Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyśka24

Jak zdrowo się odżywiać i żyć- kto ze mną?

Polecane posty

Dzien dobry w ta straszna śniezyce!!!! Dziewczyny,wasze dania przepieknie wygladaja. Co do wczorajszej kolacji jak pisalam ,zrobilam serek bialy i tosty,mojemu M oczywiscie bylo malo i dogotowal sobie do tego kielbasy(swojskiej,duzej,tlustej).. Teraz jem rogalika z maki orkiszowej z serkiem bialym i miodem,pozniej kawa,mam jablka,ciasteczka ktore wczoraj pieklam(pychaaa) wzielam 4 na caly dzien,i herbatki A obiad gotuje dzisiaj moj M----zupa chinska -kurczak,por,pedy bambusa,marchew,pomidor,kalafior,grzybki suszone,makaron sojowy...do swojej porcji mezus doklada jeszcze owoce morza(tylko on to u nas jada) A jeszcze musze wam napisac ze od tygodnia szukam ryzu nie bialego! I nic,wszedzie,owszem z dodatkami i nie tylko ale bialy! Ania mnie sie ciasteczka udaly!!! Tak jak myslalam tylko mnie zasmakowaly(ale mysle ze to sie zmieni) I podoba mi sie to ze jedno jesz tak dluuuugooo.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:)snaidanko zjadlam o 7.30 2 jajka na miekko i 2 kromki chleba razowego.Jest straszna pogoda!!!zawieja,myslalam ze nie dojade bez kraksy,na szczescie teraz siedze w domku i robie sobie kawke:)na II sniadanie zrobie sobie koktajl z jogurtu i banana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze healthy,u mnie tez zawieja okropna! Normalnie sypie i wichura! Ja dzisiaj zostalam sama(M wyjechal sluzbowo) i nawet nie umiem odsniezac,bo mnie wywija na wszystkie strony! jakbym byla piorkiem(chos do piorka mi daleko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalina-przeciez szczuplutka jestes!ja troche pomagalam mojemu odgraniac snieg ale doslownie przez chwile bo bylam w getrach:p Kurde dziewczyny tak sobie myslalam przed snem,ze musze o siebie bardziej dbac,tzn.z dieta idzie swietnie,nawet moj "maz"zauwazyl jak sie zmienilam ale chodzi mi o pielegnacje ciala.Zrobilam sie leniem totalnym,nie chce mi sie balsamu wklepac,opilowac paznokci itp.Nie jest tak zle bo kremuje sie,robie peeling twarzy,czasami ciala(ostatnio bardzo rzadko),klade maseczki na wlosy.Musze bardziej zmobilizowac,chociaz 2 razy w tyg.zrobic calkowita pielegnacje lub codziennie cos innego,wiecie o co mi chodzi?Jest mi wstyd,mam faceta,powinnam miec idealnie jedwabista skore bo przeciez mnie dotyka i widzi,potem sie dziewic ze faceci ogladaja sie z innymi jak w domu maja zaniedbana i nieatrakcyjna kobiete.Moze przesadzam troche i chyba napadlo mnie cos ale mam nadzieje ze mnie rozumiecie.Od dzis zmiany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm........za to ja bardzo pilnuje codziennej pielegnacji.. Codziennie wieczorem maseczki ,peling,balsamy,no i chodze na aerobik i silownie.. Dzisiaj postanowilismy z moim M ze zamiast na silownie pojedziemy na basen z dziecmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alko86
healthy woman jak taka pogoda to człowiekowi nic sie nie chce ;/ zawsze zapominam o balsamiemoże gdbym rano więcej czasu miałato co innego a tak biore szybki prysznic ubieram sie i do pracy lece ;/ Dzisiaj taka pogoda straszna, że aż na kolejke ledwo co doszłam tak wiało ;/ Jedyne co mam zawsze zrobione to paznokcie na czerwono pomalowane hehehe Musze się jeszcze wyżalić, moja szefowa strasznie kopci papierosy i rano w biurze wręcz cuchnie;( Czasami jak siedzi a ja jeszcze w pracy jestem to jak przychodzę do domu to nawet gacie mi śmierdzą teraz siedzę i od 9 wietrze biuro, bo paść idzie, a najgorsze jest to, że po pracy rzadko umawiam się z jakimiś koleżankami, bo wstyd mi przed nimi, że śmierdzę i zawsze szybko jadę do domu się wykąpać i przebrać… we wtorki i czwartki prosto z pracy jeżdżę na angielski i to dopiero jest masakra dla mnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze alko to masz przechlapane... Ale ni jak nie ma z tej sutuacji wyjscia? No bo jak? nie zwrocisz uwagi szefowej? Zdrugiej strony,to bezmyslana kobieta mi sie wydaje,powinna nie palic,bez waszej zgody.. Ja tez mam swoja firme,i palilam(bo od 17 nie pale) i nigdy nie zapalilabym w biurze czy w domu,ja sama nie lubie i nie lubilam przebywac