Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

A-grafka

SIERPIEŃ 2010

Polecane posty

Elodie I Mikolajamama macie w zupelnosci racje. Zawsze moga sie pomylic. Najwazniejsze ze nie musze juz wariowac. W pierwszej ciazy nic nie myslalam a teraz za duzo czasu to wymyslam. Chyba powinnam zacząć robić na drutach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazilla-super, tak sie ciesze, napewno kamien spadl ci z serca... a ile malutki ma mm? ja w 7tyg i 4 dniu mialm 8mm, ale nie wiem czy to duzo czy mao- powiedzieli ze ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam znowu za malo czasu i dlatego sie nie schizuje :) ale to pocieszajace ze z 2 letnim dzieckiem ma sie czas :) moj maluszek na 7 tydz i 2 dni mial 7,5 mm i lekarz powiedzial ze to malo ale ok synus mial w tym czasie 11 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobitki Te Wasze dzieciaki to duze w porownaniu z moja kruszynka. ktore ma tylko 5,2 mm , czyli malenstwo. domyslam sie,ze nadrobi, bo starszy syn jak sie urodzil to byl prawie 4kg i tylko 50cm. W ogole nie jem duzo to moze to dziala. Czuje sie jakby to bylo pierwsze dziecko i jestem zielona, oglupiala i w ogole. Az wstd .5 lutego mam kolejne usg. Bedzie to 12 tydz wg ostatniej @ i 10 wg usg. I stawiam ze do tego czasu sie zmieni. Jakie plany na weekend dziewczyny?? ja nadal najlepiej czuje sie w pozycji poziomej z ksiazka w rece. A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sprawdzialm dane synka i on w 12tyg mial 64mm, czyli u mnie to normalka. ja po prostu wygladam jakbym miala blizniaki ;) rowniez mi sie przypomnialo, ze gdy mialam tu robione raz usg to pani na treningu wynalazla w glowce mego synka cyste :( . Ja lecialam specjalnie do Polski do Invicty w Gdansku, aby wszystko sprawdzic. I jak sie okazalo nic tam nie ma. Glupia traba!!! Ile ja sie naplakalam, namodlilam. I wszystko jest ok. Dlatego tylko nie zwariowac! Chyba napisze to sobie na lustrze i na scianach w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja bym tak sobie polezala z ksiazka..tymczasem czas do pracy.. Najgorsze jets to ze wczoraj strasznie mnie zaczal bolec brzuch i w nocy tez co jakis czas dawal znaki..nie wiem co sie dzieje ale coz musze odczekac i sie okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey wczoraj pkropnie sie czulam jeszcze poklucilam sie z mezem do tegp moja coreczka to bezemnie sie nie obedzie po anginie co miala przed swietami tak jej zostalo tylko mama i mama doleglwosci w ciazy to normalka nie mozna za duzo czytac i za duzo saie przejmowac bo sie zwariuje u mnie to dopiero bo ja jestem stara matka i nie przytznam sie do wieku bo mi pomaranczki beda wrozyc dziecko z dawnem i innymi chorobami pierwsze urodzilo sie zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu cichutko... gdzie sie podziewacie?..jakies nowosci?, dobre wiesci?? Ja w koncu na upragnionym wolnym(3 dni) i leze sobie w lozeczku, czytam ksiazki ciazowe..juz chyba wszytsko wiem :P Jutro ide do lekarza zalozyc karte ciazy,gdzie zapisza mnie do szpitala itd.. Tak tu sie robi w Irlandii-ciaze prowadzi lekarz rodzinny a czasami sa wizyty u ginekologa w szpitalu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mialam usg 30.12.2009 wd. tego dziedzko mialo 5/6 tyg i 4mm. a wd. om 7tyg. mi to w sumie nikt nic konkretnego nie powiedzil. a prywatna gin. tylko zlecila bad. krew i mocz (bez usg) i to wszystko. Mowilam jej ze nie jem miesa to tylko powiedziale ze musze brac zelazo ale od kiedy co i jak to juz nie!Najchetniej juz bym poszla znow na usg upewnic sie czy wszysko jest ok?! A te badania byly dlamnie okropne zawsze balam sie igiel ale teraz jakos bardziej, zle to znioslam jeszcze te mdlosci bo nie moglam niczego zjesc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzień /Termin A-grafka.................................? Porazdrugimama......... 9............? Gusiunia ...................?.............? Ka.fetka .................................? Lilia nad stawem........................? Florianka ..................7............23.VIII... Włocławek/kuj-pom Agata1981................10...........1.VIII....Głogów/d olnośląskie Maagdalenkaa............10............3.VIII Wzetka....................10...........10.VIII..Rzeszów Kiriku ......................10...........13.VIII Tsunami20................. 9............14.VIII Elodie .......................8 ...........ok15.VIII Nusienka ...................8 ...........19.VIII...Dublin/Szczecin Jenifer37 ..................7........... 