Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdss

zaraz się załamię. PRZEZ PIERWSZY TYDZIEN SCHUDŁAM 1 kg A TERAZ To...

Polecane posty

Gość sdss
ja tez lubie 1200 kcal. bylam kiedys na 1000 i to bylo za malo. a znowu na 1500 nic chudlam zbyt wiele. oby mi sie udalo udalo odpracowac moje ohydne obżarstwo. zważę się dopiero za tydzien, bo teraz sie boję :( :( :( moj najniższy wynik do tej pory: 55,3 a dzis pewnie 57 albo nawet 58 :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkaaa
hej ja dzis ide na impreze urodzinowa= duzo % i jedzenia :/ bede musiala sie opanowac i koniecznie zjesc jakis posilek bialkowy przed wyjsciem zeby nie rzucic sie tam na czipsy i torta. Alkoholu napewno nie bede sobie odmawiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trakalaka
przeciez alkohol to puste kalorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
w niedziele zrobię znowu gest muszli. czuję się taka ociężała! wczoraj zażyłam senes (po raz pierwszy) bo wszyscy mówili ze to niesamowicie przeczyszcza. a tu guzik! wcale mnie nie ruszyło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznieglodnaa
a mnie strasznie boli brzuch! moze to przez to ze opilam sie coca colą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
mnie tez okropnie boli brzuch!!!!!! chyba po tym senesie :/ jak go w niedziele potraktuje solą pewnie bedzie jeszcze gorzej :( :( co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelinka34555
nie martw sie az tak... gest muszli nie ma skutkow ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
ehhh, dziś 56,9 ! czyli caly czas 1,5 na plusie :( ;( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truflamuha
tak to juz jest po obżarstwie... miną wieki zanim to zrzucisz :/ kiedys przytylam 7kg w tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
Gratulacje :D oby tak dalej :) p.s. ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznieglodnaa
hej wam! :D ja jestem strasznie głodna :/ (nic nowego) zapijam to wodą i coca colą :/ sdss --> jutro tez zrobie ten gest muszli a potem sie wymienimy doswiadczeniami, ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
masz swietną figure w takim razie :D :D :D ale żałuje tych okropnych napadów żarłocznosci.. gdyby nie to bylabym duzo szczuplejsza. jutro gest muszli, oby i tym razem zadzialal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznieglodna
wlasnie gotuje wode na gest muszli... oby dziadzialal!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkaaa
a ja wczoraj mialam tak mega kaca i leb mnie bolal ze nic prawie nie zjadlam. Wmusialam w siebie 2 wafe ryzowe ,pol mandrynki i kromke chleba. Jak dobrze ze dzis jest nowy dzien bo myslalam ze umre :( dalej mnie zoladek pali,mam zgage to przez wymiotowanie. Nigdy wiecej nie bede mieszac alkoholi,kurva nigdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznieglodna
ojoj :( przykro mi ze tak wyszlo... dzis nie jedz nic cięzkostrawnego., bo bedzie jeszzcze gorzej a mi ten gest muszli nie wyszedl :( nie wyproznilam sie wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
nie udało się? jeśli sporządziłas roztwór soli prawidłowo, to gest muszli nie ma prawa się nie udać. chyba ze Twoje jelita są bardzo zapchane... no i dużo trzeba wypic tej wody... u mnie efekt jest dopiero po 6 szklance... a zeby sie oczyscic zupelnie to bym chyba 14 musiala wypic. spróbuj pokręcic brzuchem w brawo i w lewo , trzymaj w tym czasie ręce na miesniach brzucha zeby wiedziec jak tam sie przelewa zawartosc w jelitach. ja tak robie i mi to zawsze pomaga. nawet slychac jak woda wędruje po jelitach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
sdss co do mojego gestu muszli to zadzialal zuper, juz z 5 razy bylam w toalecie. to jest lepsze niz wszystkie xenny, alaxy, regulaxy czy senesy (ktore na mnie nędznie dzialają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznieglodna
o jakiej lewatywie mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkaaa
ale sie okropnie czuje :( dzis zjadlam pol bialej bulki i troche zielonej fasolki zeby mi sie zoladek nie podraznial od sokow trawiennych niewiem czy cos dzis jeszcze przelkne... nawet niewiem co moge jesc? na nic nie mam ochoty ciagle mnie pali przelyk i zoladek. Okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
wiesz co... ja tez mam podrażniony żołądek przez senes i przez tą sól morską, dzis zjadlam ryż z masłem.. tak zalecali na jakiejs stronie. i na razie mnie nie boli. sam ryż z maslem smakuje ohydnie, ale na pewno nie zaszkodzi wracaj do zdrowia kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznieglodna
sdss - zrobilam to kręcenie brzuchem i pomoglo!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D BŁOGO SIE WYPRÓŻNIŁAM! jak jezscze nigdy ! dziekuje Ci!!!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkaaa
sdss dzieki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
nie ma za co :D jutro muszę się zważyc koniecznie... juz nie moge wytrzymac. niestety jestem przed okresem więc waga pewnie nie bedzie zadowalająca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeee
czasem trzeba troche pocierpiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkaaa
sdss koniecznie daj znac jutro czy waga spadla :) 3mam kciuki ! Ja dzis wiekszosc dnia spedze w lozku ale nic innego mi nie pozostalo i tak na nic nie mam sil. nawet niewiecie jakie mam po tym wszystkim obrzydzenie do alkoholu...rany,chyba sie juz w zyciu nie napije :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
wstałam z wielką nadzieją. a piszę z wielkim smutkiem :( Nic nic schudlam , a PRZYTYŁAM!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;( 57,1 ! tyle wyżeczen ;( i przytylam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×