Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

A-grafka

SIERPIEŃ 2010

Polecane posty

SIERPNIOWKI 2010. Tydzień ........Termin A-grafka................................. ..? Porazdrugimama......... 9.............. ? Kakaowekako .............8.............. ? Gusiunia ....................................? ? Ka.fetka ..................................?. ? Agata1981................ 10........... 1.VIII Lilia nad stawem..........................? ? Kiriku ......................10........... 6.VIII Istniejaca nadzieja ......7........... 23.VIII Jenifer37 ...................7.......... 20.VIII Zabcia86 .................. 7........... 27.VIII Florianka ..................7................. ? Tsunami20................. 8................ ? Nusienka ...................7 ..........19.VIII...Dublin Nazilla ......................7............ 23.08 Tillanna..................... 7...........22.VIII...Łódź Elodie .......................8 ..........ok15.08 Antuanetta................6-7...........30.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzis na filmie Avatar-super sprawa-w 3D,ale pęcherz po 3 godzinach mi wysiadal i ledwo zdazylam do wc.. Powiedzialam tez dzis w pracy o ciazy..pogratulowali i przyjeli ze spokojem :) a wy jak z praca? powiedzialyscie juz czy jest strach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagdakenkaa
Witajcie dziewczynki :) co prawda jestem juz na tym forum w lipcowkach i sierpniowkach ale postanowilam sie tu zapisac :) pozdrawiam :) SIERPNIOWKI 2010. Tydzień ........Termin A-grafka................................. ..? Porazdrugimama......... 9.............. ? Kakaowekako .............8.............. ? Gusiunia ....................................? ? Ka.fetka ..................................?. ? Agata1981................ 10........... 1.VIII Maagdalenkaa............10............3.VIII Lilia nad stawem..........................? ? Kiriku ......................10........... 6.VIII Istniejaca nadzieja ......7........... 23.VIII Jenifer37 ...................7.......... 20.VIII Zabcia86 .................. 7........... 27.VIII Florianka ..................7................. ? Tsunami20................. 8................ ? Nusienka ...................7 ..........19.VIII...Dublin Nazilla ......................7............ 23.08 Tillanna..................... 7...........22.VIII...Łódź Elodie .......................8 ..........ok15.08 Antuanetta................6-7...........30.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie i ja i od razu sie dopisze, troche zamieszanie sie zrobilo w tabelce, moze niech sie wszyscy dopisza i wtedy ktos zrobi porzadek terminami?mnie tez wczoraj mdlilo caly dzien, ja na szczescie w pracy mowic nie musze bo siedze w domku :) mam traume po pierwszej ciazy jak powiedzialam szefowi najpierw nie bylo problemu a jak w 10 tyg mialam plamienia i poszlam na l4 to po powrocie dostalam wymowienie :( takie nerwy i stres ze znowu plamilam, wiec teraz sie ciesze ze sie nie musze nikomu tlumaczyc SIERPNIOWKI 2010. Tydzień ........Termin A-grafka................................. ..? Porazdrugimama......... 9.............. ? Kakaowekako .............8.............. ? Gusiunia ....................................? ? Ka.fetka ..................................?. ? Agata1981................ 10........... 1.VIII Lilia nad stawem..........................? ? Kiriku ......................10........... 6.VIII Istniejaca nadzieja ......7........... 23.VIII Jenifer37 ...................7.......... 20.VIII Mikolajamama..............7............21.VIII...Poznań Zabcia86 .................. 7........... 27.VIII Florianka ..................7................. ? Tsunami20................. 8................ ? Nusienka ...................7 ..........19.VIII...Dublin Nazilla ......................7............ 23.08 Tillanna..................... 7...........22.VIII...Łódź Elodie .......................8 ..........ok15.08 Antuanetta................6-7...........30.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki Triss przekopiuj listę i dopisz się sama:) tak będzie najłatwiej na początek. Ja bym Cie wpisala ale nadal tylko telefon:( Nusienka ja rzucilam prace 1 stycznia. Nie muszę pracować wiec mam spokój. :D najsmieszniejsze ze rzucilam aby uczyć się jeździć konno, a tu taka niespodzianka ! Będę musiała czekać do wrzesnia. Mikolajamama ja bez powznych mdlosci. Czasami tylko czuje sie jak na lekko rozkolysanym morzu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny to i ja się do was dopiszę. Termin mam na 10 sierpnia. Mdłości miałam okropne teraz już minęły ale za to rozmawiam z wodnikiem szuwarkiep kilka razy dziennie. Pocieszam się jednak że już niedługo - jeszcze tylko parę tygodni i minie mi to. tak przynajmniej miałam w pierwszej ciąży. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabcia 86
