Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julka75

razem raźniej - odchudzanie

Polecane posty

Gość asia88-84
ja dzieki cwiczeniom ktore podalalm schudlam ale teraz maz mial urodziny i tata imieniny i nie moglam sie oprzec tym pychotka zaluje:((bo boczki mi sie wylewaja a do grudnia musze schudnac bo wtedy sa swieta spotykam sie z cala rodzinka i jak ja wygladam:(( czy rowerek to dobry pomysl? ja trenowalam lekkoatletyke 8 lat nogi mialam jak facet umiesnione a teraz to sam tluszcz i boje sie roerku bo znajomej nogi takie sie nabite zrobily ze szok wiec nie wiem ide sie teraz pomiezyc i jeszcze pokulac hula hopem( w srodku mam szklanke wody wlane) to dkllla mnie obciazenie.wszyscy spia asia cwiczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu ja kiedys schudlam wlasnie dzieki rowerkowi i bylam bardzo zadowolona z mojego ciala, lydki byly oki :) nie mialam nigdy zbyt duzego obciazenia i moze dlatego. Chociaz ja wtedy to tylko 3-4 m-ce jezdzilam, a jak Ty trenowalas, to pewnie jezdzilas wciaz i lydki dlatego byly rozbudowane :) a hula hop to ponoc super sprawa, a ja nie umiem krecic :( aneczko no ja sie na pewno nie poddam i bede trwala na tym topiku:) mi nie przeszkadza,ze nie ma duzo ludzi,a jak ktos bedzie chcial to dolaczy- a mysle,ze jak ktos zobaczy,ze jestesmy wytrwale w postanowieniu swoim, to do nas dojdzie :) no troszke schudlam, chociaz nie tak duzo i w dlugim czasie,ale mam nadz,ze przynajmniej trwale. Chociaz juz slysze komentarze typu: ale Ty schudlas, super wygladasz. A dzis nawet uslyszalam,ze mi to nie pasuje-hehe rozbawilo mnie to:) no ale ktos jak zawsze byl pyzaty i nagle chudnie i robi sie smuklejszy to moze byc ciezko sie przyzwyczaic:) Wczoraj jeszcze wieczorem posmigalam 20min na rowerku,wiec wyszlo 70 min lacznie,wiec nie jest zle:) a dzis ide na gimnastyke wiec tez cos tam spale Sniadanie: platki fitnes z mlekiem II sniadanie: kromka chlebka z wedlina Na obiad jeszcze nie wiem co zjem:) Aneczka a 50 min na steperze to az 500 kcal spalone? kurcze to ja nie wiedzialam,ze tak duzo mozna spalic na nim. A ciekawe ile na rowerku sie spala, musze poszukac:) wow 500 kcal, jestem w szoku ze tak duzo :) do Swiat mamy 2 m-ce, uda sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
[witam/was1\;dziewczyny;1\*robie*takie*osdstepy*mi*klawiatura*siadla*ratuluje*babeczki*zrzucanyc*kilo*ja*walcze*od*ytyodnia*ze*skakanka*5000razy*dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damesska
hej dziewczyny i jak Wam idzie dzisiaj w rozmowach w toku byla kobieta ktora schudla 100kg szok normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja widzialam ta dziewczyne i tez bylam pod wrazeniem, 100 kg w ciagu roku, wydaje sie byc niemozliwe. Ale ile ona cwiczyla, po 6 h dziennie, 6000 brzuszkow, to ja bym chyba padla :) no ale pelen szacun dla niej,bo wyglada teraz o niebo lepiej:) a ja zaraz sobie jogurt zjem jako kolacja a na 19 aerobik. Pojezdzilam jeszcze 20 min na rowerku,a teraz relaks:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
