Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julka75

razem raźniej - odchudzanie

Polecane posty

Hej hej No Siubasku idziesz jak burza - menu i godziny superrr !!! I każdy ruch czy ćwiczenia są dobre.:) U mnie dziś zjedzone : 8.00 - grahamka z serem 11.00 - kiwi 13.00 - płatki nestle fitness z mlekiem 16.00 - warzywa duszone z jajkiem iiii 19.30 - hmmm kolacja -chybaaa jogurt też.:) JA jutro mam aerobik.Coś się nie mogę zabrać za ćwiczenie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i juz jestem po maszerowaniu. Nie powiem,ale zmeczylam sie i teraz odpoczynek zasluzony:) czuje glod wiec po odpoczynku zjem kolacyjke. Doti a czy lepiej jest przed czy po cwiczeniach??wiesz moze??znasz sie na tym??:) a ja jutro tez mam aerobik wiec razem bedziemy skakaly;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
siubasku ja nigdy nie jem sbiadaania bo nie mam ochotki nigdy a jak wloze cos do ust mam odruchy wymiotne wiec zrezygnowalam ze sniadania i zjadlam fasolówke ale w kubku(nie w talerzu) zjadla 4 jablka i na tym koniec. a na kolacje zafunduje sobie 2 skibki bez masla z wedlina i jablka. jak moja rodzina pojdzie spac lece cwiczenia p[rzed youtube:) tak chcialabym kupiuc ten pas wibrujacy kosztuje 150 zl ale to moze za mieisca po wyplacie o ile cos z niej zostanie:(ramiona mam wlasnie grubasne 8 lat trenowalalm biegi i mi miesnie poszly w ramiona i nóżki potem ciaza i tak sie wleke z tymi kilogramami.eh... dam rade nie jestem sama w walce z kilogramami i powiem was szczerze ze to jest jedyny topik na ktorym dluzej zostalam a ty siubasku masz rodzine?ile masz lat fajnie piszesz.pozdrawiamm was odchudzaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zamiast jogurtu zjadlam 2 kromki razowca-ale bardzo cienkie z wedlina, bo bylam mega glodna. No ale to bylo przed 19, spac pojde pewnie pozno,wiec mysle,ze nie jest tak zle:) No wlasnie tak mi cos wygladalo Asiu, ze cos kiedys trenowalas:) ale bardziej myslalam,ze plywanie:) Ja sie przyznam, ze tez kiedys jak juz bylam na jakims topiku, to pisalam pisalam, a jak mi nie szlo,to przestawalam i tak sie moja przygoda konczyla. I takie kolo zamkniete bylo. Ale wreszcie wzielam sie za siebei porzadnie i bede tu pisala nawet jakbym miala sama zostac, chociaz wierze i mam wielka nadzieje,ze tak sie nie stanie:) Asiu milo mi,ze czyta sie Tobie mnie fajnie :) Ja tez czekam tylko na to kiedy napiszecie cos, co u Was, co jadlyscie i jak dzien minal:) pierwsze co,to otwieram lapa i kafeteria.pl :) A lat mam 24:) Mieszkam razem z chlopakiem, dzieci jeszcze brak, slubu tez:) ale pewnie powoli bedzie trzeba o nim myslec. Dzieci brak, chociaz czasami juz chcialabym miec takiego malego brzdaca, ktory bedzie latal po domu, achhh:) juz powoli czuje,ze nadchodzi ten czas:) W czerwcu koncze studia, szukam pracy i za jakies 2 latka zaczniemy starania o bobaska:) A moze nawet blizniaka by sie udaly-moje i chlopaka marzenie :) A ponoc po tabletkach anty. ciaze blizniacze sa wiekszym prawdopodobienstwem :) wiec kto wie kto wie... Ale najwazniejsze i tak,aby zdrowe bylo:) Ojej, ja sie potrafie rozpisac, bo taka ze mnie gadula mala jest, mimo,ze 70 kg mam:D to mala ;)) i moglabym tak pisac godzinami (mimo, ze humanistka nie jestem, ojj nie nie), ale nie bede i nie chce Was kobietki zanudzac opowiesciami o mnie :) Aha i jestem z pomorza zachodniego, do morza mam 300 metrow :) Fajnie, jakbyscie tez cos o sobie skrobnely, milo mi bedzie poznac Was lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
