Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NICOL9

MAM 36 LAT I JUTRO IDE DOŁOZKA Z 19-LATKIEM...CO WY NA TO?

Polecane posty

Gość NICOL9-ta prawdziwa
dzieki za rade...faktycznie lepiej pojdziemy do jakiegos hoteliku dyskretnego...na luzie bedzie bardziej:)ale dlugo to potrwa bo zdecydowalismy poczekac jeszcze troszke...gadamy tylko na gg i przez tel.i caly czas utwierdzamy sie w przekonaniu ze chcemy tego...obydwoje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie luz, a dla Ciebie gratulacje:) jesli oboje tego chcecie to super. sam tak mialem:P ps. nie wiem czy to prawiczek ale uwazaj zebys sie nie zdziwila ile bedzie umial w lozku. nie wiem skad te nastolatki biora taka wiedze i umiejetnosci...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9-ta prawdziwa
on nie jest prawiczkiem..byl 2 lata z dziewczyna.a potem byly jeszcze jakies,nie dziwie sie takie ciastko jak on jest...i umie wiecej niz moj eks(moge tak powiedziec)maz w wieku 40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijot30
Jak najbardziej popieram.Takie kobiety jak Ty uszczęśliwiają młodych chłopców:).Młode dziewczyny nie znają się na niczym i tylko mogą im krzywdę zrobić.Jak trafi się bogatszy czy ładniejszy to od razu lecą.Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msciciel po latach
bedziesz nastepna,albo twoje ciastko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijot30
ona wie co robi z tego wniosek i chwała jej za to:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniose bo to fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby wszystkie były
dla nas młodych takie łaskawe,szczególnie te ładnie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj NICOl
ja Cię błagam tu na forum,umów się ze mną,dasz namiary?zawsze marzyłem o takiej kobiecie:)założę sie że jesteś piękna inaczej on by nie poleciał:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jppppppppp
niejeden facet dałby się pokroić za taką kobietę,ja sam nie dałbym jej 5 min.spokoju:D,młodzi wolą starsze i to się nigdy nie zmieni:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markoo
Nie przejmuj sie tym co reszta pisze ,ja mam 21 lat i powiem szczerze ze zazdroszcze temu facetowi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak widac wiecej glosow na tak
ja tez jestem na TAK i jestem facetem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez owijania w bawelne - chetna kobiete na niezobowiazujaca minetke zapraszam;) Nie musimy uprawiac seksu ani nie oczekuje niczego wziamian. Po prostu uwielbiam robic minetki ktore sprawiaja mi nierzadko wieksza przyjemnosc niz sam seks.. Bo coz moze byc przyjemniejszego niz widok kobiety ktora wije sie z rozkoszy pod moim jezyczkiem:) Zapraszam, a byc moze bedziesz chciala wiecej:D :P Oczywiscie zapewniam dyskrecje;) Zdecydowane kobiety prosze o odezwanie sie:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestka siódemka
ale Ci dobrze....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super sprawa ale zabezpiecz się bo on szybko wytryśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OJJJJJJ TTTTTAAAAKKK
ja tez na TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9-ta prawdziwa
do zainteresowanych:D-w srode sie znowu spotykamy i tym razem idziemy na calosc...oboje tego chcemy i codziennie o tym rozmawiamy rozpalajac sie nawzejem...on tak mnie pociaga ze nie mogenad soba zapanowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za mlody hmmm
szybko skonczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja majac lat 21 mialem ta przyjemnosc z 46cio latka:D Bylo super..;p Bylo kilka spotkan ale teraz nie mieszka juz w warszawie:( A szkoda..;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9-ta prawdziwa
ja mam nadzieje ze jak szybko skonczy to drugi raz bedzie dluzej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9-ta prawdziwa
opowiedz,czemu to robiles akurat z nia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo zawsze chcialem sprobowac z dojrzala;] Jak to gowniarz:p I bylo naprawde fajnie.. I tu - co moze wydac sie dziwne - nie ja a ona doszla szybko;] ;p Nawet dwoch minut sie nie kochalismy za pierwszym razem:P Ale pozniej bylo juz tylko lepiej:) Teraz nie ukrywam ze milo by bylo powtorzyc to z dojrzala kobieta:D ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz marzenia
hehehehe. I tyle mam do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100facet
NICOL jestem z Toba Będac w wieku tego chlopaka też marzyłem o starszych, doświadczonych i zadbanych kobietach. W sumieto mam teraz 28 lat ale i tak rajcują mnie starsze panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mama jest do wziecia
reflektujesz??? no i co?? juz piatek i gdzie nikol??? ano nie dopuscili go do kompa bo wizyte mial,zona przyszla na widzenie....we Wronkach.... a wy frajerzy zescie sie podniecili....buahahahahhahahahahah!!! koniobijcy i matkojebcy!!!! kompleks Edypa???? jaka przyjemnosc bzykac taka stara raszple??? nawet ich mezowie wola zbajerowac malolate czy tez zaplacic bo ile mozna mietolic te flaki z rozstepami,lizac te wary z zaawansowana grzybica pochwy,no ile sie pytam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojebancunic nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojajebie
dobra szmata z Ciebie :) mam nadzieje ze Cie ostro przeleci, zrobi Ci dzieciaka i spalisz sie ze wstydu jak maz sie dowie, tak samo Twoje dzieci. Jestes pojebana i to ostro, i nie odszczekuj jak suka tym co mowia podobnie do mnie, bo prawda jest taka, ze wyrwal Cie pryszczaty malolat, ktory jest dla Ciebie ksieciem. W takim stanie dalabys sie zapiac Burkowi na podworku ktory lize sobie jaja. Ogolnie chcialem powiedziec ze jestes zjebana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9-ta prawdziwa
powiem krotko,spier..j zazdroscisz co i wiem ze jestes kobieta...brzydka i zaniedbana co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9-ta prawdziwa
ten malolat nawet kijem by cie nie chcial dotknac wiesz...biedactwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×