Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

No sciągnęłam go od Dagus , mam nadzieję że nie będzie zła ;) A swoją droga strasznie długo się nie odzywa. Tak samo jak Joasia , AsiaAk i Beacik :( Joasia jak wyniki męża, ostatnio mnie oświeciło że robiliście badanie chyba jeszcze przed Banmon . Pisz co i jak. No i Smile coś zamilkła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a planujecie zakładać blogi ? no wiecie o przebiegu ciąży itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamiętam to joasia miała bardzo szybko wynki M i wszystko było dobrze sama jestem ciekawa co u Smile..... Beacik może w krzaczorach siedzi (dołku bo @ do niej przyszła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam o blogu juz wczesniej, to był jeden z pomysłów zeby zajać się czymś innym a nie tylko myśleć o ciąży. Ale chyba sie do tego nie nadaję, za mało twórcza jestem :O Ale w zwiazku z ciążą postanowiłam w końcu bardziej zainteresować się fotografią. Nauczyć się robić dobre zdjęcia a nie liczyć na łut szczęścia. Mam jeszcze pare miesięcy i książkę na ten temat, to może mi się uda ;) Ale ty piszesz bloga prawda? Dasz linka, czy to bardziej osobiste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę ale twórczy to ona nie jest :) takie popierdółki i chyba troche wstyd, ale moge przesłac linka na nk bo tak na forum to nie chcę podać ;) ja sobie postanowiłam że oczywiście opisywałabym cały przebieg ciąży i blog by zmienił charakter ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba masz smykałkę do robienia zdjęć bo te na nk są bardzo fajne :) różnią się od takich pospolitych zdjęć ;) w ogóle dziś zrobiłam test owu i ta druga kreska to taka baaaaardzo marna była, ciekawa jestem czy jutro będzie ciemniejsza, mój M w środę rano wyjeżdża także w tym cyklu na owulkę się nie załapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wyslij mi na nk :) Może i ja sie skuszę i zacznę coś pisać. Ja właśnie sobie przypomniałam że przecież obiecałam ci testy owulacyjne z buźkami :) Jesli podasz mi adres na nk to jak będę w PL to ci prześlę. Co prawda na ten cykl już nie zdążę. Pamiętaj że one przynoszą szczęście, najpierw Amerie teraz ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z m spróbujcie jutro wieczorem , taki pożegnalny seksik ;) no i może się wstrzelicie w dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już posłałam ale dodam jeszcze wiadomość z adresem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba w środę rano się tak pożegnamy :D ;) w sumie to nie wydaje mi się żeby się miało udać akurat teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadne przegięcie 😠 obiecałam i z przyjemnścią przekażę dalej :) Taki łancuszek szczęścia ;) Bloga mam juz w zakładkach :) ale poczytam jutro bo dzisiaj już będę spadać do wyrka., chociaż Małża tak dzisiaj szczęście i duma rozpiera że nie wiem czy dla mnie miejsca starczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra , nie wytrzymałam i zerknęłam na bloga, tylko ostatnia strona. Nic jeszcze nie czytałam ale szata graficzna bardzo mi się podoba :) A to dobry początek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz mi nie ma tam co czytać ;) a jeśli chodzi o szatę graficzną to taki typowy szblon, nie ma tam mojej inwencji, jeszcze nie umiem się tym bawić, i nie wiem jak się robi swoją grafikę :o no Małż się spisał na medal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przespalam prawie caly dzień dlatego nie pisałam...jakies przeziebienie mnie wzieło i na dodatek @ przyszła. No jak nigdy o czasie:/ W ogóle sil mi juz do tego wszystkiego brak...Chyba mam początki jakiejs depresji bo wszystko mnie wkurza ostatnio. Ola GRATULUJĘ🌻 tak czułam ze teraz na Ciebie przyszła kolej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN AsiaAaK...............20............???................. ........ok.7.03 HopeU................28................................. ...........09.03 Banmon...............26...............10................ . .......ok17.03 Beacik26.............26...............5................. . ........23.03 Smile..................23..........juz nie licze.......................ok.29.03 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................27............24.05.2010...... .Ch.....Michał? Dagus83...................25............