Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość macham lapka
le pominmy temat, co? prawda boli, to jakis Twoj fan? wciaz zle sie dzieje w panstwie spadam, muuuaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, no żesz koorva ja perdolę. Pieprzone pomarańcze, obrońcy Pijawy, czy wy jesteście jacyś tępi umysłowo? Co wy za jakąś odpowiedzialność zbiorową stosujecie? Pijawa ma coś do PZU, PZU ma do Pijawy, i kropka. Po kiego grzyba obrażać wszystkich innych? Nawet nei macie nic sensownego do powiedzenia. Obrażacie PZU bo wam ladaco spamował. Obrażacie mnie i chollerkę bo PZU ma coś do Pijawy. Nawet nie macie na tyle odwagi, żeby się pokazać, tylko pieprzycie na pomarańczowo, h o jraki się znalazły, pokozaczyć na pomarańczowo. Pijawa ma problem z PZU czy w drugą stronę, same niech go rozwiązują, po co szczekacie bez sensu :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to nie twój wpis pzu
Potarzam. pzu obraziła wszystkich, nie chodzi tu o pijawę: " 10:19 [zgłoś do usunięcia] PZU tego wpisu wam k**wy nie podaruje jest nas dwoje PZU i pzu http://PZU.powiedz.to ---->proszę sie wpisywać, zniosę wszystko )) umrzeć, to zbyt mały powód aby przestać kochać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo znasz maila PZU? To tam pisz do niej widelcu nawet mi nie mów, ale napisze Ci w mailu wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że ta pomarańcza przy okazji ciągłego wklejania tego wpisu nie podaje powodu, dla którego kogos obraziłam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdolę, to skoro PZU obraziła wszystkich (czasem mam wrażenie, że jakby nie ten jeden wpis PZU to życie na kafeterii by zamarło, zachowujecie się tak, jakby nie było innych tematów do rozmowy), to teraz wy obrażacie wszystkich tak? :O:O:O A co, może PZU nie miała powodu? nazwała Pijusa konfidentką (podkreślam, jedną osobę) a nagle na powiedz.to pojawiło się mnóstwo wpisów jaka to ona nie jest. Za powiedzenie na kogoś konfident dostaje się od kurew i szczennych suczy tak? Weźcie wy się puknijcie w te puste łby, baranek w ścianę może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to nie twój wpis pzu
zobacz widelec jak ty nas obrażasz teraz. A konfidentką i donosicielką jest pzu. Ciągle przesiaduje na redakcji. A kurwą kto też jest to sie domyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to nie twój wpis pzu
Nie:D Masz drugą szanse:D Zgaduj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja was obrażam? mówię co myślę, przypomnijcie sobie ile ja razy byłam nazwana konfidentką (też chciałabym wiedzieć, za co) i kurwą :O:O Sami sobie zasługujecie na to, jak się do was mówi :O Dobra, nie będę się zniżać do waszego poziomu :O:O:O Jasne, wyzywajcie całe kafe za PZU. Jesteście zajebiści po prostu. Chollerka- czekam na e.gumtree@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to nie twój wpis pzu
ja cię nie obrażam:D Ani nikogo:D Nie wiem o czym mówisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowy--czemu dajesz im pożywkę:o leniwiec zawsze czeka gdzies z przyczajki, zaraz jak nadciągnie to nam wszystkim uszy powiędną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika poroniła---z jestes pewna że była w tej cionży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie też miałam się pytać czy ta cionża aby na pewno miała miejsce,ale z zasady nie powinno się takich rzeczy kwestionować :classic_cool: ale skoro PZU ma urojoną, to wiesz... :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, skoro ja mam urojoną:D:D:D:D:D:D tylko skąd ten brzuch:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezkarnie obżerać:O mi juz to obżeranie wyszło bokiem, araczej kilogramami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko w tym problem że jeszcze nie zdążyłam sie obezreć, a skutki są:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile ta część ciała którą widziałam to siurek a nie pępowina:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×