CZESX JA CWICZE JAK MAZ I CORKA SPIA JAK NAJSZYBCIEJ ZGUBIC KG Z NÓG? BO TO MOJ ZMORA WSTYDZE SIE ZE KIEDYS BYLAM ZGRABNA WSZYCY MI TO MOWILI A ERAZ?RYCZEC IDZIE A CO DO ROZMOW W TOKU TO SZACUN DLA LASKI A NIE M0GE SCHUDNC 5 KG A ONA 100 SZACUN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Wcale nie zostałyście same. Ja nadal tu zaglądam. Niestety zjazd na uczelni zrobil swoje i nie miałam dostępu do neta. Bardzo się cieszę, że wam się udaje i nadal jesteście wytrwałe. GRATLUJĘ! Muszę gdzieś się wyżalić i przyznać do małych grzeszków. Musze powiedzieć, że wczoraj po przeczytaniu waszych postów po prostu zrobilo mi się glupio :( że nie dalam rady ... będę się usprawiedliwiać złym samopoczuciem i ciężkim dniem w pracy (każda wymowka jest dobra), dzisiaj wszamalam chyba z 5 łyżeczek nutelli i chipsy. Wiem nie powinnam ... ale ... :( na szczęćie o ile mozna tak powiedziec po 18 zjadlam tylko 2 sucharki z serem i szynką ... jak na mnie to nie dużo. Jutro sie nie poddam! Oczywiście tak jak obiecalam chcialam rozpocząć dietę 10 dniową ... tylko że te twarożki mnie wykańczają ... może lepiej po prostu nie jeść po 18-tej i ćwiczyć a nie glodzić sie i odmawiac przyjemności?! Aneczko gratuluję zrzuconego kilograma chociaz myslę że ubyło juz kolejnych :) Asiu te ćwiczenia wygladaja na prawdę interesująco i chyba nawet sie na nie skuszę ... chociaz widzialam w Gazecie Wyborczej zestaw ćwiczeń (codziennie inny zestaw - przynajmniej nie jest monotonnie) podobny do tego który podałaś tyle że troszkę wzbogacony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
dobra babki po wyplacie kupuje rowerek treningowy chce wrocic do 58 kg przytylam przez anty i slodycze,krece hula hopem cwiczenia skakanka obaczymy DZIS IERWSZY DZIEN BEZ SLODYCZY jest ciezki.glodna.............lece po jablko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
gdzie moge dostac filmik z rozm.w toku o tej co schudla 100 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie tak wychodzi, ze srednio 10 kcal na minute i wczoraj przeczytalam w jednym magazynie dla sportowcow(moj wspollokator go prenumeruje bo ostro cwiczy)ze taki wynim jest przecietny cwiczac na przyrzadach aerobowych:)wiec u mnie codziennie steper-chce dojsc do godziny dziennie i oprocz tego jak tylko wyzdrowieje wrocic na silownie 3-4 razy w tygodniu:) asia a co o twoich nogach mowi trenerka?ja zauwazylam, ze jak chodzilam regularnie na silownie, lacznie 6 godz tygodniowo, duzo cwiczen aerobowych to czulam po kozakach ze lydki mi troszke zgrubly, ale jak tylko przerwalam to wszystko wocilo do normy...tez sie zastanawiamlam i doszlam do wnosku, ze to chyba tylko na poczatku tak to wyglada, pozniej chudnie sie:) Asiu, kup sobie chrom w aptece, bardzo chce sie slodkiego jak ma sie braki chromu worganizmie, nie tylko ja sie o tym przekonalam, znam tez kilka osob z podobnym problemem:)teraz czekoladki sa w domu a jak kilka dni moge obyc sie bez slodyczy:) no witam ponownie dziewczyne harleyowca, a co takiego studiujesz ,ze tak ci czas kradnie? juz myslalam ,ze sie poddalas;)ale dobrze, ze jestes, razem jakos razniej:) a tym ,ze czasem masz chwile slabosci, nie przejmuj sie, kazdy ma:)ja mialam tak w weekend, 3 kawalki pizzy ....ale dzis stanelam na wadze, kolejne pol kg w dol, hurraaaa! aha, przeczytalam jeszcze, ze drastycznie ograniczajac spozycie kalorii przy wisilku dluzej bedzie trwalo osiagniecei wymarzonego efektu, moja trenerka mi wyliczyla na poczatku, ze przy wisilku nie powinnam schodzic ponizej 1300kcal dziennie, niezla wyzerka:)ale tylko zdrowe rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna harleyowca pewnie,ze lepiej