Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NICOL9

MAM 36 LAT I JUTRO IDE DOŁOZKA Z 19-LATKIEM...CO WY NA TO?

Polecane posty

Gość NICOL9
nie mozesz mnie ocenic bo mnie nie znasz...jemu sie podobam i to jest najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty ciekawskiii
jasne zależy o jakiej 20latce mówisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9
prawiczek to juz przesada...:):)ale jak ci sie podoba to czemu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskiii
nie no zgodze sie ze nie mozna generalizowac ale czesto tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9
jak pisalam ten temat wiedzialam ze beda mi jechac:)ale coz ...sa tu tez normalni ludzie ktorzy maja szersze horyzonty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9
lepiej zgrzeszyc i zalowac niz zalowac ze sie nie zgrzeszylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdbhrf
wzruszajace....nie moglabym tego zrobic w naszym malzenskim lozku haha wal sie stara ruro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9
ty sie wal...najwidoczniej ci zazdrosc bo na ciebie nikt nie poleci...kompleksy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskiii
nicol9 to juz bankowe ze on jutro przyjedzie? jak zamierzasz zaaranzowac to spotkanie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfrrfhyhrfr
ty mowisz o szerszych horyzontach :D dobre.................................................................... twoje wypowiedzi, twoje zachowanie...wybacz ale ty nie masz zadnych horyzontow widac tylko pozycje horyzontalna preferujesz .............................................................................. pol roku bez meza ??? i ty masz dosc samotnosci, maz tam zpaierdiela na ciebie a ty masz swiad macicy ..............................zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem bardzo wyzwolona
a myśl,że rozprawicze prawiczka wywołuje u mnie podniecenie. Tylko on moze nie wytrzymać napięcia... A jeśli chodzi o Ciebie,to obyś nie zalowala. Mam nadzieje,ze bedzie bosko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9
juz od miesiaca mamy taka ochote...przyjedzie rano i pojdziemy do mieszkania kolezanki,ona dala mi klucze...coz na kawe...a co ma byc to bedzie a moze rzeczywiscie tylko pogadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9
ja jestem bardzo wyzwolona dzieki za dobre slowa,niech mi jada a tak naprawde to nic mnie to nie obchodzi.poza tym ja juz 7 lat tak zyje maz ciagle tam widze go 2 razy do roku i ty smiesz mnie oceniac?ani sie waz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskiii
:) hm 19 latek raczej nie przyjezdzal by na kawe a skoro mowa tylko o kawie to nie prosciej bylo sie umowic w kawiarni ?:) oj bedzie sie jutro dzialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewierząca
cóż , byłam w identycznej sytuacji , mąż za granicą poznałam młodszego i zgrzeszyłam , nie załuję , było wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9
fhfrrfhyhrfr to bylo do tego sfrustrowanego osobnika placi nieznanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem bardzo wyzwolona
Nie ma sprawy. Idź,należy Ci się taka odskocznia od codzienności. Jesteś pewna,ze on mial jakieś kobiety przed sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9
dzieki naprawde,gdybym byla taka puszczalska nie pisalabym tu...tylko to zrobila...ale jakos napisalam bo chcialam zobaczyc wasze opinie na ten temat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9
on nie jest swiety a ja tylko przymykalam oko...nie pytalam bylam ok i to bylo najwazniejsze...a teraz juz nie moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskiii
tyle opini ile komentujacych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś głupia
że ufasz koleżance na twoim miejscu w ogóle bym nikogo znajomego w to ie mieszała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiarząca
dziewczyno co Ty się przejmujesz opinią innych , wiekszość zazdrości ci że doszło do takiej sytuacji , nie jedna chciałaby z 19 latkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9
niwierząca,masz racje,mysle ze to zazdrosc...ja sie nie nastawiam na nic...ale bede szla do niego na miekkich nogach,on jest bardzo dojrzaly jak na swoj wiek i wiem ze pociaga mnie nie tylko fizycznie ale tez mentalnie...rozumiemy sie i to mnie dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE DESPERATKA Z CIEBIEEEE
:-0 :-0 cos ci powiem. ja mam 37 lat i cudownego, przystojnego chlopaka, ktory ma....24 lata..!! jestesmy ze soba ponad 2 lata, on mnie kocha i szaleje za mna, troszczy sie o mnie i pomaga. nasza milosc to przyjazn, czulosc, sex..!! wszystko co piekne na raz :-) tymczasem smutne i zalosne jest to, ze kobieta-mezatka umawia sie na sex z malolatem, majac dzieci i przede wszystkim meza, ktory haruje na rodzine za granica :-0 coz....rece opadaja :-0 biedny ten twoj jelen-maz :-0 :-0 :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A chciałaby jakaś z 22-latkiem
Przystojnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9
nie czytalas wszystkiego widocznie,poczytaj a potem sie wypowiadaj cnotliwa zuzanno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicol, będzie fajnie, tylko się nie zakochaj. Już od razu pilnuj uczuć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadę ostro po bandzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×