Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julka75

razem raźniej - odchudzanie

Polecane posty

no i moje podsumowanie dnia: Sniadanie-2 kromki razowca Sniadanie 2-300ml soku pomaranczowego Obiad pozny bo ok 17.30- miska zupy krzepki i pol bagietki takiej duuuzej :) Kolacja-150gr kefiru + zrobionych 300 brzuskow i prawie 4 godziny chodzenia po sklepie :) wiec moze tym chodzeniem nadprogramowa bagietka sie spalila. A teraz siedze sobie, najedzona. Wsiadlabym na rowerek,ale sily juz jakos nie mam o tej porze:( Jutro wreszcie pojezdze na rowerku sobie. Ale kupilam sobie dzis taki jesienno zimowy plaszczyk w h&m'ie w rozmiarze 36:) no ale wiem,ze tam rozmiarowka jest zawyzona troche:) ale to juz 3 rzecz z tego sklepu w tym rozmiarze:) Echh no ale na gorze nie jestem jeszcze taka az "duza". Za to w pupie to niestety wciaz 40stka:) No ale ten plaszczyk w rozm.36 taki fajny humor wywolal u mnie. No ja wiem,ze nawet ktos noszac rozm.42,moze wlozyc 36, ale cos bedzie bardzo opiete, docisniete na ost guzik i w ogole ledwo co sie zapina, ale u mnie to jest tak jak powinno lezec:) wiec tym bardziej sie ciesze,hehe :) to tak sie chcialam podzielic moim szczesciem z Wami :) A jak u Was Kochane?? Buziaczki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Ja dziś też w rozjazdach bo mężuś na urlopiku i sobie "wakacjujemy" we wiosennym listopadzie.:) Trzymałam się dziś 5 posiłków i miałam trochę ruchu.Jedynie oglądając Brzydulę najadłam się paluszków Lajkonik juniorrr...uwielbiam je bo są mało słone. Siubasku -pewnie że każdy nowy zakup cieszy tym bardziej w takim rozmiarze.:)Superrr.:) Ja też dziś mierzyłam wranglery fajne ale stwierdziłam że lepiej będę w nich wyglądać przy wadze 65kg.Więc kupię za parę kilo .:) JA zawsze miałam rozm 42 teraz 40 ale nie które rzeczy mam też 38.U mnie problemem są grube nogi.... Ja się zmierzyłam i takie mam wymiary chyba choć nie wiem czy się dobrze pomierzyłam : talia 78-80 cm ( jak ważyłam 76 to miałam 84-86) udo 60-61 cm biodra 98 -100cm Jutro właśnie idziemy na zabawę andrzejkową (to spalę trochę kaloriiiii) i przymierzałam co ubrać i dalej nie wiem.....Ale niektóre rzeczy są jakieś takie luźne i za duże,...oj to cieszy bardzo....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc tez byłam na topicu mż ale upadł ... moge sie w takim razie do was przyłączyć ?? miło tu u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczęta miło tu u Was :)..będę sie z Wami odchudzała... Mam 28 lat, 168cm i z tego co waga pokazuje to jakies 67 kg... a jeszcze w wakacje wazyłam 63...:( Takie odchudzanie na 100% zaczynam od jutra, własnie kończe chorować, tydzień na zwolnieniu, angina mnie rozłożyła a dzisiaj coś czuje sie znowu nijak..mam nadzieje że szybko minie bo chcę isć w poniedziałek do pracy. Mam zamiar jeść mniej, rozsądniej i tylko dobre produkty... Czyli coś tak jak Doti... Raz w tygodniu chodzę na aquaareobic a w reszte dni (oprócz soboty i niedzieli) mam zamiar wprowadzić jakaś aktywnośc np marsze, skakanka hula hop..tak żeby się nie nudziło hehe... to tyle.. pozdrowionka i miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mogłabym się do was przyłączyć? Mam do zrzucenia 12 kg... ehmm daję sobie na to jakieś 4 miesiące, mam 161cm wzrostu i ważę 61,9kg:( Z wami byłoby mi