Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

banoman jak maz jest to ja bym brala sie za staranka jeszcze dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niektórych wypadkach dziewczyny nawet musza robić często jak są jakies podejrzenia.... jesli masz tez taka mozliwość to może zrob sobie badanie bety, może w tej klinice jest co na usg byłas ale ty i Ola pisałyście że dwie kreski miałyście przez dwa dni.... a ja nie, albo ja tych kresek rozróżniać nie umiem, ale dziś i tak jest wyraźnie słabsza, sama nie wiem kiedy tą owulkę miałam - jesli w ogóle była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN AsiaAaK...............20............???................. ........ok.7.03 HopeU................28................................. ...........09.03 Banmon...............26...............10................ . .......ok17.03 Beacik26.............26...............5................. . ........23.03 Smile..................23..........juz nie licze.......................ok.29.03 marzena87..........23...............7.................... .......ok 27.09. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................28............24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................28............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................20............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................17...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................10.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................8........................... ...................... Olka P.......................4................................... ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się namieszało :o wyświetla mi jakis adres na tlenie a ja tam wcale skrzynki nie mam !! i nawet tego zmienic nie mogę.... próbowałam w ustawieniach i nadal tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem czy dziś starania mają sens.... w ogóle to chyba w moim wypadku nigdy sensu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman ale ty masz krotkie cykle nie wiem czy to cos zmienia a moze... poszukaj w necie cos powinno byc na ten temat... mysle ze najwazniejsze ze mialas te 2 krechy a no i skoro na moim tescie pisalo ze do owulki moze dojsc za 12-36h to moze u ciebie po tych 12h....??? nie wiem jak inaczej to interpretowac ja nawet nie wiem jak sobie dobrze obliczyc w ktorym tyg. ciazy jestem mendoza!!! zaraz znajde stronke z moim testem tam byly pytania i odp. to przesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman jest sens !!! tylko trzeba chciec !!!! kobieto troche wiary w siebie i wiecej spokoju :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może wczoraj miałam owulkę jak mnie tak podbrzusze bolało i jajnik z lekka kuł.... tak mi się wydaje, dziś to raczej nic z tego a kom jajowa żyje 24 godziny to w sumie dosyć krótko niestety :( ale serio ja się nie mam nad czym w sumie zastanawiac bo dwa razy miałam monitoring i nic z tego nie wyszło to i testy mi nie pomogą ;) a betke możesz zrobić sobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem wlasnie musze popytac :/ ja malo obeznana jestem co tutaj w uk mozna a co nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na stronach tej kliniki nie jest napisane? mi się wydaje że niepotrzebnie się denerwujesz i się nakręcasz, ale dla swiętego spokoju lepiej się upewnij i wtedy bedziesz mogła ieszyć się ciążą a nie denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wczoraj i dzisiaj momentami pobolewa brzuch, wiec moze owulacja nadchodzi wielkimi krokami :) Tak piszecie o tych testach i chyba też muszę w nie zainwestować od następnego cyklu... A z drugiej strony zaczynam sie zastanawiać, czy ją w ogole mam... bo naczytałam sie o tym płodnym śluzie i wydaje mi się, że nie mam takiego :( Ech, kto wymyślił internet, z jednej strony dobra