Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

A-grafka

SIERPIEŃ 2010

Polecane posty

Ja biorę od 13 tyg. Feminatal N kosztuje ok 30 zł za 60 tabl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam Feminatal N, gdzieś się doczytałam, że po Maternie dzieci rodzą się bardzo duże i się przestraszyłam. Taka głupiutka jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam porannie dzieki za dane dziewczyny, kupie w poniedzialek. Ja jutro usg (mecze Was tym przez caly miesiac) teraz tysiace mysli w glowie, a jesli cos nie tak..... szkoda slow. Musi byc dobrze i koniec no nie :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, że musi być dobrze! Powtarzam to sobie od rana co minutę, w nocy śniło mi się, że miałam straszny krwotok, a rano pojawił sie brunatny śluz. Niby to nie pierwszy raz, ale zawsze po duphastonie przechodziło, teraz pojawił się w trakcie brania leku. Jak pójdę do ginka to znowu to chwilowo zaniknie i jak już dwa razy wpakuje mi wziernik, potem podstawi pod nos i usłyszę: no proszę popatrzeć, czysty! Mam nadżerkę i tłumaczę sobie, że to może być przyczyna. Byle nie zwariować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Triss kochana , a na kiedy masz termin, bo chyba nie później niz ja :) Ja mam 31 sierpień he he Ja też łykam Feminatal N, tani, dużo i polecany przez ginekologów, skład bogaty tak jak produkty innych drogich firm. Piję jak smoczyca, wszystko co mi pod ręce się nawinie, to chyba organizm potrzebuje, bo jak wody płodowe by wytworzył :) A wy dziewczynki macie chęć na kawę???? Ja bardzo i kupiłam sobie zbożówkę, wypijam duszkiem. Ja do pracy przywlokłam taki wielki kubek, prawie jak wiaderko, bo zwykła szklanka to stanowczo za mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedną kawę dziennie piję, taką normalną, rozpuszczalną z mlekiem. To jedyna rzecz której nie mogłam sobie odmówić. Lekarz kazał mi wybierać, albo kawa i zgaga, albo ból głowy przez kilka dni bez zgagi. A, że zgagę miałam tak czy inaczej wybrałam kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ja też piję jedną kawke rozpuszczalną,czasami po poludniu pozwalam sobie na drugą,słabiutką.... W perwszej ciąży mi nie zaszkodziło,teraz też widzę,że jakoś mi nie przeszkadza. Poza tym fizycznie czuję się z dnia na dzień lepiej,chyba tylko brzuszek świadczy o tym,że ta ciąża wogóle jest.Nawet pęcherz już mniej dokucza;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wręcz przeciwnie nie mogę kawy. Wcześniej pilam 3 dziennie, a teraz mecze się z jedna, gdy się skusze. Wypije za to zimna kawę taka slodziutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... ja tez biore od 2 tyg Feminatal...pozatym od ostatniej masakrycznej niedzieli czuje sie super..mam duzo energii i ochota na wszystko powrocila... juz w poniedz usg...odliczam godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ja w poniedzialaek mam badania prenatalne troche sie boje ze cos moze byc nie tak w sumie czuje sie dobrze tylko mam strasznego lenia wszystko robie na sile a najlepiej to bym spala i spala:) co do kawy kupilam bezkofeinową i moge pic do woli) mam pytanie chcialabym zafarbowac wlosy ale zytalam ze to szkodliwe wszedzie pisze inaczej ponoc juz od 12 tygodnia mozna hmm co wy na to? jeszcze czeka mnie wizyta u detysty masakra pytalam mojego ginka o znieczulenie podczas leczenia zębow powiedzial ze niema problemu bo to znieczulenie miejscowe ale dopiero po badaniach prenatalnych zebym poszla .A jak u Was z nastrojami bo ja raz sie smieje a raz ryczec mi sie chce tak bez powodu Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że farba bez amoniaku, a masa teraz takich specjalnie nie ma wpływu. Kiedyś