Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

dlaczego obraża, przeciez to prawda,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychiczna i tym samym stałaś sie sławna na kafe:classic_cool:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, bo to jest tak, że oni maja super zabawe,a nie zastanawiaja sie nad tym co robią. W jakiś tam sposób zaprzyjaźniliśmy sie, i oni potrafia tego zaakceptowac, tylko anonimowo mieszają, bez zastanowienia. Skoro im to nie pasuje, po co podczytuja/ Pomarańczo- co ma zachowanie PZU do głupich wpisów? Nie wiem, czy Wy nie rozumiecie, ze odpowiadamy tylko za siebie? Takie porównywanie jest bez sensu. Sami sie zastanówcie nad tym co piszecie, bo nie myślicie, tylko oskarżacie, a później sie wymadrzacie. Tylko na tyle Was stac? Szkoda, bo w takim razie jesteście bezwartościowymi ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda boli
a kim ty jeseś pzu ,ze o kimś pisać "kurwa" ,o kimś o kogo nie znasz?czy może nie znasz znaczenia tego słowa?a może dla ciebie nie jest ono obrazliwe z powodu ,ze sama nią jesteś? zastanów się nad słowem pisanym i z łaski swojej nie obrażaj innych to sama nie będziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nazwałam pijawkę donosicielem i tyle mam do powiedzenie, może którys waszych kuleżków ja tak nazwał, gnijecie w tym bagnie wszyscy razem:classic_cool:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda boli
i cholerka mylisz się,nie chodzi o was,o waszą przyjażń itp,tylko o stosunek jednej z was do innych użytkowników kaffe pzu za dużo sobie pozwala,nie szanuje innych,i nic takiego zachowania nie usprawiedliwia nie lubisz jak ktos ciebie wyzywa? wyobraż sobie ,ze inni też i nie mamy zamiaru takiego zachowania pzu tolerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D::D:D:D:D widocznie to prawda skoro mnie nie zbanowali:D za takie ubliżenie mi to delikatnie ja nazwałam, pewnie to nie ona mnie tak nazwała ale wasze pomarańczowe działanie idzie na nią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda boli- to powiedz mi, czy Ty czegos nie zrozumiałes czasem? Pytam sie jeszcze raz, odpowiadasz tylko za siebie czy też za innych? Czekam na konkretna odpowiedz, a nie znów gadka o PZU, bo strasznie kręcisz. My juz wszystko zrozumalyśmy. Ale widze, ze Wy nadal nie rozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda boli
pzu ---> postu gdzie nazywasz pijawkę kurwą już nie ma,ale ty nie masz cywilnej odwagi aby się przyznac,ze taki post,posty nawet były,no cóż to cała ty teraz rzniesz głupa,rznij dalej,to tylko świadczy o tobie jak to mówią :kurwie plują w twarz a ona mówi,ze deszcz pada---->jak ulał pasuje to do ciebie pzu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to nie twój wpis pzu
obrazasz i teraz jeszcze mówisz że to prawda o kurwie. Jesteś zerem. Nie umiesz sie przyznać do błędu i przeprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie psychiczna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange....a Ty ciągle wklejasz te same linki...:O Daj już spokuj...wyluzuj....jesteś strasznei sfrustrowaną osobą :O Być może w młodości przeżyłaś jakąś traumę związaną PZU (nie mam na myśli kafeteryjnej PZU ;) )....i teraz podejmujesz próbę odreagowania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na czym staneła gadka póki nie zacełam niepotzrebnie pisac z pomarańczowymi? Jakim cudem założylam 11 tematów? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty pomarańczowy prostaku co robisz na "powiedz to" zaprzeczasz sam sobiue:O wiecej nie masz odwagi napisać pod czarnym ani na kafe, tylko piszesz pod nikami spiacego, cholerki, żal, żal,żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka--ty jedenaście, ja to sie zastanawiam gdzie leniwiec założył 60 tematów:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macham lapka
Leniwiec. sie przyszalm przywitac:O ale widze, ze znow nie w pore, wiec🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwiec--:D:D albo zamówie przelot helikopterem nad Warszawą z przeprośnym:classic_cool: banerem, w tefałenie przed faktami i...dajcie jakieś propozycje bo to może nie wystarczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda boli
nie wpisuje się na 'powiedz to",teraz spojrzałem,ale masz mało znajomych:Dalbo i wielu znajomych tylko mało który ma coś dobrego do powiedzenia o tobie:)i to jest smutne a nawet żałosne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka-mi na mysl od razu wpadł erotyczny:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda boli
wpisałem się,możesz skasować bo nie pocukrowałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macham lapka
uuu jak nic nie w pore znow jakies burdello:O nie ma mnie bo, za bardzo mi odbija, musze sie pozbierac. ale tak szczerze to po co mam wlazic na kafe, jak wszedzie dymy jakis,nigdzie spokojnego przyzcolka. ide do wyra. ciau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×