ja mam niedlugo 23 jestem z wielkopolski 30 km od poznania. na codzien zajmuje sie nasza 3 letnia corka kinga urodzona 07,12,2006 .mam wspanialego meza od 14,04,2007. biore tabsy najpierw cilest po ktorym wymiotowalam i ogolnie zle samopoczucie teraz mam novynette ale chce zmienic za tydzien mam gina bo mi zatrzymuja wode w organizmie. przestalam trenowac jak zaszlam w ciaze .co do tabletek siubasku to prawda z blizniakami bo moje kuzynki na granicy tabsów i brania ich przez ok 5 lat maja blizniaki i wszytskie synków.ja dzisiaj znowu bede cwiczyc malo zjadlam a maz znowu mnie dzis za dupsko chwycil i mowi KURDE GDZIE TY MAZ DUPSKO!! bardzo mi milo ze to zauwazyl dzisiaj sprzatalam liscie na ogrodzie bo mamy sad maly i trzeba liscie wiecznie grabic wiec przez ponad 3 godziny grabilam moze ramionka sie wyrzezbia a o schylaniu po te liscie nie wspomne he he moze to cos da. chcialabym chodzic na arerobik,basen ale to wszytko platne pare razy bylam u nas i dupa drogo za godz prawie 8z l wiec nie stac mnie za wyplate 1200 dzielaca nas na trzech musze chudnac nie tracac kaski.ale bardzo bym chciala ten pas odchudzajacy bo dorywczo w domu zakladam tipsy kupilam sobie kiedys zestaw jak byly pieniadze teraz bym nie kupila wiec tak czasem koleszanki wpadna na pazurki no i jestem na I roku BHP :)) zmotywowana z kolezanka z wykladów do chudniecia:) damy rade babeczki ja nawet nie wiem ile waze ale kupie na swieta wage bo dzisiaj sie wazylam i wyszlo mi 18 kilo he he:) pozdrawiam was i czekam za odpowiedziami jakie sa najlepsze cwiczenia na chudniecie dupska? a ty siubasku robisz w domu przed monitortem jakies cwiczenia musze szybko udka zgubic:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siubasku myślę że lepiej jest zjeść kolację a potem ćwiczyć.:)A i też mi się Ciebie fajnie czyta.Ja pisałam jedynie na tym topiku mż (co podałam linka) gdzie nas motywowała Dalaj ale topik przestał istnieć więc szukałam innego i znalazłam.:) Ale masz fajnie, że tak blisko morza mieszkasz.Kocham morze - w tym roku byliśmy w Dziwnowie. Ja plan menu zrealizowałam i teraz popijam wodę. Asia - śniadanie to podstawa każdej diety.Rozkręca metabolizm na cały dzień.:) Jeśli o mnie chodzi to jestem z południa Polski , mam dwuletniego synka. Żadna z babć nie może więc jestem z nim obecnie w domu (mam urlop wychowawczy).Chcę wrócić do pracy w przyszłym roku jak mały pójdzie do przedszkola.Mężatka od 7 lat.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu wklejam jednego z pierwszych postów Dalaj na topiku mż dla przypomnienia : co do posiłków to jem 5 dziennie. Rano w ciągu max. 2 godzin od wstania jem śniadanie, potem co 2-3 godziny kolejne posiłki. Wcześniej liczyłam kalorie ale ostatnio odpuściłam i poprostu staram się mniej więcej jeść podobnie. Opierałam się na tej stronie http://www.sfd.pl/Odchudzanie-dla_kobiet-t64 042.html Śniadanie to przeważnie -chleb (czasem ciemny) z wedliną, serem i jakimś warzywem, jajecznica czasem II śniad. -jogurt plus np. sucharki (zależy co tam mam) obiad -a to albo warzywa na parze plus pierś z kurczaka albo standardowe danie ale w mniejszej niż kiedyś ilości i nie do najedzenia się aż po uszy podwieczorek -zależy czy