a kolezankom z parcy powiedzialam od razu po tescie,bo zgrana paczke mam,kierownikowi jakos po swietach powiedzialam,drugiej zmianie przed nowym rokiem,a wczoraj polozylam zaswiadczenie lekarskie i mam to wszystko juz gdzies i tyle!!!!kierownik powiedzial ze teraz mnie szefo zwolni bo nie jestem powyzej 3 miesiaca.....bujdy na resorach,bo umowe mam na 10 lat i jestem pod ochrona w koncuu od pierwszego dnia ciazy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiedzialam w sumie tylko szefowej, bo nie chce jeszcze za wczescie zapeszac.. jest spoko i mi dala nawet jeden dzien wiecej wolnego w nastepnym tyg. Powiedziala ze moge sobie odpoczywac :) A co jakis czas sie pyta teraz czy wszystko ze mna ok w czasie pracy..mile.. a dzis ledwo wstalam z lozka, a tu niespodzianka-pocislo mnie zabuczec do babci klozetowej..na szczescie w ciagu dnia jest spoko i mnie nie mdli juz. Macie juz imiona? Ja to juz dawno wymyslilam na kazda opcje.. Bedzie Partyk lub NAtalia..ale naprawde juz mi wszytsko jedno czy bedzie chlopiec czy dziew..chcialabym poprostu urodzic zdrowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pracuje od pazdziernika,w pazdzierniku sie zwolnilam z powodow rodzinnych,musialam sie zwolnic bo szefa mialam nieczulego na wszystko i nie chcial mi dac nawet bezplatnego urlopu.pozniej zaczelam szukac nowej pracy ale test wykazal dwie kreski to stwierdzilismy z mezem ze to juz bez sensu bo nikt nie zatrudni kobiety w ciazy skoro za niedlugo i tak na zwolnienie pojdzie,takze jestem bezrobotna :D ale po porodzie i dojsciu do siebie mam zamiar wrocic do pracy,nie do tej samej,ale cos znajde napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrzemnelam sie z synkiem2 godz i mi lepiej, ciagle bym mogla spac, wczoraj padłam o 20.10 mąz ma niewiele pozytku ze mnie teraz :) ale jeszcze z 1,5 miesiaca i bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja się chwale Wam ze za miesiąc jadę do Polski:D wreszcie po poltora roku z cała rodzinka. Mąż za dwa tyg dostanie wizę wiec się cieszę jak głupia. A teraz z innej bajki. Dziewczyny czy nadal kobieta odczuwa symptomy ciąży gdy np serduszko nie bije? Ja po prostu siedzę w domu i tworze historie. Nie mam tam jakiś okropnych symptomow ciąży oprócz delikatnych mdlosci i powiekszajacej się aureoli wokół piersi. Bieganie do toalety jest ale to nie jest takie meczace. Jak wiecie Cos to napiszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam przed 1 usg zajawki,ze jest cos nie tak,bo moj kropek postanowila dac mamusi spokoj na swieta i obdarowal mnie swietnym samopoczuciem:)mialam juz 2 razy usg i wszystko jest w porzadku,nie martw sie na zapas,twoj maluch uderzy nie dlugo ze zdwojona sila,nie da o sobie zapomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwolilam sobie uporzadkowac:) SIERPNIOWKI 2010. Tydzień /Termin A-grafka......................................? Porazdrugimama......... 9.............. ? Kakaowekako .............8.............. ? Gusiunia ...................?................? Ka.fetka ....................................? Lilia nad stawem..........................? ? Florianka ..................7............... ? Tsunami20................. 8.............. ? Agata1981................ 10........... 1.VIII Maagdalenkaa............10............3.VIII Kiriku ......................10........... 6.VIII Elodie .......................8 ..........ok15.08 Nusienka ...................7 ..........19.VIII...Dublin Jenifer37 ...................7.......... 20.VIII Tillanna..................... 7...........22.VIII...Łódź Istniejaca nadzieja ......7........... 23.VIII Nazilla ......................7............ 23.08 Zabcia86 .................. 7........... 27.VIII Antuanetta................6-7...........30.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia86 dzięki:) ja tez postanowiłam ze jutro jadę do szpitala. Rano mały do przedszkola a ja na "emergency". Z racji ze mam anemie to jadę się dowiedzieć czy ten brak@ to ciąża czy anemia. W głowie ciagle się kręci wiec musza sprawdzić. A potem niech się dzieje wola nieba. Zabcia86 jak możesz to dopisz Triss_1 do tabelki. Ona pisała wczoraj. A ja to Malbork/UK. Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIERPNIOWKI 2010. Tydzień /Termin A-grafka......................................? Porazdrugimama......... 9.............. ? Kakaowekako .............8.............. ? Gusiunia ...................?................? Ka.fetka ....................................? Lilia nad stawem..........................? ? Florianka ..................7............... ? Tsunami20................. 8.............. ? Triss_1...................................... Agata1981................ 10........... 1.VIII Maagdalenkaa............10............3.VIII Kiriku ......................10........... 6.VIII Elodie .......................8 ..........ok15.08 Nusienka ...................7 ..........19.VIII...Dublin Jenifer37 ...................7.......... 20.VIII Tillanna..................... 7...........22.VIII...Łódź Istniejaca nadzieja ......7........... 23.VIII Nazilla ......................7............ 23.08...Malbork/UK Zabcia86 .................. 7........... 27.VIII...G-dz/kuj-pom. Antuanetta................6-7...........30.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ciekawska
