Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Hej dziewczyny! Ja tylko na chwilkę. Widzieliśmy serduszko :D Małż rozanielony dosłownie. Dzis minął dokładnie 6 tydzień i 6 dzień. Zdjęcie wrzucę jak wrócimy do siebie. A co do tarczycy to lekarz powiedział że fT4 i fT3 były ok więc jeczsze to maluchowi nie zaszkodziła ale dostałam tabletki i muszę tego bardzo pilnować. Sorki że tylko o sobie, ale dorwałam kompoa tylko na chwilkę. pozdrawiam serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Joasia dobrze się zdecydowałas na kwiecień :) daj znać jak już będziesz miała dokładny termin bo będziemy trzymać kciuki 🌼 Ola fajnie że wszystko dobrze :) to teraz sie nie stresuj już tylko odpoczywaj 🌼 Ale u mnie słońce od rana świeci :) :) :) teraz sie zbieram i jade do mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Kielcach też słonce:) A ja sie zbieram za sprzatanie bo mama przyjeżdza do mnie. Miłego dnia dzewczyny. A! Ola świetnie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim Ola fajnie masz :) My w końcu lecimy we wrześniu na wczasy a jak będę w ciąży to polecę z brzuchem. Mam dziś 12 dc i śluz plodny normalnie pływam a test negatywny, 1 kreska :-o Nie wiem o co chodzi. Jak narazie muszę do pracy spadać. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope jak śluz płodny to się starajcie,bo plemniczki przeżyją i poczekają na jajeczko:) I będzie dziewczynka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU starajcie sie starajcie:P czasami testy zawodza a poza tym przed i po owulce tez majstruje sie dzidziolka, wiec do dziela bo kto wie czy to nie najodpowiedniejszy czas???🌻 Ola a widzisz ze z dzidzia wszystko ok??? nie martw sie tak ona tam spokojnie rosnie:) a Ty kochana ciesz sie upragnionym stanem- tudziez blogoslawionym:) Smile trza sie w koncu wybrac na zakupy bo wiosna idzie, dam Ci znac jak J pojedzie do bytomia, teraz musze sie nim nacieszyc:) Goga najedz sie u mamy:P Banmon caly czas trzymam kciuki za dalsze poczynania w osiaganiu marzenia:) Marzena Ty lez, wymioty wkrotce przejda, mi sie zatrzymaly w 15 tygodniu, ale czasami mnie szarpie, ale wszystko dla naszych bobalkow:) Joasia wspieramy Cie i czekamy na dalsze wiadomosci😍 Asia odezwij sie jak tam co tam????? daj znac co u Ciebie:P Dagus wkrotce na nowym i spokojnie bedziesz czekala na Asie:) Amerie juz u Ciebie koniec prawie 1ego trymestru:P jak to leci:)?? Marta jak tam w pracy i z zakupem nowego mieszkanka?? Ty juz masz 6 miesiac:) buziaki dla reszty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu jakoś tu pusto... HopeU jak masz płodny śluz to się nie zastanawiaj tylko działaj ;) Banmon jak po badaniach? Kiedy będziesz miała wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie tesciowa nadenerwowala to szok!!!!!! Ale bylam u mamy i babci i juz jestem happy:P one potrafia pocieszyc czlowieka:P w niedziele bede wszamywala placki po wegiersku.... hihihihi:) kochana mama z babcia:P tesciowa nawet obiadu dzis nie zrobila... sama zjadla kanapki ale o nas nie pomyslala, a potem stwierdzila ze nic nie robimy bo film ogladalismy... cos sie jej w glowie przewala sama dzis nic nie robila spala do poludnia... niunia rusza sie coraz czesciej jak siade sobie spokojnie to czuje jak sie przesuwa delikatnie ale magafantastyczne uczucie:);):):):):) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............5................. . ...........23.03 Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 marzena87..........23...............7.................... ..... ..ok 27.03. HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 AsiaAaK................20...............?................ ............ok.5.04 Banmon...............26...............11................ . .......ok13.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................30...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................30............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................22............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................20...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................13.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................10........................... ...................... Olka P.......................5...............ok 08.11.2010.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Agnes pewnie że super uczucie ;) Znowu pusto, dziewczyny gdzie jesteście? mam nadzieje że te pustki to tylko ze względu na weekend... ;) Ja coś słabosilna dzisiaj jestem :o ostatnio często około północy męczą mnie wymioty i tej nocy znowu :o właśnie byłam z moim R na małych zakupach, fajnie dzisiaj cieplutko :) ale chyba wróce jeszcze do łożeczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski Ale pusto.. Ja dzis sie lenie totalnie :) test dzis pozytywny :) ZYcze milego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, rzeczywiscie pusto tu coś dzisiaj... Objawy miesiączki ustąpily, więc przedłużyła sie złudna nadzieja, że może tym razem... I znow jestem zla, bo rodzina mojego mężczyzny znowu dzisiaj dręczyła mnie żartami (w ich wykonaniu to miały być żarty, nie wiedzieli, że mi wcale nie jest do śmiechu) że coś długo zwlekamy z dzieckiem itp... I pokółciłam się z R., ech, co za dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w to niedzielne popołudnie :) HopeU jak test pozytywny to w takim razie do roboty a nie leń się ;) Marzena wiem takie głupie żarty potrafią wkurzyć :o ale czemu odreagowałaś na swoim R. