Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :) aby ten roczek był pełen pozytywnych emocji i obfitował w same sukcesy 🌻 no i szampańskiej zabawy Sylwestrowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN SmileEveryday.......22.............................. ....???? Joasia1982.......... 27............................ .......????? -- Monita-- ..........22..................................08.12.2009 marzenka_s........21..................................17 .12.2009 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 HopeU................27..........przerwa.............ok. 07.01 Olka.P................29................................ ..ok. 10.01 AsiaAak...............19................................ ..ok.20.01 banmon...............26...............8............ . ...23.01 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................19...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................17............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82....................9............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................8.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahtk
Zapraszamy do nowego forum!!! www.dzieciaczki.wxv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może mamusia w 2010
Witaski, długo nie pisałam sorka wielka :) Byłam u gina w celu przebadania się- zrobiła cytologię, zrobiła usg no i mówi,że jest dobrz-jestem zdrowa. Mam brać witaminki i się starać. Pani doktor powiedziała mi o zaleceniach, żeby przebać się w kierunku toxoplazmozy i hiv. Takie niby są zalecenia co do badań przedciążowych,ale sama nie wiem czy się badać czy nie. Teraz czekam na okres-mam nadzieję,że ostatni;)O stycznia zaczynamy. Jutro jeszcze zabaluję po raz oststni porządnie, nawet kupiłam paczkę moich ulubionych cienkich fajek ( rzadko,ale czasem zapalę) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może mamusia udanej zabawy zyczę, ja w prawdzie nigdzie nie wychodze ale za to planuję się nabombić :D toxe możesz zrobic dlaczego nie ;) ja robiłam i wiem, że nie błam nigdy chora i muszę uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Cisza tutaj straszna :O moze to przez to świąteczno-sylwestrowe zamieszanie a moze dlatego ze cos ostatnio kafe nawala. Mam nadzieje ze w Nowym roku dziewczyny powrócą ;) Joasia przykro mi że to cie spotkało, ale może ta stymulacja pomoże, trzymam kciuki :) My z Małżem idziemy do znajomych , skad w miedzyczasie wyskoczymy do pobliskiego miasteczka , ma byc jakas parada przebierańców i muzyczka :) Poczatkowo miało być tylko z para znajomych i ich maluszkiem w zaciszu domowym, ale stwierdziłam że planowo to nasz ostatni sylwester bez tzw zobowiązań ( czyt dzieci i brzuszków ) i trzeba chociaż troszkę poszaleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Cisza tutaj straszna :O moze to przez to świąteczno-sylwestrowe zamieszanie a moze dlatego ze cos ostatnio kafe nawala. Mam nadzieje ze w Nowym roku dziewczyny powrócą ;) Joasia przykro mi że to cie spotkało, ale może ta stymulacja pomoże, trzymam kciuki :) My z Małżem idziemy do znajomych , skad w miedzyczasie wyskoczymy do pobliskiego miasteczka , ma byc jakas parada przebierańców i muzyczka :) Poczatkowo miało być tylko z para znajomych i ich maluszkiem w zaciszu domowym, ale stwierdziłam że planowo to nasz ostatni sylwester bez tzw zobowiązań ( czyt dzieci i brzuszków ) i trzeba chociaż troszkę poszaleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Cisza tutaj straszna :O moze to przez to świąteczno-sylwestrowe zamieszanie a moze dlatego ze cos ostatnio kafe nawala. Mam nadzieje ze w Nowym roku dziewczyny powrócą ;) Joasia przykro mi że to cie spotkało, ale może ta stymulacja pomoże, trzymam kciuki :) My z Małżem idziemy do znajomych , skad w miedzyczasie wyskoczymy do pobliskiego miasteczka , ma byc jakas parada przebierańców i muzyczka :) Poczatkowo miało być tylko z para znajomych i ich maluszkiem w zaciszu domowym, ale stwierdziłam że planowo to nasz ostatni sylwester bez tzw zobowiązań ( czyt dzieci i brzuszków ) i trzeba chociaż troszkę poszaleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze po niedzieli usg, potem badania i do gina... ale jak nar4azie mam stos innych problemow.... wali mi sie zycie... ale o tym na forum pisac nie bede.... buziaki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze po niedzieli usg, potem badania i do gina... ale jak nar4azie mam stos innych problemow.... wali