Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość
aaaa, spoko:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzirka >>hmmm z Toba to jeszcze moglbym przemyslec, ale za ciebie ???? z tym kremem to wlasnie chodzi o to by nawilzyc ...przynajmniej usta sa elastyczne i mozna sie smiac nie narazajac tkanki na rozrywania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo cholera, ja też mam zajady, ale mi zawsze pomaga pocieranie złotem, pocieram obrączką to przynajmniej taki mam z niej pozytek:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka---takie masz zajady:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety poszalały :O czytam właśnie, że waż przy 160 cm wzrostu 47-50 kg i twierdzą, że to za dużo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
yyyy, sory:o ja tez lubie zajmowac sie dziecmi, ale w taka pogode nie chcemi sie wyjsc z psem, a co dopiero popiertalac przez cale miasto😭 cicha, uzupelnisz dziennik, nauczysz dzieci pojazdow, zaspiewasz 2 piosenki, uzupelnisz ksiazke, tak w 4grupach i o 4tej jestes wolna:classic_cool: zdaloby sie zjesc jakies sniadanie.... Ide cos zmontowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć pączucie moje ukochane 👄 Po pierwsze widzę że tu coś o mnie beze mnie. Biorąc pod uwagę fakt, że nie jestem szczegolnie błyskotliwa, może mi ktoś powie, kto jest moim fanem? :O Ale o łał, ktoś ma mnie w swoim nicku, to prawie jak zaszczyt :D Zdzira- a za mnie pójdziesz do pracy jak ja pójde za ciebie? :O Ale pogoda 😭 Od rana zapycham się faworkami co wczoraj napiekłam żeby nie odczuwać smutku z powodu tej cholernej aury :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widelec, zalezy, ile mi zaplacisz:classic_cool: ale moge cos potlumaczyc, dawno tego nie robilam;) Jak ja zazdroszcze tym, ktorzy dotarli juz do pracy😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×