Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julka75

razem raźniej - odchudzanie

Polecane posty

oj , jak tloczno ,az milo sie czyta:) asia88- troche duzo kalorii ci wyliczyl ten komputer bo przeciez zupa nie jest az tak kaloryczna, jedynie ten chleb...ale cwiczac tyle co ty nie przejmuj sie:) zaklad-witaj:)ja slyszalam ,ze jest taka strona w internecie, juz nie pamietam jaki adres, ale zakladasz sie wyznaczasz sobie cel i trwasz w postanowieniu, jak ci sie nie uda placisz (tez mozna)albo np.zapisuja cie do jakiejs grupy ludzi ktorymi gardzisz albo ich nie lubisz(sa rozne)i to cie motywuje do osiagniecia celu:) wchodze w ten zaklad:)))moj cel to do swiat5 kg mniej:)realny i mysle, ze az tak ciezko nie bedzie:) siubasku- ja mialam z tym problemy zanim przeszlam na diete, teraz pije tylko zielona, owocowa i duzo mietowej herbaty, przestalam pic kawe no i unikam potraw ktore mnie wzdymaja.m i bardzo pomagaja krople mietowe-na lyzeczce z cukrem i po ok.godzinie problem z glowy:)mam zespol jelita wrazliwego wiec bardzo cierpie:(kiedys lekarz przepisal mi debridat, ponoc dobry, kupilam ale nie bralam regularnie wiec nie bylo widac efektow... sprobuj tych kropli, mi espumisan nie pomaga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kroplami mietowymi mam tylko jedno wspomnienie, jak kiedys bolal mnie bardzo brzuch to je lyknelam z cukrem i mialam odruch wymitny z finalem, wiec nie wiem czy to dla mnie dobry pomysl :) ale brzmi nie powiem, ciekawie... no wlasnie a te wszystkie reklamowane w tv wymysly to nie wiem czy nie sa picem na wode, dlatego szukam czegos sprawdzonego. Aneczka, a duzo tych kropel ma byc? kurde mietowe krople na wzdecia, niezle no:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj milo milo :) to jest znak, że w kupie najlepiej. Jedna za wszystkie wszystkie za jedną :D Mojaj ciocia bedąc na diecie roila kiedyś wląnise tzw dni dowolnego jedzenia np piatek i wtedy jadła wszystko slodycze chipsy fast foody itd także myslę, że jeden dzien leniucha nie zaszkodzi :) Siubasku - Aneczka ma rację pij zielona i owocowa herbatę mi też to pomaga ( i oczywiście mniej produktów które powodują wzdęcia) Wiecie co .. ja kiedyś zalożylam się z mamą (tylko dlatego że mi kobiecina nie wierzyła) o 10 zł że przez 2 tyg nie tkne ani grama slodyczy .. uwierzcie mi może to nie jest duża kwota ale bardzo motywująca .. i nawet bedąc poza domem czułam że musze dopilnować slowa i wygrać zaklad. Oczywiście wygrałam i oduczylam sie jeść slodycze ale tylko na jakis czas ... gdyby tak co tydzień dyszka wpadała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna harleyowca, fajnie by bylo, milionererka bys wkrotce zostala ;))) siubasku, wiem krople maja podly smak, ale w moim przypadku to jedyne co pomaga...ja np.jak wiem ze bede sie zle czula po zjedzeniu czegos, czesto na miescie zaraz po przyjsciu do domu serwuje sobie lyzeczke cukru(dobrze,ze nie slodze)i ok 40 kropelek,zalezy jak zle sie czuje. popijam czyms zimnym bo wtedy smak nie jest tak ostry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
zapodajcie cwiczenia na nogi kiedys byly moja wizytowka teraz przeklenstwem a dupsko hmmmm żal piłe 6 widzialam wczoraj mąż sciagnąl z netu. mężatka od 14,04,2007 mamusia KINGII od 07,12,2006 zero slodyczy sukcces;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) bardzo dziekuje kolezankom za przepisy na mniejsze wzdecia:) bede na pewno z nich korzystala Dziewczyny wiecie te sposoby do motywacji sa fajne, mysle, ze moga pomoc bardzo. A znacie jeszcze cos takiego tego typu? :) Asia cwiczenia na nozki to ja bolecam absy, wg mnie sa najlepsze http://www.youtube.com/watch?v=uLIfN-31Bgs&feature=PlayList&p=CD674C78EEC51581&index=0&playnext=1 i z tej serii sa jeszcze na ramiona, brzuch, pupe, naprawde genialne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanelam dzis rano na wadze na czczo i niespodzianka-2kg mniej:))))))))tak sie ciesze, 2 kg w 2 tygodnie:) tez myslalam o tych absach na youtube, najgorsze jest to ,ze moj pokoj jest tak maly i zgracony, ze tylko moge sie w nim obrocic, a na dol cwiczyc nie zejde bo zawsze ktos tam siedzi, zadna przyjemnosc ...dlatego narazie tylko steper a moze od przyszlego tygodnia silownia, tylko ej paskudnej grypy sie pozbede:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to ,ze