Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

nie mam :) w ogóle teraz się pilnować muszę bo raz zrobiłam i zapomniałam o nim :D no ale teraz pilnuję żeby odczytać po 5 minutach ;) pewnie chodzi ci może o jakies podekscytowanie? więc nic takiego nie czuję. Pewnie wizytą u dr będę o wiele bardziej podeksytowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bylam nakrecona tak ze szok mam nadzieje ze wizyta u tego lekarza cie ominie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nie ominie bo wizytę mam 11 marca :) to ja się chyba nie nakręcam, wiesz może to dlatego że ja wiem, że mam owulki i wiem mniej więcej kiedy ..... więc zobaczenie tych dwóch kresek też nie jest jakiś zaskoczeniem dla mnie czy niespodzianką- ale na pewno nakręcałabym się gdyby tych kresek nie było ;) wtedy to bym się nakręcała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz ja tez niby wiedzialam ze ow. mam bo akurat jak trafilam do lekarza to mowil ze jestem przed ow. ale jak sie staralam co miesiac to zgadywalam czy oby trafilismy a z testami to tak bylo ze mialam wiecej pewnosci ;) ale to ze zaszlam w ciaze testom nie bede zawdzieczala tylko mezowi bo w koncu od kilku dobrych miesiecy po raz pierwszy byl dzien w dzien w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN AsiaAaK...............20............???................. ........ok.7.03 HopeU................28................................. ...........09.03 Banmon...............26...............10................ . .......ok17.03 Beacik26.............26...............5................. . ........23.03 Smile..................23..........juz nie licze.......................ok.29.03 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................27............24.05.2010...... .Ch.....Michał? Dagus83...................28............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................20............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................17...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................10.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................7........................... ...................... Olka P.......................4................................... .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mi się wydaje, że u was to był ten problem że ten twój M częśto gęsto wyjeżdża i ciężko się było wstrzelic ;) a mój jest cały czas i ciagle same zonki są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom ciekawe, Hope się jeszcze chyba relaksuje ;) albo już wraca .... ale z Hope to ciężka sprawa ;) trzeba podwójnie kciuki trzymać żeby ta jej upragniona dziewczynka była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman dobrze ze go masz caly czas przy sobie teraz pojedziecie do tego lekarza i moze ulozy wam jakis "plan" w sumie to dobrze ze sa tacy ludzie bo jak on sie wami zajmie to ty bedziesz mogla troche wyzluzowac odpuscic bo bedziesz wiedziala ze on trzyma kontrole nad wami jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie... dzidzia i jeszcze do tego dziewczynka to juz na maxa ciezko zaplanowac tak samemu... oczywiscie zycze zeby sie udalo :D i trzymam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn my teraz jedziemy po to żeby dr zobaczył wyniki M i mi zlecił badania, później odwiedzimy go dopiero w lipcu i wtedy planujemy ruszyć z przygotowaniami do jakiegoś zabiegu, o ile do lipca jestem w stanie wyluzować bo juz się nie nastawiam że się uda to pewnie od lipca będę żyła w lekkich nerwach, bo nie sposób będzie o tym wszystkim zapomnieć czy odpuścić, strasznie dużo zachodu zajmuje przygotowanie do np. inseminacji.... ale do lipca względny luz bo i tak wiem że raczej nic z tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam swoje wiem banoman ;)i przestan powtarzac ze nic z tego bo wylaze z twojego monitora i dostaniesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra :) postaram się nie powtarzać tego w kółko, ale swoje wiem :P :P ależ głodna jestem, a czekam z obiadem na M bo sama nie lubie jeść :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman wiesz jak mi sie obiadu chce normalnie jak ja pomysle o jakis kanapkach to bleeeee a gotowanie dzisiaj odpada :( ogolnie to teraz ciezko u mnie z jedzeniem nie mam pomyslow na nic dobrego a malo tego ze musi byc dobre to jeszcze szybkie w przygotowaniu bo wiesz jak ja na nockach to stanie przy garach caly dzien malo wskazane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie narobilas mi smaka i ide cos zrobie bo umre z glodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ci powiem że nie mogę sobie wyobrazić takiej pracy na nocki, może rzeczywiście to kwestia przyzwyczajenia ale co by nie powiedz to wbrew naszej naturze ;) także podziwiam, w UK o tyle dobrze że wszystko jest gotowe i tylko do mikrofali wystarczy wrzucić, z czasem może się przejeść ale raz na jakiś czas uważam że to wspaniałe wyjście z sytuacji-przynajmniej mi się to baaardzo podobało jak nie miała czasu ani sił na zrobienie obiadu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ale sie rozpisałyście... Ja dzisiaj coś mało czasu i wogóle dzień nie za bardzo bo na pogrzebie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN AsiaAaK...............20............???................. ........ok.7.03 HopeU................28................................. ...........09.03 Banmon...............26...............10................ . .......ok17.03 Beacik26.............26...............5................. . ........23.03 Smile..................23..........juz nie licze.......................ok.29.03 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................28............24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................28............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................20............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................17...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................10.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................7........................... ...................... Olka P.......................4................................... .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jestem jestem, ja was cały czas "śledzę" na bieżąco, o moich staraniach jako takich i nadziei na dzidzie mam nadzieję że będę pisać i przyjdzie ona po zabiegu..wtedy wszystko będzie w akcji :), testy owulacyjne, folik który olałam bo po co. Dzisiaj miałam drugą dawkę wzw B, w poniedziałek jestem umówiona na konsultacje do gin i może wyjdę z ustalonym terminem zabiegu. Powiem wam dziewczyny że psychicznie sobie odpuściłam ,myślałam że się nie da, ale się da, wiadomo jak się zobaczy dzidzie, jak ma się gorszy dzień, to tak smutno się zrobi, ale zaraz sobie mówię ja też będę miała dzidziusia. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia to koniecznie daj znać w poniedziałek co ci gin powiedziala 🌻 dzielna jesteś bardzo :) Goga mam nadzieję, że to nikt bardzo bliski.... Ola świętuje dwie kreski pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myślę Joasia że ten folik to mogłabys brać bo niby zalecają go barć na 3 m-ce przed staraniami, tylko komóreczka dojrzewa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia ze względu na zabieg troszke dłużej to u Ciebie potrwa ale napewno bedziesz miała dzidziusia :) napisz jak będziesz po wizycie i kiedy termin zabiegu żebyśmy trzymały kciuki, będzie dobrze 🌼 Banmon Ty też juz niedługo do lekarza, ciekawe co Ci powie i jakie badania każe zrobić, ważne że będziesz pod dobra opieką fachowca 🌼 Banmon to był pogrzeb wujka...przygnębiają mnie takie uroczystości... Ola a na basen dalej masz zamiar śmigać czy już nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon zastanawiałaś sie czy możesz brać magnez cały czas... ja biore ich po sześć dziennie więc pewnie nie ma problemu i możesz brać ;) Bo wiesiołek nie można brać po owulce bo może powodować skurcze które zaszkodzą fasolce, a ja magnez biore żeby nie mieć skurczy więc jest ok ;) na początku jak mi gin kazał brać ich tyle to gały na niego wywaliłam bo wydawało mi się to dużo ale powiedział sie nie bała bo żeby przedawkować to musiała bym ich wziąć ze 40 dziennie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogrzeby generlanie do milych nie mozna zaliczyć, ale niekiedy można je 'lżej' przejść wydaje mi się że gin będzie kazal mi zrobić hormony (jestem tego pewna) więcej pomysłów nie mam ;) więc zobaczymy :) wiesiołka już nie biorę od niedzieli nie biorę, a magnez łykam bo na bocianie dziewczyny wiem że też biorą ;) ja chyba też zacznę chodzić na basen tak jak Ola bo dzis w Leclercu kupiłam sobie wagę i jak stanęłam na niej w domu to myślałam że zemdleję, porażka dosłownie.... i chyba zaczniemy z M na basen chodzić-może coś pomoże a jak nie to żeby chociaż waga do góry już nie szła dziś czuję lekkie bóle podbrzusza, owulka się zbliża ;) jutra będą dwie grube kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, już wróciliśmy. Było cudownie krótko ale nie da sie opisać słowami, nie spodziewałam sie ze to będzie tak piękne miejsce i pogoda niby 20 st ale słońce grzalo masakrycznie. Najgorszy jest powrót do zimnej Szkocji brrrr Jak znajdę chwilę to wrzucę zdj Ola Gratuluje wiedziałam że będziesz następna :) Dzięki wogóle że pamiętacie ze trzeba za mnie trzymać kciuki. Trochę mnie pobolewa brzuch i piersi ale czuję ze to na @, bo nie mam innych objawów. I tj miała jakaś infekcje sama nie wiem. Nastawiam sie na porażkę . Idę spać bo po tych 4 dniach jestem wykończona zamiast wypoczeta, zwiedzalismy dużo ale warto było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, już wróciliśmy. Było cudownie krótko ale nie da sie opisać słowami, nie spodziewałam sie ze to będzie tak piękne miejsce i pogoda niby 20 st ale słońce grzalo masakrycznie. Najgorszy jest powrót do zimnej Szkocji brrrr Jak znajdę chwilę to wrzucę zdj Ola Gratuluje wiedziałam że będziesz następna :) Dzięki wogóle że pamiętacie ze trzeba za mnie trzymać kciuki. Trochę mnie pobolewa brzuch i piersi ale czuję ze to na @, bo nie mam innych objawów. I tj miała jakaś infekcje sama nie wiem. Nastawiam sie na porażkę . Idę spać bo po tych 4 dniach jestem wykończona zamiast wypoczeta, zwiedzalismy dużo ale warto było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hope ależ ci zazdroszczę ;) pamiętja że do terminu @ masz stsunkowo dużo czasu, więc nie ma co snuć czarnych scenariuszy ;) my tu wszystkie mocno kciuki trzymamy za dwoją 'podwójną akcję' ;) a mnie dziś podbrzusze konkretniej boli..... ciekawe jak będą kreski się prezentować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna starająca się ;)
A możecie mi wyjaśnić o co chodzi z tymi testami owulacyjnymi? To znaczy ile kosztują, kiedy się je robi .... Chyba muszę pogonić mojego ginekologa o jakieś badania, będę spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starająca się a to będzie twoja pierwsza ciąża? napisz coś o sobie jak możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×