Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

weź mi zdzira nie mów, żeś obżarta, bo ja jak zwykle głodem przymieram w arbajcie :O Dobrze że jeszcze godzina i sis ma wolne, to jakiś obiad skręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
j sie wlasnie obzeram (po co?!) WZetka:classic_cool: no i juz prawie weeeeeeeeeekend, jutro z palcem w doopie w robocie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:classic_cool: wsyzscy mnie dzisiaj tutaj opierdalaja😭:classic_cool: a w ogole jestescie tacy rozmowni ze w pyte:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ja Ci poradzę że na ten topik ludzie zaglądają wtedy, jak są w pracy :O Wszyscy poleźli do domu to nikt nie ma czasu na kafe :O Tylko ja kibluję :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc zdzirka :) 🖐️ ktos tam z palcem w nosie sciagnall 2500 utworow widze ze chcesz p[obic jego rekord tylko palec bedzie w innym miejscu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kabel:D:D:D:D ojaaaaaa Co Ty tu robisz!?!?! I skoro tu jestes: Napisz prosze swojego mejla[beksa[ Ojaaaaaa:D:D:D (az nie wiem co powiedziec, zatkales mnie:classic_cool:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nigdzie nie idziesz widelec :) milo mi ze Cie widze :) zdzirka :) wpadlem zobaczyc czy mi sie krolestwo nie rozpada :) kabel_usb@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzieki🌼 widelec, no co ty, przeciez wiesz, ze ty tutaj maj only low:classic_cool: ciebie wysiudal PS, mnie wysiudal jakis cichy wielbiciel, ale razem zdzialamy cuda:classic_cool: Kabel, wszystko u Ciebie ok? Powiem wam w tajemnicy, ze czasem o Tobie mysle:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, to tak jak ja o Tobie zdzira, też czasem myślę :D Dobra dobra moje gołąbki, ja zbieram powoli tyłek do domu, bo znów czeka mnie ciężki zakupowo-sprzątający wieczór Do zobaczenia jutro po 11 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest wporzo heh a czasem nawet lepiej jessssu zdzirka !!! myslisz o mnie ? hehe niech to zostanie miedzy nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widelec🖐️ jestem jutro do poludnia, skrobnij cos🖐️ Kabel, zostalismy sami, czuje sie skrepowana i mam czerwone policzki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tera to juz mnie oniesmielasz ;)....hehe my sami ? i setki uzytkownikow :D...ale co tam to ja tez sie zaczerwienie zeby sie w oczy nie rzucac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kabel, czy to nie romantyczne? 250ta strona jednego tematu i tylko ty i ja:classic_cool: (i moja gadajaca od pol h siostra na skypie) ;) A tak powaznie to naprawde milo Cie widziec:) Juz chyba 2 razy mialam kryzys, chcialam sie wygadac i poradzic komus madrzejszemu ode mnie, a przy okazji obcemu. Za kazdym razem myslalam o Tobie, a nie mialam kontaktu😭 Od teraz bedzie inaczej:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
*poradzic kogos:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja jakie to romatyczne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
romantyzm to moje drugie imie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka kabla
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z chęcią przeczytałabym Wasze wypociny z ostatnich kilku dni, ale tyle tego jest, że chyba nie dam rady :O A tak w ogóle to siedzę nad rachunkowością od 3 dni i nie zdążyłam zajrzeć w nic innego, a w weekend mam chyba z 6 zaliczeń 😭 to jest straszne 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×