Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość
cicha, lacze sie w bolu:( rewq - poszlo:classic_cool: ladaco🖐️ w ogole sie do mnie ostatnio nie odzywasz😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeździra no i doszło :D wyglądasz jak jedna polska aktorka przynajmniej na tej fotce Anna S. :D a poza tym same pozytywne wrażenia po obejrzeniu fotki że się tak wyrażę nie wprost :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jaka Anna S.?!? Ze Samusionek??? No nie, nie przeginaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czekam z niecierpliwoscia na info, ze nie chodzi o samusionek:classic_cool: i ide na spacer z psem:classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro sama zgadłaś że Samusionek :D to coś w tym jest :classic_cool: oj Kafeździra ale mi Ci się face trafiła no no , jestem pozytywnie rozczarowany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ajm bek:classic_cool: rewq, dzieki za mile slowa, ale prawda jest brutalna, wlasnie przed chwila przeczytalam, zem brzydka:classic_cool: nie zebym popadala w jakis samozachwyt ale kompleksow nie mam:classic_cool: ale sie obzarlam plackami😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Taki niepozorny, a jak sie okazuje taki brutal w stosunku do Setuni " niepozorny :-O dzięki brutal ? w którym momencie , może to podszyw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Porąbaniec nie z tej ziemi* ----> podszywowi zabrakło argumentów i się zmył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewq napisze CI w podpunktach, zeby było CI łatwiej czytać :classic_cool: - niepozorny znaczy, ze nie wyglądasz na brutala :classic_cool: - skromnie wygląda, a potrafi sie pośmiac :classic_cool: - ciezko cos wiecej powiedziec z połowy zaciemnionej twarzy... chyba ze to, ze jestes troche podobny do mojego szwagra :D - uśmiechnąłbyś sie ;) I najwazniejsze : wyślij mi fotkę swojego całego fejsa ladaco, porabaniec 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
z tym brutalem tez o tym pomyslalam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ladaco, jak ty czule do mnie mowisz, ''sloneczko'' :D:D no po prostu ajm in low:classic_cool: na wspolnej sie zaczelo, chyba musze spadac:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzirka widzisz :classic_cool: kobiety to czują :classic_cool: zdziruchna rzuc na maila jakaś Twoja inną fote, zebym miała porównanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cholerka, poszlo:D nie zebym cos ten teges, ale mnie zawsze tacy brutale przyciagali, serio serio:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka --->>> "ciezko cos wiecej powiedziec z połowy zaciemnionej twarzy... " ale ja mam taką twarz ciemną całą po jednej stronie :D , inne fotki - zastanowię się może coś znajdę porąbaniec -->>>>> masz powodzenie to fakt , dzięki za wsparcie a załatwiłem podszywa bo generalnie mnie jest cięzko przegadac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
poroabaniec, ale ja juz nie jestem czarna:classic_cool: tamta fotka byla stara. cholerka, a gdzie wszyscy?? czemu jestes sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ladaco, czy moge sobie skrycie pomyslec, ze jestes dla mnie czulszy niz dla Dziewczyny Ladaco?? :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzirka no nie mów, ze jestes blond :O Maluchy śpia, M na pilce :( rewq a nie wiesz, ze twarz jest niesymetryczna? :D Wiec nie moze byc taka sama po drugiej stronie :classic_cool: A o mnie już nikt nie dba 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja dbam, cholerka my love😘😍 Wyslalam Ci nowe foto, nie jestem blond!! To blizej nieokreslony kolor:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no dobra, ide, teraz juz na powaznie. ale bede z ranca:classic_cool: zycze panstwu milego wieczoru, udanych igraszek z dziewczynami, chlopakami, mezami, zonami, kochankami badz walami koldry:classic_cool: spuszczam maszcik, aloha:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka ->>>>>> poszła fotka tylko troszkę mała ale widac facjatę jak na dłoni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewq i to jest to :classic_cool: Tak spokojnie wygladasz, takie nieśmialy, niepozorny a tu prosze bardzo :D Moze Ty mi poradzisz jak wgrane zdjecie dowodowe z płytki zapisac po odwróceniu,b o nie chce mi sie zapisac odwrócone 😭 zdzirka ja tez lubie brutali w typie jaskiniowca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco np. na twojej twarzy w postaci ciosu :classic_cool: bądz na tyłku okładajac CIe pasem an gołą dupe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×