Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Andrzejku zrozum..... I chociaż czasem smutno naprawdę, nie martw się proszę,dam sobie radę. Już się uśmiecham,bo na ekranie słoneczko wzeszło i świeci dla mnie. I wewnątrz duszy od razu jaśniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłość jest trochę podobna do pór roku...bo rzeczywiście gdy przychodzi smutek zimnego rozstania, trudno mieć nadzieję w noc polarną na radość...a ta przecież przyjdzie wraz z nastaniem pierwszych przebiśniegów zwiastujących piękno wiossennego serca ocieplenia...a przy porównaniach będąc to sądzę że są wówczas dwa gatunki ludzi...Ci co kochając ciepło szukają wciąż to lata...odlatując za nim do ciepłych krain... i ci jeszcze którzy chcą przetrwać trudne jesienne i zimowe dni obok swej wybranej na zawsze tej jednej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłość jest trochę podobna do pór roku...bo rzeczywiście gdy przychodzi smutek zimnego rozstania, trudno mieć nadzieję w noc polarną na radość...a ta przecież przyjdzie wraz z nastaniem pierwszych przebiśniegów zwiastujących piękno wiossennego serca ocieplenia...a przy porównaniach będąc to sądzę że są wówczas dwa gatunki ludzi...Ci co kochając ciepło szukają wciąż to lata...odlatując za nim do ciepłych krain... i ci jeszcze którzy chcą przetrwać trudne jesienne i zimowe dni obok swej wybranej na zawsze tej jednej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłość jest trochę podobna do pór roku...bo rzeczywiście gdy przychodzi smutek zimnego rozstania, trudno mieć nadzieję w noc polarną na radość...a ta przecież przyjdzie wraz z nastaniem pierwszych przebiśniegów zwiastujących piękno wiossennego serca ocieplenia...a przy porównaniach będąc to sądzę że są wówczas dwa gatunki ludzi...Ci co kochając ciepło szukają wciąż to lata...odlatując za nim do ciepłych krain... i ci jeszcze którzy chcą przetrwać trudne jesienne i zimowe dni obok swej wybranej na zawsze tej jednej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Andrzejku .....ja Tobie również życzę wszystkiego co najlepsze...a tymczasem slodkich snów:)dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mówią, że to "dorośli" śpiwają dzieciom kołysanki...a czasem i te drugie też tak pięknie pośpiewają;)...nie mówię dobranoc - bo wiem że będzie ona piękną...nie mówię słodkich snów - bo wiem, że będą one dla...najpiękniejsze...lecz mówię do zobaczenia...i snów spełnienia ;) http://www.youtube.com/watch?v=Lk_89SuvDjQ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
“UWIERZ, ŻE MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ” Wierzę, że w każdym z nas głęboko drzemie niejedno piękne marzenie sprytnie ukryte przed ludźmi i całym światem… Nasze marzenia nic nie kosztują, lecz najpiękniejsze są przecież te które w życiu mają spełnić się… A więc miejmy wiarę w swe marzenia, podążajmy zawsze za głosem swego serca i w drodze swojej nie ustawajmy nigdy… Niechaj marzenia staną się Naszą nocą, Naszym dniem po drodze nam w całości spełniając się…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w jednym z tych marzeń...westchnij o Miłości jedynej, która nie zna końca "Miłość jedyna jest miłość nie zna końca miłość cierpliwa jest zawsze ufająca wszystko potrafi znieść wszystko oddać umie życiu nadaje sens każdego zrozumie. Miłość - to nie bajka, ani też piękna ballada, lecz jest to dramat, który w swej treści doniosłe cele posiada. Abra Kadabra Sim Sala Bim On Sie Zakochał A Ona W Nim Abra Kadabra Hokus Pokus Świat Jest Pełen Miłosnych Pokus Co wolisz czy gwiazd tysiące? Czy oczy niebieskie, marzące? Czy jasne słońce na niebie? Czy ciche słowa - Ja kocham Ciebie?! Naucz mnie sztuki kochania, naucz mnie życia we dwoje. Lecz nigdy nie ucz mnie rozstania. Ja cię proszę bo tego bardzo się boję".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówią, że kiedy rodzi się człowiek, z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części. Jedna z nich trafia do kobiety, druga do mężczyzny. Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej polowy. Połowy swojej własnej duszy. Połowy samego siebie... i tej jedynej...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naucz mnie sztuki kochania, naucz mnie życia we dwoje. Lecz nigdy nie ucz mnie rozstania. Ja cię proszę bo tego bardzo się boję"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadchodzi noc zapala gwiazdy, zabłysnął księżyc swym rumieńcem. Zmieniasz się Ty zmienia się każdy, zmieniasz się choć tego nie chcesz. Tęsknota siostra samotności zagląda w oczy zagląda w serce. I niecierpliwie wyglądasz gości choć tak naprawdę to ich nie chcesz. Zamykasz oczy chcesz zasnąć zaraz i myśli dławisz nim powstaną. Wszystko się kłębi w głowie na raz. I już byś chciała by było rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przecież i nad ranem "tak dużo uczuć mieści się w jednym westchnieniu straconej nocy pragnień przytulając wiatr pieszczący włosy rozwiane zatrzymuję czas pełen ciepłych słów będących chwilą rozpływającą się w chmurach przeżyć powracających tylko we wspomnieniach poranek pachnący cynamonem rozbudza uśpione zmysły śniące jeszcze o zieleni traw i zapachu kwiatów połączone z aromatem kawy zabierają marzenia w długą drogę w stronę przebudzenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies tam
Spokój serca Wstanę w poranek blady, gdy w niebie perłowem Przez mgły lśnić będzie słońce jak opal półsenny. Pragnienie u krynicy ugaszę studziennej I pójdę w pole ścieżką z sercem jakby nowem. Spotkanego wędrowca uczczę dobrym słowem, Kamień usunę z drogi przechodniów codziennej I odwiązany róży krzew wysokopienny Przytwierdzę znów do pala zwiędłym łykiem płowem. I krocząc w świetle białym pod siny pas boru, Stanę czasem, by spojrzeć na jaszczurkę zwinną Lub na ptaki płynące za chmurą w dal nieba. I z myślą, że daleko jeszcze do wieczoru, Ku zachodowi będę iść z duszą dziękczynną, Spokojny, jakbym wiedział już, jak żyć potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies tam
Spokój serca Wstanę w poranek blady, gdy w niebie perłowem Przez mgły lśnić będzie słońce jak opal półsenny. Pragnienie u krynicy ugaszę studziennej I pójdę w pole ścieżką z sercem jakby nowem. Spotkanego wędrowca uczczę dobrym słowem, Kamień usunę z drogi przechodniów codziennej I odwiązany róży krzew wysokopienny Przytwierdzę znów do pala zwiędłym łykiem płowem. I krocząc w świetle białym pod siny pas boru, Stanę czasem, by spojrzeć na jaszczurkę zwinną Lub na ptaki płynące za chmurą w dal nieba. I z myślą, że daleko jeszcze do wieczoru, Ku zachodowi będę iść z duszą dziękczynną, Spokojny, jakbym wiedział już, jak żyć potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×