Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20 kilo za dużo

Zawzięłam się i schudnę w końcu 20 kg kto ze mną????

Polecane posty

ale rano na sniadanko wycisnelam sobie w sokowirowce sok z marchwi jablka i polowki cytryny do tego zrobilam sobie surowke z kiszonej kapusty z cebulka i zimnotloczonym nierafinowanym olejem lnianym (bogactwo omega3 :) zobaczymy co bedze dalej...... Ja w tabeli wole wpisac swoj romiar ubrania niz wage - tej nie znam - boje sie wskoczyc na nia zeby sie nie przerazic jak poczuje ze moje 40 robi sie luzne zwaze sie - proponuje wiec dodac do tabeli rozmiar ubrania :) i jesli ktoras ominie wage to chociaz to wpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeziorko - taka tabelke ze wzrostem waga .wczesniej gdzieś Dziurka napisała.na poprzedniej stronie. Marcelinka- rozmiar ubrania tez moze byc:) co do wagi to ja weszłam ale sie troche sie wnerwilam.wczoraj bylo 55 dzis 56.ale to pewnie wina wczorajszego szalenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wafle ryzowe niestety odpadają.nie wolno nam jesc ryzu.co do serka waniliowego to nie mam pojecia ale chyba tez nie bo ma cukier a przez 2 tygodnie nie mozemy niczego z cukrem wcinac.mozesz zaczac go jesc po 1 fazie ale tez nie przesadzac.czyli za 2 tygodnie a poki co sie wstrzymaj .taka moja rada. na imprezie tak sobie.w zasadzie nudno bylo i szybko wrocilam do domku do lozeczka i zdychalam z nadmiaru tluszczu w moim żołądku. wrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeziorko przez te 2 tygodnie niestety ale trzeba bedzie powalczyc.potem pomalutku bedziemy dozucac cos co lubimy.wiadomo ze nie wszystko bedziemy mogly od razu ale zobaczysz ze wiele juz Ci nie bedzie brakowało.ja np.jak zrezygnowalam z chleba to po tych 2 tygodniach w ogóle nie chcialam go jesc a mialam juz wprowadzic.przedluzylam sobie 1 faze do 3 tygodni.po tym czasie myslalam ze bede leciec do chleba ale niestety wcale go nie potrzebowalam. zaczelam jesc po wakacjach.coraz wiecej i wiecej az wkoncu z 8 kromek na dzien heheh i tak to wyglada.trzeba znac umiar....ucze sie od nowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge Ci jedynie poradzic cos w kwesti tego serkwa waniliowego...zamiast niego mozesz jesc np. twarożek chudy ze słodzikiem rozpuszczonym w ciepłej wodzie.wtedy bedziesz miała słodki serek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w ograniczony ilosciach dopuszczam i serek waniliowy i wafle ryżowe :) moja dietka jak na razie to mz-pozna kolacja :) Mam tylko nadzieje, ze to pomorze mi schudnac. jesli nie sprobuje podejsc do problemu bardziej fachowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaa16
Moge do was dołączyc? Mam okolo 170 cm wzrostu i 72 kg:(( chcialabym schudnac do 60:) to moja wymarzona waga jak narazie...czytalam wasze wypowidzi i wlasnie sobie zamowilam hula hop o ktorym pisałyście..Mam nadzieje ze wytrzymamy jak najdluzej...ja zaczynam od jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaa16
myślałam żeby zacząc diete proteinowa..moja znajoma jest na niej i schudla od polowy wrzesnia kolo 10 kg. a efekty widac :) a ogólnie nie jest taka zła aby wytrzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaa16
właśnie tak czytałam was i zastanawiałam się czy będę pasować do was...ale chyba najważniejsze jest wspieranie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaa16
hmmm...nie wiem co by tu pisać bo tak naprawde to ciągle szkoła...do tego chodze na popłudnie więc na nic nie mam czasu a jak wracam koło 20 do domu to tylko zjem i zaraz zmykam spać:( a co do tematu odchudzania...to kiedys ważyłam 76 kg i rok temu schudłam do 70 a potem do 64kg i obiecałam że nigdy nie przekrocze 70kg;/ a jednak stało się i muszę znowu walczyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehhe witam :P nie mówci na mnie dziurka :P bo Was kopnę :P Niestety dzisiaj rano też na gardziołko musiałam wziąć świństwo bo innego nie mam ale kupie sobie zaraz tantum verde ono jest bez cukru! NO Cóż dietę trzymam a prawdziwe SB od poniedziałku! trudno się mówi :( Widać jakaś przeszkoda stoi na mojej drodze do szczęścia! Jeziorko wafli nie serek odpada płatki kukurydziane też otręby musli i inne takie zdrowe rzeczy! odpadają niestety przez dwa tyg . Ja jak cosmo jadę nawet nie 3 a 4 tyg na I fazie SB :) Zaliczyłam już dzisiaj masaże brzuchola i aerobiczną 6 weidera :) Niestety pogoda wstretna i dlugaśny spacer się nie uda będę tańczyć najwyżej dzisiaj jak wrócę od teściów. Onaaaaaaaaa🌻 witaj co za głupoty wygadujesz!!!!jakie nie pasowanie pasujesz pasujesz!!!!!!!!! IDEALNIE :D zapraszamy :D Jak się jeszcze kilka zbierze to zrobię tabeleczkę :) Nic mi się nie chce!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaa16
dziurulka a jak tam te hula hop? daje jakies rezultaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziurulka 🖐️ nareszcie:) ja mam piekna pogode i chyba z niej skorzystam :P pojde z psiórkiem na długi spacerek po obiadku.ljuz mi sie rybka piecze:) ja juz od dzis...ufff. mi sie tez nic nie chce:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laseczki:)) niestety nie moglam sie odezwac wczesniej bo pomagalam przygotowac mamie imprezke dzisiejsza:)) trzymam sie wg zasad: sniadanie : 1,5 kromki razowca + 2duze łyzki twarogu ze sm.+ zielona herbatka.... Na obiad niewiem co zjem ale nie beda na pewno ziemniory + sos+ mieso+ kopies warzyw--------ohhhhhhh nie- nie dam sie nie dam:)) musze dziewczyny leciec dalej robic !! odezwe sie wieczorkiem buziollleee!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×