Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

no a jeśli się mierzy systematycznie może służyć jak test ciążowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym cyklu mam tylko nadzieję, że @ przyjdzie tak jak chcę a nie wcześniej (tego się boję najbardziej) bo wtedy nie zdążę na HSG :( od 16dc zaczynam brać dwa razy dziennie metronidazol co by przed badaniem nie mieć zadnych nieproszonych gości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile a ja coś pomieszałam czy ty dietetykiem jesteś? mogłabyś mi jakąś dobrą dietkę wymyślić (taką z dodatkiem słodyczy i chipsów ) ;) no mogą być też owoce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja tylko wpadlam zeby sie zameldowac bo dopiero co wrocilam i zaraz zmykam spac bo zmeczona jestem :/ i przeziebiona :( pozdrowionka dla was mam nadzieje ze jutro bede miala jak sie odezwac bo ostatnio to was zaniedbalam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............5................. . ...........23.03 Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 marzena87..........23...............7.................... ..... ..ok 27.03. HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 AsiaAaK................20...............?................ ............ok.5.04 Banmon...............26...............11................ . .......ok13.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................31...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................30............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................23............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................20...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................14.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................11........................... ...................... Olka P.......................5...............ok 08.11.2010..................... Jesli wiara czyni cuda warto wierzyc, ze sie uda !!! Jesli wiara czyni cuda warto wierzyc, ze sie uda !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Amerie już w uk jesteś ja to myślałam, że jeszcze w Polszy posiedzisz ale ten czas leci, wyjechałaś na dwa tygodnie a ja nawet nie wiem kiedy to zleciało bierzesz sobie zwolnienie czy do pracy smigasz? Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość. http://www.suwaczek.pl/cache/594ffeed63.png Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość. http://www.suwaczek.pl/cache/594ffeed63.png Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość. http://www.suwaczek.pl/cache/594ffeed63.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwiałam bo R wrócił z pracy i obiadek jedliśmy :) Amarie nie miałaś co przywlec z Polski tylko przeziębienie :p odpoczywaj i zdrowiej 🌼 Ja też własnie mam kurde problem z zakupem termometru rtęciowego :o nigdzie nie moge znaleść...dziadostwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piszę już na kafe bo coś mi się wali tutaj 😡 jakieś teksty z obrazka mam wpisywać i za każdym razem sama mi się stopka do mojej wypowiedzi dołącza Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość. http://www.suwaczek.pl/cache/594ffeed63.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem co jest grane jak ja tam nawet poczty nie mam założonej 😡 x 100 !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurza mnie wpisywanie tych głupkowatych tekstów z obrazka i jeszcze jakieś błędy mi wychodzą ide się wykąpać może się coś naprawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile - jak Cie to pocieszy to mój maz dojezdza do pracy i tez wraca ok. 17.30, w zimie tak o 18tej ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jednak tak ale widzę że teraz będę miała adres i nie potrafię tego wykasować 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też, za to adres mi się zrobił ...... ale dobra niech będzie i tak nie wiem skąd ten adres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie dziwne bo mi się nie zrobił :o tylko wybrańcy dostaki adres ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam, ze już kiedyś tak mi się zrobiło ale później mi się naprawiło ..... a gdzie reszta dziewczyn? Ola opowiadaj jak w Polszy było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarie pewnie odpoczywa sobie :) Ola Ty już chyba odpoczełaś ;) gdzie jesteś? ja już w łóżeczku :) mam problem z chodzeniem :( prawa noga mnie boli :( gin powiedział że mam prawoskręt macicy :o więc pewnie mi coś uciska... w poniedziałek mam wizyte to musze mu poskuczeć bo bez jaj... coraz gorzej mi sie chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawoskręt macicy-co to jest? bo brzmi nie najlepiej :o Ola właśnie mogłaby się do nas odezwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon no właśnie się nie dopytywałam o szczegóły tego prawoskrętu bo stwierdziłam że chyba wole nie wiedzieć... :o wiem tylko że od tego boli mnie ta cholerna noga przy chodzeniu brzucha nie mam jakiegoś dużego tak mi się wydaje, w niczym mi nie przeszkadza (jeszcze ;) ) tylko chodzić nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga biedactwo, mam nadzieję ze to się nie będzie nasilać z kolejnymi tygodniami bo w ogóle nie będziesz chodzić :o powinnaś zdjęcie brzucholca wrzucić na nk :) Ola obiecała zdjęcia ale na razie milczy jak zakleta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×