Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Wkurzona dzisiaj jetem na maksa z tego powodu 😡 powiem ci że jak bylismy w sobote tak kolo 15 w sklepie to nawet nie bylo tak zle, no i w kasie stalismy jako pierwsi bo akurat babka zasiadla do kasowania :) załóż sobie konto na fotosiku tam gdzie ma Ola i ja i bedziesz mogła wrzucać sobie zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Wam się udało z ta kasą :) wczoraj była masakra w sklepie a niektóre stoiska były dosłownie oblepione ludźmi :o i do kasy też troche staliśmy, przynajmniej tak było w Krakowie :o Zastanawiam sie ciągle co zrobić z ta choinką :o niby nie jest taka najgorsza ale jak patrze na Twoja to moja aż taka gesta nie jest... jak sie wkurze to jutro kupie nową. Widze że ciągle masz dostęp do neta w pracy :) fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dostęp ale jeszcze może z 30min :( Goga nie opłaca się kupować nowej choinki, jak swoją przystroisz to nie będzie widać czy gęsta czy nie, a nawet troche rzadsze są lepsze bo lepeij na nich bombki zawiesić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może spróbuje ją ubrać i zobacze jak bedzie wyglądać ;) Właśnie pogrzebałam w swojej szafie i wygrzebałam jakąś sukienke w którą wejde ;) może troszke brzuszek będzie wystawał ale nie jest tragicznie :) to chyba nie będe szukać nic innego bo sie chyba nie opłaca na jeden raz ;) A później Cię gdzieś zabiorą od neta? :o szkoda bo przy tym szybciej czas leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasia :) jak sobie radzisz z maluszkiem? :) dla Wam też Wesołych Świąt!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaamala888
Bartek jest bardzo grzeczniutki wiec narzekac nie moge;) do tego maz mi jeszcze duzo pomaga wiec radzimy sobie:)no i dziekujemy:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atotezsieprzylaczam
NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN atotezsieprzylaczam..... 26......1........28.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nareszcie w domku :) Goga czekam na zdjęcie choinki :) to bardzo dobrze, że brzuszek będzie się odznaczał :) Smile a ile dni minęło od czasu krwawienia? widać organizm potrzebuje trochę więcej czasu na dojście do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Goga nie chowaj brzuszka! Brzuszki ciążowe są śliczne :) Smile jeszcze nic straconego, a moze jednak ;) Banmon jak było na szkoleniu? Czekam na zdjęcia choinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkolenie jakos przeżyłam, dostaliśmy koszyk z różnymi upominkami ;) jutro czeka mnie bieganie po sklepach i kupno ostatnich potrzebnych rzeczy :o w srodę będę musiała zrobić bigos i ciasta w zasadzie to średnio można w Święta wypocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...🌼 Poczytalam was ze atmosfera mila na topiku...:D Moze czasem zajrze jak pozwolicie...pozdrawiam serdecznie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam majoweczke :) wszystkie albo ciężko pracują albo pewnie przygotowują się do Swiąt i dlatego takie pustki :o a ja mam na chwilkę dostep do netu :) pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wszystkim Wesolych Swiat i samych radosnych chwil w Nowym Roku, żebyśmy wszystkie były w dolnej tabelce :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) ufff, wreszcie kafe normalnie działa :) Kulka razy sie wkurzyłam, bo napisałam monolog po czym kafe wysiadała i już pisać mi się nie chciało :P Widzę, że u Was gorące przygotowania przedświąteczne. U nas cisza, bo przed świętami wynosimy się ze starego mieszkania do teściów. Nasze nowe łóżeczko już dziś przyszło, więc mamy na czym spać ;) Nawet choinki nie ubieraliśmy, bo u teściów już stoi taka duża, a bez sensu żeby w każdym pokoju były wystrojone choinki ;) My mamy tylko taką malusią, żywą, kupioną w tesco, ma chyba całe 20cm wysokości, ale jest śliczna :) Potraw też żadnych nie przygotowywuję, bo wigilia u teściów z moimi rodzicami, pierwszy dzień świąt u mich rodziców, a drugi znów u znajomych :) Mój mąż będzie bidny pracował i w Wigilię i w pierwszy dzień świąt, ale sam chciał, bo ładnie płacą, a teraz kasa się przyda, bo tu nowe mieszkanie i Asia w drodze :) Dzisiaj byłam na wizycie u mojej gin, jakoś dziś nie za bardzo w humorze była, nie żeby była nie miła czy wredna, ale taka wyjątkowo cicha i mało mówiąca. Prawdopodobnie była po dyżurze w szpitalu :( Moja dzidzia tak się dziś ułożyła, że najpierw na usg ujrzałyśmy