raźniej.. mogę??;* pozdrawiam:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ale fajnie,ze ktos sie dolacza:) Milo mi Was drogie nowe kolezanki poznac:) Jak tak sledze forum i topiki to wiekszosc babeczek stosuje diete MZ, wiec to jest najlepsza dieta i zobaczycie,ze wspolnie uda nam sie zrzucic zbedne kg:) Doti to dziwne z tymi wymiarami i wagami:) No ale nie bede sie w to zaglebiala bardziej, najwazniejsze aby jedno i drugie spadalo :) A na ktora na ta zabawe dzis idziesz?? Ja za tydzien bede sie szykowala:) Napisz co ubierasz,bo jestem ciekawa:) Baw sie dobrze kochana i zjedz za mnie jakies pyszne ciastko-Ty bedziesz tancowala,to je na pewno spalisz:):) no to czujcie sie jak u siebie kolezanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mam za soba jakas godzinke sprzatania,zawsze to jakies kcal :) a teraz brzuszki :) mam dzis w sobie nawet energii troche wiecej wiec musze ja dobrze wykorzystac. Milego populudnia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siubasek - dzieki za miłe przyjęcie :) Ja po tej chorobie to nie mam siły na nic, troche coś posprzątam to musze odpocząc bo bardzo szybko się męcze... niestety antybiotyki daja w kość... ale jutro już ostatnia dawka wiec za kilka dni powinno mi przybyc troche energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Justyś - napisz też kilka słów o sobie.W sumie to wagę masz super jak dla mnie.:) To zdrówka Olensja. Pewnie, że najlepsza dieta to mż.Ja dziś na razie malutko zjadłam tzn już były 3 posiłki jeszcze tylko coś skubnę na podwieczorek bo tam ma być jakaś ciepła kolacja i kawka z ciastkiem więc pewnie pokosztuję. Ja właśnie nie wiem co mam ubrać....chyba jednak spodnie i bluzkę wiązaną przy szyi z odkrytymi ramionami ( rozm 38.:) bo w nich czuję się lepiej niż w sukience.Choć sukienka też fajna czarna ale jakoś ....nie wiem... Idziemy na 20.00.Dziadek i babcia przyjadą do małego.:) Nie wiem czy jeszcze dziś zajrzę jak coś to do jutra babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Siubasku - mam zamiar wytańczyć wszystko co zjem na tej imprezce a naweeet wieęęcej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
elo dziewczyny dzisiaj ,,chata'' wolna wiec moge sobie skakas na skakance i tanczyc przy glosnej muzie do opadlego. dzisiaj tylko rosolek z paczki i noga od kury lece po jablka troche szkoly wiec was oposcialam ale juz wracam na pierwszy tor. nowicjuszki zapraszamy was razem razniej hula hop i skakanka to podstawa w moim dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja sie przylaczam, chce zrzucic 5 kg ale powoli 1 jesc to min 1000 kcal dziennie 2 nie jesc po 18.00 3 slodycze ogr do minimu(chyba raz na tydzien) 4 i oczywiscie ruszyc dupsko z tym ruchem to roznie bo po calym dniu sprzatania bo tak sobie dorabiam tutaj w norwegi mam spalone 1000kcal(tak jest wdl kalakulatora spalania)wiec potem nie mam sily na nic wada jest ze przez caly dzien potrafie nie jesc a potem rzucam sie na jedzenie jak wilk na owce:)..od dzis koniec tym, musze zabrac sie za siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja sie przylaczam, chce zrzucic 5 kg ale powoli 1 jesc to min 1000 kcal dziennie 2 nie jesc po 18.00 3 slodycze ogr do minimu(chyba raz na tydzien) 4 i oczywiscie ruszyc dupsko z tym ruchem to roznie bo po calym dniu sprzatania bo tak sobie dorabiam tutaj w