mam cheć na słodkie (wówczas pozwalam sobie na coś ale symbolicznie) albo jakiś owoc lub coś w tym stylu kolacja -tuńczyk z warzywami, jajko, jakaś sałatka warzywna i chudym mięsem, twaróg z róznymi dodatkami Przez cały dzień staram sie pić dużo wody niegazowanej. Oprócz wody czasem wypijam 1 małą kawę dziennie z odrobiną mleka ale bez cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się dziś. Na razie zjadłam; 9.30 - płatki owsiane z mlekiem + jabłko , (rodzynek i orzechów kilka dorzuciłam), 11.30 - baton musli, pół banana 13.30 - ziemniaki,mały mielony i surówka. Na podwieczorek planuję kromkę ciemnego chlebka z pomidorem i mandarynkę a na kolację twaróg chudy z papryczką. A jak Wam idzie ? Miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
melduje ze dzisisiaj zjadlam 2 skibki chleba i 2 siemiaki zapijajac woda i zagrycha to jablko czekam na meza bo w pracy jest do 14:30 pozniej sie odezwe dzisiaj pomiary ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a witam dzis mile panie :) Przed sniadanie 8.30. -pietka chlebka z maslem-skubnelam jak wyjezdzlaam na uczelnie. II snaidanie. 11- bulka grahamka z wedlina Przegryzka godzina 13-maslanka truskawkowa-300ml Obiad 15-pol ziemniaka, 1,5 mielonego z soji plus surowka I na kolacje planuje mandarynki 3:) bo kupilam dzis 6, 3 dla mnie i 3 dla chlopaka ;))) W ogole chcialam sie Was poradzic czy dobrze robie, bo pije wode gazowana o smaku jablko gruszka. Jest pyszna, a ta zwykla gazowana woda mi nie wchodzi. A ta moja smakowa ma 12 kcal w 100 ml, a wiec 1litr to 120 kcal. Mi woda 1,5 litrowa taka starczy na 2, gora 3 dni. No i wlasnie nie wiem czy ja pic, bo to puste kalorie, no ale c innego pic, jak zwykle h2o mi nie podchodzi:(?? Na 18.30 ide na gimnastyke, wiec bede skakala, a teraz relaks, bo niedawno wrocilam z uczlelni. Asiu ja kiedys bralam yasmine i tez mialam w sobie tyle wody, przytylam z 5 kilo (gdzie efekt mial byc odwrotny), ciagle doly itp. Jednym slowem tragedia, a do tego cena -39 zl za opakowanie. I kolezanka, nawet nie jedna, polecily mi, abym sprobowala tabletki o nazwie mycrogynon21. I zmienilam moje yasmine na te wlasnie. Biore je juz od poczatku roku tego roku. Czuje sie po nich dobrze. Nie jestem juz taka opuchnieta, jak po yasmine, brak dolow i cena-7 zl za opakowanie, bo jest dofinansowanie na nie. Wiec to jest moja zmiana roku:) Jesli masz okazje i chcesz zmienic swoje dotychczasowe, to microgynon21 polecam jak najbardziej :) Doti Ty to juz niebawem bedziesz miala swoj kolejny cel 65 kg osiagniety co?? :) Ja sie jutro zwaze, jestem ciekawa jak bedzie. troche sie boje, bo teraz jak jest tych 4-5 posilkow, to w ogole nie jestem glodna. Wiem, ze to dobrze,ze glodu nie czuje, ale oby efekty byly:) Doti a Ty tez czujesz sie caly czas syta i najedzona?? Mam nadz,ze tez:) Fajnie,ze skrobnelyscie cos o sobie,milo mi Was poznac lepiej :) Te Wasze dzieciaczki to pewnie taki cuudne brzdace, pocieszne i kochane :) fajowo macie:) wysciskajcei je od cioci siubasek :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti ta stronka tej dziewczyny http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3676358 jest fajna. Faktycznie suuper cenne porady. I wreszcie madre rzeczy. Bo wszyscy pisza,ze biale pieczywo beee, a ja jem biale i tez chudne. A ziemniaki i makarony owszem tucza,ale jak polane sa sosami itp. A