Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zalotna Lola

Są tutaj fajni mężczyźni ?

Polecane posty

Plany zdecydowanie mało ambitne. ;) Sprzątanie, pranie, gotowanie, opieka na dzieckiem... Czasem miewam wolne, dziś gdybym chciała też mogłabym nianię wziąć na noc, ale miałam propozycję jedynie na wyjście na imprezę salsową, a na to jak napisałam wcześniej ochoty brak. ;) Wolę doborowe towarzystwo Zalotnej i Pierwszego, jeśli dopiszą oczywiście. :D A na otwarcie? W sumie to chętnie. :) To jak, podrzucić Ci dziecko? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podrzucić!:))) weź Zalotną, wymagane stroje wieczorowe, mają być bardzi fajni ludzie - bez bufonady - polecam, ale ja wolę w domku:) to o której u mnie będziesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to wolne, czasem, to często? mam przyjaciółkę, też samotnie wychowuje dziecko, ale na każde zawołanie jej były stawia się jak w zegarku... ciekawa jestem jak długo..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arda - ja mieszkam w malym miasteczku i tu jest troszke inaczej. po dyskotece ok 3a.m. mozna spotak osoby polskojezyczne w stanie% ale generalnie do pubow nie chodzimy. taniej i w lepszej atmosferze pijemy w domach. bylem w Londynie i tam jest inaczej. wieksze miasto = wieksza anonimowosc.. sama wiesz co dalej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa ale ja wole
mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Addicta dobry wieczór. :) A Twój nick skąd się wziął? ;> Ciekawe do kogo ta stopka? ;> Pierwszy takie wyskoki miały miejsce również na domowych imprezkach. Czasem naprawdę się działo, ale niestety niezbyt przyjemnie. Niektórzy na alkoholu nie kończyli... Nudnawa te czasem wolne jest naprawdę czasem. Mój były nie stawia się w ogóle, w kwestii zajmowania się dzieckiem mogę liczyć na przyjaciółkę i nianię. Rodzice daleko więc podrzucenie wnuczka na wieczór nie wchodzi w grę. Ale daję radę i jeśli pojawia się ciekawa opcja spędzenia wieczoru zawsze coś wykombinuję. :D No i ciekawa opcja mnie ominęła. W ferworze sprzątania zapomniałam potwierdzić Nudnawej że będę... :( Może szybko wróci to przynajmniej opowie jak było. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...pierwszy z brzegu, jaki pasowalby do mnie;) do kogo o stopce....hmmmmmmmmmmmmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze na topiku przewazaja kobiety. niemniej jednak jest tutaj bardzo sympatycznie. takie swojskie przekomarzanie sie. ale panowie slabo widze dopisuja. najwierniejszy ten z duza, nierosnaco juz stopa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajni nie fajni coś wybrać trzeba, moze zacytuje maksymę z mojej uczelni: "Każdy inżynier wie, że matematyka jest jak kobieta - trzeba ją umieć wykorzystać, a nie zrozumieć. przyemysl to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam się bardziej stopka Wysokiego podoba. ;) A co powiecie na to? Kobieto! Akceptuj mężczyzn takimi jakimi są. Innych nie ma. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy nie rozumiem. niby nie liczy, a liczy na siebie. to jednak liczy, czy przestal?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle to prawda jest taka, że mężczyźni i kobiety naprawdę pochodzą z innych planet (metaforycznie ma się rozumieć ;) ). Nigdy jedno nie zrozumie drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proste jak 2+2=5. ;) Addicta ja już przestałam nawet próbować zrozumieć mężczyzn. Szkoda energii. Trzeba ich po prostu akceptować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arda - uwazam, ze niczego nie trzeba. wyjdzie w praniu. albo go pokochasz, albo od niego uciekniesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×