Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

A-grafka

SIERPIEŃ 2010

Polecane posty

A ja dzis ledwo zakrwam swoj brzuch w pracy..taki wskoczl..w sumie 7cm mi przybylo w pasie.. fajne uczucie..bo ja taka chuda jestem Energii duzo..dzis bede swietowac walentnki..a wy co roicie jutro na 14?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotę. Widzę, że 22.08 będzie spory przyrost naturalny ;) Wczoraj niestety nie miałam usg z pomiarami bo się Dzidek tak ułożył, że nic nie było widać. A chcę dodać, że jest w sam raz :) Rozmiar idealny jak na swój wiek :) :) Taki ogromny kamień spadł mi z serca. Widzałam żeberka i jak śmiasznie machał nóżkami. Tylko głowa była nieruchomo i bardzo "inteligentnie" stwierdziłam do lekarza : o rany! Chyba mu się głowa zaklinowała! Miny lekarza nawet nie opisuję. Ale jestem happy!!!! A walentynki zapowiadają się kanapowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinny hahaha :D Jennifer wspaniale wiadomosci Czekolada trzymam kciuki aby wszystko bylo ok :) Ja objadam sie sliwkami w czekoladzie, za to synek nic nie je. Kupilam sobie feminatal i zaczynam brac dzis wieczorem. W ogole jakos mi nudno tutaj :( brzuch powoli rosnie choc nie wiem czy to malenstwo czy wlasnie te sliwki w czekoladzie. A Walentynki.... sama przed tv :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!! dawno tu nie zaglądałam do was;) moje samopoczucie dobrze:) czuje sie znakomicie.. byłam w środe u lekarza jeszcze nie stwierdził płci, nawet nie zaglądał powiedział że z dzidzią wszystko dobrze:), ale a miesiąc ide na 3d to myśle że już mi powiedzą co bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety!!! widze ze Walentynki spedzacie calkowiecie daleko od komputera!! Szczesciary!!!! Ja niestety nie :( ogladam tv, jem ciasto i zamawiam ksiazki przez internet. takie to Walentynki. Moze za rok? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis niestety pracowalam, a potem wiczor serialow :)..teraz czas na zabiegi kosmetczne-jutro wolne i musze wygladac jak czlowiek :P Mam dylemat.. 13 marca lece do Portugalii na 5 dni ze znajommi ale nie wiem czy w moim stanie(niskiego lozska) moge latac. Do lekarza pojde przed samym wjazdem ale to chyba za pozno na odwolanie urlopu. A zalezy mi na wolonym w cieplutkim klimacie,zwlaszcza ze mamy darmowe zakwaterowanie.. co ja mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamcie :) Koniecznie zadzwoń do lekarza, bo to bywa różnie. Latanie samolotem jest zabronione pod koniec ciąży i to tylko dla tego żeby nie zacząć rodzić w samolocie. A czy takie łożysko ma wpływ? Pojęcia nie mam... Zaczynam 14-ty tydzień ciąży (czyli rzeczywisty 12-ty) i muszę przyznać, że samopoczucie bardzo dobre. Bez dolegliwości, waga na szczęście też stoi (wysoko bo wysoko ale stoi ;) ) czyli nic tylko siedzieć i wygrzewać Dzidka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Zaczynam dzis 12 tydzień :) Ja znów w pracy.Samopoczucie najgorsze popołudniem, jakby czekało aż przyjdę z pracy do domu ;) Ja zamówię sobie dziś spodnie na allegro, oczywiście ciążowe.Już w nic nie wchodzę, a jak kobieta ma mało ubrań, to zła he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie gratuluję zaciążonym mamusiom :D Jeśli można to dołączę do grona ciężarnych z terminem porodu na sierpień. Ja mam termin na 25-26 sierpnia. W piątek kolejna wizyta u gini i zobaczymy co mi powie. Mam nadzieję, że wszystko ok :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobasekm, witaj :) Ja też już ledwo się wciskam w spodnie ale mój problem to niestety bardziej nogi niż brzuch. Tak mi utyły :( Też już rozgladam się po allegro ale najpierw chyba jeszcze troszkę przerobię sobie takie uciągliwe tyle, że w talii za małe. A, ze szyć trochę potrafię już sobie planuję co fajnego wymyślę na lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Nusienka ja nigdy nie