Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julka75

razem raźniej - odchudzanie

Polecane posty

Gość asia88-84
co myslicie zeby wspomóc sie tym vibratone z mango tv? 150 zl komentarze nawet bardzo przychylne np 14 kilo mniej w 3 miesiace a dzisiaj zjadlam prawie 700 kalori dzieki siubasek ze mnie uswiadomilas ee... ajuz mialam nadzieje:( ze tak wspaniale wymiarowa sie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
wiec siubasku mam takie wymiary: biodra 92 udko 57 talia 84 wedlu tego sie mierzylam http://www.sfd.pl/Jak_si%C4%99_mierzy%C4%87_-t120134.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wczoraj miałam taki wycisk na aero że dziś na wadze 68,5:) Siubasku myślę, że spaliłaś te kaloriee podczas zakupów.:) Ja ostatnio też jak miałam ochotę na słodycze to owszem zjadłam sobie ale potem 30min ćwiczyłam w domu bo aerobik tylko 2x w tyg.Teraz w sobotę chcę się jeszcze wybrać na basen. A Twoje menu to nie za malutkie ? Moje menu na dziś: Śn - płatki owsiane z mlekiem,rodzynkami, jabłkiem i orzechami. II Sn - kromka razowca z serem żółtym,mandarynka O - ziemniaki z kefirem P - jogurt naturalny z otrębami K - tuńczyk w sosie własnym (pół puszki) z papryczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apple - też mi się wydaje że to trochę za dużo kasy za ten karnet... Dziewczyny a stosujecie jakieś wspomagacze ? Ja kiedyś brałam Linea ale teraz nic..i tak się zastanawiam czy sobie czegoś nie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu no wlasnie dziwie sie tej stronce, ktora podalas, bo tam jest zle podane. zobacz http://www.models-promotion.com/wymiary.htm czy tu http://www.fotomodeling.pl/forum/sprawy-rozne/2806-biodra.html krawcowe biodra wlasnie tak mierza:) wiec dziwi mnie ta stronka, ktora podalas, no chyba,ze kulturysci w taki wlasnie sposob mierza biodra:) Doti to co Ty za wycisk wczoraj mialas, ze waga tak spadla? ja na basen w niedziele sie wybieram:) a dzis dzien jakis taki oczyszczajacy;/ juz czasami mam dosc tej calej walki :( moim zycie zawladnelo jedzenie, straszne:((( ryczec sie az chce... dzis mam dola chyba :( Luknijcie na to: masakra: http://www.widelec.org/index.php?page2=1&site=blog&action=detail&blog_id=1345&site=blog§ion=1&text=&pages=10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
subasek wiec pomierze sobie z tej str moje cialo co ty podalas. co do stronki o tej chudej babeczce obrzydliwej too gdzies na you tube byl reportarz z nia ze tylko gorsety nosi i nawet w nich spi! bo ma ich aby 140 w szafie! dzisiaj namówie meza na wspolne łóżkowe odchudzanie ale wiadomo i tak sie bede katowac wieczorem przed kompem wczoraj obejrzalalm GOTOWE NA WSZYTKO dwa odcinki i cxaly czas cwiczylam dopiero jak byla reklama koncowa mowie sobie o kurde albo mnie tak film wciagnal ze nie myslalam o tym albo bardzo mi na wadze zalezy co kwestionuje chyba druga odpowiedzia:)) jak mowisz siubasku ktora partia ciala jest wedlug ciebie u mnie kosmiczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne ...nie wiem czy to nie jakiś trik komputerowy ? Jakoś tak aerobik był wczoraj tak wyczerpujący, że chyba jeszcze nigdy się aż tak nie wypociłam.Ale potem samopoczucie extra. Ja też czasem mam dość ale zobacz ile już osiągnęłyśmy.Zobaczysz zima szybko minie a wiosną już wszystko inaczej zacznie wyglądać i motywacja będzie inna przed latem.:) A ja Ci powiem że pierwszy raz stosując te mż wg tego linka co podała Dalaj jakoś nawet przyjemnie mi gubić te kg.Wcześniej też stosowałam jakieś diety cud czy nie jadłam np śniadań czy kolacji a potem rzucałam się na jedzenie.I