Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

jeszcze nie wiem :) tak na 99% dziś wieczorem a później chyba w środę wieczorem.... no albo w czwartek rano (zobaczę jak mój M zareaguje ;) ) ja się chyba w tym miesiący nie będę stresowała bo 12 lutego idę tą betke zrobić żeby z czystym sumieniem móc pić jak goście przyjada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ci :D ja to chyba upije sie w samotnosci 14 lutego moj wyjezdza w sobote przed same walentynki :/ dzisiaj ogladalam wystawke walentynkowa super kartki i misie kubki takie drobiazgi a tak ciesza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz zrobic wczesniej kolacyjkę w ramach walentynek ;) mi takie pierdółki też się podobaja chociaż w Polszy nie ma aż takiego szału w sklepach jak w UK w każdym razie ja tego nie odnotowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w walentyny bede pakowala sie do polszy :D i popijala piwko pewnie a wczesniej cos zorganizuje dla meza jak bedzie grzeczny ;) jejku jak ten czas szybko leci juz luty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero poczatek lutego a ja chcę już wiosny :) kiedy Amerie wylatujecie ? się tak zastanawiam co się będzie działo na drogach i chodnikach jak ten cały snieg puści... na samą myśl już mi się to nie podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga amerie a co do tego piwka to nie wiadomo czy będziesz sobie mogła je popijać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie rozmawialam ostatnio z siostra ze bedzie katastrofa jak to wszystko zacznie sie topic :/ 20 lecimy ale musze sie pakowac wczesniej bo pozniej caly czas bede pracowala... mowie ci banoman bedzie piwko znam juz sowj organizm daje mi sygnaly ja tez chce wiosny i to jeszcze jak!!! uwielbiam wiosne wtedy tak fajnie pachnie i swiezo jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zwyczajnie dosyc tej cholernej zimy, tego miasta, tej pracy i tego że mi się nie udaje, w ogóle doły ostatnio straszne łapię :o najchetniej bym sobie gdzieś stąd wjechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj w klubie ! ja to sie czuje ze jestem tutaj na chwile a to juz 4 rok leci i stoje w miejscu czas cos dzialac!!! chce wrocic do poslki koniecznie!!! w sobote jade na rozmowe z takim gosciem moze doradzi mi co do szkoly albo praktyk jakis nie wiem tylko czy dam rade :/ banoman a ty gdzie chcialabys mieszkac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja chyba w UK mnie niestety nasz Polsza bardzo drażni a jesli juz tutaj to w jakims duuuużym miescie najlepiej Krakowie ale to tylko głupie mrzonki bo wiem, że nic z tego. A chciałabyś iść do szkoły lub na praktyki w Polszy ? czy źle zrozumiałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozumiałam w UK :) pewnie że dasz radę :) a masz jakis konkretny pomysł tzn kierunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po kursach fryzjerskich i kosmetycznych nom i kiedys bylam w studium kosmetycznym ale zostawilam.... i teraz chce tutaj cos w tym kierunku rozpoczac ale moj angielski jest taki niby ok tylko ze pisanie calkiem do dupy i sie boje ze bedzie klapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po chu.... ci pisownia ;) najważniejsze, że nie masz problemów żeby się dogadać ;) fryzjerstwo i kosmetyka to bardzo fajne rzeczy, myślę, że dałabyś radę z tego normalnie funkcjonować :) poogłaszaj się może i zobacz czy cos się będzie kręcić ;) fajnie, że idziesz na to spotkanie ten facet na pewno cos poradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz on ma jeden z najlepszych salonow tutaj zawsze wygrywa nagrody jakies... ale mi chodzi o to zeby isc tutaj do szkoly bez zatrudnienia lub zatrudnic sie i miec za darmo szkole lub szkolenia jakies bo chyba tak mozna ... no zobaczymy co on powie stresuje sie ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie jeszcze doszkolic tak na marginesie troche wiem ale chce wiedziec wiecej zanim zaczne w tym zawodzie pracowac bo chce byc dobra :D a pisownia.... no wiesz egzaminy i te sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze i tak pewnie będą jakies 'manualne' zaliczenia więc nie przejmuj się pisownią, jak bedziesz dobra to na pisownię przymkną oko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za pocieszenie banoman a co do twoich staran to chociaz jeden poranek bym na nie poswiecila bo ponoc tak lepiej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to może jutrzejszy poranek bo dzis mnie jednak M wkurzył i jak na razie nie mam ochoty na żadne starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam poranek banoman ja mysle ze tak walsnie zaszlam w pierwsza ciaze :D i w sumie lepiej jest skorzystac z 2 opcji rano i wieczorem hehe ;) ale my to kombinatorki jestesmy :D moj dopiero bedzie mnie wkurzal jak wroci z pracy hehe musze uciekac pod prysznic pozniej zrobie