Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NICOL9

MAM 36 LAT I JUTRO IDE DOŁOZKA Z 19-LATKIEM...CO WY NA TO?

Polecane posty

Gość NICOL9
nie kazdy malolat jest taki sam,on naprawde jest inny,mozna z nim o wszystkim pogadac i nie mowi o podbojach imprezach i osiagnieciach sexualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nawet
Jestem cnotliwym mam 17 lat skończone nigdy nie miałem dziewczyny jedyny zaspokojeniem jest masturbacja od 15 lat nonstop się onanizuję, bo inaczej mam bóle jąder. Siostra, starsza o dwa lata współczuje mi, że się tak męczę. Już kilkarotnie widziała i utrwaliła na zdjeciu moja masturbację. Nie raz żałuje , że nie może mi pomóc, bo jest rodzoną siostrą, a spółkowanie w rodzinie jest kaziroctwem. Teraz mam taką okazję jak Twój partner 19 letni, może zamień na młodszego jescze prawiczka. Podaję Ci wymiary 17.5cm długości 11.5cm szerokości, czas wzwodu 2.5 godziny do wytrysku. Następny po 15 minutach odpoczynku, to wiem z masturbacji. Może z Tobą było by szybciej i dłużej. Najważniejsze, że była byś pierwszą dziewczyną nauczycielką seksu. Bardzo Cię proszę zamień na młodszego, nawet jestem twojemu chłopakowi koszta przejazdu pokryć i delagacji. Naprawdę nie pożałujesz. Jestem tajemniczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9
ma przyjechac w nastepny czwartek,juz nie moge sie doczekac...dostalam juz z 5 sms ze juz za mna teskni itd.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9
no ale teraz sie usmialam,sorki ale nie jestem pogotowiem sexualnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy ustawia poprzeczke tak
wysoko, jak go na to stac. Dla mnie byloby to pojsciem na łatwizne. Przeciez wiadomo, za kazda 36latka jest w stanie wziac do łozka 19latka - tylko po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czysta prowokacja ale też
się uśmiałem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna sikorska
ja tez miałam podobnie, po naszym spotkaniu, podobnym jak u nicoli, napisal mi smsa ze jestem jego boginią! kurna, skruszył moje serce,malolat jeden,ale juz sie z nim niestety nie widuję,eh szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie jej nie
nie dziwię,takie młode jędrne ciało,sama rozkosz i nie każda 36ltaka może iść z takim młodym,zależy jak wygląda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9
no wlasnie o to chodzi,oni mlodzi sie staraja..i to bardzo bo chce dobrze wypasc a starsi to rutyna i zero spontanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9
Jestem gejem mam jedrne posladki to dlaczego mialabym sie z nim nie poruchac w Doope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaciora
idź sie ruchaj , szmata jakich wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9
powiem tak nieokrzesany gnojku,szmaty szukaj u siebie w rodzinie i do szkoly marsz a nie na forum siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraldom nad przystania
Nicol9 kurwa z ciebie. szkoda wciskac shift zeby napisac ciebie z duzej. pluje na takie jak ty. jak mozesz robic to sobie, mezowi, dzieciom i temu chlopcu? to jeszcze dziecko kyore powie i zrobi wszystko zeby przespac sie z kobieta. podstarzala kurwo daj spokuj temu dzieciakowi bo pomysli ze wszystkie kobiety sa takie jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9
a ja to wszystko sobie wymySliłem. jestem facetem, ale dajecie się wkręcać. hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9
podszyw.nic nie wymyslilam. jestem kobieta. ma dowod moge pokazac moje 3 piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9
ale jestescie wredni, naprawde, ja z nim, ja i on , jego pryszcze, jego przedwczesny wytrysk i moj celluli, moja rozjechana porodami wagina, moja wagina by go pochlonela a co, bede dla niego jak matka, bede mu gotowac, prac , ech jak ja bym mu odbyt wylizala, jemu i jego kolegom z ogolniaka, zeby ciagli i szczypali moje sadlo, i na koniec spuscili sie na moje duze 36 letnie dupsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczernie sie bo sie podszywacie,nabijacie sie ze zdesperowanej pedofilki , nieladnie, az mi fiut oklapl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokoko
kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj gnojstwo
co wy wiecie o zyciu,sexie i malzenstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jej wierzę
wiem że miło jest z młodszym facetem,ona może go czegoś nauczyć a on da jej swoją niewinność:Di super,to jest życie po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuj dobra rata
buahahha i koniec panienki z okienka, bo podszyw zrobil sie czarny i wygral dzisiejsze spotkanie BUAHAHAHHAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez 19-stka
Dla mnie jestes kurwiszon i zepsujesz tylko tego chlopaka! A moglyby miec swoj pierwszy raz z wartosciowa dziewczyna ktora by kochal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuj
ale facet nie musi kochac zeby czerpac radosc z sexu. I nie mowie tu o kurwach platnych, bo placenie mija sie z przyjemnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech zalosna ta historia
stara baba a glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, czy sie tu zalisz, czy chwalisz. jestes podekscytowana, wiec chyba to drugie. nie lepiej porozmawiac o tym z przyjaciolka, niz pisac to tu na kafe. a do calej reszty. chuj Was obchodzi co ona i z kim robi. jesli nikomu nie dzieje sie krzywda, to co Was to interesuje? skonczyliscie juz komentowac nowe focie znajomych na naszej klasie i sie nudzicie? niech kazdy zajmie sie swoim partnerem/partnerka w lozku, a nie wpiernicza ryj w nie swoje sprawy, to nie bedzie tyle zdrad, zdradzajacych, zdradzonych, zdradzanych i niedopieszczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9-ta prawdziwa
poprzedni wpis utwierdzil mnie w przekonaniu ze jednak sa tu na kafe normalni ludzie:D a co do pierwszego razu...ktos napisal ze powinnam dac temu biednemu chlopakowi przezyc go z dziewczyna ktora kocha...jasne...to nie bedzie jego 1 raz bo mial przez 2 lata dziewczyne z ktora to zrobil...i ona go zostawila...dla innego...cudowna mloda kobieta z niej byla...ja krzywdy mu nie zrobie bo on takich malolatek ma dosc serdecznie...a uklad miedzy nami jest prosty...pomagam mu wyjsc z tego dolka w ktory wpedzila go rownolatka...zal i tyle...pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona może dać mu to
czego młoda dziewczyna nie umie,prosty rachunek:D:D.Poza tym jeżeli on jest szczęśliwy z tego powodu to o to właśnie chodzi:) A ty NICOL nie przejmuj się tymi wpisami,rób kobieto tak abyście oboje byli zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyx987
..ok.NICOLE 9 - rób swoje i nie przejmuj się... najw. problem jaki masz to: kolezanka i jej kwatera.. hm na to bym nie poszedł na Twoim m-cu..róznie bywa w zyciu .. po co masz miec nad soba jej widzimisie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×