same w sobie sa pozywne:) wiec fajnie,ze wynalazlas te stronke, dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o to chodzi żeby nie chodzić głodnym ( ale nie najadać się do syta podczas posiłku) więc bravo Siubasku. :) :):) Ja też jadłam wg planowanego menu dziś i czuję się najedzona.Głód mnie pewnie dopadnie tak koło 21.00 ale tu już herbatki, woda ,kawka zbożowa,miód ( łyżeczka) lub czasami trochę wina czerwonego wytrawnego.: Te wody smakowe są też dobre ale przy odchudzaniu lepsza czysta woda.Mi też kiedyś nie wchodziła a teraz piję z ochotą i gazowaną i nie gazowaną.Może lepiej jakbyś sobie trochę cytryny dodała? Ja ostatnio kupiłam sobie Pepsi light i wypiłam 2 litry w ciągu dwóch dniu.Ale więcej jej chyba nie kupię bo zawiera fenyloanilinę. Ja już po aero. Superrr było.Jutro napiszę ile waga pokaże rano bo ważę się rano a Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
tak w srode czyli jutro dzwonie do gina bo tylko w trzeci czwartek rejestruja bezsens wiec poprosze go o cos innego chaialam zeby mi okres uregulowal a on mi kg przysporzyl a od mojego drakonskiego odchudzania zanikl mi okjres wiec to kolejnyu powod aby isc do dupciogrzebaka:( dzisiaj zdadla rosół, 2 ziemiaki+pomidor i chyba 12 jablek:)))ja pije wode biala gazowana.wczoraj mialam sie mierzyc ale nic z tego nie wyszlo bo mloda mi pociela miare:( jak moi zasna odezwe sie bo bryncza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie dziś na wadze 68,4 więc jeszcze jeszcze do celu nr 2 ! A u Was ? Menu na dziś: 8.30 - 2 kromki razowca z wędlinką i papryką 11.00 - owoc 13.00 - rosół 16.00 - jogurt naturalny z otrębami 19.30 - serek wiejski ( plus jakieś warzywko). Miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) Doti tez lubie pepsi light, ale ponoc ona jest jeszcze niezdrowsza od tej normalnej, wiec juz staram sie tego nie pic. Chociaz nie powiem, bo jak taka pepsi wypije to glodna nie jestem, wiec nie wiem co ona w sobie ma. Od 8 wstalam, bo musialam cos zrobic i zjadlam pietke od chleba:) ale teraz jeszcze sie w lozku wylegiwuje :) Bylam wczoraj na gimnastyce i przestaje mi sie ona podobac powoli. Czesto jest tak,ze w polowie brak mi juz sil i energii i zmuszam sie, aby dotrwac do konca. Nie wiem czy z niej zrezygnowac i w to miejsce jezdzic na rowerku w domu? Doti jak myslisz??Czy zapisac sie na jakas spokojniejsza? Tylko czy spokojna gimnastyka tez przynosi jakies efekty?? Dzis sie chcialam wazyc,a waga odmowila posluszenstwa;/ baterie wysiadly, wiec musze kupic jakies i wtedy bedzie wazenie. Ale na pewno sie zmierze dzis:) I po cm tez zobacze czy cos spada. A jak Doti Twoja waga dzis?? Asiu 12 jablek?? Ja po jablkach sie robie mega glodna zawsze. Ty sie glodzisz kobieto!! A pozniej jak skonczysz odchudzanie, to jak bedziesz jadla??? A ja z godzine sie polenie jeszcze i wstaje, ogarne sie i w domku, a na 15 na uczelnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo witaj Doti dzis:) gratulacje!! super waga Ci spada! Marze,aby moja tez tak spadala:) A widzialyscie to? http://pomponik.pl/news/skrzynecka-schudla-7-kg,1397916 schudla 7 kg w miesiac. Ale pewnie nic nie jadla i dzien w dzien kupa czas na silowni. No ale jakbym miala tyle kasy co ona,to tez bym non stop na silowni siedziala:) milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nie wierze:( kupilam baterie i zwazylam sie