Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stopro

Rozstanie

Polecane posty

ja przytulam...ja pamiętam kiedy się ostatnio do kogoś przytulałam-w grudniu do exa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Hej.Wiecie co tak sie zastanawiam i kurde cholernie mnie to rozstanie zmienilo.mam wyjebane na wiele rzeczy.Byly walentynki a ja bylem taki obojetny ani tesknoty ani nic po prostu beznadziejne swieto.chyba przestalem rozumiec juz magie tych rzeczy wszystkich.Wobec mojej bylej tez stalem sie zimny.Pisze do mnie ze nie zdala egzaminu i ma oporawek ze martwi sie chciala by sie spotkac a ja jej napisalem ze jebie mnie to i malo interesuje wiec niech znajdzie kogos zainteresowanego nia.Kurde nie poznaje siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wazka:) ja też nie pamiętam...w sumie to pamiętam.miesiąc temu do M. a teraz...heh...jakie to poj...ne:O Pietro widzisz...nie tylko ty tak masz:O ja tez czasem sie nie poznaje,a moje pomysły przechodzą ludzkie pojecie:O walentynki..pfff...daj spokój ale nie ma tego złego ja się wieeeeeele nauczyłam:) tyle dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
wariatko, co tam u Ciebie opowiadaj :)0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wariatka:) cześć juu...:P ja też zgłaszam obecność:D co tam u was dziewczyny? bo ja chyba głupieje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
eh kochane.. odwala zupelnie i mi.. no coz, takie skutki samotnosci :) hehehehehe niebanalna, Ty wiesz juz co.. heheh (gmail)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie to ta wiosna coś słabo mnie cieszy:P Coraz mniej osób zagląda na forum, mam nadzieje ze to przez wasze lepsze samopoczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzę taka otępiała jak w reklamie persena matko to dopiero 4 dni a ja czuję codziennie gorzej najchętniej skrzywdziłam tego skurwysy.. tylko nie wiem jakna razie to on ma racje ja bez pracy on pracuje dieta praca odpierdolić się i zrobić mu na złość, teraz tylko nie mam co zrobić z tym czasem bo jak sie nie pracuje 9 miesiecy to jest jakiś koszmar :9 tylko książki tv i trochę neta :( znajomi w pracy na uczelni były z rana na necie a mnie krew zalewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam nadzieję, że chociaż u innych jest lepiej. U mnie nie. Nadal tyle rzeczy kojarzy mi się z nim i nie potrafię przestac myślec...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scali będzie dobrze, pierwsze dni są najgorsze, z czasem jest lepiej wiem z doświadczenia :) wazkaa ja też jeszcze strasznie często łapie się na tym że myśle o ex, i wśród znajomych chce powiedziec cos zwiazanego z nami ale to chyba nic zlego:P w końcu to była część naszego życia, oby do przodu ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Witajcie:-) to robimy podsumowanie? Kochani jak sie czujemy?Nie chodzi mi teraz ale ogolnie od rozstania? U mnie dobrze jest, usmiech na twarzy chce sie zyc:-) Po ostatnim kiedy powiedzialem bylej wszystko i urwalem kontakt jest extra tego mi bylo potrzeba:-) A reszta Juu maciek zuza niebanalna wszyscy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reszta może korzysta z pięknej pogody? U mnie niby lepiej niż było bo troszke już się pogodziłam z tą myślą że ma kogoś ale i tak to boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to może ja napisze jak się czuje :D heh jest ok, czasami wiadomo dołek sie zdarzy ale nie ma biedy :) Pietro ja też czuje duża ulgę po ostatniej rozmowie z ex, powiedziałem wszystko co myślę i nie mam zamiaru już tego powtarzać ex :D tęsknie za nią to fakt no ale co zrobić :) czuje się troche tak jak po rozstaniu zaraz, jeszcze jak nie pisałem na forum. Ex do niczego nie zmuszę, dalej mam dobre zdanie o niej i można powiedzieć że jej strata:P bo straciła kogoś kto ją kochał ale co zrobic:) Najgorsze już za mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Dokladnie mAciek.Ja tez tak podchodze tyle ze u mnie swoim niezdecydowaniem skreslila wszystko.Wiesz jak bylo zreszta bo