Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość że coooo

jak nazwać faceta który obraża sie jak panienka??

Polecane posty

Gość że coooo
poryczalam sie na jego oczach... zaczelo sie od tego, że byl zazdrosny o to że poznalam kogos i pisze z tym facetem. zapytalam dlaczego jest zazdrosny (to facet z drugiego konca swiata itd...). on odpowiedzial ze nie wazne o kogo jest zazdrosny tylko to co ja robię. powiedzialam mu ze jest jak pies ogrodnika. a on na to że to przeciez ja nie chcialam z nim byc (owszem, na jego warunkach, ale to on zerwal, przed zerwaniem powiedzialam ze godze sie na wszystko..) . powiedzialam mu ze nie chce zeby byl o mnie zazdrosny, chce sie z nim przyjaznic a nasz zwiazek to przeszlosc. na co on sie zasmucil, i zapytal "czyli juz nigdy nie wroci?" ja powiedzialam ze nie w takiej sytuacji jak jest teraz, moze kiedys, jak zmieni podejscie. a on na to że w takim razie musimy zerwac kontakt... ja nie wiem, czy on liczyl ze jeszcze do siebie wrocimy? najpierw zrywa, proponuje nadal utrzymywac kontakt nastepnie przyjazn, a pozniej takie cos... powiedzial ze nie umie nie byc o mnie zazdrosny... nie mam juz sily na to wszystko.. nadal jest bliski memu sercu.. nadal cos do niego czuje. czuje straszna pustke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że cooo - bardzo Ci współczuję. Najwyraźniej On liczył na to, że rozstając sie potrząśnie Tobą wystarczająco mocno byś robiła tak, jak Ci zagra. A tu niespodzianka! Zdziwił się bardzo jak powiedziałaś stanowczo DOŚĆ! Wiem, jak się czujesz, wszystkie chyba wiemy. A On chyba wreszcie zrozumiał albo dopiero to do niego dotrze, że już nie może Tobą manipulować. Kochana musisz być silna! Nie daj mu satysfakcji z oglądania Twoich łez! Bo On wie jak Tobą poruszyć żeby zabolało, żebyś zaczęła sie wahać. "ja nie wiem, czy on liczyl ze jeszcze do siebie wrocimy? najpierw zrywa, proponuje nadal utrzymywac kontakt nastepnie przyjazn, a pozniej takie cos..." - a to najlepszy dowód jak chciał Toba manipulować. Bardzo dobrze że to dostrzegasz! Uwierz mi, tak się nie da długo ciągnąć. Jeśli nie teraz to później i tak byś pękła! miałabyś dość takiego traktowania. Takiej huśtawki nastrojów - raz dobrze, raz źle i nigdy nie wiadomo co Cię czeka i jak będzie za chwilę. Pewnie Ty tak nie myślisz, bo jeszcze coś do niego czujesz, ale chyba lepiej się stało że teraz podjęłaś taką decyzję, niż później. Bo było by Ci jeszcze trudniej! A teraz się baw i korzystaj z życia, bo zasługujesz na to co najlepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
dziekuję cytrynowoo... masz świętą rację... myslał że pójde na wszystkie jego warunki..dokladnie to samo mu powiedzialam.. powiedzialam że nie jestem marionetką i że nie dam soba manipulować. i dokładnie tak jest - ja nie wiem, nie mam pewnosci czy ze mna nagle nie zerwie z jakiegos powodu itd.. nic nie jest pewne w tym związku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
zawsze mu ustępowałam.. to fakt... zawsze i tak stawało na jego... mimo że mu np zapowiedzialam ze czegos nie zrobie itp.. albo sobie cos obiecywalam, zarzekalam sie ze juz do niego nie wroce, ale ze nie dam sie tak traktowac, w koncu i tak ulegałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az mi cię żal jest a cooo
czego takich facio sobie znajdujecie co was nie szanują.:O:(Przykre postronnemu obserwatorowi na to patrzeć.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że cooo - jestes teraz madrzejsza o te poprzednie doświadczenia, a w madrosci tkwi SIŁA! w chwilach słabosci pomysl o tym wszystkim a wtedy nabierzesz pewnosci ze dobrze zrobilas. My kobiety potrzebujemy stabilizacji, oparcia, pewnosci. A Ty kochana nie mialas nawet pewnosci czy jutro nadal bedziecie razem, bo pan i wladca moze miec zly humor. Niech więc teraz ten pan i wladca nam sie rządzi w swoim świecie - wtedy docenil co stracil! i moze tez sie wreszcie nauczy ze partnerke trzeba szanowac i wspierac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. u mnie wszystko super, tylko nadal jestem rozleniwiona po sylwestrze i jakas rozmarzona taka , ze nie moge sie zabrac za szukanie pracy wiec dam sobie chyba jeszcze pare dni wolnego:) hehhehe a tak poza tym to rozgladam sie za chlopami caly czas, poluje na jakiegos ładniaka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynowo dasz radę, ja tam w ciebie wierze, ja tez z grubej rury do pracy. Mój mail raveczka@wp.pl , przesyłaj zdjatka U mnie sprawy mają się róznie, nie chce nic pisać, bo jak napiszę to może się okazać juz nieaktualne. Było już beznadziejnie i było cudownie. Z grubsza żyję dla siebie, choć kocham i kocham. Ale byłam już na spotkaniu z kolegą i jutro idziemy sobie razem na niezobowiązjujący obiad. A co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc cortina:) no to ciesze sie ze zmienilas podejscie:d że cooo-nie łam sie, on robi dokladnie tak jak moj, tez chcial mnie zmanipulowac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
