Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miskaa78

Dr Broma

Polecane posty

w przypadku piersi zależnie od przyczyny - pamietam dwie dziewczyny, którym jakoś źle mięsien puszczał czy coś, to dr im po miesiącu zrobił od ręki poprawki, a jak się coś dzieje typu nie wiem, cc, to koszt zabiegu zawiera się w 1,5-2 tys zdaje się :) bo nie pamiętam dokładnie pewnie z twarzą jest inaczej, bo to i bardziej precyzyjne, i bardziej "niepewne" - to co może być dobrze zrobione technicznie może się nie podobać właścicielce (czego chyba najlepszym przykładem jest nos - masa osób po operacji jest z nosa niezadowolona, mimo że generalnie wszystko jest zrobione ok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Sam jeszcze takie pyt techniczne-te dokumenty ktore dostalysmy do domu to juz bierzemy ze soba na operacju uzupelnione calkiem tak? bo tam jest taka uzupelnianka jak np cos tam cos tam w znieczuleniu.... i tu trzeba wpisac, to wszystko samemu trzeba uzupelnic? bo ja juz mialam to wpisac ale pomyslalam ze moze tam sa jednak miejsca ktore lekarz przed operacja uzupelnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sigila, przed OP lekarz na nowych drukach wszystko sam wypelnia a Ty sie tylko podpisujesz :-) Misia, wyspana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania dziś pierwszą noc przespałam całą ;) super Doczytałam na gwarancji że Nagor zapewnia dożywotnią gwarancję i darmowa wymiane na rozmiar ten sam/większy lub mniejszy w razie wystąpienia kapsuły zaciskającej czyli chyba chodzi o cc tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak, ohydna jest pogoda.. brrrrrr nawet się nie chce kompa otwierać.. siedzę zamotana w kocyk ciepły z książką, herbatka z sokiem malinowym na poprawę humoru.. trzeba przetrwać.. gdzieś tak do marca-kwietnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kaffkę ;) nie moge bardzo siedzieć plecy bolą ale jak tak bardzo obrzydze sobie siedzenie to może nocne lezenie będzie przyjemniejsze?? cycki mi chyba eksplodują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jeszcze nie..dziś biedaki spuchły jeszcze bardziej i od rana ledwo dycham 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam dzisiaj ostatni raz przed op na solarium a teraz sobie zrobilam maske algowa na biust zeby nawilzyc skore no i postanowilam nie robic przerwy w anty bo powinnam miec okres po weekendzie ale ja nie daje rady bez przeciwbólowych, jeszcze jak jestem w domu to jakos sie przemecze ale w pracy nie da rady, a ze nie mozna przeciwbólowych brac na 2 tyg przed operacja no to musze tak wlasnie zrobic z tym okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia, i jak? Szwy wyciagniete? Wpadam bo mam zaleglosci okropne. Wlasnie przylecialam z krotkiego wypadu, a tu taka cisza :( Jest ktos, czy wszyscy sie imprezuja? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czytalam ze przed operacja dobrze jest uzywac jakiegos mydla antybalteryjnego,uzywalyscie? jakiego dokladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modessa
o, samanta, tu jestes! zablokowali cie na beauty czy jak, co sie stalo? no no widze pelen rozkwit, miska gratulacje nabytkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej modessa ;) Sam Ci opisze jak Ją potraktowali a moje cysie dziękują :D sigila a po co ci to mydło antybakteryjne? Do zabiegu będziesz odkażona specjalistycznymi preparatami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modessa - przekopiuję Ci mój post z wizażu, co by dwa razy tego samego nie pisać :) "otóż.. śmiałam potwierdzić opinię jednej z dziewczyn która miała operację u ulubionego dr forum, że jej piersi nie wyglądają najładniej - ona tak napisała i pytała, czy tylko to jej oczami tak wygląda - moimi też wyglądało i nie widziałam powodu oszukiwać, że są piękne, bo naprawdę nie były - ma za wąskie wkładki i ogromną przestrzeń