Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julka75

razem raźniej - odchudzanie

Polecane posty

czy to witaj:D pewnie,ze sie mozesz przylaczyc, u nas nie jest tloczno, ale panuje suuper atmosfera rodzinna :) Dieta mz najlepsza jest,wiec super wybor :) a jak z cwiczeniami?? planujesz jakies?? dziewczyna H-od jutra bedzie lepiej, ruszy sie cos, musi:D trzeba dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj czy to..napisz coś o sobie.:) Ja jestem na mż.:) Powoli wracam na właściwy tor. Siubasku fajne te botki ;) Choć te drugie to nawet bardziej mi się podobają.;) A i reklama całkiem całkiem.:) Dz.H - pewnie jutro na pewno będzie lepiej.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o czym będziesz pisać pracę mgr ? Ja całkiem miło wspominam pisanie a potem obronę..Ehhh kiedy to było... Szkoda że dypolom mgr leży w szufladzie....ale cóż takie czasy... Czyli dalej nie wiemy co Dz.H studiuje....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) dziewczyna H tajemniczo napisala co studiuje:D cos sympatycznego, hmmm... wydaje mi sie,ze jakis humanistyczny kierunek :)?? Doti moja praca jest o tym, jak motywowanie pracownikow wplywa na zarzadzanie firma:) cos takiego, bo jeszcze nie pamietam dokladnie mojego tematu :D a sama go wymyslalam :) Ankieta wczoraj juz powstala, ale firmy jeszcze nie wybralam:) Ale jak mowisz, pisanie pracy i obrona to piekne czasy-mam juz prace inż. za soba i obrone, wiec tez juz to przeszlam :) achh w ogole studia to piekny czasy. A potem takie zycie, jak napisalas,ze dyplom w szufladzie lezy. Wazylam sie dzis. 1,8 kg wiecej;/ale pewnie tez wczorajsze obzarstwo dodalo do tej wagi swoje 3 grosze. Kurde czy ja kiedys bede szczupla??:( Szytalam wczoraj,ze Skrzynecka schudla 7 kg w m-c -ze jadla 3 posilki dziennie. Ale ciekawe ile cwiczyla i co jadla, pewnie sama salatke:( Dola mam, bo jestem gruba i nie moge schudnac :(buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przepraszam, nie chce Was kochane dolowac tez:) tylko podlamalam sie jak zobaczylam moja wage. Smigam do miasta, bede pozniej😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się Siubasku. Będzie lepiej a do lata jeszcze daleko więc osiągniesz swój cel.Teraz to pod tymi wszystkimi ubraniami nie widać naszych kg.;) Może zacznij chodzić na ten aerobik albo basen ? Ja wróciłam z miasta i od razu mi lepiej jakoś.:) I zaraz idę odśnieżać( a mam sporo ) więc ruch znowu.:) A jak to mówią jeśli człowiek się zmęczy to od razu lepiej się czuje.:) Fajny temat pracy - ja pisałam o relacjach przełożony -podwładny w pewnej firmie.Wyszło mi aż 130 stron.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co oglądacie Majkę ? Widziałam te 3 odcinki.Nie powiem, że mnie już wciągnęło ale przynajmniej coś zamiast naszej Ulci.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do cwiczen to raz w tygodniu basen. A tak po za tym to codzienne obowiazki. spacer z psem, zakupy itp. Nie jem slodyczy i nie jem po 18 oraz nie pije napojów zadnych. Poki co dobrze mi z tym i dobrze sie czuje. Staram się ograniczac do 1200 kcal ale mysle ze jak przekrocze troche to nic się nie stanie.Jestem po obiedzie,zjadlam krokieta z kapusta.Jeszcze jakis jogurt zjem i starczy na dzis :) Mysle ze jak będę się stosowac do tego co wyzej napisałam to powinno co tydzień kilo ubywac :P Także dolaczam się do Was Chcialam wczesniej napisac ale z Kafe cos się działo…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti wow 130 stron, ja chociaz zebym ta setke dobila:D Ale juz napisalam 6-razem z tytulowa i planem:D ale tez sie liczy:D jutro jade po wiecej ksiazek do biblioteki :) ankiete juz mam