to sa te 3 kg ,ktore zawsze przywoze z kazdego urlopu, obojetnie jak dlugi jest:(wiec je szybko zrzuce, gorzej z pozostalymi...ale sie nie dam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej a dlaczego tutaj takie pustki? Dziewczyny gdzie się podziałyście? Ja również dziękuję za ćwiczenia. Tylko zastanawiam się gdzie ja je będę wykonywać mam bardzo mały pokój a w korytarzy ciągle ktoś się kręci :) Tak czy inaczej może dzisiaj troche brzuszków zrobię chociaż brak mi sił do jakiegokolwiek wysiłku. W weekend troszkę pofolgowałam ale to nic w porównaniu z poniedziałkiem .. TRAGEDIA :( Dzisiaj zrzucam to co pochlonęłam i caly dzień jestem na kefirach :) robiłam obiad i małe co nieco a nawet się nie skusiłam :D i to dobrze. Drogie koleżanki czy któraś z was skakala na skakance? MOże pochwalicie się efektami? I jeszcze jedno pytanie stosowalyście może uradzenie na cellulit CELLULESS? :):) trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
na skakance 500 podskokow dziennie lydki i ramiona mi wyszzuplilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
500 podskokow codziennie *7 dni=3,5 tys=1kg:)mniej 30 min codiziennie na hula hop *7dni=1,5 ccm mnie w biodrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
kto mi odp plis odpowiedzcie plis bylam na silnym antybiotyk uprawialam stosunek z mezem. cykl 28 dni jestem w 3 dniu prerwy okresu brak biore tabsy.dopiero po fakcie sie dowiedialam o wplyie tabsa na antybiotyk.wedlug obll.iczennn mialam dni nieplodne od miesiaca sie odchudzam boje sire wydzieina brunatna odchudzam sie stres i spie po 3h moze to o tego zaznaczam ze antyb.brlam ok 4 dni do czwartku. stosunek-niedziela czy jk tabsy nie zadziaalaly to wedlu kalk.w necie wyszlo ze przed okrese mialam nieplodnosc tym sie poceszam prawda to? planowa owulacja 17, 18 pazdziernika powiedzmy ze tabs nie zadziaalal.... bylo to przed okresem wiec gdy tabs nie zadziallal moge liczyc na dniprzed okresem?czy jesi owl. byla to dugiej nie bedzie odp plis czy czterodniowy antybiotyk tak mogl wplynac?nie bralam antyb,w trakcie stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia- spokojnie, nie panikuj:) okres moze ci sie spozniac bo sie odchudzasz i stres tez dziala ....jesli bardzo sie martwisz, zrob test ale raczej bedzie negatywny:)tez kieys tak mialam, dostalam okres w 5 dniu przerwy, nie matrw sie bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
NIE JESTEM W CIAZY HURA! BEDE UWAZAC NA SEKS+ANTYBIOTYK+TABSY MAM NAUCZKE NERWY! przez 2 dni zjadlam 8 jablek i nic niecej. to gluuuoota zemdlaląm 3 razy jutro kupuje nowa wage i klawiature odezwe sie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
elo laski jestescie dalej chwalcie sie ile juz kilo macie mniej|? u mnie to fajnie czekam za lepszymi efektami a narazie||| brzuchu 2 cm mniej posladki 2 cm mniej uda 1 cm mniej bioidra 2 mniej hura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz asiu, a tak sie martwilas:))) u mnie narazie bez specjalnych zmian, alej 2 kg mniej na wadze,ale czuje po ciuchach ,ze robia sie luzniejsze:) jednak pracujac na nocki w szpitalu nie moglam odzywiac sie normalnie....teraz tydzien wolnego wiec wezme sie za siebie:) moj steper mega mega skrzypi jak na nim cwicze, pozyczylismy go kolezance ,zeby zgubila brzuszek po ciazy i go zajechala....:) teraz tym skrzypieniem mnie tak zniechceca, ze chyba wroce na silownie:) milego weekendu dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Mogę się do Was przyłączyć??? Muszę schudnąć do Sylwestra 5 kg. Dużo czasu mi nie zostało,ale spróbować zawsze można.Nie chce stosować drastycznych diet bo to i tak nic nie da, zwłaszcza ze mam slaba wole ;/ Staram się ograniczyc pieczywo i te cholerne słodycze-ehhh... moja zmora. Probuje nie przekraczac 1200 kcal bo malo sie ruszam(to tez przydaloby sie zmienic). Zapisuje w zeszycie co zjadlam,itd ale z marnym skutkiem wiec mysle ze forum bedzie lepszym rozwiazaniem bo bede miala wsparcie :) Fajnie,że nie jestem sama z takim problemem. Damy radę! Pozdrowionka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj MalaMi:) spokojnie dasz rade schudnac 5 kg, masz prawie 2 miesiace :)moj pierwszy cel to tyle samo w podobnym czasie, ja pomimo lenistwa(inaczek tego nazwac nie mozna:P)wzielam sie za siebie i cwicze troszke na steperze, efekty juz sa i to mnie