jojo było szybciutko. A teraz po porostu jem wszystko tylko w małych ilościach ,nie objadam się i unikam słodyczy , słodkich napoi.No i piję więcej wody i pysznych herbatek których wcześniej nie lubiłam Nie damy się chandrze jesiennej czy zimowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti 🌼dzieki za slowa otuchy :) no ja wiem,ze teraz jak bym sie podala, to byloby strasznie i w ogole co ja mowie, nie ma takiej opcji!!! Po co ktos kiedys wynalazl slodycze no!!! A Ty sama sobie jedzonko ustalasz czy z jakis stron masz menu?? A dzis co? mialam robic diete 3na 3, a gdzie tam, nie dalam rady. Juz nie sa dla mnie te glodowki :( kiedys bym wytrzyamala, ale nie dzis. I na sniadanie twarog, a na obiad ziemniaki z miesem zjadlam i kilka frytek podziubalam no, kurcze blaszka, jakby to powiedziala Violetta Kubasinska;) Chyba naprawde musze od razu sie wziac za tych 4 czy 5 posilkow, bo to jest najlepsza dieta swiata, a raczej sposob odzywiania!! Ale zaraz wskakuje na rowerek, beda rozmowy w toku to czas zleci szybko-oby tylko ciekawy temat tam byl:) Kiedys poszla do dietetyczki, ojj jakis 5 lat temu i dala mi rozpiske wlasnie diety 1200 kcal. Zaraz tu zamieszcze,anoz widelek ktorejs moze sie przyda:) ja chyba wroce do niej:) Asienko🌼 w szoku bylam jak podalas wymiar talii, 84 cm. A mierzylas w najwezszym miejscu, na bacznosc i brzuch ciutke wciagniety (nie za mocno)? troche nad pepkiem?? bo az trudno mi w to uwierzyc, ze wyszly Ci 84 cm :) Gdyby te wygibasy lozkowe powodowaly utrate 1 kilo przy 1 wygibasie, to ja bym z loza nie wychodzila:) A tak to trzeba sie duuzo natrudzic,aby jakies tam kcal spadly:))) A ta babka co ma talie osy, to ona sie tak sciska czy tak jej cialo wlasnie wyglada?? bo dla mnie ona wyglada tragicznie!! No to wsiadam na rowerek, z godzine posmigam... ach gdyby tak wrocic do takiego rytmu i jezdzic co dziennie, to by bylo cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisalam- moze to bedzie dla ktorej pomocne. Kiedys na tym chudlam 3 kg na 2 tyg, ach to byly czasy... Wracam do tego... Pierwszy dzien. Śniadanie I: ¾ szklanki gotowanego ryżu, 1 łyżeczka ziaren słonecznika, 1 szklanka mleka 0.5% Śniadanie II: grejpfrut (albo inny owoc) Obiad: gotowana pierś z kurczaka, 1 ziemniak, surówka z marchewki i jabłka Podwieczorek: 1 szklanka soku warzywnego Kolacja: 1 kromka ciemnego pieczywa, 2 polędwicy, 1 liść kapusty pekińskiej Drugi dzien. Śniadanie I: bułka pełnoziarnista, ½ papryki (inne warzywo lub owoc), 1 jajko Śniadanie II: 2 kiwi Obiad: 150 gramów ryby gotowanej z warzywami, 150 gramów surówki z kiszonej kapusty Podwieczorek: 1 szklanka soku Kolacja: 1 kromka ciemnego pieczywa, 1 plaster sera żółtego 13%, ½ papryki. Trzeci dzien. Śniadanie I: płatki owsiane na mleku 0,5%, Śniadanie II: sok pomidorowy + pieczywo chrupkie (2 kromki) Obiad: omlet francuski z dwóch jaj, z marchewką, 1 szklanka soku Podwieczorek: budyń 250 ml Kolacja: 1 kromka ciemnego pieczywa, 1 listek kapusty pekińskiej, galaretka z ryby, Czwarty dzien. Śniadanie I: 1 bułka ciemna + 50 gramów twarożku z rzodkiewką, herbata owocowa Śniadanie II: banan Obiad: 150 gramów filetu z kurczaka, 200 gramów mieszanki warzywnej, Podwieczorek: lody owocowe. Kolacja: 2 grzanki z chleba pełnoziarnistego, 2 plastry polędwicy, kapusta pekińska. Piaty dzien. Śniadanie I: kromka pieczywa pełnoziarnistego, plaster sera żółtego 13%, pomidor ze szczypiorkiem Śniadanie II: jabłko Obiad: gotowane udko z kurczaka, łyżka ugotowanego ryżu, surówka z włoskiej kapusty Podwieczorek: szklanka soku grejpfrutowego Kolacja: sałatka owocowa z