nawet nie wiedziecie ile dla mnie znaczą wasze slowa otuchy. dziekuje wam bardzo.. teraz przejrzałam na oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze cooo - jesli naprawdę czujesz sie chociaz troche lepiej to ja sie bardzo bardzo ciesze, i wierze że najdziesz super faceta który Cie doceni ale Ty też musisz w to wierzyc! Cortino - już wysyłam zdjątka - tylko się nie przestrasz! hahaha w razie co patrz przez ciemne okulary :D Sun - masz na oku jakiegos konkretnego przystojniaka :> jak sie spotkamy pogadamy o tej Twojej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze cooo - jesli naprawdę czujesz sie chociaz troche lepiej to ja sie bardzo bardzo ciesze, i wierze że najdziesz super faceta który Cie doceni ale Ty też musisz w to wierzyc! Cortino - już wysyłam zdjątka - tylko się nie przestrasz! hahaha w razie co patrz przez ciemne okulary :D Sun - masz na oku jakiegos konkretnego przystojniaka :> jak sie spotkamy pogadamy o tej Twojej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam konkretnego, ale caly czas oczy i uszy szeroko otwarte:) takze w koncu musze trafic!! wlasnie cytrynko kiedy sie spotykamy? moze nie w tym tyg tylko w przyszlym bys mogla?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sun - postaram sie w przyszlym tygodniu, ale dokladnie ustalimy okolo niedzieli dobrze? Cortina - zdjecia poszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi poczta nawala ale teraz powinny już być sun - po pierwszy tygodniu pracy tam będę potrzebowała się odprezyć...jeśli wiesz co mam na myśli ;) a z Tobą będzie wesoło ;) że coooo - zdradzisz coś na temat faceta z którym korespondujesz :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cortia - mówiłam ciemne okulary ale nie aż tak! przetrzyj monitor :P albo upewnij się ze ogladasz moje zdjecia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
hihi jeśli chodzi o tych facetow to tak: na portalu randkowym interesujący jest tylko jeden, do ktorego sama napisalam, bo spodobał mi się jego ironiczny opis na profilu. reszta która do mnie pisze (a jest ich troche) to: albo w zwiazku, albo starzy, albo strasznie nieatrakcyjni, albo ciotowaci (jak mozna miec nick "piotruś" albo "amorek" - dorosly facet?), albo nudni, albo zawyzone ego, albo tacy ktorzy uwazają mnie za nudna :] najbardziej rozsmieszyl mnie jeden z nich - korespondowalismy, facet 30letni, wiec zapytalam dlaczego jest sam. on na to że może nie spotkal jeszcze tej jedynej, albo jest zbyt wymagajacy i chcial sie wymienic fotkami. odpisalam mu żartem, ze skoro jest taki wymagający to może darujmy sobie te fotki. napisal "Ok." I od tamtej pory cisza ;) rozumiem, że pomyslal ze jestem pasztetem :P a tak milo sie gadalo, coz jego strata ;) poznalam jeszcze jednego faceta, bardzo fajny zabawny i w ogole, tyle że jest ze stanów :/ ale licze na interesująca platoniczną znajomość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec ja tez mam konto na randkowym i zauwazylam kilu fajnych i pisze z nimi, ale jestem bardzo ostrozna. a w piatek mam randke z tym co sie z nim bawilam na sylwestra, choc raczej zaznaczam, ze zwiazku z tego nie bedzie ale jaja hehehe, przestalam byc bierna, a co:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super dziewczyny - może to wlasnie jest jakis sposob żeby sobie wybrac tego wlasciwego. moda na krolewny w wiezy chyba minela...chociaz z drugiej strony...no ale w tej kwestii musialby sie wypowiedziec jakis facet - moze jest tu któryś :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cortina - toż Ty wyglądasz na 22 lata na tym zdjęciu!! hihi czyli tylko aaaale jest blondyneczka :> że cooo - pokażesz się nam :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie że cooo-ujawnilysmy sie juz wszystkie tylko ty nie:d wyslij mi fotki na maila, albo namiar na nk (my siebie mamy juz w znajomych) no ja tam wiem, ze w internecie trzeba byc ostroznym, wiec uwazam, ale pogadac i popoznawac nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
no dobra, jak wszystkie to wszystkie ;). Zaraz ci wysle cytrynowoo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
sun - zaraz wysylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
sun - zaraz wysyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie gadam z jakims z netu po 30stce czekam czekam ze cooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
juz wyslalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×