Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Jak sie wali to sie wali z kazdej strony.. jeszcze centralne nam siadlo wczoraj mroz w domu a trza na sile palic bo bojler peknie a o naprawie narazie nie ma mowy... mozecie sie domyslic dlaczego.... ciekawe co jeszcze sie stanie przed swietami... odezwe sie po nowym roku jak moja sprawa sie wyjasnie wtedy napisze co i jak bo teraz i tak mam dosc... raczej nie zagoszcze juz na dluzej w obecnej tabelce.. Wesolych swiat i sorry ale mam dosc zycia... i chyba nawet choinki niebede ubranej miala.. dobra pa.. zycze szczescia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnesik nie wiem co się dzieje ale uszy do góry, na pewno nie jest tak źle, wszystko się dobrze skończy 🌻 - musi tak być nie wiem o co chodzi ale jeśli na usg coś wyszło nie dokładnie to to jeszce o niczym nie świadczy, odpoczywaj, nie przemęczaj się i nie denerwuj, może dla spokoju zrób sobie badanie beta HCG zobaczysz wtedy jaka jest wartość wierzę, że będie dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola czekam na zdjęcie pierniczków :) jutro poniedziałek, i do tego jeszcze mega chujowy 😡 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes ale chyba nam mozesz napisac o co biega bo sie martwimy :* banoman jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwowa kobietka z niej ;) mam nadzieje ze mimo wszystko jakos to gra u niej... ja mialam taki zamulaszczy dzien :/ bylam na naszej klasie i wlasnie napatrzylam sie na brzuszki i te sprawy :/nie to ze zazdraszczam ale... dziwne to jest niektore kobiety sie ciesza a niektore nie moga sie cieszyc tylko narezkaja bo tak zle sie czuja a jeszcze inne rozpaczaja... bo to tragedia dziwny ten swiat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święta prawda :) mnie trochę zazdrość bierze jak tak patrze na brzuszki albo na maluszki, ale zalezy też czyje ;) szczególnie jest mi dziwnie kiedy patrze na zdjęcia małej koleżanki która była w tym samym czasie co ja w ciąży i ja miałam rodzić 3 m-ce po niej......... jak tak patrze na tą mała ...... to jakoś mi tak dziwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to bedzie w drugiej ciazy... jesli taka bedzie... teraz wszyscy moi znajomi albo maja male bobasy albo w ciazy bo taki czas jestesmy po slubach...taka kolej rzeczy... z takich bardzo bliskich mi znajomychh kobietek to 3 poronily pierwsza ciaze i teraz juz sa blisko rozwiazania :D mysle ze jest szansa dla nas banoman ;) a stosowalas sie do zalecen oli hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę te zalecenia zmieniłam, bo jakoś nie mieliśmy ochoty z moim M niekiedy ;) to prawda jesteśmy w wieku kiedy coraz więcej znajomych chodzi z brzuchami albo mają swoje bobasy....ale też i niektóre młodsze ode mnie koleżanki mają już swoje pociechy, dużo znajomych urodziło w tym roku i w poprzednim, taki wysyp był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nadal pustki............. :o jak ja nie lubię poniedziałku 😠 jeden jedyny okres kiedy było mi wszystko jedno czy to poniedziałek to był czas kiedy byłam studentką ;) no i jeszcze później jak byłam bezrobotną absolwentką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/207c72c0bd5c9b21.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4517b1ba46961070.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/24118ce0ec1079a6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b017493d1bdfb603.html Są i obiecane, chociaż trochę niewyraźne, zdjecia moich wypocin, chociaż nie wszystkich bo nie ma tu tych pierniczków z czekoladą ;) A i jeszcze mnie poniosło i zrobiłam pralinki z alkoholem w czekoladzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes jak mozesz to napisz co się stało, martwimy się o ciebie. W końcu jesteśmy tu po to żeby sie wspierać nawzajem :) wierz mi to czasem pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaaaa jakie to piekne :) ja u nas nie mogłam foremek żadnych znaleźć :o ale cudo, straszniście mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon fajna choinka, ale nie miała być biało srebrna? czy coś pokręciłam? No i masz prawdziwy czubek :D ja tutaj nie mogłam takiego znaleźć a małż zdecydowanie za ciężki ;) no i aniołki są fajowe :) Teraz czekamy na zdjęcia choinek reszty dziewczyn :P Gadaliśmy dzisiaj ze znajomymi, powiedzieliśmy że ja mogę późno skończyć w Wigilię i zaprosiliśmy ich na 1 dzień Świąt. Czyli w Wigilię będziemy całkiem sami , tylko z kicią :) no i nie musimy patrzec na ich maluszka. Tylko my....