kiwi, grejpfruta i plastra ananasa Szósty dzien. Śniadanie I: 1 kromka, 1 łyżka musu owocowego bez cukru, 1 szklanka mleka lub jogurtu, Śniadanie II: banan Obiad: roladki z indyk a 100 g, 2 ziemniaki, sałata z jogurtem Podwieczorek: szklanka soku grejpfrutowego Kolacja: kromka ciemnego pieczywa, 30 g wędliny drobiowej, sałatka z pomidora i rzodkiewki, Siódmy dzien. Śniadanie I: kromka ciemnego pieczywa, 1 jako, papryka, herbata czerwona, Śniadanie II: grejpfrut Obiad: 2 małe naleśniki z mąki żytniej, z dżemem niskosłodzonym, 1 szklanka soku warzywnego Podwieczorek: 3 krakersy + jabłko Kolacja: kromka ciemnego pieczywa, 50 gramów twarożku z jogurtem i rzodkiewkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 min pedalowania za mna :) jeszcze na brzyduli na 20 min wskocze, zawsze to cos. A teraz relaks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się przyznam że też po południu trochę podjadłam słodkiego.Ale za to potem dałam się do sprzątania więc myślę, że to spaliłam.... Fajne te menu co podałaś Siubasku ( na pewno włączę coś do mojego jadłospisu).Tylko ja bym nie umiała tak sztywno trzymać się konkretnie takiej rozpiski przez ileś tam dni. Tak ja sama sobie wymyślam menu - zależy to od tego co mam w lodówce i na co mam ochotę.:) Mam też różne poradniki o dietach i tam czasem zerkam.Ostatnio ( znaczy 2 razy ) kupiłam sobie miesięcznik SuperLinia - polecam jest tam wiele ciekawych artykułów na temat odżywiania się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) u mnie dzis sloneczko swieci, kolejny wolny dej. Zaraz wstaje;) i jakies sniadanko, brzuszki. Dzis jestem sama w chacie,wiec bede mogla sobie duuzo pocwiczyc i nikt mi nie bedzie przeszkadzal :) Doti a powiedz mi, czy Ty cwiczysz codziennie?? jak cwiczysz, co? ile czasu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Nie ja codziennie nie ćwiczę.Jedynie jak za dużo zjem słodkiego.:) Chodzę 2 x w tyg na aerobik i dziś planuję basen w końcu. A Ty ćwiczysz brzuszki czy jeszcze coś innego ? Siubasku co tam planujesz dziś zjeść? Ja na razie : I Śn - 2 kromki razowca z wędlinką II Śn - pomarańcza i jogurt owocowy Na obiad będzie gulasz. A na podwieczorek kawałek ciasta owocowego. Na kolację jeszcze nie wiem.:) Pogoda piękna.! Miłego dnia Napiszę wieczorkiem jak mi dziś poszło.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
dzsiaj super dzien slonce bylam na 4 kilometrowym spacerku z córka wczoraj cwiczylam z mjężem :) po obiedzie bede cwiczyc i standardowo wieczorem chyba odwiedze mama mam do niej 30 km bo juz tesknie za nia!!! odpiszcie mi co sadzicie o tych wibratorach z mango dadza skutecznosc komentarze ma zadowalajace np w 3 miesiace 14 kilo mniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja schudlam juz 10 kg w ciagu 4 miesiecy zdrowo sie odzywiajac i cwiczac :):) a jesli chodzi o pas z mango to slyszalam ze jakies efekty na pewno daje :) bo w koncu tluszczyk jest "zbijany".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti ja na sniadanie zjadlam juz 2 kromi razowca -1 z wedlina i pomidorem, druga z twarogiem i lyzeczka dzemu:) i bylo o 12 wiec sniadanie 12.00 obiad- ryz z mieskiem i warzywami dzis mam- 14.30 jakis owoc- 16.30 jogurt- 18.30 Myslisz, ze takie cos moze byc?? jak odstepy czasowe?? ja cwicze brzuszki, chce robic codziennie po 150-200 no i smigam na rowerku od 2 dni :) bo tez chcialabym co dziennie, chociaz po 40 minut:) Laughin with wow gratulacje:) to pewnie musialas duuuzo cwiczyc co?? i malo jesc?? Asiu ja nie mialam do czynienia z tymi wibratorami :D i nawet nie wiem jak to wyglada. Ale kiedys