jesc np 1200 kcal, cwiczyc i nie jesc po 18, niz sie glodzic! bo glodzenie i te wszystkie diety cud, sa na chwile, a pozniej mega jojo. Asiu na allegro mozna kupic dobry i niedrogi rowerek, sama mam z allegro i nie narzekam, najwazniejsze,ze jezdzi :) A slodycze, tez je kocham i mi nic nie pomaga:( poprostu jak mam ochote to musze zjesc kawalek, bo padnie:) ale wszystko dla ludzi byle z umiarem:) Ja ok 12 zjadlam dopiero sniadanie, dzis mam dzien wolny, wiec poleniuchowalam. Zaraz wskakuje na rowerek i troche popedaluje z rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też kiedys mialam fajne łydki, ale to wszysto dzięki codziennemu bieganiu chociaz po skakance tez nie były złe. Dzisiaj sie jakoś trzymam. Samopoczucie jest lepsze i od razu człowiek racjonalnie podchodzi do diety :) Nie jadłam po 18 a do tego nawet nie pomyślalam o słodyczach chociaz nutella dalej patrzy mi prosto w oczy :) Po malych porządkach znalazlam pusty kartonik to takiej dlugiej czekoladzie - nawet nie wiem kiedy jej ubyło - a mi się glupio zrobiło. Tak czy siak ograniczam je do minimum i od tarez slodycze nie będą ważnym elementem mojej diety :) aneczko studiuje bardzo interesujący kierunek zwiazany z mediami ... ale do tego dochodzi praca i od razu doby mi brakuje. siubasek też tak myśle lepiej nie bedę się katować - chciaz nie ukrywam, że czasami wolę kilka kg stracić szybko bo wtedy mam wiekszą motywację (jednak z doświadczenia wiem, że schudnąc 3 kg to nie problem gorzej jest tą wagę utrzymać i nie doprowadzić do podwojnego jo jo) Teraz brakuje mi motywacji do ćwiczeć, ale to chyba z czasem. Oczywiście w tym momencie zamiast siedzieć w necie i gadać na gg powinnam poćwiczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja o dziwo cwicze teraz dzien w dzien,oby nie do czasu:D dzis bylam znowu na gimanstyce, 60 minutek i bylo fajnie :) czuje sie tak lekko:) 70 kilowe piorko ;) dzis na sniadanie platki zjadlam, a na obiad tortille z kurczakiem i warzywami i zastanawiam sie ile taka tortilla moze miec kcal...z 500, oby nie wiecej :) a po cwiczeniach zjadlam jogurt i to moje jedzonko na dzis. Jestem przed @ wiec woda sie zbiera i czuje sie nadeta jak balon. Ale ogolnie powodow do narzekan brak :) Dziewczyno harleyowca, a lykasz chrom?? czy sama walczysz ze slodyczami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co mi sie stalo ale skasowalo mi wszystkie posty dodane po pierwszej stronie:(jak sie trzymacie dziewczynki?ja mam za soba 13 godzin w pracy wiec zdrowo nie bylo:(aleetraz weekend wolny wiec nadrobie zaleglosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siubasku gratuluję motywacji do ćwiczeń! Oczywiscie oby nie do czasu - oby jak najdlużej! Tortilla to jakieś 500-540 kcal na pewno nie wiecej także spokojnie :) Nie nie łykam chromu kiedyś za małolata brałam te tabletki ale nic mi nie pomogło. Muszę sie pochwalić a co! Po obadku itp zawsze otwierałam szafeczkę ze slodyczami ... dziś wcale nie bylo inaczej .. wysypalam garstkę czekoadowych groszków wtedy przypomnialo mi sie co wczoraj napisalam że bez slodyczy mozna żyć i nie sa mi do niczego potrzebne. Groszki wylądowały w koszy :) Mama też wziela mnie na próbę upiekła dzisiaj dwa ciacha na szczęćsie dla mnie bo oba z budyniem, którego nie cierpię :) Aneczko skąd ja to znam ja bylam dzisiaj 11 godzin i gdzie tu jeszzce