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon fajna choinka, ale nie miała być biało srebrna? czy coś pokręciłam? No i masz prawdziwy czubek :D ja tutaj nie mogłam takiego znaleźć a małż zdecydowanie za ciężki ;) no i aniołki są fajowe :) Teraz czekamy na zdjęcia choinek reszty dziewczyn :P Gadaliśmy dzisiaj ze znajomymi, powiedzieliśmy że ja mogę późno skończyć w Wigilię i zaprosiliśmy ich na 1 dzień Świąt. Czyli w Wigilię będziemy całkiem sami , tylko z kicią :) no i nie musimy patrzec na ich maluszka. Tylko my....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon fajna choinka, ale nie miała być biało srebrna? czy coś pokręciłam? No i masz prawdziwy czubek :D ja tutaj nie mogłam takiego znaleźć a małż zdecydowanie za ciężki ;) no i aniołki są fajowe :) Teraz czekamy na zdjęcia choinek reszty dziewczyn :P Gadaliśmy dzisiaj ze znajomymi, powiedzieliśmy że ja mogę późno skończyć w Wigilię i zaprosiliśmy ich na 1 dzień Świąt. Czyli w Wigilię będziemy całkiem sami , tylko z kicią :) no i nie musimy patrzec na ich maluszka. Tylko my....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera znowu mi kafe szwankuje Banmon dzieki za miłe słowa :) Fajną masz choinke, ale czy ona nie miała być biało-srebrna? albo coś pokręciłam? Faaaajny czubek, /Też taki chciałam ale nie mogłam tu znaleźc a m za ciężki ;) i aniołki słodkie :) Teraz czekamy na zdjęcia choinek reszty dziewczyn :) zrobi nam się Światecznie na topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera znowu mi kafe szwankuje Banmon dzieki za miłe słowa :) Fajną masz choinke, ale czy ona nie miała być biało-srebrna? albo coś pokręciłam? Faaaajny czubek, /Też taki chciałam ale nie mogłam tu znaleźc a m za ciężki ;) i aniołki słodkie :) Teraz czekamy na zdjęcia choinek reszty dziewczyn :) zrobi nam się Światecznie na topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera znowu mi kafe szwankuje Banmon dzieki za miłe słowa :) Fajną masz choinke, ale czy ona nie miała być biało-srebrna? albo coś pokręciłam? Faaaajny czubek, /Też taki chciałam ale nie mogłam tu znaleźc a m za ciężki ;) i aniołki słodkie :) Teraz czekamy na zdjęcia choinek reszty dziewczyn :) zrobi nam się Światecznie na topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agnes tylko sie nie denerwuj bo nie wolno, mam nadzieje że wszystko będzie dobrze, musi być 🌼 🌼 🌼 Ola pierniczki mistrzostwo :) śliczne :) Banmon fajna choinka :) Mój R wczoraj przyniósł swoją choinkę i nawet nie jest taka zła, :p zasatanawiam się czy ją zostawić czy kupić nową... Bylismy wczoraj na zakupach, ile ludzi wszędzie to szok :o ale nie kupiłam sobie nic na Sylwestra i dalej nie mam w czym iść :( zaczynam żałować że sie zdecydowaliśmy tam iść :( chyba nic na siebie nie kupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czyli Wigilia w typowo rodzinnym gronie Ola :) bardzo fajnie choinka rzeczywiście miałą być biało srebrna ale mi się odwidziało ;) no my kobitki czasami tak mamy, stwierdziłam, że chcę mieć taką w bardziej konkretne kolory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN SmileEveryday.......22.............................. ....???? Joasia1982.......... 27............................ .......????? -- Monita-- ..........22..................................08.12.2009 marzenka_s........21..................................17 .12.2009 AsiaAaK.............. 19...............................ok.24.12 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 banmon...............26............................. . ...29.12 HopeU................27..........przerwa.............ok. 07.01 Olka.P................29................................ ..ok. 10.01 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................18...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................17............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82....................9............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................6.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartosz Dzisiaj znowu do gina ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga pewnie że kupisz coś dla siebie :) ja muszę jakaś koszulę ładną kupić do sukienki na Wigilię, no i jeszcze trochę spożywki i prezent dla mamy !!! aj, aj !!! a dziś będę dopiero przed 21 w domu-jak dobrze pójdzie..... Goga jak tylko choinkę przystroisz to koniecznie daj zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon to dzisiaj zakupy masz raczej z głowy :o ale wszędzie tyyyle ludzi, wkurzały mnie wczoraj te tłumy i to przepychanie się prawie :o Mam nadzieje że kupisz koszule :) ja sie chyba zaraz zbiore i przejde sie u nas po sklepach, może tu cos znajde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×