kolezanka miala taki jakis pas do brzucha i sobie brzuch spalila;/ i miala jakies pecherze itp. No ale ona nie wiem czy miala z mango czy skad. Ja ogolnie jestem latwowierna i gdybym miala worek kasy to bym taki przyrzad o ktorym piszesz czy jakies inne reklamowane, wyprobowala. No, ale to pewnie kupe kasy kosztuje, a ja kase wole w inny sposob spozytkowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti ale powiedz mi czy jesli jest pora na posilek, a nie jestes glodna to co wtedy? jeszcze?? bo ja jak zjem sniadanie np. o 12, to glodna sie robie dopiero ok 15.30, ale to wtedy by wyszlo, ze bym zjadla 3 posilki dziennie. Wiec czy Ty jesz, nawet jesli glodu nie czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i 200 brzuszkow mam za soba i 50 min na rowerku pojezdzilam zjadlam : sniadanie-2 kromki razowca+dodatki obiad-2 trojkaty pizzy :) podwieczorek-szklanka soku pomaranczowego, 2 ciasteczka wiec nie jest tak super jakbym chciala, ale nie jest tez tak najgorzej chyba :) doti jak tam na basenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam kiedyś jakiś podobny pas ale do dziś leży w szafie.Użyty może raz. Kurde nie byłam w końcu na basenie ale za to w domu się sporo napracowałam.:) Zjadłam to co wcześniej napisałam w menu. Siubasku to nieźle dziś poćwiczyłaś ! Super ! Menu ok tylko co z kolacją ? Ja np jeśli nie jestem głodna po np 3 h tzn że na wcześniejszy posiłek zjadłam za dużo.Ale zwykle staram się jeść wtedy jak odczuwam głód czy to jest 2,5 godz czy 3,5-4 godz od poprzedniego posiłku.Na śniadanie i obiad jem zwykle więcej.:) Tobie to ja bym radziła jednak wcześniej wstawać i jeść te śniadania wcześniej bo właśnie rano rozkręcasz metabolizm na cały dzień żeby choć jeść te 4 posiłki dziennie.Bo jak sama piszesz skoro jedząc śniadanie o 12.00 to spokojnie możesz jeść dopiero o 15.30 ale to za mało 3 posiłki chyba. A o której chodzisz spać ? I jak sobie radzisz z głodem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spac chodze tak ok 23-24. Nie powiem,ale odczuwam taki lekki glod-czasem wiekszy-ale lubie z nim zasypiam, bo na drugi dzien czuje sie tak super lekko :) Tzn moze inaczej, ja wstaje juz ok 9-budze sie, ale z lozka wstaje troche pozniej i zanim sie wygramole, doprowadze do ladu i skladu to jest 12;/ Inaczej jak jestem na uczelni )pon i wtorki) to wtedy od 7 na nogach. Ale reszta dni wolna wlasnie. a na kolacje ok 19 zjadlam jogurt, tzn serek homogenizowany danio :) A Ty o ktorej godzinie jesz ostatni posilek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram się jeść przed 20.00 ostatni posiłek.Spać chodzę koło 23.00.I zwykle głodna już.:) Głód zapijam wodą albo herbatkami czy kawką zbożową o smaku waniliowym z mlekiem 1,5%. Albo jem łyżeczkę czy dwie miodu.Podobno miód pomaga przy diecie. Lepiej jak organizm ma jakieś stałe pory posiłków.Bo jak np raz jesz śniadanie o 12.00 a raz nie wiem koło 7.00 jak masz zajęcia tak ? To organizm nie wie "co jest grane?" I metabolizm jest wolniejszy wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ja zobacze przez tydzien tego co teraz jem i robie, zobacze czy jakies efekty sa i jesli beda to bedzie oki,a jak nie to bede wtedy zmieniala :)bo musze znajlezc dobre rozwiazanie dla siebie. I jesli te sniadania o 12 i 3-4 posilki przyniosa jakies efekty,to bedzie super, a jak nie to wtedy bede kombinowala dalej:) no wlasnie teraz jestem po sniadaniu, takie jak wczoraj-2 kromki razowca dokladnie z tym samym co wczoraj :) zaraz pojde zrobic 200 brzuszkow, a wieczorem rowerek. Dzis u nas znowu ladna pogoda, to moze pojde na spacer:) A Wy laseczki jakie macie plany na dzis?