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nie nic ciekawego, nie wiem na wet o czym pisać marzena87 wiem jak takie teksy mogą wkurzyć, mi strasznie się ciśnienie podnosi i zastanawiam się dlaczego ludzie na tyle bezwstydni żeby się wypytywać o to czy staramy się o dziecko czy nie 😠 może jeszcze mam powiedzieć w jakie dni cykle i w jakiej pozycji żeby stwierdzili czy dobrze to robimy czy źle, a może od razu zaprosić ich do sypialni i niech monitorują jeden cykl 😡 Agnes a może twoja teściowa chciała ci delikatnie dac do zrozumienia żebyś się wykazala inicjatywa i zrobiła jakiś obiad? nie wiem jak to u was wygląda-ale tak mi przyszło do głowy :) pozdrówka :) Ola już pewnie wróciła z Polszy tylko się ukrywa przed topikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zachodzę...
Witam Was dziewczynki Staramy się o dziecko- 3 cykl i nic, załamuję się już. Zanim zaczęlismy się starać byłam u gienia zbadał mnie i powiedział,że jest ok, ale mam lekkie tyłozgięcie, ale tym mam się nie martwić. Mimo wszystko martwię się, czy coś jest nie tak, mam regularne cykle 28 dni, śluz jak trzeba-w okresie płodnym jak białko kurze, kłucia w jajnikach przy owulacji. Przytulamy się własnie gdy jest ten "dobry sluz". Mysle o testach owulacyjnych, bo może kochamy się za wcześnie albo zapóźno. No a może po prostu mam" parcie na szkło" i bardzo pragnę dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 cykl to jeszcze ne ma się czym martwić, postaraj się na tym etapie cieszyć ze staranek bo na stres zawsze może być czas ;) także bez nerwów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim "nie zachodze" może podaj jakiś żeński nick, tak wogóle to nic sie nie martw ja po 1 cyklu schizuje :) nspewno niedługo zaskoczysz jak my wszystkie. U mnie dziś chyba jest owulka test wczoraj pozytywny dziś rano już druga kreską słabsza ale temp wzrosła do 37,1 . Tylko jest jeden problem, w tym cyklu nie wyszło bo trochę problemów sie nazbieralo i jakos nie mieliśmy nastrojów. Między nami wszystko ok. Jakos to przelknelam. Następny miesiąc zadzialamy na maksa no chyba ze jeszcze dziś ale mój M śpi bo zdolowany trochę jest. Ja przeleniuchowalam weekend, jutro niestety poniedziałek :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale chyba staraliście się przed ujrzeniem dwóch kresek więc szanse są, plemniki sa bardzo żywotne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............5................. . ...........23.03 Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 marzena87..........23...............7.................... ..... ..ok 27.03. HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 AsiaAaK................20...............?................ ............ok.5.04 Banmon...............26...............11................ . .......ok13.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................30...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................30............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................23............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................20...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................13.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................10........................... ...................... Olka P.......................5...............ok 08.11.2010.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jak po weekendzie? My byliśmy wczoraj w castoramie i kupiliśmy farbe bo mamy zamiar odmalować naszą sypialnie :) kupiliśmy kolor: morelowy krem ;) teraz mam nadzieje że bedzie ciepło żeby można było malować... Ostatnio dokuczają mi bóle krzyża... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............5................. . ...........23.03 Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 marzena87..........23...............7.................... ..... ..ok 27.03. HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 AsiaAaK................20...............?................ ............ok.5.04 Banmon...............26...............11................ . .......ok13.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................31...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................30............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................23............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................20...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................13.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................10........................... ...................... Olka P.......................5...............ok 08.11.2010.