norwegi mam spalone 1000kcal(tak jest wdl kalakulatora spalania)wiec potem nie mam sily na nic wada jest ze przez caly dzien potrafie nie jesc a potem rzucam sie na jedzenie jak wilk na owce:)..od dzis koniec tym, musze zabrac sie za siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Doti juz szaleje na parkiecie:) A ja dzia tak: Sniadanie-platki z mlekiem Obiad-miska zupki krzepki i kawalek bagietki do tego Podwieczorek-1 paczek ale bez lukru zadnego:) Kolacja-jogurt Do tego 200 brzuszkow i spacer 1 godzinny. A teraz ogladam sobie mam talent i odpoczywam do gory brzuchem ;) Godzilla no wlasnie ja tez tak mam czasami, ze wieczorem najbardziej chce sie jesc(nawet jak jem tych 5 posilkow) i zadna sila wyzsza mnie nie powstyrzyma, straszne to i nie wiem jak temu zaradzic? Jesc wiecej w dzien czy jak?? A tak w ogole to witaj :) A ile wazysz i ile masz wzrostu??? Asiu przez caly dzien zjadlas jablka i rosol?? Aska noo!! :P glodzisz sie kobieto!! Ja to bym padla gdybym tak malo jadla co Ty. Jedz wiecej!!! Olensja kuruj sie kochana kuruj, aby tam inne grypy prosiowe sie nie przyczepily!! Bo teraz to taki okres, ze chorobska sie przyczepiaja:( zdrowka duuzo, jedz teraz ladnie, bo musisz miec sily walczyc z choroba, a po zaczniesz porzadne odchudzanie:) Justys 12 kg zrzucic, nie za duzo?? mysle,ze juz 55 byloby super, nie sadzisz??:) Zebys nie byla za chudzinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) melduje sie na posterunku. Jeszcze przed sniadaniem jestem. Pogoda typowo jesienna, szaro, buro i ponuro. A mnie czeka nauka:( Korci mnie,aby sie dzis zwazyc, ale musze byc silna i nie dac sie :) Milego przed i popoludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloooo Witaj glodzilla >: Ja się pobawiłam na całego.Mimo, że zjadłam jedno ciastko i ciepłą kolację o 21.00 to dziś na wadze 68,8.:) W sumie to bym chciała żeby było mniej już bo coś ostatnio waga nie spada tylko się utrzymuje no ale poczekamy zobaczymy.:) Dziś planuję już się trzymać 5 posiłków a po południu spacerek. Dziewczyny do Sylwestra już nie wiele zostało.Tak bym chciała 65 ważyć do tego dnia. Miłej niedzieli - my niedługo wyjeżdżamy i zajrzę wieczorkiem. Siubasku a co studiujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :) też na posterunku hihi dzisiaj się zważyłam i waga pokazała 66.1kg..niech w końu zacznie spadac.. moje dzisiejsze menu: śn - bułka ciemna z szynka, żółtym sere i pomidorem - już zjedzone kawa obiad - schabowy bez panierki, mizeria podwieczorek - pomarancza, jabłko kolacja - jogurt lub kefri, jeszcze nie wiem i garsc płatków z błonnikiem. mam zamiar sie tego trzymac. na razie u mnie piekne sloneczko wiec moze wybiore sie na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
widze ze tylko siubasek odp na moje wpisy. ja dzisiaj zalozylam spodnicze i jak zobaczylam te grube nogi musilam zalozyc rajstopy lepiej wygladalaM.narazie jeszcze nic niejadlam nie powiem glodze sie! jest to malo i żmudne jak bym miala kase chodzilam bym co chwila na basen. jak odchudzic ramiona? jak spedzacie sylwka wszytklie tu sie beda meldowac ile beda wazyc do sylwka.do tej 60 trzeba zejsc!!nawet nie wiem ile mam brzuch mi szybko vhudnie cm cm cm i coraz mniej a nogi wieczne cwiczenia wczoraj pobity rekord krecenia hula hop 13 min nonstop dopoki mnie zebra nie bolaly a glodzic sie bede juz zawsze zeby nie p[rzytyc. UWAGA ZAGRYZAM MARCHEWKE chce sobie zmienijszyc zoladek ale ide swieta boje sie mam nadzieje ze moja silna ola przed slodkim bedzie duza.