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚNIADANIE- 2 kromki + dodatki OBIAD- ryz z jablkami i cynamonem PODWIECZOREK-kromka chleba z dodatkami KOLACJA-jogurt smakija takie mam plany na dzis:) tzn zostal mi jeszcze tylko podwieczorek i kolajca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj dzis tu pusciutko. A ja wlasnie wrocilam z 2godzinnego spacerku-jakies moze z 8 km,nog juz nie czuje :) Ale bylo fajnie nawet. A zamiast kanapki zjadlam przed spaerkiem platki z mlekiem, a teraz 5 orzeszkow ziemnych i jogurt :) Wiec ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka No to super Ci dziś poszło Siubasku ! Dużo ruchu i mało jedzonka. Co ile się ważysz ? Ja wiem że nie powinnam ale codziennie.... Ja dziś zjadłam 4 posiłki : 9.15 - śn - bułka grahamka i kiełbasa biała. 13.00 - O - pół kotlecika z ziemniakami i kapustą. 16.30 - P - jogurt i baton musli. 19.30 - K - sałatka z pomidorów i ogórków. Szkoda, że miałam dziś mało ruchu - mimo ładnej pogody byliśmy tylko na krótkim spacerku bo mały przeziębiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
takj siubasku mierzylam sie w pasie tak jak podalas str modelek ze mam sie tam mierzyc nie narzekam na talie tylko udka i dupeczka.jak sie ogarne w necie wysle ci linki do str gdzie ukaze swoja nedzna figure:) dzisiaj ide znowu cwiczyc a ten pas wibryuuujacy na wszytskie czesci ciala to koszt 150 zl komentarze rewelacyjne np w 3 miesiace utrata wago 14 kg zadowalajace ja dzisiaj rano nic!! obad 2 ziemiaki+pół nóżki (tyle jem co nasza 3 letnia córka)tzn. w grudniu ma 3 latka kolacja 2 skibki z dzemem duzo wody i jablka nie powiem glodze sie!! maz mnie wyzywa bo DUPSKO SCHUDLO co mnie cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane:) ja od rana na nogach, sniadanie juz za mna:) Wiec jest oki. Po wczorajszym dluugim spacerku czuje sie rewelacyjnie i dzis tez idziemy:) nie sadzilam,ze tak fajnie sie mozna czuc, a chodzenie ponoc super dziala na figurke:) Doti 🌼 ja tez mam fiola i bym mogla sie codziennie wazyc:) ale musze dac z tym spokoj i starac sie co tydzien, chociaz nie wiem czy wytrzymam:) moze w srode sie zwaze:) Ale bardziej fizia mam na punkcie mierzenia. Kurcze, juz jestem uzaleniona od tego chyba:) A maly spacerek, jak to bylo w Twoim przypadku wczoraj tez jest dobry :) lepszy nawet najkrotszy spacer, niz nic:) Asiu 🌼 to w ogole nie widac na zdjeciach,ze w pasie masz 84 cm!!! ja bym Ci dala z 65 cm w pasie!! jestem w szoku!!Masz ladnie umiesniony brzuszek, ladne ramiona i super zgrabne lydki. A uda to zmora chyba wiekszosci pan- ja tez z ud nie jestem zadowolona, dlatego trzeba je cwiczyc:) Jak dla mnie to jestes normalna, szczupla.No ale ja wiem, ze trzeba sie w swoim ciele czuc najlepiej :) A zamawiasz sobie ten pas wibracyjny??:) W ogole to powinnas dostac w tylek! kurde dorosla babka a tak malo je!! GLODZISZ SIE to malo powiedziane!! Asiu sniadanie to podstawa. Nie jestes rano glodna?? bo ja to sniadanie musze zjesc zawsze!! Raz wczesniej, raz pozniej, ale sniadanie to najwazniejszy posilek! Naprawde zacznij je jesc i nie zapominaj o nim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i moje podsumowanie Śniadanie 9.30- rogalik z wedlina i serkiem i pomidorem Obiad-13.30-4,5 pieroga z serem i kurczakiem (zapiekane) (ale byly male) :P Podwieczorek-15.30-kromka chlebka z maslem i wedlina Kolacja-ok 19- w planach jogurt/kefir A zaraz ide na spacer taki jak wczoraj dlugi, wiec cd spalania kalorii :) No i 150 brzuszkow zrobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×