Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Ja też muszę od razu coś zrobić po umyciu bo inaczej to nigdzie bym sie nie pokazała:) No chyba że jestem na wakacjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom na wakacjach to inna sprawa wtedy najczęściej wiążę włosy ;) i nie wnikam w nic :) bo to nie jest jakiś mega salon, tylko taki mniejszy fryzjer adres to zdaje się wesoła 8..... taka zielona elewacja ;) ale widziałam że po skosie jest jakiś większy salon fryzjerski. Z tym, że tą wesoła i panią Anie polecają dziewczyny z forum wizaż bo jak przyjechałam do Kielc to musiałam jakos sprawę obadać ;) no i ona ma bardzo pozytywne komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga nie przejmuj sie brzuszkiem. Toż to sama radość:) A kurteczkę nie zawsze trzeba dopinać albo można mieć pretekst żeby kupić nową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ona przypadła do gustu ale wiadomo ile ludzi tyle opinii ja w każdym razie mogę ją polecić :) ja to bym chodziła z wypiętym brzucholem dumna jak paw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie na wiosne to zawsze sie chce coś ze sobą zrobić ;) pewnie jak juz wejde do fryzjerki to wtedy ostatecznie zdecyduje co będe robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no nie chodziło mi o to żeby schować brzuch tylko o to żeby mi nie zmarzł :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............5................. . ...........23.03 Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 marzena87..........23...............7.................... ..... ..ok 27.03. HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 AsiaAaK................20...............?................ ............ok.5.04 Banmon...............26...............11................ . .......ok13.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................30...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................30............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................22............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................20...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................13.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................10........................... ...................... Olka P.......................5...............ok 08.11.2010..................... naciągniesz grube kalesonki ;P i nie będzie marzł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie macie że jest Was kilka z jednego rejonu :) szkoda że z mojej okolicy nie ma nikogo na topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beacik to chyba już nas opuściła na dobre :o Czyli Smile jest pierwsza w kolejce po dwie kreseczki :) oj Goga 🌻 może jeszcze się ktoś znajdzie ;) w sumie nie wiadomo skad jest marzena87 i Joasia i Asiaak albo ja cos przeoczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena szkoda ;) troche daleko ;) ja mieszkam około 15 km od Krakowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeśli chodzi o polskie miasta to Kraków mi się marzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj daleko, a też żałuję, bo mi tak samo Kraków bardzo się podoba, byłam raz na dłużej i troche pozwiedzałam, to miasto ma niepowtarzalny urok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z miłą chęcią ale mój M musiałby mieć tam dobrą pracę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dolnośląskie, szkoda że takie rozsiane jesteśmy babaczki :( U mnie też dzisiaj przepiękna wiosna, i też wybieram się do fryzjera bo w końcu beretki z głów :), też zafarbuję i też tak jak ty Banmon tyci tyci końcówki podetnę ponieważ zapuszczam :) Buziaki dziewczyny u mnie bez zmian, czekam na okres który ma przyjść i mam nadzieję że tak będzie na początku kwietnia i zabieg zaraz po nim. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wiosna idzie i każdna z nas pewnej zmiany potzebuje co by dobrze wiosenkę przywitać ;) Joasia ja bedę miała HSG 23 kwietnia i powiem szczerze ze już się doczekać nei mogę w końcu cos się ruszy ;) oby tylko @ przylazła tak jak się należy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Goga za odpowiedz,bo sie juz troche zaczelam marwic:) Ja dzis siedze wdomu i kocham sie z wc:( caly czas wymiotuje ,co zjem to lece do wc...mam juzdosc....moje malenstwo chyba dzis jest wybredne.... Pogoda u mnie jest przepiekna-widac ze wiosna idzie,snieg juz prawie stopnial tylko gdzie niegdzie jeszcze lezy a cieplutko jest jak nie wiem cos,az bym poszla na spacerek,ale z moim samopoczuciem lepiej niewychodze dzis. A jesli chodzi o fryzjera,to zazdroszcze Ci Banmon -ja juz takmarze o tym by pojsc farbnac sie alewole narazie nie. Mam juz taki odrosty ze za chwile juz bede miala tylko swoje naturalne wlosy. Nawet ulozyc ich sie nie da...bleee...ale cosik musze wykombinoac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia czyli zdecydowałaś się na zabieg w kwietniu tak? 🌼 Ide się teraz wyleżeć w wannie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Goga powiedziałam w pracy o problemach kobiecych nic nie mówiłam o staraniach itp, tylko że muszę mieć zabieg,stwierdzili że zdrowie najważniejsze, także już bez wyrzutów sumienia jak tylko okres się zjawia daję znać gin. Nie chciałam kłamać, mieszać kombinować, a znowu chcę to mieć za sobą. Oczywiście mogłam czekać cicho do maja, bo kwiecień to bardzo burzliwy m-c ale ...kolejny m-c a jednak rodzina ważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobrze Joasia zrobiłaś w końcu są rzeczy ważne i ważniejsze ;) myślę, że ten zabieg to duży krok do przodu :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka, nie dajmy się zwariować. Fryzjer i farbowanie nie stanowi zagrożenia dla malucha :) Ja byłam robić balejaż w 5tc i całkiem niedawno (to był chyba 26tc). Teraz są takie farby, że można bez obaw się farbować :) A co do mdłości, to współczuję, znam to z autopsji :( SKończyły mi się w 14tc, ale ostatno znów się zgłosiły :/ I jak nie zgaga to mdłości, a miałam taki fajny apetyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×