sila na ćwiczenia :( A dodatku jeszcze teraz pracuje w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna harleyowca jestem z Ciebie dumna, najtrudniej zrobic pierwszy krok, pozniej juz latwiej:)ja dzis bardzo zle jadlam, skusilam sie nawet w pracy na 1 ferrero, wieki go nie jadlam wiec.... a teraz siedze przed komputerem i zastanawiam sie czy nie ze zejsc na dol i nie pocwiczyc-spalic te kalorie z dzisiaj;)ide, szkoda czasu na zastanawianie sie;) dobrej nocy wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny od rana mam w glowie ylko jedno-wielka pyszna tlusta pizze!! masakra!! mam nadz,ze nie polegne :) aneczka podziwiam Cie,ze o polnocy cwiczysz!! ja to wtedy na nic sil nie mam;) ale szacunek za to,ze w ogole cwiczysz :) dziewczyno harleyowca to z tym ciatem mialam fuksa:D ja to kazde lubie, wiec pozarlabym co by bylo :) ech tak to jest jak czlowiek nie moze bez slodkiego zyc:( jeszcze w lozku jestem,ale zaraz sie podnosze i ide na wage, bo juz ciekawosc mnie zrzera, czy moje cwiczenia codziennie daly jakis efekt, chociaz z pol kilo:) milego piatku kobitki i do napisania pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem przed @ i zjadlabym wszystko,zalamka. Sluchajcie a jest cos orpcz chromu co powoduje,ze nie chce sie slodkiego? bo ponoc chrom rakotworczy jest??:( to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siubasku, ja nie slyszalam tej opinii o tym, ze chrom jest rakotworczy, moze w wiekszej ilosci???nie wiem, ja biore teraz zestaw witamin centrum ,w nim jest chrom i czuje sie fantastycznie, widocznie moj organizm potrzebowal nie tylko chromu zeby dobrze funkcjonowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko a jaki to lykasz witaminy?? ja w ogole mam problemy z lykaniem i nawet najmniejszej tabletki nie polkne,tylko musze ja pogryzc:( a to co bierzesz duze jest? mozna gryzc?? bo przy odchudzaniu to przydaloby sie cos lykac a tak w ogole to dzis mam dzien bez diety:((((( wiedzialam,ze polegne. W sumie slodkiego nic nie zjadlam, ale zjadlam przez caly dzien z 12 malych pierogow podsmazonych na patelni:) i kromke chleba. Chociaz moze to nie az tak strasznie jakby popatrzec na to z innej strony, bo jest dopiero przed 16. A juz nic nie wezme do buzi (no chyba ze jogurt), posmigam na rowerku, to moze i wyjde na prosta:) a wiec wcale ten dzien nie musi sie skonczyc zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wam dziewczyny! moze ja też spróbuję? tylko u mnie największy problem polega na tym że nie lubię ćwiczyć! i mam posrany żywot i wszystko zajadam... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arielka witaj :) pewnie,ze mozesz do nas dolaczyc:) a pozostale dziewczyny na pewno tez nie beda mialy nic przeciwko :) skad ja to znam, kiedys mialam tyle dolow, ze swoj smutek no n stop zajadalam i nie znalam umiaru! wiec uwierz mi,ze dokladnie Ciebie rozumiem! Ale trzeba z tym walczyc i wierzyc,ze sie uda:) napisz cos o sobie, ile wazysz, jaki wzrost, jaki cel?? a bez cwiczen tez schudniej, wolniej moze bo wolniej,ale schudniesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siubasku no to cie teraz zmartwie bo centrum, te witaminy ,ktorev lykam, sa duze takie kapsulki ponad 1 cm dlugosci wiec mozesz miec problem:(obawiam sie ,ze nie mozna ich gryzc... ja tez dzis mialam praktycznie dzien bez diety ale to pewnego