Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Banmon to chyba chodzi o nasze zachowanie, nastrój itp ;) a co do @ to mam nadzieje że o twoja ostatnia w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy co nam ten rok przyniesie (oprócz paru zmarszczek) ;) mam nadzieję, że dla każdej z nas będzie wspaniały i podaruje nam jak najwięcej wyśmienitych zdarzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo przypomniałaś mi ze musze kupić krem przeciwzmarszczkowy :O pierwszy w zyciu, ale nie sie co oszukiwać, niestety juz konieczny. Czytałam fajny artykuł http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,53664,6829305,Dziecko_rodzi_sie_w_glowie.html?as=1&ias=2&startsz=x cos dla mnie w pon zaczynamy prowadzic zdrowy tyb zycia, bo sie w spognie nie mieszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny artykuł, ciekawy ja sobie zadnych postanowien nie robię na ten rok ;) ja już milion razy postanawiałam, że zacznę ćwiczyc itp ale albo mi brakowało zapału po pary dniach albo po kilku miesiącach tak czy siak długo w tym nie wytrwałam nigdy :o chociaż przydałoby mi się bo widze że ciało bardzo się różni od tego co miałam jeszcze parę latek temu :( nawet czasami się boję że jakbym urodziła dziecko to moja figura będzie pewnie okropna, nie zrzucę wagi i bedę miała rozstępy, troche to niepoważne myslenie ale czasami takie mi nachodzi w każdym razie trzymam kciuki za twoj zapał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może przyszła mamusia 2010
Witam;) Najlepsze życzenia noworoczne,z naciskiem na powiększenie rodziny;) U mnie balanga 1 klasa!Poszliśmy spać po 4 rano.Goście jeszcze nie wyjechali:) tak im się spodobało,bo było w dechę;) Wczoraj dostałam okres i się męczę, bo jakoś po alkoholu źle znoszę jego pierwsze dni;(Nie powinnam ale wziełam ketonal, bo z bólu az się trzęsłam.Wygladamv i czuję się nieciekawie, bo jakbym była trochę obrzmiała i opuchnięta.ehh... Szczęścia dziewczyny, oby Wam się darzyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ widze że dziś ruchu nie ma więc tylko się przywitam i spadam ;) mam nadzieję, że później ktos się zjawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuuuuuudy ;) dziś bylismy na stoku ale nie moglismy się dopchac bo narty i tylko postalismy i popatrzylismy :o w sumie to M mnie wyciągnął na narty a mnie się za bardzo nie chciało iść ale jak już dojechaliśmy to wkurzyłam się że nic z tego nie wyszło :o no trudno może innym razem się uda zaraz chyba pójdę jakiś filmik obejrzę i % popiję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę, że może jutro spróbujemy uderzyć na stok tylko trzeba by było z rana jak tylko otworzą a nie wiem czy będzie mi się chciało wstawać ;) znając życie pewnie nie bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo słyszalam ze narty to bardzo fajna sprawa :) niestety nigdy nie było mi dane spróbować. Mieszkałam bliżej morza niż gór po prostu ;) Ale straszliwa cisza na tym topiku, czasem mam wrażenie ze tylko my zostałyśmy, tylko niekiedy ktoś inny sie odzywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. ja jestem czytam ale czasem nie mam sily napisac. wogole nie odpoczelam bo rano do pracy chodze a w poniedzialek wracam do drugiej, do d...py to :-o po poludnia przesypiam i dobrze ze M robi w kuchni bo nie mam ochoty i sily. pod koniec lutego jedziemy na 3 dniowy weekend w troszke cieplejsze miejsce, prezent swiateczny (moj) i moze tam cos sie zdziala :-) u mnie pada snieg codziennie normalna masakra, ostatnia taka zima byla podobno 10 lat temu. mysle ze topik wroci do normalnosci juz niedlugo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Hope w lutym musi się cos wydarzyć w końcu takie są plany :) Ola ja pochodzę z miasta nad samiutkim morzem ale zdarzało się, że w zimę jeździłam na narty ;) świetna to ja w tym nie jestem ale z takim łatwych górek jakoś daję radę ;) całkiem fajna sprawa, a że teraz od 8 m-cy mieszkamy blisko gór to była okazja żeby się chcociaż raz wybrać Hope a mi to się marzy jakiś wyjazd i odpoczynek ale przynajmniej taki dwu tygodniowy ;) tylko teraz nie mam takiej możliwości :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tygodnie nic nie robienia...... juz sie nie moge doczekac bo naprawde brakuje mi Urlopu. najgorszy jest poczatek roku zawsze styczen luty i ta pogoda :( trzeba to przetrwac jakos i bedzie wiosna i nowe plany :-) tego sie trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda Hope ja stycznia i lutego też jakos specjalnie nie lubie może dlatego że nie ma na horyzoncie nigdy żadnej szansy na wolne i odpoczynek-chociaż na studiach to było przerwa semestralna ;) chciałabym żeby styczeń się jak najszybciej skończył, później luty-walentynki ;) a później to już prawie wiosna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:P widze ze pustki.... ja zagladam czasami ale zazwyczaj ide w kime... ostatnio bardzo zle sie czuje... jezeli nie spie to czuje sie fatalnie, mdli zbiera na wymioty zawroty glowy.... byle szybciej do konca stycznia... wczoraj raz od x czasu wyszlam na powietrze tak to siedze w domu bo brak sily kompletny... nawet nie