szukałam na ten temat informacji i jakiś lekarz zalecał farbowanie od 16 tc. Ja w sumie postanowiłam poczekać, aż tak źle na mojej głowie nie jest ;) Trzymam kciuki za Wasze usg i badania prenatalne. A ja dzisiaj też raczej mam humor płaczący ale głównie przez to co zobaczyłam rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w pon fryzjera i nie wiem jak to będzie ale malować trza. Dentysta w piątek za tydz. i znieczulenie musi być. Co do humorku to zależy, raczej jest lepiej. Rano czuje się wspaniale za to popoludniu umieram. Książka w ręku to mnie uspokaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusieńka, szatynka nie jesteście same, ja w poniedziałek też ide na swoje pierwsze usg :) I nie moge sie doczekać i boję się co zobaczę i czy będzie wszystko w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jam mam schizy,że ciąża przestała mi się rozwijać,że obumarła:-(. Mam nadzieję,że to dlatego że jestem na tym samym etapie ciąży,co w październiku.Brzuch mi nagle spadł,spodnie spadają,dostałam przypływ energii,naewt te minimalne mdłości które miałam-zniknęły... Wbiłam sobie do głowy,że widocznie dzidzius póki jest malutki,to mu dostarczam czego potrzebuje,a gdy rośnie-to może czegoś brakuje?? Nie wiem...badanie mam dopiero za tydzień,strasznie się denerwuję. Czy może tak być,że nagle ten brzuch tak mocno mi się zmniejszył??nie wmawiam sobie tego,widzę wyraźnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennifer, w ciąży są też wzdęcia i zatrzymanie wody, może od tego miałaś powiększony brzuch? Nie pamiętam dokładnie w którym jesteś tygodniu, ale na powiększony brzuch ze względu na ciążę tak czy inaczej było moim zdaniem za wcześnie. Gdzieś tam czytałam, że powiększenie brzucha to objaw ciąży, ale tak jak mdłości mija. Też mam cały czas schizy, że dziecko nie rośnie, skoro i tak już usłyszałam, że za małe. Za tydzień mam usg i panicznie się boję, że już nie usłyszę serca. Idę się porządnie palnąć w łepetynę żeby wybić takie bzdury z głowy. Zwłaszcza, że rano już nie było takiej niespodzianki jak wczoraj. No i śniło mi się, że urodziłam śliczną dziewczynkę z ogromnymi niebieskimi oczami. Pech tylko, że od razu miała 2 lata. Dobrze, że sny nie bolą bo urodzenie 2-latki to chyba troszkę by "piekło" hi,hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno, jakiś czas temu też nabiłam sobie do głowy, że ciąża obumarła (sama już nie wiem dlaczego?). W starej książce "Zdrowie kobiety" pisało, że ciążę obumarłą najłatwiej rozpoznać po negatywnym teście ciążowym. No to popędziłam po test i znowu zobaczyłam 2 krechy :) No i mi przeszło. Jeśli Jennifer chcesz się uspokoić na ten cały tydzień to może kup ten test i będziesz spokojniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini,dzięki:-),konczy mi sie 11ty tydzień-a brzuszek prawie zniknał. Ten sen o dwuletniej córeczce może być proroczy:-),tylko z przyszłości. Moja tez mi się przysniła gdy byłam w ciąży,ale miała w tym snie 5 lat. Nawet imie dałam jej ze snu:-) No nic,schizujemy,nic na to nie pradzimy,też boje się,że pójdę na te badanie genetyczne....a tam juz po wszystkim:-( Kiedy masz to usg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam się zapytać was co sądzicie o farbowaniu włosów w ciąży? Bo ja gdzieś ostatnio słyszałam, że najlepiej w ogóle sobie darować lub dopiero w pewnym etapie ciąży pofarbować? A jeżeli chodzi o wizytę u dentysty to o ile mi wiadomo nie można brać znieczulenia w żadnym wypadku. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennifer, ja mam usg dokładnie za tydzień. Czyli tydzień będę dostawała na głowę... Rybka, troszkę wcześniej ktoś już pytał o farbowanie, czytałam wypowiedź lekarza, że od 16 tyg nie ma przeszkód, ja nie mam tragedii na głowie więc poczekam, ale gdybym musiała to po prostu kupiłabym taką bez amoniaku no i starałabym się jak najmniej wcierać w skórę (a tak się da w ogóle? zawsze mam uszy, czoło, kark i pół podłogi upaprane:) )A ze znieczuleniem to też chyba na tym topicku czytałam, że miejscowe znieczulenie nie szkodzi dziecku. Ale o tym dentysta powie Ci najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeniffer, na pewno gdyby ciąża obumarła nie czułabyś się tak dobrze. Do 5 miesiąca ciąży miałam tak mały brzuszek, że nikt o ciąży nie wiedział. Teraz tez wieczorem mam duży, a rano mały, więc to chyba wzdęcia, woda, no i u mnie słonina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grehcia
Witam wszystkie forumowiczki Dołączam sie do was,mam termin na 14 sierpnia i jestem już po pierwszym USG :) niesamowite wrażenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny informuje ze wszystko ok, male ma 47mm i termin na 24.08. Zapewne jeszcze sie zmieni. Nastepne usg 9.04. I moge jesc fete, byleby nie za duzo. I jeszcze jedna rzecz przytylam 3kg ale wiem ze za to moge obwiniac mleczna czekolade. Jennifer nie daj sie zwariowac, ja przez caly miesiac codziennie wieczorem dotykalam brzucha, sprawdzalam rozmiar, ogladalam piersi czy nie ma zmian i jest wszystko ok :) Omijaj tematy na temat poronien etc. Moze po prostu mamy za duzo czasu stad te wszystkie nasze mysli. Grehcia witaj :):) napisz wiecej o sobie i jak masz mozliwosc zrob sie czarna to nikt nie bedzie sie pod Ciebie podszywal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. Ja wogole mam roznice pomiedzy rankiem a wieczorem.. Rano maly brzuch i miekkie piersi a wieczorem mam brzuch jak balon i cycki bola..Sikam jak glupia w nocy a w dzien ok :) Od Marca zapisuje sie na joge dla mam..juz wybralam szkolke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazilla..super..wlasnie mialam pytac..a mialas robiona tą przeziernosc karkowa? I co pewnie teraz wsuwasz salatke grecką??heheh..ja a to nie moge sobie odmowic smieci typu chipsy..ale jem z umierem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusienka hahah nie salatke grecka,a po prostu wyciagnelam fete i na cieplo z chlebem. Jak dziecko sie cieszylam. Co do badan to nie mialam robionych, dopiero na poczatku marca mam kolejna wizyte z polozna wiec badania na podstawie krwi. A 09.04 kolejne usg i wyczytalam, ze wtedy bedzie sprawdzane czy wszystko ok. Ja mysle o plywaniu w ciazy, Mam pod nosem plywalnie i tez sa zajecia dla przyszlych mam wiec chyba sie skusze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazilla, rodzisz dwa dni później niż ja a dzieciaczek jednak dużo większy niż mój...Czyli jednak coś nie tak...Ojejku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotę :) Na poprawę wczorajszego nastroju kupiłam sobie książkę "Pierwszy rok życia dziecka" i odgoniłam złe myśli. Od dzisiaj myślę TYLKO pozytywnie, aż do piątku. Miłej soboty życzę i całego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Trinny Ty sie nie przejmuj rozmiarami. Przeciez kazde male rozwija sie na swoj indywidualny sposob. Moze teraz jest malenkie, a jak sie okaze to urodzisz najwieksze. Ja powoli sie pakuje. Byleby do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Ci Nazilla spokojne podróży i dobrze wiem jaka to radość. Pracowałam przez pewnien czas w UK i wyjazd do domu to była masa radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz sie relaksuje na L4:))dostalam do 4 marca:))moj kropek ma cale 52,7 mm i jest baaaardzo aktywny,macha lapkami i nozkami:)) Dzis zaczynamy 12-ty tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×