między piersiami, między jedną a drugą możnaby całą dłoń włożyć.. jedna z moderatorek przeinterpretowała moje słowa i zainicjowała awanturę, za którą mi się oberwało (wyszło że ja sugeruję, ze ten ich dr specjalnie robi za małe implanty niektórym kobietom, żeby je drugi raz skasować za drugie powiększanie - nie sugerowałam nigdzie, ale dziwić się mogę - kto mi zabroni one nie dość, że nie odpowiedziały mi jakoś sensownie, to wywołały pyskówkę, żeby mnie wyzwać od tępych itp..) poczym dostałam ostrzeżenie na priv że jak się "nie uspokoję na forum to opublikują mojego PRYWATNEGO maila pisanego z forum do jednej z dziewczyn" - bo nie wiem czy wam wiadomo, i privy, i maile jak widać, są przez admina czytane tam jako że w tym mailu nie było niczego, czego bym się mogła wstydzić czy coś, odpisałam, żeby publikowały - im więcej osób dowie się o tym, jaką kontrolę gestapowską stosują, tym dla mnie lepiej, a dla nich na niekorzyść, poza tym jest coś takiego jak ochrona i złamanie tajemnicy korespondencji, także w sieci, więc jak opublikują to będzie ewidentne przestępstwo. nie dałam się zastraszyć, to mnie automatycznie zablokowały - dostałam od adminki maila że "łamałam regulamin" (w regulaminie mają, że trzeba "łamać notorycznie" zeby był powód do wywalenia, ale spoko), że "nie wolno pisać na innych forach" - a innym użytkowniczkom, w tym moderatorkom wolno (chodzi o forum innej dziewczyny z beauty, która założyła własne), że "obrazałam moderatorki" - niestety, nie wiem kiedy. może w tym mailu który chciały publikować napisałam, że są głupie oraz że "pisałam na forum nie na temat" - za co musiały by zablokować chyba 2/3 użytkowników jeśli już. nawet się nie pofatygowały, żeby zaznaczyć, że jestem zabanowana - normalnie mój profil wyglądał tak, jakby sama przestała tam pisać dopiero jak popisałam maile do adminki, to mi łaskawie to zmieniła. potem dowiedziałam się, że w ogóle mam prawo oczekiwać żeby skasowali wszystko, co tam napisałam, bo forum nie miało w regulaminie, że jest właścicielem postów (praw autorskich do nich) - ale tu już mnie olały w całej rozciągłości. nieważne, niech sobie mają te posty, gdzie indziej też to popiszę, plus informacje, jak mnie tam potraktowano również. moja przygoda z rozowym beauty skończyła się bardzo szybko - nie wiem czy nie w dwa dni mnie skasowały - od tej sprowokowanej awanturki (też nie twierdzę, że podoba mi się manipulacja tego forum i "reklama" dr, ale mam prawo uważać co chcę - dziwi mnie bardziej, że za wspomnienie że takie dobieranie wkładek jak najmniejszych itd od razu mnie wywaliły. bez prawa głosu itd niemniej, mam awersję do tych mikrobiuścików z autostradą 6pasmową między piersiami i mam prawo tak sądzić, może faktycznie mogłam sobie odpuścić, ale czy forum nie zakłada się po to, by DYSKUTOWAĆ..?) w każdym razie - uwazajcie na privy i maile i generalnie.. nie obstawajcie bardzo mocno przy swoim zdaniu jesli się ono rózni od powszechnie tam panującego" heh ;) a co tam u Was dziewczynki? Karolka, oglądałam zdjęcia staniczków - bardzo ładne (tamte z wyprzedaży co kupiłaś widziałam) :) Modessa, jak u Ciebie? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modessa
dzieki za odpowiedz ;) no pewnie chodzi o dr z krakowa, sama tez to zauwazylam. a u mnie wporzadku, tylko blizny mnie denerwuja sa bez postepow w dodatku ciagle troche zgrubione a ja nie moge sie przylozyc by je codziennie masowac... chyba pojde w nowym roku na ten laser (sam, o ile dobrze pamietam to po 200 zl jedna blizna byla prawda?) a poza tym szukam ladnych i dobrze trzymajacych stanikow push up (bardziej by zbieraly z bokow) i nie moge nigdzie znalezc... miska, ile juz jestes dokladie po operacji? ja taka nie na czasie teraz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6.11 miałam op więc w piątek będzie 2 tyg ja mam ciecie na otoczce. Tez zauważyłaś ze na prace każdego Dr można coś napisać a na tamtego nie, bo albo Cię wywalą albo zjadą że łoj a najdziwniejsze dla mnie jest to że jak się pojawi nieprzychylny dla nich post - bo przeciez nie każdy jest zadowolony z małych szeroko rozstawionych cycków i do tego blizn grubo poniżej fałdu to od razu pojawiaja sie obrońcy chociaż od dawna nie wchodziły na forum.. i jak tu podjąć dobrą decyzję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modessa