zrobiona:) A Twoj temat pracy tez ciekawie brzmi-taki zyciowy, przyjemny:) No jak mowisz, pod ta sterta ciuchow nie widac naprawde chyba wagi, bo odwiedzilam dzis babcie-ost raz widzialam ja na Wigilii i powiedziala do mnie, ze znowu schudlam:) a ja jej na to, ze przytylam ciut, a ona,ze nie widac, wiec pocieszyla mnie :):):) i od razu bylo mi lepiej. Ja jakos nie widzialam jeszcze tej Majki w calosci, wczoraj jedynie jakies 2 minuty tylko. Nie wiem, wciaz rozpaczam po stracie Ulci ;) ale nie powiem,chcialabym aby ta Majka mi sie spodobala i chcialabym sie wciagnac,ale nie moge jakos:) Z cwiczeniami tez pod gorke, bo basen dopiero w sobote bedzie czynny,bo maja jakas wymiane wody czy cos, a aerobik od nast tygodnia, bo babeczka na wczasach. No ale dzis bylam na spacerze,wiec zawsze cos:) czy to.... zrob sobie stopke z waga itp :) bedzie nam latwiej, bo ja juz zapomnialam ile wazysz:D wiem,ze moze cofnac sie na strone, ale lenistwo :) A tak w ogole to czytalam,ze powinno sie jesc ost posilek na 3 h przed snem, bo jedzienie do godziny 18, a kladzenie sie spac np o 24, moze spowolnic metabolizm... Doti to nie bylo napisane w tym co nam wyslalas na maila?? chyba tak, co?:) Moze i cos w tym jest wiecie:) wiec ja bede ost posilek jadla podczas ogladania na wspolnej:) a bedzie to jogurt:) czy to... skad jestes??:) a ja zjadlam dzis: sniadanie-bulka z serem i wedlina obiad- 2 kajzerki jak wyzej :) No ale nie jadlam dzis slodkiego, to cud...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stopke zrobie ale pozniej :) Nie bardzo mam teraz czas i ochote. Tak myslalam ze za wczesnie mam ostatni posilek,ale dam rade. To zalezy od organizmu pewnie. Jak patrzalam na inne fora czy tez artykuly jakies to zalecane bylo do tej godziny.Byc moze to pomylka ale mi to odpowiada.Tak tez sobie myslalam ze nawet jak bym jadla dzienna dawke czyli kolo 2500 to bym utrzymywala wage a jak mam mniej kalorii to spale to wszystko:P A jestem z nad morza,z Gdańska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subasek
czy to a ile chcialabys schudnac?? do jakiej wagi?? masz jakis cel??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w sumie jak zjem godzine przed snem marchewke czy cos takiego to nie zaszkodzi :P Startuje z 78 (tzn tyle bylo w poniedzialek) ,okreslonego celu niemam ale chcialabym tak kolo 65 :) niedlugo popracuje nad stopka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzyc sie nie mam zamiaru.Bede korzystac tylko z wagi. Oczywiscie duzo wody,wody,wody... W czwartek sie zwarze, albo lepiej w piatek rano,mam nadzieje ze cos sie ruszylo,jakies grosze na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie, ze nie marzysz o takiej wadze typu 40 kg:) tylko jestes rozsadna babeczka:) ja tez jestem z Pomorza, ale tego bardziej zachodniego :) Marchewka na pewno nie zaszkodzi, nawet wieczorem. A mozna ja zetrzec na tarce, dodac jablko tez potarte, troche soku z cytryny i ciut cukru i jest pyyyyszna surowa, polecam Wam:) i tak zapycha, ze szok :) A w ogole tak przy okazji, jakby ktoras nie miala, to dzis widzialam w reklamie lidla wage elektroniczna za jakos 40 zl z groszami. Wiec niezla okazja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak mysle :) Gorzej taka bajaderka albo baton ... najbardziej sie boje tego przestoju w wadze,ze nie bedzie przez pewien czas spadac,bedzie sie bronic,wtedy najgorzej wytrzymac ... Co do tych 40 kg to nawet nie mam takich marzen, bym strasznie musiala wygladać... wystarczy mi te 60 a nawet 65, By w sklepach wiekszy wybor miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No lepiej ostatni posiłek jeść 3h przed snem ale jak najbardziej marchewka czy inne warzywko wskazane.:) Widziałam foteczki Skrzyneckiej - no fajnie zeszczuplała.. Czy to ..to masz podobną wagę wyjściową co ja miałam w sierpniu.Startowałam z 76.:) A przestój w wadze będzie - trzeba to po prostu przeczekać i być cierpliwym i konsekwentnym. Siubasku no to malustko dziś zjadłaś i nic słodkiego nie ruszyłaś.Widzisz powoli idzie ku dobremu.:: Skoro basen i aero odpadają to może ćwiczonka w domu choć spacerek też dobry.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwer
czesc dziewczyny zapisuje sie do waszego topiku oto moja historia w skrocie mam 3 letnia coreczke i meza od 2 lat. wszystko bylo pieknie wazylam 58kg\167 cm zaczelam brac tabl.antykonc.i od wakacji wazylam 68kg:( przed swietami schudlam 4 kilo co skutkowalo obrzarstwem w swieta i N.Rok wiec waga 65 powrocila jestem zalamana grube nogi i uda to moj koszmar zalozyc spodni nie daje ardya moj problem to mąż ktory widze ze patrzy na mnie jak na foke mowi ze fadnie wygladam ale nie hcce sie ze mna kochac,nie chce nigdzie wychodzic wiem ze o przez moja wage wiec zaczelam pozadnie cwiczyc o 05,01,2010 zobaczymy pod koniec mieiaca bo nawet nie tylko maz zauwaxzyl moje kg ale cala rodzina i teraz glupie docinki a moze jestem w ciazy a drugie plotki juz sa takie ze jestem taka gruba i nie mge zajsc w druga iaze(chodz tego nie planuje narazie) jakies swiczenia dobre na udka i pupke macie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie szanowne koleżanki :) Udało mi się! Wytrwałam ten jeden dzień :) jestem z siebie naprawdę dumna. Choć już o 19 strasznie ssało mnie w żołądku (a ostatni posiłek wg planu zjadłam o 17) a może to wszystko przez @ i dlatego czułam głód. Poradziłam sobie pijąc herbatki i wodę. Do tego doszła nauka także nie miałam czasu myśleć o jedzeniu. Nie mam zamiaru się katować, ale trzeba mu (organizmowi) jakoś przetłumaczyć żebym znowu mogła jeść zdrowo :) Tak, tak mgr … jeszcze trochę najpierw licencjat. Tak studiuję bardzo sympatyczny kierunek :) dziennikarstwo 🌼 Fajne tematy miałyście/macie dziewczyny :) Ja wczoraj czytałam, że Katarzyna Skrzynecka faszerowała się tabletkami i takie same miała Anna Mucha. Oczywiście nie wierzyłabym plotkom :) Chociaż teraz wyglądają super. Doti – :D świetny link i jaka motywacja :P:P uśmiałam się jak nigdy :) (a przy tym też spala się kalorie :P) Siubasku – nie przejmuj się, fajna laska z Ciebie :) a Doti ma racje do wakacji i do lata jeszcze duuużo czasu, także będzie dobrze :) Wszystkie damy radę! Gratuluję dnia bez słodyczy. Oby tak dalej! Wagę też widziałam, a ja wydałam 89zł :( gdybym wiedziała ..:D Czy to – ja też jestem z Pomorza :P Pewnie że jedna marchewka nie zaszkodzi, a nawet jakiś jogurt. Podobno przed snem (w sensie 1-2h) warto zjeść serek homogenizowany skropiony sokiem z cytryny, niby to połączenie dobrze działa na przemianę materii i wspomaga odchudzanie :) Widziałam2 odcinki Majki … nie powiem, że mi się nie podoba. Dzisiejszy odcinek był ok. Ale wole Ulcię ;p Kochane moje wiecie może coś więcej o programie Nestle Fitness? Stosowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj qwer pewnie, że możesz się przyłączyć :) W ogóle miło patrzeć jak przybywa do nas coraz więcej osób :) Dasz rade na pewno ci się uda. Poza tym ważę tyle samo co ty a jestem 10 cm niższa :) Także zauważ, wcale nie jest źle jak mówisz :) chociaż każdy spostrzega siebie inaczej. Jakąś konkretną dietę stosujesz? Ćwiczenia to podstawa, także nie rezygnuj z nich … tak jak na przykład ja ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwer
dziekuje dziewczyno harlyowca rozne wychachy nóg hula hop=przysiady skakanka zobaczymy pod koniec stycznia sie zmierze ide cwiczyc papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellloo Dz.H - gratulacje - to teraz już Ci pójdzie na pewno lepiej.Ważne żeby się przestawić z powrotem na zdrowe odżywianie.:) To naprawdę ciekawy kierunek sobie wybrałaś.:) A nestle fitness to jem często na I Śniadanie wraz z kilkoma orzechami i jabłkiem.:) Siubasku ;) Witaj qwer ! A skąd jesteś ? Bo na razie Pomorze w przewadze.:) Też mam synka 2,5letniego.A chodzi córcia do przedszkola ? Ja mojego chcę w tym roku posłać. Około 10.00 idziemy na sanki i do sklepu bo u nas bialutko..Szkoda że tak w Święta nie było. Mi się wydaje że Skrzynia czy Mucha lub Cichopek nie brały żadnych tabletek tylko pod okiem trenera i dzięki odpowiedniej diecie straciły dużo kg.To prawda wyglądają super teraz.:) My też damy radę laski a co !:):):):):) Czy to ...jak tam Ci idzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Doti mi sie tez wydaje, ze te aktoreczki trenowaly duuzo pod okiem trenera-maja kase i moga sobie pozwolic na taka pomoc:) a my musimy liczyc same na siebie :) u nas tez snigu tyle, ze swiata nie widac:) ja dzis bylam w bobliotece po ksiazki do pisania mojej pracy mgr. Cos tam ze soba przywiozlam, teraz musza postac w domu troche, bo pewnie zanim sie zabiore za ponowne pisanie to minie troche czasu:D dziewczyna H-ciekawy kierunek,dziennikarstwo :) No i super, ze wreszcie masz juz ten pierwszy dzien zdrowego odzywiania za soba!!! Ja moze dzis ta Majke obejrze,z nudow i zobaczye czy warto to ogladac czy nie :D A ten program nestle fitness, to niby trzeba jesc na sniadanie i jeszcze 1 posilek platki z mlekiem i chyba w 2 tyg ok 3 kg ma spasc? cos takiego mi sie obilo o uszy. Wydaje mi sie,ze ograniczajac jedzenie i nawet jedza razowiec na sniadanie, uzyska sie podobny wynik. A im chodzi o jak najlepsza sprzedaz platkow,dlatego tak je promuja:) Ale to fakt, platki sa pyyyyszne:) Wiec zawsze warto mozna sprobowac. qwer-witaj :) wcale nie masz zlych wymiarow przy 167 waga 68 kg to mysle,ze wygladasz dobrze. Owszem, mozesz sie zle czuc w tej wadze(tak jak i my) ale dziwie sie,ze maz i rodzina Ci docinaja:( Maz powinien wspierac Cie,prawic komplementy nawet gdybys wazyla 100 kg :) Ale spoko, uda Ci sie i wtedy pokazesz wszystkich, ze nie jestes zadna foka czy cos takiego :) czy to....- jak tam dzis twoj dzien, co zjadlas?? :) I jak pozostalych lasek dzis jedzonko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym odchudzaniu aktorek to nie wiem co myslec ,ale gdyby ktos mi skomponowal diete i przynosil jedzenie pod nos i mowil co mam jesc to tez bym szybko i super schudla. Bo sama nie wiem co mam jesc i dlatego byc moze to dla mnie meczarnia ... Dzis skromnie bylo,rano owsianka, na obiad troche bigosu,kolacja kapeczki,i w miedzyczasie owoce :) Teraz mam wolne piatek,sobota,niedziela to troche ciezej bedzie. Jutro rano jeszcze do lekarza... jakies cholerne uczulenie mi wyskoczylo.Bede musiala isc do Alergologa... W sumie jeszcze jakis jogurt wchlone,co by lepiej sie spalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to... dlaczego mowisz, ze jak wolne masz to bedzie ciezej?? wlasnie jak jest wolne to najlepiej wtedy sie odchudzac mozna:):) a w takie dni wolne to najlepiej zrobic sobie oczyszczanie jakies lekkie, kiedy nie trzeba sie niczym przemeczac:) ja najbardziej lubie sie odchudzac jak nie mam duzo zajec i jak moge byc w domu:) chociaz wiadomo,ze tak sie za czesto nie da :) ja tez jutro smigam do lekarza,ale na pobranie krwi :) wiec trzymam kciuki za Ciebie,aby uczulenie przeszlo!!! moze zjadlas cos i wyszla wysypka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×