20.VIII Mikolajamama............7............21.VIII.Poznań Tillanna..................... 8...........22.VIII...Łódź Istniejaca nadzieja ......7........... 23.VIII Nazilla ......................7........... 23.08...Malbork/UK Zabcia86 .................. 7........... 27.VIII...G-dz/kuj-pom. Mamba Wamba.............7...........27.VIII Antuanetta................6-7..........30.VIII Dziewczyny czy tyg sa ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz aby bylo ladnie Tydzień /Termin A-grafka.................................? Porazdrugimama......... 9............? Gusiunia ...................?.............? Ka.fetka .................................? Lilia nad stawem........................? Florianka ..................7............23.VIII... Włocławek/kuj-pom Agata1981................10...........1.VIII....Głogów/d olnośląskie Maagdalenkaa............10............3.VIII Wzetka...................10...........10.VIII..Rzeszów Kiriku ......................10...........13.VIII Tsunami20................. 9............14.VIII Elodie .......................8 ...........ok15.VIII Nusienka ...................8 ...........19.VIII...Dublin/Szczecin Jenifer37 ..................7........... 20.VIII Mikolajamama............7............21.VIII.Poznań Tillanna..................... 8...........22.VIII...Łódź Istniejaca nadzieja ......7........... 23.VIII Nazilla ......................7........... 23.08...Malbork/UK Zabcia86 .................. 7........... 27.VIII...G-dz/kuj-pom. Mamba Wamba.............7...........27.VIII Antuanetta................6-7..........30.VIII Dziewczyny czy tyg sa ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eszcze raz aby bylo ladnie Tydzień /Termin A-grafka.................................? Porazdrugimama......... 9............? Gusiunia ...................?.............? Ka.fetka .................................? Lilia nad stawem........................? Florianka ..................7............23.VIII... Włocławek/kuj-pom Agata1981................10...........1.VIII....Głogów/d olnośląskie Maagdalenkaa............10............3.VIII Wzetka...................10...........10.VIII..Rzeszów Kiriku ......................10...........13.VIII Tsunami20................. 9............14.VIII Elodie .......................8 ...........ok15.VIII Nusienka ...................8 ...........19.VIII...Dublin/Szczecin Jenifer37 ..................7........... 20.VIII Mikolajamama............7............21.VIII.Poznań Tillanna..................... 8...........22.VIII...Łódź Istniejaca nadzieja ......7........... 23.VIII Nazilla ......................7........... 23.08...Malbork/UK Zabcia86 .................. 8........... 27.VIII...G-dz/kuj-pom. Mamba Wamba.............7...........27.VIII Antuanetta................6-7..........30.VIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam) Dawno mnie nie było) W środę dopiero idę do Gina- USG i inne.Idę pierwszy raz po teście). Jestem ok7-tygodnia. Nie odzywałam się, bo jestem zajęta) Czuję się rewelwcyjnie, jak czołg ) Zatem chodzę nadal do pracy. Z doświadczenia wiem , że lepiej za wcześnie nie iść do lek. jezeli wszystko jest ok. Po prostu mało widać na USG). Gdy byłam w pierwszej ciąży(poroniłam w październiku 2009 wtedy od początku ciaży czułąm się fatalnie) to nic na uSG nie widziałam, a pobiegłam od razu niemalże po teście)Teraz mam samopoczucie rewelacyjne, oczywiście zażywam kwas foliowy, odżywiam się odpowiednio, dużo odpoczywam itd. Moja beztroska wynika stąd, że czesto mam badania krwi i co 3 miesiące chodzę i tak do gin. na uSG i badania z uwagi na guza jajnika( spokojnie to nie nowotwór....sprawdzone)i akurat teraz będą te 3 miesiące. Pozdrawiam wszystkie sierpniówki, życzę owocnego 2010 roku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aga198
Nie stresuj się. Ja urodziłam bliźniakii donosiłam ciąże, najważniejsze nieczytaćgłupot bo to jak ty się czujesz wpływa na twoje szkraby. Monitoruj ciąże i znajdź lekarza który prowadził już ciąże mnogie. Życze powodzenia i zaglądam czasem bo też mam termin na sierpień tym razem z jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi powrocily bole piersi, to chyba dobrze,znaczy ze jednak cos sie tam rozwija :)..Bylam u lekarza, skierowal mnie na badania krwi itd..wiec teeraz czekam tylko na list od szpitala. czuje sie super..dzis ide farbowac odrosty..chyba ,moge co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co myslicie zeby zamiast tabelki kazdy mial stopke??..z