i mam na wadze 71,3 kg:(:( no tragedia:( zalamalam sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co masz za wagę ? Ja mam elektroniczną bardzo dokładną.Bo wymiary masz super mniejsze ode mnie więc chyba coś z tą wagą nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa domyślam się że chyba masz elektroniczną... Wiesz co jeśli jesteś na tyle zmotywowana żeby ćwiczyć dużo w domu ta jak najbardziej choć ja zdecydowanie wolę aerobik - u nas fajnie babka prowadzi - co zajęcia są inne ćwiczenia tzn najpierw jakiś tam układ taneczny wałkujemy ( "ON właśnie wyciska siódme poty ze mnie" ) a potem ćwiczonka.Też czasem ledwo daję radę ale potem jakie super samopoczucie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no oczywiscie nie poddaje sie, bo to nic nie daloby:( ale troszke dzis humor mi sie zmienil:( Tak wage mam elektroniczna i zawsze wazyla dobrze i chyba dalej tak wazy. No chyba,ze juz mam miesnie ciezsze od tluszczu,ale kurcze czy to mozliwe? Na sniadanie zjadlam 2 kromki chlebka bialego bo byl taki swiezy bardzo. Obiad-wlasnie zjadlam-miska zupy pomidorowej z lanymi O 16 ide na spacer moj 8 kilometrowy. I jak wroce to zjem kolacje jakas. Moze za szybko sie zwazylam. Kolejne wazenie za tydzien i wtedy sie okaze. O tym dzisiejszym zapominam. I zobacze od dzis za 7 dni jak bedzie:) Mam juz za soba 150 brzuszkow. No ale nic, DAMY RADE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na aerobiku tez najpierw mamy uklad jakis, a potem cwiczenia na brzuszek, ramiona, nozki itp. Ale wlasnie mi tej energii po aeroboku brakuje. Wiec pochodze do konca m-ca,bo mam zaplacone i wracam do rowerka mojego:) i bede na nim smigala jak za dawnych dobrych czasow:) chociaz przez ostatnie dni bylo tak,ze kazdego dnia mialam ruch, bo albo rowerek,albo spacer 8kilometrowy, albo aerobik, wiec moze juz mam jakies miesnie ,hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba masz już mięśnie!:) Fajnie że masz tyle ruchu super. JA jak jeszcze przed ciążą się odchudzałam to schudłam 10kg w ciągu 6 miesięcy dzięki mż i ćwiczonkom w domu.Nie chodziłam wtedy na aerobik.Tylko ja ćwiczyłam mniej niż Ty - miałam stepp - to na nim trochę i jakieś rozciągające ćwiczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej!! Wczoraj nie mialam netu od popoludnia wiec dopiero moge dzis skrobnac. Wczoraj zjadlam ŚN-2 kromki chleba z wedlina OBIAD-miska zupy pomidorowej PODWIECZ-pomarancza i jogurt KOLACJA-tost z serem i szynka i 4 pringelsy A dzis nie wiem jeszcze co bede jadla.Ale na sniadanie pewnie platki z mlekiem,bo dawno nie jadlam:) Pogoda u nas dzis nieciekawa i nic nie chce sie robic. A w planach mialam jakies zakupy, bo chcialam sobie jakies buty kupic, bo za tydzien w sobote mamy rodzinna impreze (babcia 90 lat konczy), ale na ta chwile to nie wychodzilabym dzis z lozka w ogole:) Jeju tez tak macie czasami??? Doti ojj nie wiem juz sama co myslec o tej mojej wadze, czy to miesnie czy nie. No ale chyba wole sie tak oklamywac i nie myslec inaczej :) Ale nie powiem, bo juz brzuszki robie od tygodnia (serie tych po 150-200) i widze po brzuszku ze staje sie bardziej jedrny, niezle:) wiec chociaz tu jest jakis pozytywny akcent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i choroba mnie rozlozyla, na szczescie lekko. Ostatnio na gimnastyce okno babki otworzyly i zapewne ono mnie zalatwilo. echh i musze sie pofaszerowac jakimis lekami. Mam za swoje no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
