Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

no z tego co pamiętam to ten projekcik był baaardzo fajny :) nawet mojemu M pokazywałam, że neizły pomysł ;) a ja nie chcę żeby on tam leciał bo się denerwuję, wiecie jakieś głupie myśli do głowy przychodzą, miałam to zresztą za każdym razem jak M musiał lecieć, zresztą jak jedzie nawet w zwykła pdróż samochodem to też się denerwuję ;) taka mała schiza ;) Hope 1000 funciaków to trochę jest !!! my jak lecieliśmy na Jamajkę to bardzo fajną ofertę udało nam się znaleźć w biurze Thompson'a i powiem ci że za nas dwoje tygodniuwy pobyt wszyszedł troszkę ponad 1000f, a ty musisz tyle aż dopłacić !!! fakt że my lecieliśmy w marcu (jak się okazało całkiem fajny termin bo nie było jeszcze tak gorąco 27-29 stop. ;) ) no i przede wszystkim nie był to czas silnych wiatrów ;) A wy macie lecieć na Kubę czyli blisko Jamajki ;) leciliśmy nam Kubą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli kogoś interesuje to ten projekt to ac henryk,wystarczy wpisać w google:) Wow Banmon nie wiedziałam ze byłaś na Jamajce:) My az tak daleko jeszcze nie sięgamy:] A o M sie nie martw:)Wróci cały i zdrowy na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez chcialabym pozwiedzac troszki swiata jak Wy dziewuszki:P ja jeszcze nawet pol stopy nie postawilam za granica Polszy:) Ania znowu sie rusza ale musze przylozyc reke wtedy lepiej czuje:P nareszcie poczulam tego mopjego leniuszka:) ciekawe za ile poczuje takie mocniejsze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie aż tak bardzo nas nie interesują ani projekty ani nic w tym stylu, tzn z ciekawości jak jest coś fajnego to się popatrzy ale póki co nie mamy w planach ani budowy ani kupna mieszkania - najpierw musimy się zdecydować gdzie chce mieszkać ;) a ja bym chętnie zamieniła wszystkie swoje podróże na mozliwość zostania rodzicem bez żadnych problemów-tak jak większość naturalnie i bezstresowo ;) na podróże zawsze jest czas a na dziecko niestety nie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że przyjdzie :P ale będzie mnie to dużo wysiłku kosztowało, nerwów i pieniędzy :O a ja pragnę tylko tego żeby było normalnie a niestety już wiem, ze nie będzie i boli mnie to jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Amarie co Ty tak wczas wstajesz kobietko ;) Ola fajnie że się odezwałaś :) napewno z groszkiem będzie dobrze 🌼 napisz jutro jak bedziesz po wizycie Banmon 🌼 Twój M napewno wróci cały i zdrowy :) szkoda tylko że Ty nie możesz lecieć z nim ;) Agnes jak już poczułaś ruchy to teraz Ania nie da Ci już spokoju i bedzie Cię kopała coraz mocniej :D HopeU napewno coś wymyślicie z tą wycieczką tak żeby było dobrze :) Daguś do przyjścia małej na świat napewno zdążycie się przeprowadzić ;) Smile oglądnęłam i musze przyznać że fajny ten projekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Już prawie południe a tutaj tak pusto :o właśnie sie zwlekłam z łóżka i myślałam że sobie coś poczytam a tu lipa... gdzie są wszyscy? Chyba wybiore się na jakieś małe zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile z tego co pamiętam to Ola ma wizyte dzisiaj o 17 :) to mam nadzieje że napisze do nas wieczorkiem :) Ola trzymamy kciuki, będzie dobrze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............5................. . ...........23.03 Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 marzena87..........23...............7.................... ..... ..ok 27.09. HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 AsiaAaK................20...............?................ ............ok.5.04 Banmon...............26...............11................ . .......ok13.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................30...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................30............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................22............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................20...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................13.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................10........................... ...................... Olka P.......................5...............ok 08.11.2010.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,ktore pracuja:) prosze o podpowiedz mala...jesli jstem na l4 juz do konca ciazy i w np 7 miesiacu ciazy konczy mi sie umowa w pracy to kto mi bedzie dalej wyplacal l4 i czy w ogole mam szanse na jakies pieniadze np z ZUS-u? dzieki za odpowiedz :) A tak w ogole to powiem wam ze siepoklocilam w pracy z zastepca kierownika bo troche mnie oszukala na wyplacie i powiedzialam ze juz nie przyjde w ciagu l4 pomagac na sklep,bo roche wykorzystuja ta moja dobroc i tak od wczoraj juz lenie sie w domciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, w końcu ładna pogoda :) Dzisiaj pojawiły się bóle brzucha i ogromny apetyt, więc kolejny miesiąc dopisuję do straconych... Chociaż chyba skrócił mi się cykl, bo powinnam dostać okres pod koniec miesiaca, możliwe że to po tej luteinie, którą brałam w zeszłym cyklu? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Marzena87 jeszcze 10 dni do @ a ty już wiesz że nic z tego, no wiecie co !!! trzymajcie mnie bo chyba ktoś po głowie zaraz dostanie :) Marzenka ja ci nie pomoge z prawem pracy bo się na tym nie znam, w kazdym razie ne orientuję się jak to jest z ciążą bo mnie ten temat nie dotyczy ale może Goga pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena babeczko Ty masz jeszcze dużo czasu do terminu @ a już spisałaś cykl na straty :o weź przestań bo Cię opiernicze :p Marzenka z tego co mi wiadomo to zakład pracy musi z Tobą przedłużyć umowę conajmniej do porodu (ochrona kobiet w ciąży ;) ) a później macierzyński będzie płacił Ci ZUS. Byłam za zakupach i jest tak fajnie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, no wiem, bo czuję coraz mocniejszy ból brzucha, wspomniany apetyt i niespokojny sen, dlatego jestem pewna @, a do 27 nie dociągnę... ;) Byłam się pytać ile kosztują te badania hormonalne, wyszło koło 100 zł, zapytałam się przy okazji o te dni cyklu w których powinno sie je zrobić, ale bardzo (nie)miła pani w recepcji powiedziała mi, że o takie rzeczy to lekarza sie pyta, a nie jej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena no zobaczymy , ale póki co jest nadzieja :) no niestety takie "sympatyczne" panie sie czasem trafiają ;) a do lekarza sie wybierasz? hahaha teraz widze jaką sobie fajna date wpisałas w tabelce :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena wszystkie hormony oprócz progesterony najlepiej zrobic w 3dc (mi tak zalecił dr) ;) więc olej babsztyla grubym sikiem ;) Jeszcze mały opierdziel ci się należy by coś słabo tu do nas zaglądasz ;) Ja jutro z rana idę zrobić hormonki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile może to jeszcze nie jest spełnienie marzeń z tą pogodą ale dobre i tyle póki co niech prawdziwa wiosna do nas zawita bo na lato jeszcze jest czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile no w porównaniu z tym śniegiem i mrozem co było w tamtym tygodniu to dzisiaj jest ciepło :p przynajmniej mi sie wydaje że wiosna sie zbliża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jutro ma być 15 ale za tydzień znów zima. Mnie juz wkurza ta pogoda.Wyszłam na balkon to myslałam ze zamarznę przed chwilą.Zeby chociaz mozna było cienka kurtke zalozyć i półbuty bym chciała...a przy 10 stopniach to raczej nie mozliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e nie:) Dzisiaj w sosie właśnie. Tylko ta pogoda mnie wkurza:) I wszyscy w okół mowią ze cieplo,nawet R. dzwonil ze na spacer idziemy jak wroci a ja za cholere tego ciepła nie czuję:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, dopiero teraz zauważyłam jaką datę wpisałam :) To sobie trochę jeszcze poczekam ;) W sumie to teraz nie wiem jaką wpisać, więc na razie zostawię 27 STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............5................. . ...........23.03 Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 marzena87..........23...............7.................... ..... ..ok 27.03. HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 AsiaAaK................20...............?................ ............ok.5.04 Banmon...............26...............11................ . .......ok13.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................30...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................30............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................22............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................20...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................13.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................10........................... ...................... Olka P.......................5...............ok 08.11.2010..................... Banmon, zaglądam codziennie, ale chciałam trochę "wyluzować", bo pomyślałam,że jak zmniejszę "parcie" na dzidziusia, to może sie uda, bo już zaczynałam wariować z tym przeglądaniem stronek, szukaniem pozycji/ sposobów/ i tak dalej... Do lekarza się wybieram... Ale najpierw badania... Których nie mam chęci robić... I tak zwlekam i z wizytą, i z badaniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już w takiej kurtce wiosennej chodzę ;) ale fakt że tylko do samochodu i z powrotem ;P Ja mam nadzieję że zima nas już opuści a te małe opady śniegu co zapowiadają to jej ostatnie podrygi :) przecież wiosna w końcu musi przyjść, już każdy na nią czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×