Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie wiem juz

co ja robie zle.

Polecane posty

Gość to jak to jest ze ja w Polsce
sam na żarcie wydaje tygodniowo z 300zł???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAA1111AAAAAAAAAAAAAAAAAA
tak to jest ze tu ceny oczywiscie nie przeliczajac na zlotowki sa nizsze np ja za kg udek place funt piecdzisiatek z farmy za kiko schabu na targu 4.5 kg piersi 5 funtow to pomysl sobie jakbys w polsce miala za 5 zl kupic kilogram schabu na przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAA1111AAAAAAAAAAAAAAAAAA
jutro bede piekła izaure pierwszy raz mam nadzieje ze mi wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAA1111AAAAAAAAAAAAAAAAAA
mi mala----- faktycznie malutko dzis wydalas na zakupy patrzac ile kupilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAA1111AAAAAAAAAAAAAAAAAA
wiesz ze na pewno zrobie fasolke bo robilam jakies pare tyg temu a moj uwielbia skladniki wszystkie mam czyli pewnie w poniedzialek bedzie fasolka :) chociaz bigos rowniez za mna "chodzi "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska 0123
to ja aaaaaaaaaaaaaa.... teraz bede mamuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska 0123
my juz po zakupach zywnosc plus chemia 32 lidl 13 czyli narazie 45 jutro wybieram sie do centrum na zakupy musze jeszcze kilka rzeczy dokupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska 0123
miało byc tesco 32 lidl 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa tez tezzz
czytam topik od poczatku, bardzo mnie zaciekawil.myslalam ze za duzo wydaje ale widze ze normalnie srednio wydajemy (ja,maz i dwuletnie dziecko) tygodniowo ok 140 f na jedzenie i chemie.z tym ze nie licze wypadu -raz dwa razy w tygodniu na piwo/wino i kolacje.nie licze tez moich kosmetykow i innych tego typu specyfikow. caly tydzien sprawdzalam i wyszlo mi ze wydajemy na tydzien tak: sainsbury lub inny supermarket- zalezy gdzie pojedziemy, okolo 60f, plus jakies 30f w polskim sklepie, plus 20 w lidlu (slodycze, losos norweski,reczniki papierowe i ogorki nie do pobicia), plus 10f mieso u rzeznika, plus 20f dokupowanie codziennie pieczywa i innych rzeczy. czasem jest inaczej, bo jak mam czas kupuje warzywa i owoce w zieleniaku generalnie policzylam ze wydajemy mnostwo pieniedzy na warzywa i owoce- ale zaznaczam ze nigdy ich nie wyrzucam , znikaja w mgnieniu oka, a maz pochlania tony slodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska 0123
dolacz do nas jesli chcesz witam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciekawa tez tezzz
ojej, ty chyba masz spora nadwage!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa tez tezz
ha ha ha raczej nie. 57 kilo przy 172 cm wzrostu( ale faktycznie 1kg mi przeszkadza. maz jak szczypior, dziecko szczuplutkie, coz geny!!!- cudowna przemiana materii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa teztezzz
mamuska dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska 0123
do ciekawa tez jestes bardzo szczupła. ja dzis w miescie wydalam 20 na zakupy spozywczo chemiczne czyli juz jest 65. upiekłam placka i zrobiłam bigos dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska 0123
no dziewczyny jak tam u was zakupy u mnie 90 za ostatni tydzien w tym narazie 65 placka juz nie ma prawie w ogole goscie zjedli :) dobrze ze smakowal bo robilam pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska 0123
chyba zostałam sama na tym topiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska 0123
u mnie dzis rosol kotlety z kurczaka jednak i mam bigos jutro lub pojutrze planuje zrobic pierogi ruskie i z miesem na kilka kolejnych dni zupa nie wiem jeszcze jaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa tez tezzz