a nie wiem ja jakos nigdy spcjalnie nie udzielalam sie na innych forach niz sz dr bromy :) ale mozliwe, nie kazda na tym forum dziewczyna ma estetycznie zrobione piersi. fajnie 2 tygodnie... zobaczysz jak czas szybko zleci. u mnie juz 5 miesiecy a po pierwsze minelo jak chwila, a po drugie czuje sie jakbym miala je juz od zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modessa, ja byłam u Bromka pół roku po op właśnie żeby pogadać o tych bliznach między innymi - po 3 laserkach mam jeszcze trochę je masować.. tak więc ten masaż jest ważny :) ale też nie masowałam ani nie masuję teraz regularnie codziennie, zawsze mi się zapomni.. staram się póki co :P wyglądają względnie dobrze, są jasne itd, jeszcze raz mam iść na laser, to pójdę :) 200zł jest za obie blizenki, po stówce za bliznę do liczy (bo to są małe blizny w sumie) co do rozowego.. fajny jest ten wątek o tworzeniu wizerunku lekarzy. wszyscy oszuści i krętacze, specjalnie bzdury piszą. a tego, jak one usilnie tworzą wizerunek swojego ulubionego, to nikt nie widzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanciu kto inteligentny ten od razu zauważy o co chodzi na różowym... mnie to rozzłościło strrasznie a jeszcze nie dawno czytałam wypowiedź dziewczyny, która napisała, że znikają niektóre jej posty i wypowiedzi to nie pozostawiły na niej suchej nitki - tak pojechały po tej dziewczynie, że aż mi się szkoda jej zrobiło i od razu sobie pomyślałam o Tobie Sami... one tak czytają, czytają, szpiegują privy i jak kogoś sobie upolują to wtedy jada po całości i Banują... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO tak ale ta dziewczyna o której piszesz Aldi powinna właśnie porozmawiac z prawnikiem bo obrażanie w miejscu publicznym jakim jest forum też nie powinno mieć miejsca, a administrator zamiast pilnowac czy wszystko jest w porządku sam urządza pyskówki z pozycji "silniejszego" Aldi o własnie sprawdzałaś poczte bo chyba pare dni temu ci maila puściłam i cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modessa
sam widzisz u ciebie o tyle dobrze ze masz jasne te blizny :) ja bede z nimi walczyc narazie ile sil w rekach, musze sie jakos zmobilizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam o to mydlo antybakteryjne bo czytalam kilka razy miedzy innymi wlasnie na rozowym ze dziewczyny takimi mydlami sie myją kilka dni przed operacją,myslałam ze moze ktoras z was tez to praktykowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawdę to administrator w ogóle nie powinien mieszać się do takich rzeczy jak posty na forum, od tego są moderatorzy, na jakiejś stronie w necie znalazłam takie rozróznienia (pod kątem prawnym patrząc) - administrator odpowiada za stronę techniczną. ale przecież rozowe to jest forum cyrylki - co wszędzie ostatnio podkreśla - MOJE forum, na MOIM forum itd. więc o czym my tu w ogóle mówimy... :o kółeczko wzajemnej adoracji - już dawno tak pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modessa, one się takie jaśniejsze zaczęły robić po tych zabiegach laserowych :) Sigila, teraz to może i faktycznie mydło antybakteryjne się przydać - ale do mycia rąk, bo tych zarazków tyle w powietrzu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rece tez ale chodzi o to zeby pozbyc sie bakterii z calego ciala...przed operacja chyba tez odkaza tylko piersi i okolice a nie cale,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×