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti to super,ze wybawilas sie :):) Ja jednak sie zwazylam dzis i moja waga tez w miejscu, no ale u mnie to cudow sie nie spodziewalam bo jak tak przejrzalam moje wpisy i to co jadlam,to kazdego dnia cos slodkiego bylo:(:( wiec nie dziwie sie i juz wiem gdzie moj blad. Ale teraz robic bede brzuszki i zaraz wskocze na rowerek:( Chociaz nie powiem,abym po ciuszkach czula,ze przytylam, bo sa takie jak wazylam 69 kg w wakacje. Wiec nie rozumiem niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu daj spokoj, na pewno nie wygladalas zle w spodniczce:) A w grubszych rajstopach np.den 60 fajnie sie wyglada:) Ja sama uwielbiam nosic kiecki i spodnie zadko nosze. A kiecki nosze i takie przed kolanko, a co tam, jak komus sie nie podoba to niech nie patrzy. A kto ma obgadac to obgada, wiec wali mnie to. Najwazniejsze,ze mi sie podoba i sie dobrze w tym czuje:) Zreszta w Polsce to jakby sie czlowiek nie ubral, to bedzie zle:) Wiec nie patrz na to czy nogi masz grubsze czy chudsze Asiu tylko nos co Ci sie podoba!! :) A na ramiona to ja kiedys robilam abs arms na youtube mozesz to znalezc. Kiedys nawet chyba dawalam link do tego. Ale mi tez ciezko pozbyc sie tych grubych raczek :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala przerwa w nauce:) Moje podsumowanie: Sniadanie-2 kromkii bialego chleba Obiad- gulasz i bulki pol Podwieczorek-pomatranczka i 2 ciastka hit I na dzisiaj juz koniec jedzenia-takie mam plany:) ewentualnie tylko jogurt. A od jutra koniec ze slodkim, Boze za duzo tego slodkiego jem, jak sie oduzalenic od tego??? bo niedlugo bede szersza niz wyzsza Asiu a Ciebie nie ciagnie do slodkiego?? Jak Ty to robisz ze tak malo jesz i dajesz rade i cwiczyc i w ogole funkcjonowac,co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
nigdy nie jem sniadania mam odruch wymiotny nie wiem czemu od zawsze tak bylo. obiad to miesko+surówka i caly czas jabłka jak licze ogryzki to jest ok 9:) strasznie boli mnie glowa ale mojego męża też wiec sie pocieszam ze to nie z glodu. glodze sie moja 3 letnia corka kinga je wiecej:) daje rade chce mi sie jesc ale po jablkach mam sile chyba ze sobie wmawiam i na dodatek zasypiam o 02"00 a wstaje ok 7,30 bardzo malo spie ale tez daje rade w oodzeiennym dniu. co do slodyczy to maz chowa przedemna kazalam mu ale ostatnio szukalam i znalazlam w tapczanie ................. ALE MOJA SILNA WOLA ICH NIE RUSZYLA!! szok odmowa slodkiego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny......asia 88-84 jezeli boli Cie glowa tzn ze organizm sie broni przed spadkiem wagi,,,gdzies to czytalam, i wiem jak starszny to jest bol:( ja od jutra dieta, ktora znalazlam na internecie no zobaczymy, glodna chyba na niej raczej nie bede, najedzona tez nie:) ale zobaczymy:) juz nie moge sie doczekac tego jak w nowy rok przyleca znajomi i powiedza ze switnie wygladam:P tak tak wiem nie nalezy chwalic dnia przed zachodem slonca, ale liczy sie motywacja. poza tym moj facet wraca za 11 dni, wiec jezeli schudne choc 2 kilo to wiem ze sama swiadomosc doda mi lekkosci:)))) i pewnosci siebie:) i