kawke i moze wpadne jeszcze na troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Hope tak się właśnie zastanawiałam jak ty z tymi testami chcesz w dziewczynkę celować ;) Ta stronka co podałaś to na moje jednak jest reklama ale ten tzw korek mi się spodobał :D muszę to przemyśleć Ja w okolicach walentynek powinnam mieć owulkę, więc chyba wiadomo co będe robić :P Moze wiecie , czy to prawda ze po braniu pigułek anty i odstawieniu mozna szybciej zaciązyć? Zapytam się mojej gin w marcu, trochę mnie kusi ta opcja. Wiem że po dstawieniu pigułek wzrasta ryzyko ciąży mnogiej, więc coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola no cos ty z tymi tabsami wymysliła ;) ja wiem tylko o dwóch przypadkach gdzie moje znajome brały tabletki i jedna po dwóch cyklach a druga po trzech była w ciąży, no ale nikogo więcej nie znam kto brał tabletki więc nie wiem czy one po prostu są z tych 'normalnych' czy może tableki swoje zrobiły..... a niby lekarze mówią, ze po tabsach się ciężej zachodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh dziewczyny nic nie sciemniam, zaczynam starania w lutym ale zeby zaczac musze dzialac po @ a testy robilam po to zeby mniej wiecej wiedziec kiedy mam owulke, wiec zaczne w granicach 10 i 11 dc wogole mam dzis jakis dol, cycki mnie bola tak ze masakra, wkurza mnie wszystko i chce mi sie ryczec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh dziewczyny nic nie sciemniam, zaczynam starania w lutym ale zeby zaczac musze dzialac po @ a testy robilam po to zeby mniej wiecej wiedziec kiedy mam owulke, wiec zaczne w granicach 10 i 11 dc wogole mam dzis jakis dol, cycki mnie bola tak ze masakra, wkurza mnie wszystko i chce mi sie ryczec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie trzymam kciuki Hope za następne staranka :) chociaż mam cicha nadzieję, że może już teraz wam sie udało :) ja dziś na 15mam być w biurze :( wczoraj odpuściłam strania, dziś czuję że mam śluz i podbrzusze mnie boli no i chyba dzis wieczorem trzeba by było działać.... jak myslicie? też chodzię podkurzona cały czas, a w pracy wyszła taka akcja że aż szkoda słów, może wieczorkiem opowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba wszystkie jestesmy wkurzone :/ banoman mysle zeby dzialac jak najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon koniecznie staranka dziś muszą być:) Nawet nie pytaj tylko działaj:) Ola ja brałam tabletki anty ponad rok,odstawilam w czerwcu i jakoś nie jestem jeszcze w ciąży wiec bzdura ze od razu wychodzi. Ja postanowiłam kupić testy owulacyjne, bedzie mi prosciej okreslic owulke. W tym tygodniu zajrze do apteki i kupie. Jak na razie jeszcze mam @ chociaż juz sie konczy pomału. A i według ginekologa wydłużone cykle po poronieniu to norma więc juz sie trochę uspokoiłam. Jakas dziwna dzisiaj pogoda, musialam wziasc tabletkę na głowę bo mi normalnie pękała od samego rana... Wiecie co R. wymyślił na walentynki? Kupił wycieczkę do Egiptu i we wtorek lecimy na tydzień! Normalnie szok:) Taka odskocznia od tej paskudnej pogody. Ja się cieszę na samą myśl o tych 25 stopniach na plusie jak dziecko:) Akurat teraz tam jest pogoda taka w sam raz bo kiedyś byliśmy w sierpniu no i 50 stopni bylo lekką przesadą:) Ehh sie już rozmarzyłam...Może nam się uda i wrocimy z nowym pasażerem:)No pomarzyć można przecież:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono smile ladnie ladnie tylko pozazdroscic.... sloneczko i te sprawy :D testy dobra sprawa szczegolnie jak ktos ma takie rozne cykle jak ja mysle smile ze musisz dac sobie troszke czasu jeszcze i unormuje ci sie wszystko z @ u mnie na poczatku ciezko bylo ale teraz juz coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a! moja siostra po odstawieniu tab. zaszla szybko w ciaze moze nawet w 1 cykle ale ciaza obumarla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN HopeU................28...........przerwa............... ......08.02 amerie9...............24................................ ..........12.02 banmon...............26...............9................. .........16.02 Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Olka P........................................................... ........... Smile...................22.............7................ ............???ok.1.03 Joasia1982...........28.........przerwa................. ........???? PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................24............24.05.2010. .......Ch...........? Dagus83...................23............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................15............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................11...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................7.......................... ..... ................ MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×