Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Gość kolorowysen
skopiuj caly ten link nie tylko to co sie zaznacza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie812
Bazienka, właśnie, przypomniałaś mi reklamy na RTl i PRO7 - ja lubiłam te z czekoladkami Milka i Lind - co za krajobrazy..hehe Pamiętam jeszcze taki serial amerykański o dziewczynce, której idolką była emily dickinson i ta dziewczynka co wieczór przed snem rozmawiała z "księżycowym ludkiem" patrząc w stronę księżyca. Pamieta ktoś taki serial???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka pamiętam
Vibovit- też o tym pomyślałam :) No i właśnie ta gra - tip topy, słoniowe :) całkiem o tym zapomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pamietacie moze piosenke
Coco Jambo? To byl dopiero hicior! Te rpzeboje pamietamy do dzisiaj...a nie jak te dzisiejsze zespoly, piasekarze...ich piosenki pamieta sie najwyzej pol roku, pozniej odchodza w zapomnienie...wszystkie sa do siebie podobne. a nasze czasy? jak to spiea Kombi "kazde pokolenie odejdzie w cien, a nasze nie!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka pamiętam
A pamiętacie przekładanie palcami nitki/ sznurka? Najpierw się nakładało komuś na dłonie a potem druga osoba to przekładała brała na swoje i tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bazienka
ten film o rodzinie podruzujacej to "podroz do ziemi obiecanej" - super sprawa :) brakuje mi tego i domku na prerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikanka
A takie bransoletki z muliny plecione? Można było pleść tak, żeby wyszły linie skośne, lub romby. Ja to robiłam wszystkim koleżankom :) A przeboje: Dr Alban "It's my life" i zespół 2 Unlimited

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku aż bym chciała znów być dzieckiem :P rocznik87 :P Pamiętam kolczyki przylepiane na uszy : Gwiazdki milky-way smak najlepszy na świecie Wfelki koukou roukou :P Takie z naklejkami w środku Kwaśne gumy Shock Zbieralam karteczki Bawiłam się do późnego wieczkora z dzieciakami na podwórku :P Eh to były czasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guma Shock :-DR jak ja ją lubiłam ... szczególnie jak się ją zaczynało jeść :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
branzoletki z muliny to robilsmy nawet w podstawowce na technice :) kazdy je nosil :) A ile ja kolorowanek nakolorowalam:0 ciagle rysowalam, malowalam, szkicowalam....TV mi byla rpaktrycznie niepotrzebna. A pamietacie bajke "Mala ksiezniczka" :) "Saara mala ksiezniczka, pokonasz przeciwnosci Saro gdyz wiesz, ze kochamy cie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka, faktycznie, leciały :) Z seriali kojarzy mi sie jeszcze Dr Queen, w nd o 18 chyba :) a kiedyś jeszcze (druga połowa lat 80. lub początek 90.) w nd leciał tak koło 17-18 taki program i był w nim zawsze pokaz mody do piosenki "Flames of love", strasznie mi sie podobała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka pamiętam
Nie wiem już czy ktoś tutaj pisał o 5-10-15? Czekałam na ten program w każdą sobotę :) A pamietacie taki program - zapominam zawsze nazwę - który uczył trochę po angielsku? Program był króciutki i kojarzy mi się coś z zegarem. Był tam taki jeden straszny ludzik, którego nie lubiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka pamiętam
Albo serial "Skrzydła" ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leśny dzban
jeszcze Kulfon i Monika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka pamiętam
O właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie nie mogłam sobie przypomnieć imienia tej żaby :-P kulfona pamiętałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka pamiętam
No i oczywiście January i Dusia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka pamiętam
A "Tata, a Marcin powiedział..." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka pamiętam
Co chwilę coś mi się przypomina :) Był taki serial...dzieci rozmawiały z komputerem, jakby pod ziemią, coś tam dotyczyło Da Vinci o ile się nie mylę, jak ktoś się zbliżał do ich terenu to widzieli to na powierzchni przez różne urządzenia. Kojarzycie ? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to było tak
tato, a tata marcina powiedział ... :D:D:D:D:D rocznik '87:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamiętam "tajemnica sagali " , "jumanji" :-D no i "tata a Marcin powiedział " tez dobrze pamiętam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik 84
a serial "Pełna chata"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie812
A pamietacie Siedem Życzeń o gadajacym kocie? Albo taki popularny film z młodym Damięckim, chyba nosił tytuł "Obcy" A parę lat wcześniej "Koncert Życzeń" - i te przeboje - Diamentowy Kolczyk, Serce Matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka pamiętam
Pamiętam "Pełną chatę". A pamiętacie "Siódme niebo" jak byli dziećmi? Ostatnio leciało jak już byli starsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaa
a 'Zar Par' ktory uwielbialam ogladac jako dziecko, oczywiscie pozno lecial ale mama pozwalala w swoim lozku siedziec i ogladac..... i 'Randka w ciemno' u babci na fotelu...ehmmmm albo z dziadziem zawsze 'Jeden z 10'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×