mi sie zycie... ale o tym na forum pisac nie bede.... buziaki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Agnes że znowu masz jakies problemy :O Odezwij sie do nas po wizycie u gina bo martwimy sie o ciebie, trzymam kciuki że wszystko bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes przykro mi że znowu masz problemy :O odezwij sie do nas po wizycie u gina, bo martwimy sie o ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes przykro mi że znowu masz problemy :O odezwij sie do nas po wizycie u gina, bo martwimy sie o ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes przykro mi że znowu masz problemy :O odezwij sie do nas po wizycie u gina, bo martwimy sie o ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ laseczki ja dzis w pracy ale stacjonarnie wiec z dostepem do netu ;) choć pewnie i tak żadna z was tutaj pewnie dziś nie zajrzy :o Ola racja ostatni sylwester bez brzdąca więc trzeba zabalować, kto wie może juz coś ci się w brzucholku tworzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Joasia trzymam kciuki żeby wszystko było ok 🌼 Agnes pamiętaj wierze w Ciebie 🌼 musi byc dobrze, dasz rade 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam wszystkim udanego Sylwestra oraz wszystkiego dobrego w nadchodzącym Nowym Roku i niech sie spełnią Wasze marzenia :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny;) Ola jednak wybralam ta pierwsza opcje-zobaczymy czy cos z tego wyjdzie:) a tak ogolnie to zycze Wam dziewczyny udanego Sylwestra i Szczesliwego Nowego Roku!:) no i zeby ten 2010 rok byl dla nas bardziej laskawy i udany no i zebysmy wszystkie w tym nadchodzacym roku zostaly Mamusiami-czy jeszcze z brzuchem czy juz bez;):):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku :) Aby staraczki zaciążyły, a zaciążone szczęśliwie urodziły :) Spełnienia marzeń i aby nadchodzący rok był lepszy od obecnego :D Bawcie się dobrze! STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN SmileEveryday.......22.............................. ....???? Joasia1982.......... 27............................ .......????? -- Monita-- ..........22..................................08.12.2009 marzenka_s........21..................................17 .12.2009 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 HopeU................27..........przerwa.............ok. 07.01 Olka.P................29................................ ..ok. 10.01 AsiaAak...............19................................ ..ok.20.01 banmon...............26...............8............ . ...23.01 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................19...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................19............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82....................9............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................8.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wszystkim samych radosnych chwil i tego czego wszystkie pragniemy, dużo miłości i wytrwałości!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę :) Życze wam dziewczyny żeby ten nowy 2010 rok był lepszy od poprzedniego, po prostu ... Dajmy radę i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego co najlepsze babeczki :D agnes pogodzicie się :) było tak nie raz, uszolce do góry :) najważniejsze ze masz dzieciaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ laseczki :) mam nadzieję, że główka niektórym mocno nie pęka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! A ja kaca nie mam , tylko troszkę niewyspana jestem ;) Ale ogólnie było super wiec mam nadzieję że cały przyszły rok taki będzie :) A co tam u Was? Agnes bedzie dobrze, ani to pierwsza kłótnia ani ostatnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kaca też nie mam bo w sumie nie piłam aż tak dużo ;) teraz sobie drineczka zrobiłam ;) Ola fajnie, że Sylwek udany :) u nas w zasadzie wczorajszy wieczór nie różnil się niczym od weekendowych winkowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale było u Was spoko? Bo podobno jaki ostatni dzień roku taki będzie cały nastepny rok :) dlategotez bardzo sie z małżem staralismy żeby się nie posprzeczać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja słyszałam że jaki pierwszy dzień roku taki cały rok ;) i tak sobie pomyślałam że skoro mam @ tzn że przez cały rok mnie nie opuści :o myślę, że było spoko nie przypominam sobie żadnej sprzeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×