Do zabcia: ja nie bylabym taka pewna ze jestes nie do ruszenia w pracy przed uplywem 3 misiaca. Masz umowe na czas okreslony. Bylabys bezpieczna gdybys posiadala umowe na czas nieokreslony § 3. Umowa o pracę zawarta na czas określony lub na czas wykonania określonej pracy albo na okres próbny przekraczający jeden miesiąc, która uległaby rozwiązaniu po upływie trzeciego miesiąca ciąży, ulega przedłużeniu do dnia porodu. Terminy, na które należy zwrócić uwagę czytając ten fragment to: "okres przekraczający jeden miesiąc" i "po upływie trzeciego miesiąca". Obie te przesłanki muszą zaistnieć równocześnie, tzn. umowa musi opiewać na czas dłuższy niż jeden miesiąc, a wraz z okresem wypowiedzenia winna się kończyć po upływie trzeciego miesiąca ciąży. Nie wolno jednak zapominać, iż ten przepis dotyczy takich umów jak: •umowa o pracę na czas określony •umowa na wykonanie określonej pracy •umowa na okres próbny przekraczająca jeden miesiąc Katalog umów jest, więc zamknięty i pracownice zatrudnione na podstawie innych umów nie powinny się obawiać przedstawienia pracodawcy zaświadczenia o ciąży. Ww. przepisu nie stosuje się do pracownic mających umowę o pracę na czas określony w zastępstwie innego pracownika (art. 177 § 31). Ochronę zmienia, ale jej nie zawiesza paragraf 4, ze względu na specyfikę sytuacji, w której znalazł się pracodawca:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie od dzis jestem na l4. W pracy powiedzialam w poniedzialek bo nie mialam wyjscia, no i wszyscy juz wiedzieli a jedna sama sie domyslil bo powiedziala ze widac po mnie. Szefowej powiedzialam wczoraj, nawet dobrze to przyjela tylko chciala wiedziec czy ide na l4 i jak tak to woli abym juz do konca byla na zw. . Pierwszy raz jestem na zw. i troche mi jakos dziwnie ale pracowac nie bede bo wole nie ryzykowac. Dziewczyny ja tez tak mam ze zastanawiam sie czy napewno jestem w ciazy, niby jakies male mdlosci mam i bola mnie piersi ale jakos jeszcze do konca w to nie dowierzam. Agata nie jestes sama, to tez moje pierwsze dziecko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antuanetta i Wzetka witam w gronie! SIERPNIOWKI 2010. Tydzień /Termin A-grafka......................................? Porazdrugimama......... 9.............. ? Kakaowekako .............8.............. ? Gusiunia ...................?................? Ka.fetka ....................................? Lilia nad stawem..........................? ? Florianka ..................7............... ? Tsunami20................. 8.............. ? Triss_1...................................... Agata1981................ 10........... 1.VIII Maagdalenkaa............10............3.VIII Kiriku ......................10........... 6.VIII Wzetka.....................?............10.VIII Elodie .......................8 ..........ok15.08 Nusienka ...................7 ..........19.VIII...Dublin Jenifer37 ...................7.......... 20.VIII Tillanna..................... 7...........22.VIII...Łódź Istniejaca nadzieja ......7........... 23.VIII Nazilla ......................7............ 23.08...Malbork/UK Zabcia86 .................. 7........... 27.VIII...G-dz/kuj-pom. Antuanetta................6-7...........30.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiriku
Witam Was serdecznie. Niezbyt często mam okazję się odezwać :( strasznie jestem ostatnio zajęta. Praca, dom, praca, dom... Chciałam sprostować. Wcześniej napisałam, że termin mam na 6, ale poprawka, właściwy to PIĄTEK 13-GO hehe. Mam nadzieję, że nie będzie pchowy :) Więc teraz jest 9 tydzień. Podobnie jak Was, targają mną różne wątpliwości. Nie mam już nudności, piersi jakby mniej bolą. Czasem zastanawiam się, czy jestem w ciązy czy nie... Jak byłam u swojego lekarza w grudniu przed świetami na USG to słyszałam bicie serduszka :) Super :) Powiedzcie mi, czy macie taką biała wydzielinę? Bo ja tak, strasznie mnie to denerwuje. Ponoć to nic złego jesli nie towarzyszy temu swędzenie i pieczenie, ale jak będę u lekarza to się upewnię. Całuje Was mocno i trzymam kciuki. Obiecuje, że się odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikolajmama to przypadek juz Cie dopisuje. SIERPNIOWKI 2010. Tydzień /Termin A-grafka......................................? Porazdrugimama......... 