rzecz, ale z drugiej... jak sie naczytam to znajduje u siebie wszystkie możliwe choroby :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też potrafię u siebie wszystko znaleźć ale dziwne jest to że nigdy nic pozytywnego tylko same czarne scenariusze ;) czego to ja już u siebie nie znalazłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, no właśnie-dobrego nic nie stwierdzę, za to wszystko co złe od razu sobie przypisuje :) Przyjmowanie żelaza chyba nie powinno negatywnie wpłynąć na ewentualną ciążę? Mam za niskie wyniki morfologii i od dzisiaj właśnie biorę żelazo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dziewczyny,planuje kupić te testy. Chociaż ja zawsze wiem kiedy mam owu.Tak mi sie przynajmniej wydaje wiec lepiej to sprawdzić. I to jak najszybciej bo ciągle tylko odkladam za kazdym razem na nastepny cykl. Amerie ja pamietam jak byłam na usg to był dokładnie 6 tydz i 4 dzień,serduszko biło ale co z tego jak za kilka dni wiadomo co sie stało...Tak ze nie martw sie.A poza tym ty masz jakieś objawy typu mdłości.Ja nie miałam NIC,kompletnie.A to podobno nie dobrze. W sumie nie wiadomo komu wierzyć..Czasem są i ciąze praktycznie bezobjawowe i kończa sie pozytywnie..ja to zgłupieje nie dlugo od tego myslenia...Ale mnie prawie od początku męczyły skurcze,dość mocne chwilami, to juz był poczatek czegoś zlego..Ajj juz mi sie nie chce przypominać bo sie tylko nakrecam niepotrzebnie. Ide lepiej posprzatać,zrobić obiad i zacząć przygotowania do imprezy:) Miłej soboty dziewczyny🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie te objawy pomalu u mnie zanikja.... ;( plecy i brzuch mi bola tak jak w pierwszej ciazy.... pewnie niedlugo znowu bede w polsce bo zle to wszystko wyglada :/ jestem nastawiona na najgorsze... mimo wszystko ide sie zarejestrowac tutaj do przychodni bo nawet musze wczoraj zrobilam sobie wolne i chyba nastepny tydzien tez sobie odpuszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jak mój groszek umarł to miał 2mm i to niby odpowiadało 5 tyg, widziałam taką mała podłużną plamkę białą, trochę jak ziarenko ryżu ;) amerie mi się wydaje że każda ciąża się inaczej rozwija pamietaj że ty masz długie cykle i u ciebie ten wiek ciąży od dnia ostatniej @ jest chyba trochę zakłamany tak mi się wydaje przynajmniej, i nie wkręcaj sobie złych rzeczy, Smile ja też niby wiem kiedy mam owulkę, a te testy to mi w głowie namieszały ;) ale w przyszłym cyklu też spróbuję je zrobic tylko teraz będę zdjęcia cykać żebym widziała dokładnie jak zmieniają się kreski ;) a ja tradycyjnei jak to w sobotę bywa dopiero po śniadaniu i jeszcze w piżamie ;) Amerie weź sobie jeszcze wolne 🌻 Marzena mi się wydaje, że żelazo na pewno nie przeszkadza, w końcu kobiety w ciąży często cierpią na brak żelaza i trzeba tego pilnować, więc skoro będziesz się suplementowałać to tylko wyjdzie na zdrowie - tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie dopiero zauważyłam, że suwaczka usunęłaś .... złotko uszy do góry, po co sobie wkręcasz takie złe rzeczy, i przywróć suwaczka do życia bo przecież twój skarbik się ładnei rozwija i chcemy patrzeć co nowego u niego słychać ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam, że coś sobie poczytam a tu takie pustki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim Rzeczywiście pustki tu. Amerie nie stresuj sie na zapas, weź wolne i odpoczywaj w domu. Dobrze ze masz ta polska przychodnie. Podaj mi ich str internetowa, może sie kiedyś przyda bo w awaryjnym wypadku mogę jechać 3 godz bo tyle chyba ode mnie jest do Leeds. Czuję ze @ przyjdzie. Test niby był czuły kupiłam ten clearblue i pisało ze można 4 dni przed terminem@ robić ale i tak sie nie ludze. Boli mnie krzyż i w brzuchu mi sie tj przelewalo coś. Nie wiem czemu tak jest, mamy owulacje kochamy sie w dni płodne i nie możemy zaskoczyć. Niby takie proste. Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope a o jakiej czułości był ten test? zauważ że Oli też nie wyszedł pierwszy a miała najczulszy jaki jest na rynku.... myślę że te czułe mozna najwyżej robić dzień przed @ i to z porannego moczu, po południu to dopiero po terminie @ i to grubo po ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spojrzałam właśnie w tabelkę i ty masz jescze 3 dni do @, myślę że nawet jakyś sobie bete wtedy zrobiła to mogłoby byc za wcześnie a co dopiero test sikany :) w ogóle się nie przejmuj tym wynikiem bo nie był on miarodajny w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim Rzeczywiście pustki tu. Amerie nie stresuj sie na zapas, weź wolne i odpoczywaj w domu. Dobrze ze masz ta polska przychodnie. Podaj mi ich str internetowa, może sie kiedyś przyda bo w awaryjnym wypadku mogę jechać 3 godz bo tyle chyba ode mnie jest do Leeds. Czuję ze @ przyjdzie. Test niby był czuły kupiłam ten clearblue i pisało ze można 4 dni przed terminem@ robić ale i tak sie nie ludze. Boli mnie krzyż i w brzuchu mi sie tj przelewalo coś. Nie wiem czemu tak jest, mamy owulacje kochany sie w dni płodne i nie możemy zaskoczyć. Niby takie proste. Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę znaleźć na ulotce ale był raczej czuly bo pisze ze 4 dni przed można i nie był naj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ale Oli też nie wyszedł 3 dni przed, no a Ola z rannego sikanca robiła, a z południa to lepiej sobie nawet głowy nie zawracać ;) uszy do góry :) nie ma powodów do zmartwień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon kiedyś sprawdzilam gdzie jest ta miejscowość do której lecicie na to wesele. Będziecie mieć niedaleko do Loch Ness i w sumie w północne tereny szkocji Highland, warto zobaczyć jak już będziesz :) a gdzie będziecie lecieć tzn na które lotnisko? Poczekam z tym testem do 9 maksymalnie ale raczej nie będę robić bo @ sie pojawi. Tak jakos zrobiłam test sama nie wiem po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo chyba lubisz się samobiczować i po to ten test ;) ja tak mam :) jeszcze nie wiem jak polecimy, bo zastanawiamy się czy nie jechac najpier do znajomych a później na wesele, biletów jeszcze nie kupiliśmy, musimy dopiero obgadać sprawę i zaplanować podróż i wypoczynek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Tak późno a ja jeszcze nie śpię, niemożliwe :D Właśnie skończylismy oglądać "Bekarty wojny" i jak ktoś lubi klimaty Tarantino to polecam. Amerie a nie lepiej jak pójdziesz do tej polskiej przychodni? Częste latanie też może zaszkodzić. Albo zrób test ciążowy, może to cie uspokoi. Sama wiem że to trudne ale spróbuj się uspokoić. Wszystko będzie dobrze, zobaczysz. Hope nawet te najczulsze testy dają 99,9 % pewności dopiero w dniu spodziewanej @ (poczytaj na ulotce, ja kiedyś podczas posiedzenia w kibelku z nudów całą przerobiłam ;) ) 4 dni przed @ dają 50 albo 60% pewności co do wyniku. A i to przy założeniu że test był robiony z porannego moczu. A ty jeszcze strasznie sobie utrudniłaś starania przez to "polowanie" na dziewczynkę, no i wcale się nie bzykałaś w owulkę :P Banmon a kiedy się wybieracie na to wesele? Smile udanej zabawy :) Zdrówko! Goga , Marzena, Daguś pozdrowienia 🌻 Agnes chyba się po ostatnich szaleństwach zakupowych zakopała się w tych dziecięcych pierdółkach i teraz wyleźć nie może ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałabym :) cycki mi chyba rosną bo nawet schodzenie za schodów potrafi być bolesne. Dobranoc i miłej niedzieli życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki Ja sie już szykuje do pracy niestety, wkurza mnie to na maxa ciągle praca bo sie nie mogą zdecydować czy mi dać stały kontrakt czy nie. Jeszcze mnie M podkręca i siedziałam wczoraj już ledwo żywa a on do mnie: jesteś w ciąży! Bo jestem zmęczona i syfek a raczej uczulenie mi wyszło. Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×