slyszalam o nisko polozonym lozysku i zakazie latania, ale wszystko sprawdz. Lepiej dmuchac na zimne. Ja za dwa ,iesiace lece do Iranu i czeka mnie 7 godz w samolocie :( zwariuje! Bobasekm witaj wsrod Nas dziewczyny ja wlasnie biduje spodnie na ebay. Ledwo w brzuchu sie zapinam:( ja powoli czuje sie lepiej. jem wszystko i smakuje mi kwasne jak i slodkie, wiec nie wiadomo chlopak czy dziewczyna. Upeiklismy z tata ciasto i czekamy na gosci, znowu trzeba bedzie ejsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey malo sie cos dzieje na topiku ja spodnie mam z poprzedniej ciazy rtylko sweter wypralam i sie skurczyl cos tam jeszcze mam ciuchow poki co nie kupuje jak urodze biore sie za siebie i chudne taki mam zamiar pamietacie jak to jest z miesiacami 12 tydzien to jaki miesiac zawsze mam problemy jestem okrutnie zmeczona chce do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje, jak kobieta ma mało ciuchów to zła :P Ja mam z poprzedniej ciąży ubrania i jeszcze dostałam od szwagierki więc nie narzekam, chociaż póki co mieszczę się w rzeczy nieciążowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) u mnie wczoraj wystąpiły mdłość chyba za szybko jadła bo wszystko zwróciłam głowa bolała, a wcześniej nic mi nie było, dzisiaj dobrze wszystko:) walentynki spędziłam na romantycznej kolacji:) pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ja też będę miała kupę kilo do zrzucenia. Oby karmienie troszkę pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, zakupiłam sobie jeansy ciążowe na allegro i czekam na przesyłkę. Dość ciężko jest znaleźć coś fajnego w rozmiarze S, mam nadzieję że trafiłam ze spodniami bo mi się podobają, no i nie wyobrażam sobie życia bez jeansów ;). Dostałam dzisiaj paczuszkę z Niemiec z cukierkami imbirowymi na mdłości i innymi drobiazgami, tylko że ... mdłości mi już w sumie przeszły, ale taki fajny gest, tak miło mi się zrobiło. Może któraś preferuje? Mam sporo paczuszek :). Słuchajcie, ostatnie USG miałam 26 stycznia 13/14 tydz. Nie wiem kiedy iść na 3D, bo już nie mogę się doczekać. Wizytę u lekarza mam 23 to zapytam, ale co Wy sądzicie? Teraz jesteśmy w końcu 16 tyg. Pozdrawiam Was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane Wczoraj bylam z wynikami u mojej lekarki,oczywiscie potwierdziła,ze wszystko super,morfologia i badanie moczu też. Ale załamała mnie waga..........:-( Ważę juz 58 kg,a przed ciąża 52(mam 168 cm) Martwię się.W pierwszej ciąży w dniu porodu ważyłam 70 kg,gubiłam to 6 miesięcy,boje się co będzie teraz... Te baby to są jednak marudy;-) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Liszka, to mamy ten sam rozmiar ubrań :) Też zamówiłam jeansy na allegro i czekam, czy będą dobrze leżały http://moda.allegro.pl/item914714744_spodnie_ciazowe_trendy_jeans_r36.html Rzeczywiscie mało jest ubrań dopasowanych, w każdym wyglądam jak stara baba, wszystko wisi jak worek. USG kolejne chyba dobrze zrobic około 20 tygodnia, żeby sprawdzić wszystkie narządy dzidziusia.Ja jestem w 12 tygodniu i lekarz kazał iść mi na kolejne usg nie wczesniej niż w 20-22 tygodniu. W pierwszej ciązy poszłam troszke za szybko i najadłam się strachu, bo jakas zastawka w serduszku się nie zdążyła zamknąć. Lekarz mnie wystraszył, skierował na usg do szpitala i okazało się, że tydzień później wszystko elegancko się zamknęło. Trzeba było tylko poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja waga natomiast stoi w miejscu-58kg(174cm) niestety nie chce mi sie jesc. A na pewno nie chce mi sie pryzgotowwac,racam z prac i marze o lozeczku.. Co o spodni to jeszcze nie znalazlam takich ktore mi sie podobaja, te ciazowe dla mnie sa okropne, sorki, chyba bede skazana na dres :( albo sukienki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE WY CHUDE JESTESCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak, tak, tak . Ja waze 71kg!!!!!!!!!!! 