on to zauwazy no nic dziewczyny marzenia saw naszych rekach:) jak wam idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nawet dobrze dizisiaj zjadłam: bułkę ciemną z szynką i żółtym serem i pomidorem 2 kawy 2 gryzy drożdżówki od mojego chłopaka jabłko schabowy bez panierki, 1,5 ziemniaka i mizeria dzisiaj zjem jeszcze albo jakis owoc albo jogurt naturalny..się zobaczy Asia - na pewno dobrze wyglądałaś w spódniczce..ale powiem Ci jedno zacznij jesc kochana bo bedziesz miała mega jojo murowane...chyba że do konca zycia masz zamiar tak jesc jak teraz...no i przede wszystkim bedziesz miała mało witamin.. to tylko taka moja mała rada, a zrobisz jak bedziesz uważała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Asiu nie tylko ja mowie,ze jesz za malo!! A Wam kobietki super poszlo dzis widze:) Ja jeszcze posmigalam 30 min na rowerku i zrobilam 200 brzuszkow:) wiec oki. Godzilla jaka diete od jutra stosujesz? zapodaj nam :) spijcie dobrze😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w końcu zjadłam 2 mandarynki..:) ide już spać kolorowych snów Wam życzę :)pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! dlugo mnie nie było wiem ... i przepraszam ... zaniedbałam forum i dietkę (wszystko naraz). Trudny tydzień za mna praca 12h na dobę nauka na studia oj wszystko naraz. Dzisiaj sobię uświadomiłam, że bez was nie dam sobie rady. (nie podlizuje się :D) po prostu bez wsparcia nie mam motywacji :) a tu na pewno je dostanę :) Siubasku widze że nadal się trzymasz :) gratuluję! Jednak moja stopka to jedno wielkie klamstwo "dzień bez slodyczy to NIE jest dniem straconym" pprzynajmniej przez ostatni okres ...może to dlatego że dopadla mnie zomowa depresa a jak wiadomo starami się pocieszać ja najczęściej słodyczami ohh ... Od jutra się nie daję! Tylko trudno mi kiedy widzę że waga baaaaardzo wolno spada ... ja bym chciala efekt ot tak! zaraz! choiaż dobrzę zdaję sobię sprawę że to nierealne. Co będę jadła jutro? Nie mam pojęcia. Pewnie zaczne katować się jakąś dietą cud. Wiem źle robię ale ja juz tak mam - najważniejszy szybki efekt :( Oczywiście w miarę możliwości postaram się ćwiczyć narazie w planach mam skakankę i 6W zobaczymy :) Tak czy siak bedę tu zaglądać. Z góry mówię że nie zawsze mam czas coś napisać ale będę się starała. Cieszy mnie że jest nas tu spora grupka :) Lecę spac jutro kolejny dzień pracy :( Trzymajcie się kochane cieplutko :) i udanego i owocnego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha pisałyście coś o pasach wibrujących. Mialam kiedyś taki (jeszcze z tych pierwszych) ab gimnig coś takiego (nie pmiętam jak się pisze) rezultatu były ... a nawet bywały dni że mięśnie mnie bolały czyli jednak coś pracowało. Teraz też chcę sobię zakupić takie cudo i na cellulit też taki wsysacz może coś na ten temat wiecie jakie efekty? Najbardziej chodzi mi o rozstępy :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Jaki ruch na topiku ...superrrr Olensja, godzilla - a jakie macie cele tzn ile chcecie ważyć i jaka waga była najwyższa? Dziewczyny harl - a z jakiej wagi startujesz ? Asia - ja też uważam że jesz za mało i jak już kiedyś pisałam śniadania to podstawa.:) Ja wczorajszego dnia nie zaliczam do udanych niestety...Ale od dziś wracam na właściwy tor.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×