pisalem tutaj.Coz moze spotka kogos kto ja tak pokocha zobaczymy.Jak narazie jest sama i sie uczy do poprawek wiem bo siostra jej mnie zachaczyla na miescie i chwile porozmawialismy.ja wam powiem ze nie ma co plakac bylo minelo.Wiem ze latwo sie mowi ale przechodzilismy przez wszystko i czas goi i uodparnia choc tez zmienia:-) Spokojnie na wszystko przyjdzie pora na lepszy nastroj tez.Wiosna tuz tuz dziewczyny wyjda z ukrycia haha i trzeba bedzie sobie przypomniec jak sie podrywa;-b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietro dokładnie trzeba przypomnieć jak się podrywa :D heh też z tego się śmieje że juz zapomniałem jak to się robi heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
No ja troszke wrocilem juz na rynek:-) Tzn poznalem dwie super dziewczyny ale na razie jest tylko stopa nawet nie kolezenska poznawcza;-b Od razu zostalem odreslony typem bajeranta i cwaniaczka wiec coz...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się źle czuje!!nie wiem czy dzisiaj mam taki dzień ,czy jak...:O nawet piwko ne pomogło:O ogónie to dowiedzialam sie ,ze M. był u mnie w pracy...cholera!on mnie wykończy! pisalam z nim i było mi dobrze ale oglądać go chyba nie mogę,jak mu będzie zależało to porozmawiamy... eh...jakoś tej wiosny nie czuje dzisiaj:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1583
Witam :) U mnie dzionek średni :( Dziś jest rocznica naszych zaręczyn :( Ale najlepsze jest to, że nie mam dołka tylko nerwy na exa, że tak zjebał nasze uczucie!! Jak sobie powspominałam to w dniu zaręczyn oddałabym za niego życie i wyrzekłabym się rodziny, a dziś - najwyżej mogę mu pomóc się podnieść jak się przewróci :) Nawet miałam ochotę mu nawrzucać, ale stwierdziłam, że nie ma sensu. Ogólny stan psychiczny - zdrowa z lekkim upośledzeniem :) Z optymizmem patrzę w przyszłość, czekam na nową miłość - nie na powrót exa!! "Kiedy rzeczywiście potrzebujesz miłości, znajdziesz ją zawsze czekającą na ciebie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pisałam z M. ... CHOLERA!! musze się opanować!! musze zacząć trzeźwo myśleć!:P musze przestać na jakiś czas odzywać się do M. !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dupencje:) Wiosna się chyba robi. ja się oswajam z dużym miastem.haha bo już się odzwyczaiłam od przyspieszonego trybu zycia. dzis przyjezdza do mnie d. na cały chyba weekend;> więc zaraz wstaje szykowac jakies pysznosci, robic się na bóstwo... w ogóle to nie jest dobrze miedzy nami, wczoraj spotkalismy się po tygodniu rozłąki i sie poklocilismy:(:O ale na szczęście nie mam sobie nic do zarzucenia, on tym razem przegiął i zmarnowal czas spedzony ze mna o ktory tak zabiegał.ale widzę ze ma jakies zle dni od jakiegoś czasu i nie wiem co to jest:o jednak sam zaproponował ze przyjedzie do mnie na weekend.dlatego postaram sie go jakoś rozluźnic i byc fajną, miłą lasią, zeby mu dobrze było przez ten czas. poza tym juz mnie zaprosił do siebie na za tydzien, i obiecał ze na swieta pojedzie do mnie do domku, więęęęc? chyba nie jest źle. a wam jak najmocniej kibicuję👄 żeby wszystko bylo najcudowniej jak sie da👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuu
ja wczoraj piwkowalam i dzis zdycham z deka.. a u mnie jakie zmiqny od rozstania?? hmm zrobilam sie pewna siebie, teraz mowie wprost co mysle, flirtuje, ogolnie napewno jest lepiej niz na poczatku to pewne. tesknie za nim i kocham go ale nic na to niep[oradze, w koncu 6 lat bylismy razem. ja tez tak jak chlopaki musze sobie przypomniec jak to jest chodzic na randki i podrywac facetow bo na 6 lat wypadlam z obiegu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
niebanalna, gmail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juuu a kiedy się rozstaliście?Zazdroszczę Ci tego że juz prawie wszystko ok u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to są fale, ponoć całkiem naturalne że po lepszych dniach przychodzą gorsze, jest więcej wspomnien itd ale pomyśl że to tylko chwilowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×