wielką...głowę, a dokładniej czubek tej głowy, tak się mała cwaniara ułożyła, że nogi musiała mieć gdzieś na moim kręgosłupie, ale doktorka ja podrażniła trochę głowicą i szkrab trochę się obrócił i pomachał rączkami :) Ale ciągle była tak ułożona, że nie udało się zmierzyć ile ma długości, mam jedynie średnicę jej główki 4,14cm widać po tym, że kawał z niej baby :) Po dzisiejszym usg już jestem pewna, że to co czuję to jest mała, bo była dokładnie tam gdzie czułam bąbelki i napieranie. Wogóle to zeszła mi dość nisko i przez to co chwilę muszę latać siku :P Następną wizytę u mojej gin mam dopiero 14 stycznia, a 8 stycznia usg prenatalne w katowicach, czyli znów ok 40minut oglądania szkraba :) Już się nie mogę doczekać :D Wreszcie zaczęłam przybierać na wadze i obecnie ważę równe 60kg, czyi tyle ile zawsze chciałam ważyć :) hehe Brzuch pomału zaczyna wychodzić, ale osoby spoza rodzinki dalej nic nie widzą :P Dobra uciekam zająć się pakowaniem rzeczy. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam problemo.... licze ze okres dostane jak ostatnio wiec owulka mi wypada na 23 czyli 2 tyg. przed @ dzisiaj zobaczylam sluz plodny czyli mozeliwe ze sie zgadza i teraz zastanawiam sie kiedy staranka... myslalam 23 rano ;) co myslicie ?? bo mi sie wydaje ze moje planowoanie nie bylo dokladne... fakt ze przez ostatnie kilka miesiecy to nawet planowaniem nie bylo ale... ;) o ile znajdzie sie jakas kobietka mniej zajeta przed swiatami to niech mi doradzi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ty w lutym śmigasz do dolnej tabelki ;) Daguś ale żeś naskrobała :) fajnie, że ominie cię te całe Świąteczne gotowanie i sprzątanie :) Ja wróciłam niedawno co ze sklepu, chyba wszystko kupiłam ..... mam taką nadzieję ;) masakra, zmęczona jestem strasznie, bardzo chciałabym jutro mieć wolne.......jutro czeka mnie tyle rzeczy do zrobienia po pracy :o gdzie reszta babeczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami wydaje mi sie ze wiecej jest tego biegania przed swiatami i nawet jesli bedzie sie odpoczywalo cale swieta to czlowiek i tak wraca do pracy taki byle jaki... ale!!! i tak kocham swieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie nie wiem co ci poradzić bo sama mam takie dylematy co owulkę :o w tym cyklu zrobiłam tak: wieczorem w poniedziałek wydaje mi się że miałam owulkę ..... więc staranka miałam we wtorek rano a później w środę wieczorem..... jeśli jutro będziesz miała owulkę to zrób dzisiaj staranka a później w czwartek rano.... ja bym tak chyba zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przed owulką to staranka mi wypadły na sobotę wieczór..... chyba ;) dokładnie nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj to staranka odpadaja bo maz poza domem ;) za to jutro wieczorem wraca ale jednak odloze to na 23 chyba ;) ja jak zaszlam w ciaze pierszwsza to pamietam ze czesto staralismy sie rano hihi mysle wiec ze jest troche w tym prawdy ze rano lepiej ;) mi brzucho nie boli juz ale bolal jakos w tamtym tyg. i to mocno zreszta zawsze tak boli na owulke ale i tak nigdy dokladnie nie wiem kiedy ona jest :/ durnowate to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie sprawa rozwiązana :) jutro koniecznie staranka :) amerie może przy tych twoich nieregularnych cyklach powinnaś się w testy owulacyjne zaopatrzyć, chociaz mam nadzieję, że ten świąteczny czas zaowocuje u was małym groszkiem :) grudzień to taki fajny miesiąc i wszystko powinno się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem ciekawa co z Agnes..... nic się do nas nie odzywa.... widać tak jej lepiej, jedny potrzebują się wygadać inni mniej ;) w każdym razie mam nadzieję, że Agnes tylko niepotrzebnie sobie wkręca do głowy straszne scenariusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam taka nadzieje ale to co napisala daje mi duzo do myslenia :/ lepiej niech sie odezwie bo oszaleje od tych domyslow swoich... ja te testy to mam pod reka prawie bo w pracy to czesto na nie patrze ale jakos zawsze to sobie odkladam zeby nie bzikowac znowu ;) poczekamy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo w sumie jak się na to spojrzy tak na chłodno to wcale długo sie nie staramy.... wszystko jest jeszcze w granicach normy z medycznego punktu widzenia i nie nalezy wariować, moja znajoma zaszła w ciąże po ponad rocznych staraniach-widać tak musiało być i nam też się musi kiedyś udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×