u mnie byly zeberka z warzywami dla meza i corki, ja zjadlam fasolke szparagowa i poledwice. poza tym czerwone i biale wino, oraz tort marengo i melon- mamy male rodzinne swieto-rocznica.` polecam melony jako deser,akurat w sezonie, tanie, pyszne, pelne witamin i sycace staram sie zawsze kupowac warzywa i owoce sezonowe, sa tansze i zdrowsze teraz melon i kiwi sa bardzo tanie, a witaminy c od diabla, akurat na walke z grypa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa tez tezzz
wczoraj maz ugotowal zurek z kielbaska, ziemniaczkami i jajkami jutro planuje pieczona karkowke z kasza gryczana, na sosie mysliwskim i kapuste kiszona z jablkiem, tylko musze kupic swieza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa tez tezzz
zazdroszcze umiejetnosci i czasu do pierogow,ja nie mam ani tego ani tego .na szczescie maz potrafi i czasami zrobi. narobilas mi smaKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska 0123
no ja bardzo szybko robie pierogi mam wprawe od 16 roku zycia robie a mam 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska 0123
musze sie wam przyznac ze nadal wyrzucam jedzenie mniej bo mniej ale sie zdarza wiec nadal musze popracowac nad tym dzis wylałam pol garnka zupy bo u nas zawsze w niedziele rosol i tak wyszlo wczoraj nie zjedlismy bo jedlismy pizze domowej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem juz
Jesssstem!!!! No wiec ja to w weekend mam zawsze mase rzeczy do roboty, a komputer uznaje w domu za rzecz zbedna, bo i tak w pracy caly dzien przy nim siedze od poniedzialku do piatku ;) To w ramach wytlumaczenia dlaczego nie pisze w weekendy :) Dzien dobry,witam kochane w poniedzialek, zimno szaro i buro, kawusia musi byc :) A propos kawy to neska ktora tak uwielbiam jest tu cholernie droga ;) Mamuska - ja tez mam do plukania lenor i do mycia naczyn fairy, choc fairy jakos malo wydajny mi sie wydaje, mimoze mase ludkow mowi ze najwydajniejszy z mozliwych. Wolalam Persil do mycia naczyc, ale juz nie ma w asdzie, nie wiem czemu wycofali albo cos. W kazdym razie ostatnio nie moglam znalezc juz. Co do pizzy domowej roboty: musialabym najpierw zmienic piekarnik, mam gazowy i jest do bani. Zamrozone rzeczy piecze super, natomiast jak nie raz robilismy z mezem pizze, to zjadliwa ale sie nameczylismy jak nie wiem zeby ja odklejac od spodu, no i niestety srodek trzeba bylo odkrajac bo surowy...Kiedyz zainwestuje w piekarnik, narazie pizza mrozona, albo z wloskiej restauracji ;) Probowalam zapieknake ziemniaczna z kotlecikami od mamuski, polecam Panie cudna jest, moj maz dodal do kotlecikow chili, wiec bylo troche ostrzej, ale super :) Zgadzam sie zeby kopytka, kluski slaskie robic samemu, coprawda u mnie kuchnia potem wyglada jak po nalocie jakims ale naprawde sa smaczne takie gorace swieze kluseczki :) tak wiec ja+maz+2dzieci zabieraj sie ;) mi mala - gdzie ty te zakupy robilas? Albo na serio promocje jak nie wiem albo ja nie umiem robic zakupow ;) No mi to jednak wczoraj zeszlo kasiorki....30 w polskim sklepei i 58 w asdzie...88 funciakow. Szok ;) No ale musialam kupic odswierzacz do powietrza - 7 funciakow i farbe do wlosow 6.80 czy cos...W polskim sklepei tez zaszalalm ;) To ale byl swiezutki chlebus, buleczki, wedlinki, serki almette, hochlandy i na czarna godzine troche zakupow, bo sie zapasy skonczyly: wlasnie fasolka bo bretonsku(nie umiem robic) w sloiku i jakies tam pulpety w sosie. Postawie na polce i jak nie bedzie co jesc, to sie otworzy ;) A w asdzie: miesko, bo nie mialam ochoty jechac do sklepu innego, owoce, woda, warzywa i tak wyszlo... mamuska - czemu nie zagotowalas tej zupy az bulgotala i nie pozakrecalas w sloiki? Nie zmarnowalo by sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem juz
