Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

peache i banany:D widzę że troche tu skasowano wczorajszych pomarańczowych wpisów:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klikałyście na swój nick ? nie ......... to kliknijcie :D ale udogodnienia nam zrobili hohoho :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc figielek 🖐️:) Ide spac:o Spiochu nie ukrywaj sie przedemna:classic_cool: Czuje twoje futro gdzies niedaleko:p:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba musiało sie dziac, bo widziałam wpisy na powiedz to:O:O już wcześniej sie działo, kiedy tu jeszcze byłam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwiec---no własnie:P pewnie szalejesz na erotycznym ze nie widać ich tutaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwiec--wiesz gdzie ich mam:classic_cool:i ich górnolotne wypowiedzi na mój temat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdziruchna a Ty teraz w pania przedszkolanke sie bawisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychiczna, trzeba było Panu powiedzieć że Twój kabel to już stary, zuzyty i spytac czy swojego niemógłby Ci zostawic, lub chociaż udostepnić na troszkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wiecie co? a ja mam dośc tych obraźliwych wpisów. Żaden gówniarz nie bedzie wyzywał mnie od dziwek i mówił co mam robić. Mówię tu o wpisach na "powiedz to" dlatego chyba sie pożegnam, bo nie pozwolę sie obrażać jakimś niewychowanym, niedorobionym gówniarzom. Bo jestem pewna, ze dorosly przy zdrowych zmyslach nie napisalby takich pierdół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda boli
hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka prawda pomarańczowy niedorobiony czlowieku. Boli obrabianie komuś dupy i to pezpodstawnie. ale czego sies podziewac po takim zerze jakby chociaż ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka ja też tak pomyslałam jak nazwano mnie szczenną skuką, ale czy warto dać się sprowokować takim prymitywnym stworzeniom, przeciez im o to chodzi, ja im nie dam tej satysfakcji, nie rusza mnie to juz wogóle, wczoraj kiedy czytałam te pomarańczowe wpisy, które mnie obrażały to myslałam że pękne ze smiechu, bo ani to mądre ani prawdziwe ani sensowne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda boli
jak pzu obraża bezpodstawnie to jest oki ?zastanówcie się zanim coś o kimś napiszecie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×