sprzatam nie goptuje.. a o jedzeniu nie wspomne.. katastrofa nie moge jesc albo nie wiem co zjesc bo mnie odrzuca...' a poza tym ok.. mam zamiar na dniach isc wreszcie na to usg!! no i mam dwa rozstepy na brzuchu katastrofa.. musze kupic krem bo bedzie koszmar... wpadnie dzis tu ktos jeszcze?? marta w ogole nic nie piszesz Ty juz chyba 2 tymesrt zaczelas odezwij siew:P goga trzymam kciuki za czwartkowa mwizyte u gina:p dziewuszki uszeta do gory:p napewno kazda z nas pozegna ten rok albo z brzuszkiem albo z maluszkiem na ramieniu:) pochwale sie ze moze Marzenka mnie odwiedzi wreszcie, wiec trzymajcie kciuki zeby nic nie stanelo na przeszkodzie!! A!!! Che juz wiosny... Zimno mi:( moja ta ciotka o ktorej wspomonalam bedzie miala synka- maciusia:P wiec moja przepowiednia sie sprawdzi;la:p no i jak tam xkalanderka22???? na kwiecxien ma te4rmin wiec juz napewno dzieciaczek duzy:P czemu sie nie odzywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN SmileEveryday.......22.............................. ....???? Joasia1982.......... 27............................ .......????? -- Monita-- ..........22..................................08.12.2009 marzenka_s........21..................................17 .12.2009 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 HopeU................27..........przerwa.............ok. 07.01 Olka.P................29................................ ..ok. 10.01 AsiaAak...............19................................ ..ok.20.01 banmon...............26...............8............ . ...23.01 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................19...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................19............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82....................9............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................8.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie agnes odpoczywaj ile wlezi i dbaj o siebie :) a ja byłam dziś z M w uzdrowisku :) poszliśmy na basenik, na różne rodzaje saun a później na późny obiad :D no super było :) niestety jutro czas zacząć cholerny styczeń 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana:P ja dzis bezsenna nocke mam bo jakos zlecial czas a nie usnelam:) usmialam sie ogladajac smieszne filmiki na you tube[cool} nafaszerowalam sie feminatalem wiec wcinam sniadanie:P oby fajny ten dzionek byl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i masz Ci los, a j8uz bylam taka happy:( zjadlam buleczki i po zoladku!!! Obawiam sie ze po wizycie i badaniach bedzie mnie czekala dieta, bo ciagle zoladek odmawia posluszenstwa a jesc w koncu musze cos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes po pierwszym trymestrze ci przejdzie i żołądek będzie wszystko przyjmował :) ja dziś w doma siedzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Agnes mam nadzieje że u Ciebie wszystko dobrze :) kiedy na usg idziesz? Banmon do kiedy masz wolne? :) Wreszcie sie dzisiaj wyspałam :) od Nowego Roku codziennie mieliśmy gości, wczoraj tez na obiedzie i ciągle coś sie działo i czasu brakowało. Od paru dni mój maluch tak sie wierci że czasem nawet jak sie ręke przyłoży to można poczuć delikatne ruchy :) takie małe a juz sie rozpycha ;) a juz sie bałam bo jakiś czas zupełnie nic nie czułam... U mnie dzisiaj wreszcie słonko świeci i nie sypie już śniegiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN SmileEveryday.......22.............................. ....???? Joasia1982.......... 27............................ .......????? -- Monita-- ..........22..................................08.12.2009 marzenka_s........21..................................17 .12.2009 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 HopeU................27..........przerwa.............ok. 07.01 Olka.P................29................................ ..ok. 10.01 AsiaAak...............19................................ ..ok.20.01 banmon...............26...............8............ . ...23.01 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................20...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................19............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82....................9............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................8.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga nie mam wolnego ale dzis moge zostać w domu bo muszę podzwonic po klientach a to mogę z domu zrobić, oczywiście rano jeszcze o tym nie wiedziałam i się pofatygowałam normlnie do firmy, a później musiałam wracać 😠 wkurzyłam się na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie można sie wkurzyć :o przynajmniej byś sie wyspała a tak to lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom najlepsze jest to że ja mam 50km do pracy 😠 wkurzam się strasznie i postanowiłam że porozgląam się za jakąś inną pracą może coś znajdę do końca lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No skoro ta praca Ci nie leży to powodzenia, mam nadzieje że znajdziesz coś lepszego i bliżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×