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim. Goga morelowy...mmm musi byc ladny,ja mialam taki w pokoju na starym mieszkaniu:) Ja juz przeprowadzona do nowego mieszkania-w zasadzie wszystko jest przewiezione,teraz tylko trzeba wszystko poukladac i dojsc do ladu. Nadal jestem chora:( nic mi nie przechodzi,a na dodatek stracilam glos....mam dzis wizyte u lekarzana 15:45 mam nadzieje ze da mi cos konkretnego bo sie wykoncze z tym kaszlem.... Nonic...lece z powrotem do lozka poczytac ksiazke:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............5................. . ...........23.03 Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 marzena87..........23...............7.................... ..... ..ok 27.03. HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 AsiaAaK................20...............?................ ............ok.5.04 Banmon...............26...............11................ . .......ok13.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................31...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................30............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................23............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................20...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................14.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................10........................... ...................... Olka P.......................5...............ok 08.11.2010.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............5................. . ...........23.03 Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 marzena87..........23...............7.................... ..... ..ok 27.03. HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 AsiaAaK................20...............?................ ............ok.5.04 Banmon...............26...............11................ . .......ok13.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................31...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................30............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................23............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................20...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................14.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................10........................... ...................... Olka P.......................5...............ok 08.11.2010..................... 🖐️ wiosna przyszla:) a ja sie rozchorowalam, narazie jest w maire dobrze mam nadzieje ze to cholerstwo odejdzie szybko:p Tibie tez Marzena tego zycze:) ide poszukac czegos dla Ani na allegro:P a potem musze namowic j na spacer jak wroci bo w bloku siefdzenie to gorsza choroba niz cokolwiek:( dostalam od j kroliczka:) ale zrobil mi niespodzianke, jest kochana;) pieszczoch niesamowity:) spi na plecach z nogami do gory:) i caluje mnie w usta;) buziaki wpadne jak pobuszuje po aukcjach😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Melduję się po dłuższej nieobecności :) Wróciliśmy w sobotę w nocy a wczoraj odsypialiśmy i odpoczywaliśmy (jak było do przewidzenia nie za bardzo wypoczęliśmy w Polszy) Ze wstydem przyznaję że tajemnica nie została dochowana, prawda była taka że wszyscy sie domyslali że jestem w ciąży, siora nie chciała odpuścić no i sie przyznaliśmy. A jak powiedzieliśmy jej no to juz trzeba było powiedzieć reszcie. A teraz wszyscy sie cieszą i co chwilę sprawdzaja czy dobrze sie czuję :) A i od siory dostałam jeszcze książkę o ciąży. Banmon nnie ma za co, właśnie chciałam ci napisać że w piątek wysłałam, tylko nie wiedziałam kiedy dojdzie bo zapomniałam się pana zapytac, bo wysyłana oczywiście w biegu :) Ale że doszła tak szybko to jestem pełna podziwu. Goga mały remoncik przed pojawieniem się brzdąca? Agnes co tam ciekawego znalazłaś dla Ani, pochwal się. Amerie ty jeszcze w Polszy czy już w Uk? Hope zawsze jest jakas szansa. Mi testy owulacyjne pokazały 2 krechy 14 i 15 , a wg usg do zapłodnienia doszło 17 ;) Nie zachodzaca słyszałam że po tabletkach anty wzrasta szansa na ciążę bliźniaczą ;) Marzena co u ciebie? Kiedy zabieg? Marzenka kuruj się 🌻 Daguś czy dobrze zrozumiałam że znowu cię dopadły nudności, przerąbane. Marta i Smile pozdrawiam :) No i mam nadzieję że nikogo nie pominęłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka tylko nie przemęczaj sie z tym układaniem rzeczy w nowym domku ;) i zdrowia życze :) Agnes Ty też nie daj się chorobie :) i nie zamęcz króliczka :p Banmon kiedy będziesz maiała wyniki badań? Ola, Amarie co u Was? Wróciłyście już? :) Już sie nie moge doczekać jak będzie pokój pomalowany i posprzątany, tylko wcześniej czeka mnie pewnie tydzień bałaganu :o bo mój R palnuje najpierw kłucie i przerabianie prądu, później gładź i dopiero malowanie :o może za tydzień uda mu się wziąść wolne i zacznie demolke ;) niecierpie remontów... Ja juz w łóżeczku bo bóle krzyża dają mi w kość :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×