tam gdzie pala(nawet jak palilam)........jejku ale napisalam haha No wiec naprawde przykre tym bardziej ze tu nie chodzi tylko o twoje smierdzace ubranie ale o zdrowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alko-pod prysznicem to wieczorem akurat dlugo siedze ale potem sie wytrze i balsamu mi sie nie chce,czuje sie zreszta klejaca.Paznokcie zawszew mialam french albo czerwone,ostatnio to tylko czerwone;).O twarz dbam,mam mnostwo kosmetykow tylko nie lubie wcierac w cialo tego wszystkiego chociaz wczoraj ujedrniajacym sie posmarowalam(uda i posladki) a reszte nawilzajacym.Ten ujedrniajacy jest swietny,sculp loreala i juz mi sie konczy ale postanowilam juz produktow protect&gamble nie kupowac. Kalina-ja wlasnie musze znalezc czas na maseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja sie ucze, ale sobie zrobilam przerwe :) egzamin za 3.5 godziny a ja wcale nie jestem madrzejsza hahah wiec sie spodziewam poprawki, ale nic to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latem to jeszcze da rde wytrzymać, bo wtedy to cały dzień przy otwartym oknie siedzę, ale zimą to jest strasznie, o zdrowiu nie wspomniałam, bo to oczywiste;) nawet czytałam ze na pięć wypalonych papierosów bierny palacz wypala 2 a ja w życiu papierosa nie zapaliłam;) Ale przecież nie powiem jej, że mi to przeszkadza tylko głośno mówie, ze mnie głowa boli jak ona zaczyna palić, że źle się czuję wstaje i wychodzę z pokoju do kuchni Chyba jedyne szczęście to to, ze ona bardzo rzadko jest przez 8 godzin w biurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Healthy ja nawet nie potrzebuje na to specjalnie czasu.. Codziennie wieczorem napuszczam wody do wanny(wiem wiem ze nie powinno sie codziennie moczyc w wannnie) ale nie lubie prysznica,i w tym czasie jak woda plynie---zmywam makijaz,myje zelem,tonikiem,co drugi dzien na zmiane robie peling,albo nakladam maseczke,i tak dzien w dzien...i pozniej klade sie w wannie i tak leeeezeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alko z tzw managing for results tematy mam dotyczace wprowadzania zmian w organizacji (managing change), middle management, systemy jakosci (wszystkie iso 9000, iso9001 EFQM), o rozwoju organizacyjnym itp itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zycze powodzenia i z doswiadczenia radze zjesc kawaleczek czekolady hih..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz mam male pytanko do Justyski24---widzialam twoje danie(Manicotii) nie podalas tam przepisu,napisz cos o tym,i jak to pieczesz w piekarniku? A jak tak to czy ten makaron najpierw podgotujesz czy zapelniasz surowy? No to jak sie wyspisz i przeczytasz to napisz!!! pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieki :) teraz jem owsianke z dodatkami (zdjeci tradycyjnie na garnku ) i zaraz uciekm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no nie moge sie uczyc, glow mnie boli, kot mi skacze po stole, telefon co chwile dzowni (chca mi sprzedac okna, ubezpieczenie albo internet) arghhhhhhhhhhhhhh ide po zatyczki do uszu www.garnek.pl/ancia1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania---ja pamietam siebie kiedys,, Ja jak mialam egzamin,nigdy nie uczylam sie w dzien kiedy byl.. Wydaje mi sie ze dzisiaj powinnas dac sobie spokoj,i "odpoczac" Jasne ze zrobisz jak chcesz,ale wiem ze ja nigdy nie moglam sie uczyc,bo kompletnie nic mi nie wchodzilo,a tylko nerwy niepotrzebne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wo owsianka wygląda bardzo smakowicie :) ale ciekawi mnie co robisz z ta woda, która zalewasz owsianke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alko jak owsianka jest gotowa to ja odcedzam i plucze zimna woda, lubie owsinke na zimno :p wiec wode wylewam kalina ja normalnie nigdy sie nie ucze w dzien egzaminu bo jest to bez sensu, ale niestey mam jeden rozdzial, ktorego nawet nie ruszylam, a wiem, ze bedzie na egzaminie, wiec musze chociaz troche poczytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:p no uciekam na uczelnie, o 15:30 (czasu uk) bede beczec na necie, ze powinnam sie wiecej uczyc :p no nic paaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×