motywuje jeszcze bardziej:) a wy dziwczyny, co tak cicho???????? widzisz asiu, mowilam ci nie ma sie co martwic okresem:)milego weekendu wszystkim, ja ogarne troche mieszkanie i wskakuje na steper:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! ja nie pisalam dlugo, bo nie mialam dostepu do netu:( dopiero dzis, co mnie cieszy bardzo. Ostatnie dni to odchudzanie odlozylam na bok,ale nie objadalam sie,tylko normalnie jadlam, no i nie cwiczylam,bo nie mialam jak:( ale juz jestem w domu wiec od jutra powrot do dietowania i cwiczen. A do tego mam teraz okres, wiec czuje sie jak taki nadety balonik. Gratuluje dziewuszki tych spadajacych kg i cm:) suuper, ja juz sie nie moge doczekac, kiedy tez sie znowu bede z tego cieszyla:) co do skakanki to kiedys dzien w dzien robilam 1000 podskokow, ale nie ciagiem,tylko 200 przerwa na brzuszki, znowu 200, brzuszki i tak do 1000. To fakt, nozki i brzuszek ladnie spadly,ale wytrzymalam tak skaczac tylko tydzien:( wiec przy dluzszym skakaniu efekt na pewno bylby piorunujacy!! ale ja jestem len i nie chcialo mi sie cwiczyc wiecj:( buuu MalaMI witaj. 5 kg w 2 miesiace, to spokojnie:) Sa osoby, ktore chcialby w tydzien 15 kg schudnac, ale Ty z piatka to spokojnie :) no to milego wieczorku laseczki, a ja ide poczytac sobie cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
fajnie siubasek ze wrocilas ja nie robie 500 podskokow na skakance odrazu rowniez to dziele na partie dzisiaj znowu bede walczyc z z cwiczeniami jak moj maz i nasza corka kinga pojda spac.chyba ze moj maz zechce disiaj zebysmy sie razem poodchudzali he he milego wieczoru papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! gratuluję wam wszystkim ... i wotam nowa koleżankę :) Dasz radę a jak wiadomo razem raźniej :) Ja dzisiaj się tylko zamelduje .. chyba jest mi zbyt głupio po dzisiejszym dniu żeby czym kolwiem sie chwalić ... ubył mi 1 kg :) ale ... no właśnie sobota była okropna doslownie pochłanialam wszystko :( no nic ... jak zwykle od jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny..moge sie przylaczyc? otoz tak mam 23 lata 167cm wzrostu, 6 dni temu wazylam 63,3 kg teraz 59,4, jestem na d, kopenhaskiej...jeju jak ciezko:( ale daje rady chce schudnac bo nie chce zapelniac szafy nowymi ciuchamu, zwlaszcza jak moje stare tzn" mniejsze" sa fantastyczne, szkoda mi sie ich pozbywac. Moim celem jest 55 kg wiec jezsze 4 kg...ech duzo ale mysle ze z wasza pomoca dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska1122
a ja mam 18 lat 160 cm i waze 98 kg ;((((((((((( jestem potworem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
aneczka jaka to dieta kopenhaska| slyszalalm ze po niej jest jojo kolezanka mowila ze byla na kapuscianej przez 21 dni ubylo 17 kilo ole jest w szpitalu na zoladek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbieg.okolicznośi
Cześć, jestem w desperacji. Mam 169 cm wzrostu w ciągu 2 msc przytyłam 8 kg i ważę teraz 68 kg. Do tego dochodzą choroby, brak snu. Po prostu wrak. Do lutego chciałabym wrócić do moich 60 kg. Brakuje mi motywacji-pomóżcie. 4 miesiące - 8 kg. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia88-84 wiec tak d.kopenhaska to dieta 13-dniowa, bardzo rygorystyczna, nie moga jej stosowac osoby ktore maja problemy zdrowotne, ogolna dzienna dawka kalorii nie przekracza 600 kcal. chudnie sie nawet do 20kg (tak pisza)jadlospis jak i rowniez wypowiedzi osob znajdziesz w necie. tez slyszalam o jojo ale ja chce sprobowac, mi chodzilo glownie o to zeby zmniejszyc sobie zoladek i faktycznie jest chyba teraz 3 razy mniejszy, bo zwykla marchewka mnie zapycha:) przyznam ze do tej diety podchodzilam wiele razy, zeby sie przemoc. Jak wiem jak wazne jest dla kobiety czuc sie atrakcyjna, nie byc szykanowana przez rozmiarowke w sklepach. 2 lata temu wazylam 52kg ale przy mojej gruszkowatej budowie ciala wygladalam jak anorektyczka i nawet rozm 34 byl too big, wiec 55kg byloby fantastycznie,po tej diecie ktora skoncze w piatek, mam zamiar 1. cwiczyc nadal 2. jesc o regular porach, nie przekr 18.00(tylko w wyjatk okol) 3. jesc to co ugotuje sama, nie zaopatr sie w slodycze, czyli slodkim bedzie to co upieke i to tylko raz w tygodniu(niedziela) i z eleganckim umiarem:) 4. cieszyc sie zyciem, zaczac odchudzac swojego faceta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×