Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ***** lega *****

Jeśli kogoś kochasz, puść Go wolno. Jeśli wróci - jest Twój. Jeśli nie to znaczy

Polecane posty

wiec trzymam kciuki.....:) na pewno sie ulozy.....juz sam fakt ze jedziecie do twojej rodzinki razem...inny by to olal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i nie mial ochoty....a jemu widocznie na tobie zalezy............:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj napewno...wiesz sama jacy faceci sa ..jak im sie nie chce to nie......i kropka.... i ty tam jutro nosem za bardzo nie krec...kozystaj z sytuacji!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocwicz na nas.Mi to forum pomaga, bo jak mi źle to piszę do Was, a nie zamęczam Jego że "nie odpisał na smsa"...Oddaje upust emocjom i pozniej juuż do Niego nie mam wątów...tak jakoś działa ten "mechanizm"... Tęsknie za Nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój w wakacje tak dzwonił...jak ja byłam w pracy, to zawsze po pracy, później jeszcze raz wieczorem...ale wtedy widywalismy się tylko w weekendy...tęsknił pewnie:) widzę, że facet zaczyna przeglądac na oczy...ale to dobrze, może zrozumiał coś pod Twoją nieobecnośc;)??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze to nie jest takie "tymczasowe"...wiesz ile razy mi mowi...ze przestanie z ta gra...ojoj...zliczyc bym nie mogla!!! zawsze jak widzi ze jestem smutna...to mowi ze wie ze to przez niego.....i ze juz powoli ma dosc grania..mam nadzieje ze to tak na serio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam nadzieję, że wszystko się u Ciebie ułoży...i u nas wszystkich tutaj piszących... Ciekawe co u Penelopki, jak jej synek...czy już mu lepiej troszkę, moze temperaturka spadła????Oby... Penelopka odezwij się jak wpadniesz na kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez mam taka nadzieje....mysle ze w koncu kazdy zasluguje na szczescie!!!! PeneLoppka pewnie siedzi z malym....taki maly brzdac ma przerabane...ciekawe czy tatus sie zjawil?! moze dlatego jej nie ma?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochana...moze w ciazy jestes;) lepiej niech nie nadejdzie...a najgorszym przypadku napisz cos o dniu jutrzejszym!!!!!!!!!!!!!!!! umowiliscie sie na konkretna godzine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie...w sumie miał się odezwac, żeby powiedziec mi jak to jutro planujemy, a milczy...tzn jedziemy na pewno, ale jeszcze nie wiem dokladnie co i jak bo jak mówię, miał mi dac znac:o no cóż... Jeszcze ma jutro zmieniac opony w aucie...pewnie zobaczymy sie w szkole... :( kutwa....natłok myśli mam:( zbyt dużo myślę i analizuję zdecydowanie...ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie....daj mu tez troche czasu.......a ty wykozystaj twoj wolny czas jakos milej...wiem latwo sie mowi...tez zawsze tak robie...starajac sie myslec o czyms innymm...nigdy mi to nie wyhcodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę się uczyc.Bo jak narazie to patrzę na to czerwone słoneczko aż się zażółci...i nie chce się zażółcic... Pewnie już spi, a ja tu czekam jak na zbawienie...:( Idę się umyc!Jednego trolla w pokoju mniej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mi wlasnie przet tel powiedzial..ze z dnia na dzien jestem dla niego piekniejsza i coraz bardziej mnie kocha...chyba dobrze mu zrobily te pare dni.....hehehe a ja tu jeszcze do 25 zostaje;) wiec juz sie boje co to bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×