rodzaju swieto bo zdjelam aparat ortodontyczny na gornych zebach i swietowalam troszke=nieregularne posilki i bez obiadu.wlasnie wrocilam z miasta i zrobie sobie ryz z jablkiem-u mnie dopiero 18.00 wiec do 19 zdaze;), pozniej godzinke na steperze i spac:)w weekend bede grzeczna:) witaj arielka, jak najbardziej jestes mile widziana.ie poddawaj sie nawet jak nie lubisz cwiczyc, ogranicz kalorie i napewno schudniesz, moze jako pewna dawke ruchu zafunduj sobie szybki spacer codziennie, to pomaga, widze po mojej kolezance, nie cwiczy, trzyma diete i codziennie maszeruje godzine.juz schudla 4 kg od wakacji:) powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
do aneczkazirlandii co do arerobiku to rezygn uje z tego bpo u nas gidzinka kossztuje 8 zl A jak narazie to u mnie kiepsko z finansami do : siubasek---za ile rower treningowy kupilas ? kuyuuzynka ostatnio kupila za 120 w auchanie dzisiaj zjadlam 2 skibki suchego chleba z szynka zupe na obiad i znowu 2 skibki chlepa zapilam to wogda do tego 6 jablek moje kalorie wedlug internetowowego kalkulstora to 1400 kalorii to duzo mam nafzieje ze ten kalkulattor bledzne obliczyl") rowniez jestem przed okres tyje jAK BECZKA A PRZECIEZ MAM ISC Z WAGA W Dół sorki za takie pismo ale moja 3 letnia corka zalala mi klawiature i narazie nie stac mnie na nowo iec z paska zdan wzielam jakas i myszka musze najezdzac na wybrana litere:(( wczoraj skakanka 500 razy hula hop 25 minut i przysiady przyszki i inne wymachy nóg jak u was idzie? ja dzisiaj patrzylam w sklepie na paczka i slinka az mi do epeka poleciala ale nie kupilam go wytrwalalam zapewne kupie sobie ten chrom dzieki babki ze jestescie odpiszcie czekam asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
do zaklad!!!!! ja wchodze w te zdj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kolejny dzień za nami!! Nie wiem czy uznac go za sukces ale raczej nie :) Jak w domu nie mam ochoty na ciacho tak w pracy dostalam dwa kawalki - kolezanka odchodzi- także glupio bylo odmówić. W ogole zastanawiam sie jak delikatnie odmówić czegos slodkiego (raz mi sie udało) albo co jeść w biurze? Arielko zapraszamy! Oczywiście że nie mam(y) nic przeciwko razem rażniej a podobno im wiecej tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak ladnie tloczno sie zrobilo :) az milo czytac:) Asia ja dokaldnie mam rowerek taki jak ten http://allegro.pl/item796174108_rower_body_sculpture_rowerek_treningowy_bc_1430.html jak kupowalam to chyba nawet ciut byl tanszy. No i na allegro dochodzi wysylka. A jesli Twoja kuzynka sobie chwali go to po co przeplacac?? A gwarancje ma jakas , roczna ?? To widze,ze dzis kazda dzien bez diety miala:D to chyba jakis znak. Ja skubnelam jeszcze na koniec dnia kilka pringelsow, na szczescie tylko kilka,bo bylismy w kinie na pile VI i z tego jaki film byl przerazajacy,to odechcialo mi sie jesc, na szczescie:):) Pomysl z zakladem jest fajny, tylko czy to cos da?? chociaz sprobowac zawsze warto :) Asia jak corcia ma na imie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a tak w ogole, to czy znacie cos dobrego na wzdecia?? czego nie zjem, to jestem wzdeta jak bak i brzuch mi rozsadza:( tragedia. Kiedys to bylo raz na jakis czas,a teraz mam to prawie codziennie. Jest cos na te wstretne dolegliwosci sprawdzonego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×