Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zalotna Lola

Są tutaj fajni mężczyźni ?

Polecane posty

Zrobiłam dziś pyszną sałatkę. Masz ochotę? :) Albo spaghetti. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Addicta a skąd Ty klikasz? Bo zdaje się spora różnica czasu między nami. :) Miłego. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Addicta,ja niczego nie proponowalem,mowie tylko ze jestem fajny.Ty tez jestes fajna ,bo odwawiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zalotna. 🖐️ Cicho się zrobiło, a mnie się oczy same zamykają. Dobranoc. Kolorowych snów. Nudnawa mam nadzieję, że się dobrze bawiłaś. Miłego wyjazdu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:) zabawa wczoraj była przednia, żałujcie, że nie byłyście tam ze mną. Teraz chciałam się z wami pożegnać - za kilka godzin mam samolot. Miłego tygodnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pierwszy. :) Sałatka jeszcze jest, sama ją muszę zjeść więc chętnie się podzielę. ;) Waść zadowolony więc zakładam, że szalony weekend był bardzo pozytywny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! i mam psa na przechowanie. sasiad wyjechal na kilka dni. dotleniam sie spaceruje, chyba go nie oddam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialem pajaka u mnie w pokoju. niestety nie mam czasu sie nim opiekowac. z tego co widze, swietnie sam sobie radzi. przynajmniej jesli chodzi o zdobywanie pozywienia. ;) przez chwile mialem do czynienia z rybkami. nie pasjonuja mnie. nie sluchaja sie zupelnie. nie reaguja na komendy glosowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) tobie sprzeciwiaja sie ryby - nie wierze - jak to mozliwe? ha ha.ciezko bedzie sie z toba zaprzyjaznic. czy to na dwoch nogach, czy 6...:) lece z tym kudlaczem. wlasnie przyniosl mi smycz i maga ogonem zachecajaco. przekonal mnie! buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe lubie zwierzeta, ale teraz nie mam mozliwosci miec jakiegokolwiek. wiesz kobiecie mozna jeszcze wytlumaczyc, ze biore szalik, pieniadze i wracam za dwa dni po meczu. a wez tu wytlumacz psu. on by chetnie ze mna polecial. nie na tym etapie zycia, nie chce zwierzat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu mnie Pierwszy posądzi o cukrzenie... ale co mi tam. :) Chyba jednak nie jest z Tobą tak źle skoro czarne proszące oczy psinki spowodowałyby że byś został w domu. ;) Addicta witam koleżankę zza wielkiej wody. :D Jak Ci się mieszka w Hameryce? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×