Zapomnialam dodac - jak ten placek wyszedl? Dobrze chyba jak juz nie ma co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maruda666
Hej Dolacze sie do was , maz i dwojka dzieci ( ale nastolatkow) Ciezko mi teraz wyliczyc ile wydaje bo z tym jest roznie . ale staram sie gotowac na 2 dni. kopytka,bigos, pierogi, czary mary z ryzu lub makaronu, rozne dziwne zapiekanki, zupy . 1 w tygodniu swierze owoce i warzywa. Iceland. szynka - 1,75 1 opakowanie 500 gi mrozona papryka za 1 funta , czasami kalafior 1 funt za 1 kg - te rzeczy dodaje do makaronow lub ryzu i wychodzi tanio. Iceland - 1kg filetu z kurczaka za 5 funtow. A tak , mieso kupuje w Asda,Lidl schab - 1 op - 4 funty rytualem sa czekolady z lidla niemieckie z orzechami 55 pi. aha w Iceland kupuje tez czipsy takie stozkowate 2 op 3 funty wcina sie je z sosem. Moj maz ma piwo ,kupuje takie jakie lubi i to koszt 10 , Ja na wekeend jakis dring. ogolnie nie przekraczam 80 funtow na tydzien a wszyscy zadowoleni . pominelam 3 opakowania sera zoltego - 2, 30 opakowanie. to tak mniej wiecej;)) Luxus to nie jest ale zwg na nasza sytuacje tak musze kombinowac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem juz
Witamy Maruda666 :) No wlasnie ja nie mam kolo siebie nigdzie tego sklepu Iceland, mowia ludzie ze tanio w miare a jakos ponoc lepsza niz w Lidlu, prawda to? Ja mam Asde, Lidla, Morrisona, w poblizu. Powiem wam tak, z mojego punktu widzenia: bylam w Lidlu raz. Moze dwa. I nigdy wiecej. Mieso mi sie wydaje tam bardzo drogie i jakosc srednia, a pozatym nie wiem czy to akurat ten jeden lidl czy to tak wszedzie ale u mnie to jest brudno jak cholera. I pisze to mimoze moj maz jest niemcem, wiec powinnismy ten sklep akurat lubiec ;) Spodobalo mi sie okreslenie czary mary z ryzu makaronu ;) No to u mnie chyba wlasnie podobne czary mary odchodza ;) I rzeczywiscie nie zawsze jest sens do zapiekanek roznego rodzaju dodawac az nad swieze produkty i full super jakosciowe wkoncu i tak sie to zapieka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska 0123
witaj maruda nie wydajesz duzo jak 80 na czworo doroslych mozna powiedziec. nie wiem juz- nie wiem czego tej zupy nie zagotowalam i nie dalam do sloikow chyba myslalam ze tylko tak sie robi z swiezo ugotowana. ile taka zupa moze postac szcegolnie jak ma smietane bo nie mam pojecia??? ja dzis mam tylko pieczywo do kupienia i chyba mleko musze popatrzec i zobacze jak corka wroci z przedszkola czy nie pojade po nowa kurtke bo kupilam jasna i non stop musze prac bo jak wychodza na dwor na 15 min to kurtka jest zcarna no ale tego w koszty nie wliczam a wczoraj 4 w polskim wie jest 69 narazie plus pieczywo to licze 7. placek przepyszny i bardzo łatwo sie go robi zostal malutki kawałeczek nazywa sie izaura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska 0123
ja mam w poblizu lidla i robie czesto zakupy jets bardzo czysto mam swoje ulubione rzeczy ktore biore zawsze.poza tym jezdzimy do tesco w sobote chodze na targ miesny i warzywno- owocowy czasem asda chociaz rzadko icelandy mam dwa ale rzadko w nich jestem bo tyle tam tych mrozonek jest ze nie wiem co brac zamrazarka mała wiec nie kupuje duzo zamrozonych rzeczy tym bardziej ze zamawiam mieso z farmy i zajmuje mi prawie cala zamrazarke jak przywozi mi znajoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska 0123
aha co do persila do naczyn mialam ten zielony kilka razy to zgadzam sie ze jest bardziej wydajny niestety moje raczki go nie lubialy mam problemy z alergia na detergenty a odkad uzywam fairy jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska 0123
miało byc ze licze 70 a nie 7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×