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................19............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................17...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................10.............22.09.2010 ..........?........... amerie9....................6............................ ...................... Olka P.......................4................................... .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) Już się odzywam :) W pierwszej kolejności Ola GRATULACJE :) Coraz więcej nas w dolnej tabelce :) Bardzo mnie cieszy, że kolejna zaciążyła :) A Was dziewczyny codziennie czytam z tym, że nie chce mi się pisać, jakiś taki leń mnie dopadł, do tego ciągłe myślenie o remoncie, w trakcie którego jesteśmy (prawdopodobnie na święta już będziemy mieszkać i bardzo dobrze, bo teściów już mam dość)... Ja sobie właśnie papam śniadanko i zaraz wybywam do lekarki na wizytę, mam nadzieję, że wszystko jest ok. Jestem ciągle na lekach przeciwskurczowych, ale pomimo to wieczorami w nocy i rano brzuch mi twardnieje :/ Mała skacze jak szalona, wczoraj mojego męża ładnie skopała po plecach jak zasypiałam :P hehe Specjalnie tak się do niego przytuliłam żeby oberwał, a co tylko ja mam dostawać kopniaki ;) hehe Brzuch ciągle mam niewielki, ale dalsi znajomi i obcy już widzą że jestem w ciąży, ale nie wierzą że to już 7-my miesiąc ;) Zawsze pytają, a gdzie Ty masz tego bobasa :P W sumie mnie samej nie chce się wierzyć, że to już 7-my miesiąc i niedługo Asia będzie z nami :) Coraz bardziej się tym faktem denerwuję... Dobra wkleję tabelkę i spadam się ubierać. Pozdrowionka STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN AsiaAaK...............20............???................. ........ok.7.03 HopeU................28................................. ...........09.03 Banmon...............26...............10................ . .......ok17.03 Beacik26.............26...............5................. . ........23.03 Smile..................23..........juz nie licze.......................ok.29.03 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................27............24.05.2010...... .Ch.....Michał? Dagus83...................28............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................19............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................17...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................10.............22.09.2010 ..........?........... amerie9....................6............................ ...................... Olka P.......................4................................... .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) smile moze w koncu bedziesz miala regularnie @ i wszystko sie ulozy ;) dagus jak ten czas szybko leci to juz 7 miesiac :) ola badania jakie mialam robione to : morfologia mocz- badanie ogolne WR- kila odczyn coombsa HIV cukier we krwi toksoplazmoza-IgM toksoplazmoza-IgG rozyczka calosciowe to chyba wszystko chyba z 7 pojemniczkow krwi pobieraja calkiem fajna zabawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a!!! nie wiem jak u ciebie tam gdzie mieszkasz ale u nas sporo trezba byylo czekac na wyniki toksoplazmozy i czegos tam jeszcze wiec w miare mozliwosci rob badania jak najszybciej bo z tego co pamietam jedziecie tylko na tydzien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki Już się odzywam W pierwszej kolejności Ola GRATULACJE Coraz więcej nas w dolnej tabelce Bardzo mnie cieszy, że kolejna zaciążyła A Was dziewczyny codziennie czytam z tym, że nie chce mi się pisać, jakiś taki leń mnie dopadł, do tego ciągłe myślenie o remoncie, w trakcie którego jesteśmy (prawdopodobnie na święta już będziemy mieszkać i bardzo dobrze, bo teściów już mam dość)... Ja sobie właśnie papam śniadanko i zaraz wybywam do lekarki na wizytę, mam nadzieję, że wszystko jest ok. Jestem ciągle na lekach przeciwskurczowych, ale pomimo to wieczorami w nocy i rano brzuch mi twardnieje :/ Mała skacze jak szalona, wczoraj mojego męża ładnie skopała po plecach jak zasypiałam hehe Specjalnie tak się do niego przytuliłam żeby oberwał, a co tylko ja mam dostawać kopniaki hehe Brzuch ciągle mam niewielki, ale dalsi znajomi i obcy już widzą że jestem w ciąży, ale nie wierzą że to już 7-my miesiąc Zawsze pytają, a gdzie Ty masz tego bobasa W sumie mnie samej nie chce się wierzyć, że to już 7-my miesiąc i niedługo Asia będzie z nami Coraz bardziej się tym faktem denerwuję... Dobra wkleję tabelkę i spadam się ubierać. Pozdrowionka STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN AsiaAaK...............20............???................. ........ok.7.03 HopeU................28................................. ...........09.03 Banmon...............26...............10................ . .......ok17.03 Beacik26.............26...............5................. . ........23.03 Smile..................23..........juz nie licze.......................ok.29.03 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................27............24.05.2010...... .Ch.....Michał? Dagus83...................28............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................19............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................17...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................10.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................7........................... ...................... Olka P.......................4................................... .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale numer sorki dagus ale troche za durzo z twojej wypowiedzi skopiowalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daguś no to super, że na reszcie na swoim będziecie, bo ile mozna z teściami-jak fajni by nawet nie byli ;) trzymaj się dzielnie ;) Smile a ja miałam taką nadzieję 🌻 może zakpu sobie na ten cykl testy owulacyjne.... powiem ci że chyba dzięki nim człowiek bardziej potrafi wyluzować, bo robisz teściora i widzisz co i jak, i nie trzeba siedzieć, liczyć i kombinować czy to już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no a jak mi duzo przez "rz" wyszlo masakra!!! banoman masz racje z tymi testami i mysle ze one wiecej wiary daja i pozytywnego myslenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno dzięki nim nie trzeba kombinowac czy to już czy jeszcze nie :) no i to jest dobre :) myślę że jest się bardziej spokojnym dzięki testom, także Smile polecam :) Amerie a ty jak się czujesz? jakie objawy ciążowe :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje banoman jakos daje rade ;) jakies tam objawy sa ;) czesto biegam do kibelka szczegolnie w nocy nawet 5 razy :/ czesto tez sie budze i wtedy mnie mdli szczegolnie jak sie najem wieczorem normalnie masakra fuj!!! myslalam ze kobiety w ciazy miewaja tylko poranne mdlosci...a moze to tylko ja taka dziwna jestem hehe jak bylam w polsce i wstawalam wczesnie o 6-7 i mama smazyla rybe albo cos takiego to tez bleeee ale bez wymiotow :) co jeszcze ??? jestem nerwowa szczegolnie jesli chodzi o meza < biedaczek > leniwa od 19-20 to juz moge spac sobie smacznie ;) juz jakis czas temu pojawil sie bialy gesty sluz no i zatwardzenie :( a!!! czesto tez boli mi glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac ze bola mi piersi i oczywiscie sa rozmiar wieksze ;) ola do tych winikow ktore ci podalam musisz jeszcze okreslic grupe krwi ja mam wyrobiona karte wiec mnie to ominelo ;) banoman ja mysle ze teraz bedzie twoja kolej albo smile :D ciekawe czy testy ci wyjda w ten dzien kiedy myslisz ze zawsze masz ow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola gratulacje!!!:) ale super;) a ta dolna tabelka juz spora jest:) he he widze ze pierwsza teraz czekam na @, bo przyjdzie-tak jak pisalam narazie staranka sobie odpuscilismy i tylko tak sobie tutaj z Wami jestem i podczytuje Was:) powodzenia kolejnym dziewczynom zycze i mamuskom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasu dziewczyny mi brakuje...;/ale jak mam czas to staram sie do Was zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslę że te poranne mdłości to tylko tak z nazwy bo one chyba przez cały dzień mogą być ;) ale czego się nie wytrzyma, no nie :) czyli masz wszystkie takie bardzo typowe objawy, odpoczywaj teraz jak najwięcej bo to waży okres dla groszka, i pamietaj żeby być spokojną bo jak ty jesteś to groszek też :) Asiaaak super, że się odezwałaś :) teraz ty pierwsza w kolejce ;) mam nadzieję, że odpuściliście tylko psychicznie a starania idą tak jak szły :) oj Amerie, Amerie mnie to się nie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×