Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ***** lega *****

Jeśli kogoś kochasz, puść Go wolno. Jeśli wróci - jest Twój. Jeśli nie to znaczy

Polecane posty

czasami sobie myślę, że faceci którzy mają trochę oleju w głowie w pewnym wieku są już mężami i ojcami - nie boją się odpowiedzialności, mieszkają z rodziną i na nią przeznaczają swoje ciężko zapracowane pieniądze ;) marzyłam o ślubie ale już jakieś dwa lata temu, teraz to już wszystko się tak pokręciło że po prostu nie mogłam inaczej, musiałam odwołać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, musiałam, to jak się zachowywał parę miesięcy przed ślubem w żaden sposób nie dało się usprawiedliwić - chamstwa, wyżywania się na mnie, jeżdżenia po integracjach, odkładania przygotowań na potem niedługo po tym gdy powiedziałam że ślubu nie będzie próbowałam odkręcić wszystko on już się bawił, tzn. spotkał się ze mną, a następnego dnia już udawał że nic się nie stało, milczał i tak wiele razy. W końcu było za późno by cokolwiek zrobić. A on bawi się świetnie do dziś najlepiej na tym wyszedł, ot:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,jestem!:) kurcze a planowałam dziś isc do łóżka ok 22:O:O he he teraz to i ja samą siebie zaczynam oszukiwac;) dziewczynki Wasze-nasze zdrówko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patafianka
Ja puscilam po 9 latach "wolnego zwiazku" ;-)... wrocil i od ponad 10 lat jestesmy szczesliwym malzenstwem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to juz taki powzany krok...ale powiem wam szczerze...ze gdybym byla na dzien dzisiejszy zareczona..odkladalabym slub...jak najdalej ode mnie!!!! moj chlopak cos wspomina o slubie......kiedys chcialam bardzo...a nawet i dziecka...a teraz.....mam juz jednego wielkiego dzieciaka w domu!!! kocham go bardzo...ale boje sie jakby to bylo jeszcze potem!!!! obiecuje ze jak bedzie dziecko , nie bedzie gral.....ale czy tu wierzyc?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PEneLoppe...tez bym sie czegos napila... a o 22 planuje juz od paru dni....a jutro musze isc do pracy ..wiec pewnie bede zaraz uciekac...a mam jeszcze fajna lekture" kobiety ktore kochaja za bardzo";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopijam i też lecę spac:) odnośnie odwoływania ślubów.....tez swój odwołałam:O:O z ojcem starszego dziecka:O:O moja najlepsza koleżanka też odwoływała swój ślub:O i każda na tym dobrze wyszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo dobrze. pamiętasz fanta,pisałam,że moja kolezanka jest po rozwodzie z takim maniakiem komputerowym:O to jest straszny nałóg:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze bedzie fanta:) he he he tak mi się właśnie przypomniał---zięć--------:D od tej dziwnej teściowej,pamiętasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj znowu odpuściłam głupia idiotka i odpisałam na gg... I znowu miałam aferę o Łukasza. No kurcze dałam telefon mamie i niech go trzyma a siostrze kazałam zmienić sobie hasło na gg i go nie znam więc już nic mnie nie podkusi:) A wy co kochane? Jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×