58, nie pamietam takiej liczby. hahahha. I nie marudzic mi tutaj ;) I dlatego stram sie uwazac na te kilogramy. W poprzedniej ciazy wygladalam jak kulka i troche trwalo to zrzucenie. Teraz na 100% bede lazila na silownie i stosowla diety cud. U mnie najgorzej z udami, zapsnik sumo by sie nie powstydzil ;) Wczoraj te spodnie wygralam na ebay. ciesze sie. 10funtow to nie to samo co 40 w sklepie. A dzis mnie glowa boli. Czasami mam takie jakby dejavu i nawala mi leb jak cholera i tylko obrazki mi w glowie migaja. Dziewczyny czy myslalyscie o jakichs fotkach, tzn abysmy zobaczyly swe mordki kochane? chyba ze zaczniemy sie odnajdywac na nk. Ale to spokojnie. Ogladam "dom nad rozlewiskiem" i czytam ksiazke. Po prostu wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam taki pomysł
załóżcie sobie wspólne konto e-mail i tam wrzucajcie swoje fotki,nikt spoza waszego grona nie bedzie miał wglądu a hasło przeslijcie sobie na wasze prywatne @pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wagi to w piątek dowiem się ile mam na +, pewnie jakieś 54kg, ciekawe ile przytyje. W pierwszej ciąży przybyło mi 8kg, w miesiąc po porodzie straciłam 11, w drugiej przytyłam 16 (tony hormonów i leżenie), po 5 miesiącach wróciłam do wagi sprzed ciąży. Ciekawa jestem jak to teraz będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuu ha ha ha, 58 kg, 71 kg kiedy to było? Ja byłam słonikiem przed ciążą a mam tylko 170 cm to po ciąży pewnie stówka trzaśnie jak nic :( :( :( Spodnie na Allegro z tego co poznaję (jakiś czas temu prowadziłam sklep z ciuszkami ciążowymi) są firmy L.E.I i to była chyba moja ulubiona firma. Fajny jeans, nisko podkrojone, ładnie leżały. A ja kupię sobie w sportowym 3 namioty i garderoba gotowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinii, nie żartuj z tymi namiotami :) Mi po pierwszej ciązy został brzuszek, a właściwie taka oponka ze słoninki. Dlatego teraz wyglądam na 5 miesiąc ;) Z drugiej strony, kobieta w ciąży jak ma apetyt to co ma sobie odmawiać :). Jeszcze przyjdą chude czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciąży póki co przytyłam 2 kg więc nie jest tak źle. Już przed było fatalnie to teraz lepiej nie będzie. Ale nie łamię się, już raz w życiu sporo schudłam to i teraz się ogarnę. Oby maluch rósł zdrowo, reszta to drobiazgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini zgadzam sie w zupelnosci, najwazniejsze aby male bylo zdrowe, a za wage bedzie pozniej kogo obwiniac w ostatecznosci. W koncu to jedyny czas w zyciu kobiety kiedy moze sobie jesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama...
usg 3D najlepiej zrobic max do 26 tc ale nie wczesniej niz 23/24-wtedy najlepiej widac,a i narzady sa juz rozwiniete i mozna je sprawdzic dokladniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam porannie :) jeszcze tydzien w Polsce, a potem powrot do krainy deszczowcow. Nie moge sie doczekac bo tesknie za mezem. Poza tym czuje sie bardzo dobrze i to powoduje tysiace glupich mysli. Nastepne usg 9 kwietnia i nie mam pojecia jak ja wytrzymam. A dzis popoludniu do dentysty. Hahah. Nie moge sie doczekac, brrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana;-) Ja niestety nadal chodze do pracy...Mamy teraz sezon w pełni i absolutnie mogę pomarzyć by iśc na zwolnienie. A bardzo bym chciała choć kilka dni odpocząć.Z zadrością czytam wypowiedzi o leniuchowaniu,czytaniu książek i oglądaniu tv.Z drugiej strony- dzieki temu te tygodnie zlatuja mi migiem...A w ciąży z córeczką,kiedy praktycznie bez przerwy siedziałam w domu-miałam za dużo wolnego czasu,który ciągnął sie niemiłosiernie,wyszukiwałam w sobie jakieś nieprawidłowe objawy i dwa razy w tygodniu biegałam do lekarza. Co do ciuchów to chyba pochodze trochę po grzebalniach,szkoda wywalać kasy na nowe,które później i tak pooddaję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×