9.............. ? Kakaowekako .............8.............. ? Gusiunia ...................?................? Ka.fetka ....................................? Lilia nad stawem..........................? ? Florianka ..................7............... ? Tsunami20................. 8.............. ? Triss_1...................................... Agata1981................ 10........... 1.VIII Maagdalenkaa............10............3.VIII Wzetka.....................?............10.VIII Kiriku ......................10........... 13.VIII Elodie .......................8 ..........ok15.08 Nusienka ...................7 ..........19.VIII...Dublin Jenifer37 ...................7.......... 20.VIII Mikolajamama..............7............21.VIII...Poznań Tillanna..................... 7...........22.VIII...Łódź Istniejaca nadzieja ......7........... 23.VIII Nazilla ......................7............ 23.08...Malbork/UK Zabcia86 .................. 7........... 27.VIII...G-dz/kuj-pom. Antuanetta................6-7...........30.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIERPNIOWKI 2010. Tydzień /Termin A-grafka......................................? Porazdrugimama......... 9.............. ? Kakaowekako .............8.............. ? Gusiunia ...................?................? Ka.fetka ....................................? Lilia nad stawem..........................? ? Florianka ..................7............... ? Tsunami20................. 8.............. ? Triss_1...................................... Agata1981................ 10........... 1.VIII Maagdalenkaa............10............3.VIII Wzetka.....................?............10.VIII Kiriku ......................10........... 13.VIII Elodie .......................8 ..........ok15.08 Nusienka ...................7 ..........19.VIII...Dublin Jenifer37 ...................7.......... 20.VIII Mikolajamama.............7..........21.VIII...Poznań Tillanna..................... 7...........22.VIII...Łódź Istniejaca nadzieja ......7........... 23.VIII Nazilla ......................7............ 23.08...Malbork/UK Zabcia86 .................. 7........... 27.VIII...G-dz/kuj-pom. Antuanetta................6-7...........30.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja dopisuje miejscowosc Tydzień /Termin A-grafka......................................? Porazdrugimama......... 9.............. ? Kakaowekako .............8.............. ? Gusiunia ...................?................? Ka.fetka ....................................? Lilia nad stawem..........................? ? Florianka ..................7............... ? Tsunami20................. 8.............. ? Triss_1...................................... Agata1981................ 10........... 1.VIII....Głogów/dolnośląskie Maagdalenkaa............10............3.VIII Wzetka.....................?............10.VIII Kiriku ......................10........... 13.VIII Elodie .......................8 ..........ok15.08 Nusienka ...................7 ..........19.VIII...Dublin Jenifer37 ...................7.......... 20.VIII Mikolajamama.............7..........21.VIII...Poznań Tillanna..................... 7...........22.VIII...Łódź Istniejaca nadzieja ......7........... 23.VIII Nazilla ......................7............ 23.08...Malbork/UK Zabcia86 .................. 7........... 27.VIII...G-dz/kuj-pom. Antuanetta................6-7...........30.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Termin mam na 23 sierpnia. Strasznie się pochorowałam. Dopadła mnie wirusówka. Jestem na zwolnieniu do końca tygodnia. Mam nadzieję, że z dzieciątkiem wszytko będzie ok. Martwię się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie bym już nie wracała do pracy, ale mam umowę na okres próbny, która kończy się w połowie lutego. Jak mi przedłużą umowę to chyba pójdę na zwolnienie. Sama już nie wiem co robić. Może powinnam powiedzieć już teraz szefowi o ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie mdłości całodzienne :( Niby do zniesienia, bo nie wymiotuję ale odbierają radośc życia.Byłam u lekarza, który stwierdził, że wszystko oki. USG mam mieć 8 lutego, wtedy zabiore też męża niech zobaczy nasze maleństwo. W pracy u mnie wszyscy już wiedzą, tyle, że mam umowę na czas nieokreślony i o nic się nie boję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ginekolog przepisała mi na mdłości Torecan (czopki), mdłości przechodzą, jak ręką odjął, ale chce się spac, ja tak przynajmniej miałam. Florianka, dzidzia nie wybiera, poczekaj jeszcze z tą wiadomością w pracy. Ja w poprzedniej ciąży miałam umowę na czas okreslony, Nie przedłużono mi umowy, ale znalazłam potem jeszcze lepszą pracę. Wiem, że to jest cios, sama czułam sie głupio, ale nie ma tego złego... Ja jestem na l-4, bo muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×