. na szczęście dziś się opamiętałam i głoduję :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodna jestem cały dzień dziś:( ale już nie jem choć przyznać się muszę, że marzy mi się ogromny deser z owocami bitą śmietaną a nawet ... lodami (mimo pogody) och :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×