tygodniem, terminem itd. Tak przy kazej dodanej wiadomosci bedzie wiadomo kto na jakim jest etapie, i nie ttrezba szukac ostatniej tabelki. Ja taka stopke sobie zalozylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie piersi nie bolą i nie bolały, pamietam ze w pierwszej ciazy po tym poznalam ze cos jest na rzeczy bo mnie strasznie swedzialy :) ja farbowalam wlosy na sylwestra, niby w 1 trymestrze lepiej odpuscic ale ja nie chcialam czuc sie jak strach na wroble ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez bola i swedza to chyba normalne, a macie taki metaliczny smak w ustach? bo ja mam rano. Co do farbowania slyszalam rozne opinie ze to szkodzi i takie tam ale moj facet kupil mi ksiazke o ciazy pytania i odpowiedzi i jest o farbowaniu. Pisza ze teraz farby sa dobrej jakosci i nie szkodza dziecku wiec ja farbuje. Co do stopki mysle ze to dobry pomysl co reszta na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja farbowalam wlosy tydzien przed porodem (synus sie pospieszyl o 18 dni wiec teoretycznie mialam jeszcze czas) i mlodemu nic nie jest. nic mi sie nie chce :( oprócz spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu jestem usynieta z tabelki widocznie nie pisane byc na tym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🖐️ Odpowiadam, ze mnie piersi bolaly i teraz nic :) Niusienka mi tez sie podoba z ta stopka, bedzie mniej balaganu. W koncu i tak wiemy,ze na sierpien mamy terminy. A jak juz sie zacznie to zapewne dana mamuska poinformuje nas,ze juz wyje z bolu i jedzie do szpitala :) Do mnie w srode przychodzi polozna. Wreszcie. Myslalam, ze juz zapomniala o moim istnieniu. Traba angielska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponadto dzis dzwonilismy do meza rodziny poinformowac o malenstwie. Hahaha. Nie uwierzyli. W ogole planujemy pojechac tam w tym roku, ale ze wzgledow na to co tam sie dzieje to ja sie troche boje. Poki co jestem bez paszportu wiec dopoki nie wyrobie sobie nowego nie pojade. Najpierw wyjazd do Polski, to najwazniejsze :) (spradzam przy okazji stopke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja narazie sie wstrzymuje od latania do Polski, bo to jednak cisnienie itd..nie wiadomo, niby nie stwierdzono dokladnie czy szkodzi czy nie, ale w 1 trymestrze wole poczekac. Juz sie nie moge doczekac z kolei aby obwiesic wszystkim wiesci o ciazy.. Wie w sumie tylko moj mąz, przyjaciolka, szefowa i wy :P poczekam do 12 tyg, jak bedzie wszystko super to chyba wysle moim rodzicom malutkie bucki-to sie domysla heh:) No ja juz po farbowaniu, w koncu pozbylam sie czarnego gniazda na glowie:P,czytalam troche o farbowaniu i podobno nic nie szkodzi, ale zaaplikawalam sobie taki olejek na skore glowy ktora niby lagodzi podraznienie w vczasie farbowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostosowalam sie do pomyslu i w stopce zamiescilam info. Czy wasze brzuszki tez nabieraja ksztaltu? Ja juz nie zapne spodni ktore nosilam przed zajsciem w ciaze, maluszki rosna :) W tym tyg raczej nie bede sie zbytnio udzielac, jutro przyjezdzaja tesciowie i zostana do soboty.ale jak juz sobie pojada i znowu bede miala spokoj to nadrobie zaleglosci. Trzymajcie sie,pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusienka ja lece do Polski wlasnie na farbowanie, hahaha, jak i do dentysty :( tym tutejszym konowalom nie wierze. Chyba malo ktory Polak tutaj im wierzy. Agata1981 moj brzuszek nigdy nie byl plaski, wiec ksztalt jest non stop :D wolalabym nie przytyc duzo, ale rownoczesnie nie chce sie glodowac. Milego pobytu z tesciami, ja swoich nie znam tzn osobiscie. Jedynie rozmowy przez telefon i tylko juz z mama. W ogole dziewczyny planujecie jakies cwiczenia w czasie ciazy? basen, yoga etc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ,ja bym bardzo chciala joge uprawiac.kiedys troche cwiczylam, a teraz jest taka joga dla przyszlych mam.. fajny pomysl tylko ze czasu malo.. co do basenu to mi jest wszedzie zimno wiec odpada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) Po kilku dniach wzmożonych mdłości, dzis mi odpuściło ;) Czuję się jak nowonarodzona. Juz sie USG nie mogę doczekać, a do lutego jeszcze tyle czasu. Zazdroszę tych pięknych widoków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myslalam o pilates(tez jast dla kobiet w ciazy) ale nie wiem czy sie zbiore, teraz jestem bardzo leniwa. Basen to tez dobry pomysl ale boje sie infekcij i tak mam z tym problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×