podajcie zestaw cwiczen ktore wysmukla mi ramiona. u mnie idzie jakos ta dieta do dwiat nie daleko.mam nerwy i stresy z braku pieniaedzy banki mnie scigaja przez stres waga tez ucieka dzisiaj troche sprzatania bo sie nazbieralo wiec jak sie bede duzo schulac moze to na brzuch wplynie dzisiaj walczyc bede z brzyszkami. no a co do zmiany tabsów dzwonilam dzisiaj i kobieta w recepcji mi tak powiedziala: NA GRUDZIEN NIE BEDZIE ZAPISÓW DO GINA. BO NFZ DAJE IM PUNKTY W CIAGU MIES.DOSTAJA DO GINA OK 250 CZASEM 160 PKT. JEDEN PKT NA JEDNA KOBIETE CZYLI KUMACIE TAK. W TYM MIESIACU NFZ POWIEDZIAL ZE NIE MA KASY NIE BEDZIE REFUNDOWAL I MOJ OSRODEK DOSTAL AZ 25 PUNKTÓW KTRE SA NA 25 KOBIET I TAK SIE NIE ZALAPALAM BO RECEPCJONISTKA POWIEDZIALA ZE TE 25 KOBIET TO BEDA TE W CIAZY!!! musze czekac do stycznia dokladnie do 21 stycznia na zapisy!!! n ie mam w okolicy innego gina a na pryw. mnie nie stac:(siubasku jak zmienilas tabsy twoj biust ulegl zmniejszeniu? siostra brala i miala biust C!!! odstawiala we wakacje i na obecna chwile moglaby stanika nie nosic!! masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !! Ale ja dziś jestem zabiegana i gości miałam i aero.Teraz odpaliłam kompa dopiero ! Siubasku to zdróweczka !!! Teraz taki czas- wszyscy przeziębieni chodzą.... Dziś zjadałam pięć nie dużych posiłków ( na obiad 2 kawałki domowej pizzy ) z czego śniadanie i kolacja były jedynie dietetyczne ( ale nie objadałam się.) Teraz już trochę robię się głodna i zapijam głód wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
czesc dziewczyny troche was oposcilam bo w piatki i soboty robie BHP jestem na I roku. i mialam wiele prac do zrobienia i troche trzeba bylo poczytac. dzisiaj 100 brzuszkow w pasie cm mi uciekaja jak pieniadze he he naprawde szybko a udka stoja w miejscu dzisiaj prze 9 min non top krecilam hula hop dopoki mnie zebra nie zaczely bolec.w sumie ogladac film cwiczylam godz zlecialo mam nadzieje ze troche kilo tez:) snaidanie 2 skibki obiad jajko kolacja 2 skibki jablka i woda no i 3 krówki bo mnie córka czestowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) dzieki Doti, juz lepiej mi, szybko zareagowalam wiec mysle,ze choroba mnie ominie:) dzis piekna pogoda u nas. Wczoraj nic nie cwiczylam,bo nie mialam sily i natchnienia jakos. Ale dzis na pewno to odrobie. Wczoraj zjadlam Sniadanie- 2 kromki razowca plus dodatki te co zawsze Obiad-2 tosty z serem i wedlina podpieczone w piekarniku Podwieczorek-lod big milk-ten co ma tlyko 90 kcal :) KOlacja-actimel jogurt:) I 3 pringelsy i 1 cukierek. A dzis juz po sniadaniu-2 kromki chlebka znowu:) musze sie wreszcie na moje platki przerzucic:) Mierzylam sie dzis i moje wymiary wracaja do porzadku, wiec jest oki:) mam nadzieje,ze srodowe wazenie tez bedzie pozytywne:) Asiu no to jeszcze sie musisz troche przemeczyc z tymi tabletkami. Ale powiem Ci ze gdybys poszla prywatnie do gina o wypisanie tylko recepty to koszt ok 20 zl. Ja tyle place za recepte. Jesli juz masz tabsy wybrane jakies to bierzesz tylko recepte i masz:) Doti a 2 kawalki pizzy to nie duzo tam wiecej kcal niz normalny obiad:) zreszta czasami tez trzeba cos "innego" zjesc:) Ja lece teraz pranie robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×