Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zalotna Lola

Są tutaj fajni mężczyźni ?

Polecane posty

muszę do piątku zrobić wszystko, co zamierzałam w przyszłym tygodniu:( wyjeżdżam na tydzień. odpoczniecie trochę, zatęsknicie;) i jeszcze jeden żart - nie tańczysz na scenie dla pań?:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha jesli sie kiedys zdecyduje, to tylko dla tej jedynej. kiedys moze oznaczac, ze ona sie jeszcze nie urodzila. ;) w takim razie nie przeszkadzam nudnawa. powiadaja ze - robota nie Gołota, nie ucieknie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierzę, żebyś był aż taki wstydliwy, nie pasuje mi to do twojego profilu:) kokietujesz chyba. chociaż mnie dzisiaj też o to posądzono;) jak ty ją znajdziesz? wszystkie porządne do wzięcia już śpią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, jestem jednak bez sensu dzisiaj, Arda też mnie nie zrozumiała, Kogut wylał wiadro wody...:( miałam na myśli to, że Zalotna zakładając topik, miała dobrą rękę i przyciągnęła abrdzo sympatyczne osoby.... ufffff, albo ja taka niemota w pisaniu, albo ty zmęczony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo znowu kokietujesz.... teraz nie musisz, one śpią, a ja nieuczesana, a pomarańczowych skarpetach w okularach i dzisiaj zła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra i tak już nie myślę, więc rzucam tę robotę i idę szczotkować kły.... a jak mecz? oglądałeś? panokcie obejrzę tobie jutro, pewnie pogryzione, mogę je podreperować, umiem:) albo nie, bo u ciebie jeszcze zimniej pewnie. nie, ja w domku zostaję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i na dobranoc tobie powiem, że ta stopka, to taka nie halo dla ciebie.... troszkę trąci..... jakby to powiedzieć, wiesz czym? chłopcy, itp. wklej coś na co laski polecą, no!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytasz mi w myślach. albo tak się słuchasz..... fiu fiu i to z takiej odległości ale dobre to jest, podoba mi się! no nie!;) 😘 - taki siostrzany~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja nie wiem, czego ty chcesz i co dzisiaj spowodowało takie zmiany. i już nie odpisuj, bo lubię mieć ostatnie słowo:) do spania! paaaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiem, że przed dlatego miałam taki ubaw. to ie jest śmieszne, stoję przed kompem nie powiem jak, idę do łóżka i tobie radzę zrobić to samo. piszesz i piszesz, prawie jak ja! wszystkim nocnym markom dobranoc, pchły na noc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepokorny ten nasz Pierwszy. ;P Ostatni będą pierwszymi czy Pierwszy będzie ostatni? ;) Witam wszystkich. :) Choć na razie nie ma kogo, ale to tak na zaś. :) Nudnawa bardzo mi przykro, że Cię nie będzie. I kto mi będzie samotne wieczory w domu uprzyjemniał? 😭 A kogucim pianiem się nie przejmuj. Ma on z lekka spaczone podejście do życia, męski szowinizm aż kipi i to w jego najgorszym wydaniu. Takim panom dziękujemy na wstępie, szkoda zdrowia. Niech sobie idzie do innego kurnika, w poszukiwaniu kur, które są na tyle głupie, żeby dać się wkręcić na to jego pianie. :P Pierwszy taka mała dygresja na temat Twojej nowej stopki. Kobiety są przekorne, im bardziej będziesz się starał je zniechęcić tym bardziej będą próbowały Cię skusić. No chyba że o to Ci chodzi. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to niestety beda musialy sie obejsc smakiem. moj niezlomny charakter mi nie pozwoli na nic wiecej. i nie ma tu nic z kokieterii. mam zamiar wypelnic sobie luke, miedzy obudzeniem sie a pojsciem do pracy. wiec niestety moje panie, bedziemy sie "widziec" tylko wieczorami i w weekendy. Pewnie dla jednej, bede ostatnim. ;) Witam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy a to bardzo dobrze, że postanowiłeś coś ze sobą zrobić. Siedzenie non stop przed kompem do niczego dobrego nie prowadzi, przynajmniej moim zdaniem. :) To czym będziesz czas zapełniał? ;> No brak mi Ciebie będzie rano, bo w pracy sobie zaglądam na forum, ale przeżyję. ;) A Twoje wieczory to dla mnie praktycznie noce, więc pozostają weekendy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×